Curl Definition - nowa linia Goldwell - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 18:51   #1
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo

Curl Definition - nowa linia Goldwell


Goldwell odświeżył linie kosmetyków do włosow, czy już ktoś miał okazje wypróbować? Ewentualnie ciekawi mnie czy posiadaczki kręconych włosow były zadowolone z innych produktów tej firmy? Zastanawia mnie czy Goldwell to godna zaufania firma - ceny na allegro całkiem przyzwoite
A kosmetyków całkiem sporo - można sie pogubić Przy okazji znalazłam składy więc wklejam - może znawczynie sie wypowiedzą


Pielęgnacja:
Shampoo & Conditioner Light - szampon i odżywka przeznaczone do wlosów cienkich i delikatnych, nadające lokom elastyczność bez ich obciążania
Revive Spray Light
-pielęgnujący spray witalizujący loki ; przy okazji już wypatrzyłam ze na drugim miejscu Alkohol Denat w składzie, zaraz potem Isopropyl Alkohol
Ingredients:Water/Aqua, Alcohol Denat, Isopropyl Alcohol, VP/VA Copolymer, Yogurt Powder, Panthenol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropytrimonium Chloride, Phytantriol, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Extract, Polyquaternium-11, Behentrimonium Chloride, Styrene/VP Copolymer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Citric Acid, Lactic Acid, Fragrance/Parfum.


Shampoo & Treatment Intense
- bogaty odżywczy szampon i odżywka do włosów normalnych i mocnych
Revive Cream Intense - krem dyscyplinujący loki
Ingredients:Water/Aqua, Cetearyl Alcohol, Palmitamidopropyltrimoniu m Chloride, Propylene Glycol, Yogurt Powder, Panthenol, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isopropyl Myristate, Quaternium-80, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Lactic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance/Parfum.



Leave-In Serum
- krystaliczne serum bez spłukiwania; dla wszystkich rodzajów włosow
Water/Aqua, Alcohol Denat, Dimethicone, Panthenol, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Yogurt Powder, Tocopheryl Acetate, Arginine, Glyoxylic Acid, Amodimethicone, Dimethiconol, DI-C12-15 Alkyl Dimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Steartrimonium Chloride, Quaternium-80, Trideceth-10, Isopropyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ammonium Hydroxide, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben,Butylparabe n, Fragrance/Parfum.

Styling:
Dynamic Loop
- nawilżająca emulsja w sparaju nadająca lokom połysk i elstyczność: Alcohol Denat - uwaga - na pierwszym miejscu w składzie
Ingredients:Alcohol Denat, Water/Aqua, Glycerin, Isopropyl Alcohol, VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, PEG-32, Isopropyl Palmitate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Hydrogenated Polydecene, Acrylates Copolymer, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Styrene/VP Copolymer, Trideceth-10, Polysilicone-9, Sodium Hydroxide, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract, PEG-8, Fragrance/Parfum.

Crystal Turn - przeźroczysty wosk do akcentowania i definiowania loków
Ingredients:Water/Aqua, Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile Minerale, Sorbitol, Oleth-5, Oleth-3, Phosphate, Butylene Glycol, Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Ceteareth-20, Sorbic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Octinoxate/Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Propylene Glycol, BHT, Polysilicone-9, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract, Fragrance/Parfum.


Move Control - kremowa pasta pozwolająca w pełni kontrolować kręcone włosy bez ich sklejania

Ingredients:Water/Aqua, Isopropyl Palimtate, Microcrystalline Wax/Cera Microcristallina/Cire Microcristalline, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Dimethicone, Acrylates Copolymer, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer, Methylparaben, Propylparaben, Aminomethyl Propanol, Propylene Glycol, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract, Sorbitol, Polysilicone-9, Fragrance/Parfum, Green 3/CI 42053, Red 33/CI 17200.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg akremyhst-90809373710518_1921_5074467.jpg (115,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aserum_yhst-90809373710518_1921_5400630.jpg (93,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aintensekremyhst-90809373710518_1921_5302441.jpg (88,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aspray_yhst-90809373710518_1921_5208813.jpg (83,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg awaxyhst-90809373710518_1921_8106412.jpg (76,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aapastajpg.jpg (78,8 KB, 2 załadowań)
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2006-10-21 o 19:37
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:17   #2
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Smile Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

Przyłączam się do prośby wizażanki
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 01:05   #3
larela
Przyczajenie
 
Avatar larela
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

Stosowałam dwa z wymienionych produktów do stylingu.
Wosk Crystal Turn - ma postać śliskiego żelu, w zasadzie bez większych rewelacji, działa po prostu jak żel, który nadaję elastyczność włosom i dodatkowo dość silny połysk.

Pasta Move Control - to dość dziwny produkt, gęsta pasta, stosuje się w minimalnej ilości. Rzeczywiście skręca włosy, ale dodatkowo mocno obciąża, z początku mamy burze uniesionych u nasady loków, po kilku godzinach włosy jednak opadają pod swoim ciężarem, puszą się i nieco rozkręcaja.
larela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:16   #4
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

odnawiam ten watek, bo zaciekawily mnie te kosmetyki, a na kwc ich nie ma

w sumie to interesuje mnie tylko Revive Cream Intense - krem dyscyplinujący loki

Edytowane przez noell88
Czas edycji: 2008-08-08 o 19:23 Powód: dopisek
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:35   #5
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

Mam w domu krem Move Control - używałam go, kiedy kręciłam włosy, pozwalał je zdyscyplinować i utworzyć ładne loczki zamiast niekontrolowanego wywijania się we wszystkie strony

Nadmienię, że stosowałam tylko na końce - łatwo przesadzić i obciążyć włosy, przy czym pasta jest baardzo wydajna.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 20:11   #6
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
odnawiam ten watek, bo zaciekawily mnie te kosmetyki, a na kwc ich nie ma

w sumie to interesuje mnie tylko Revive Cream Intense - krem dyscyplinujący loki
Masz u mnie za wyszukiwanie nowinek Nie bede sie wymadrzac na temat tego kremu, bo nie wszystko w skladzie jest dla mnie jasne. Ale moge tymczasem zaproponowac przyrzadzenie domowego zelu do lokow z nasion siemienia lnianego, ktory jest porownywany do produktu Rockin Ringlets z linii Jessicurl, ale za to...ponoc lepszy I mozna doprawic go aloesem, zeby dzialal takze nawilzajaco. Chetna?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 22:31   #7
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Masz u mnie za wyszukiwanie nowinek Nie bede sie wymadrzac na temat tego kremu, bo nie wszystko w skladzie jest dla mnie jasne. Ale moge tymczasem zaproponowac przyrzadzenie domowego zelu do lokow z nasion siemienia lnianego, ktory jest porownywany do produktu Rockin Ringlets z linii Jessicurl, ale za to...ponoc lepszy I mozna doprawic go aloesem, zeby dzialal takze nawilzajaco. Chetna?
uuuu kochaniutka ja dzisiaj wlasnie kupilam litr aloesu

wyprobowanie nowego kosmetyku do wlosow? zwlaszcza, ze bedzie wlasnej roboty? zawsze i wszedzie! chetna!

na marginesie-dalam dziewczynom ten sklad do rozpracowania na skladowym, bo tez nie znam tam kilku skladnikow a w ogole slaba jeszcze jestem w te klocki
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 22:57   #8
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
uuuu kochaniutka ja dzisiaj wlasnie kupilam litr aloesu

wyprobowanie nowego kosmetyku do wlosow? zwlaszcza, ze bedzie wlasnej roboty? zawsze i wszedzie! chetna!

na marginesie-dalam dziewczynom ten sklad do rozpracowania na skladowym, bo tez nie znam tam kilku skladnikow a w ogole slaba jeszcze jestem w te klocki
To super, bo ja dalej jestem otepiala - zmiana klimatu, pogoda i nie mam sily szukac tego, czego tam nie odczytuje.

Zel jest banalny do przyrzadzenia: 2 lyzki siemienia na szklanke wody wrzucasz na kuchenke i gotujesz dokladnie 10min. Nastepnie odcedzasz albo bardzo gestym sitkiem, albo przez jakis material. Odcedzone przemieszczasz do pojemnika, w ktorym bedziesz trzymac zel i kiedy ostygnie wsadzasz do lodowki. Wedle uznania mozna domieszac troche aloesu tudziez eksperymentowac z innymi dodatkami Takiego zelu mozna uzywac ok. 2 tygodni.

Daj znac jak Ci poszlo

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-08-08 o 22:57 Powód: skleroza
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:20   #9
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Curl Definition - nowa linia Goldwell

up, up

nie wierze, ze nikt tego nie uzywal
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.