Białe Zęby - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 18:08   #331
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Białe Zeby

czyli chyba tak "normanie" czyli pasta i tego typu sposobami sie nie da osiagnac dobrego eektu. poztym jak sie ma juz taki kolor szliwa to chyba pomagaja tylko te rózne srodki o których byla na forum mowa...
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 14:51   #332
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Białe Zęby

Witajcie, a ja dzisiaj byłam u dentystki okazało się ze mam 3 zęby do leczenia. Stomatolog polecał mi białe plomby ale czym naprawdę tak różnią się one od srebrnych ?

A i jeszcze jedno pytanie...jesli chodzi o metody szczotkowania..czytalam chyba 3 razy i dalej nie rozumiem...na czym polega szczotkowanie metodą Bassa ?
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 17:44   #333
amman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Białe Zęby

osatnio przy wizycie u dentysty poprosiłam o polecenie preparatu kory wybiela zęby niestety nie uzyskałam pozytywnej odpowiedzi o żadnym preparacie,miałam wrażenie że jest to generacja dentystów którzy nie tolerują takich metod,w takim razie pozostaje mi szczegółowa naaliz awaszych wypowiedzi
amman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:02   #334
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
Witajcie, a ja dzisiaj byłam u dentystki okazało się ze mam 3 zęby do leczenia. Stomatolog polecał mi białe plomby ale czym naprawdę tak różnią się one od srebrnych ?

A i jeszcze jedno pytanie...jesli chodzi o metody szczotkowania..czytalam chyba 3 razy i dalej nie rozumiem...na czym polega szczotkowanie metodą Bassa ?
Wyglądem. Nie mogłabym nosić srebrnych wypełnień. :|
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 22:12   #335
malgosik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Białe Zęby

Opisze Wam dziewczyny moje wybielanie zębów.
Nigdy nie miałam białych zębów, dlatego po 5 latch picia kawy kilka razy dziennie postanowiłam je wybielić. Do tego stopnia nie lubiłam koloru moich zębów, że unikałam usmiechania się, tragedia. Podczas wakacji poszłam do mojej ulubionej dentystki, która powiedziała mi, że nigdy nie będe miała super białych zębów ( przynajmniej była szczera) bo mój naturalny kolor to kość słoniowa . Najpierw zrobiła mi piaskowanie zębów. Później posmarowała mi ząbki jakąś bezbarwna mazią. Następnie zrobiła mi odcisk moich małych zębów i kazała przyjść za tydzień. PO tygodniu dostałam jakby silikonową nakładkę oraz cały zestaw, który zawierał: paste, oraz spejalny żel. OD tej pory nie mogłam pić nic kolorowego. Odpało winko i barszczyk. Odpadły też malinki i wisienki. Pani dentystka powiedziała mi że jeśli musze pić kawe, to powinnam używać rurki. Smiesznie to co prawda wygladało ale działało. Codziennie wieczorem, na noc nakladałam te nakładki z żelem, a rano po przebudzeniu myłam zęby tą spejalna pastą. Pierwszy tydzień efekt był świetny, który sie utrzymał do dziś. Zębów nie mam co prawda białych jak śnieg ale są na pewno bielsze.
Co do kosztów takiej przyjemności iel pamietam 600 zl
malgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:33   #336
fwhanastafwh999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Białe Zęby

Witam!
Jeżeli ktoś jest z Krakowa i mimo wszystko chce sobie samodzielnie wybielić ząbki tą pastą piaskową NUPRO to proszę o kontakt ze mną Bo mam taki pomysł, żeby "na spółę" zamówić sobie tą pastę, bo koszt przesyłki się zmniejszy jak się go podzieli

email: dadudadu@poczta.fm
fwhanastafwh999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:27   #337
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Białe Zeby

normalnie już lecę i kupuję tylko jakiś sklep znajdę
super pomysł
koszt zerowy prawie
nie latasz po dentystach
super
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 20:50   #338
asiczekziom
Przyczajenie
 
Avatar asiczekziom
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
GG do asiczekziom
Dot.: Białe Zęby

a jesli ktos z Białegostoku zamawia to chetnie sie przyłacze swietny pomysl
asiczekziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 12:23   #339
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Białe Zęby

Ja sie dziwie, ze w kazdej dziedzinie czy to kosmetyki czy medycyny znajda sie takie osoby, ktore chcac zaoszczedzic a miec efekt, beda robily wszystko by go osiagnac nie rozumiem kupowania profesjonalnych, NIE PRZEZNACZONYCH dla osob nie przeszkolonych kosmetykow/lekow. Przeciez mozna sobie wyrzadzic wiecej krzywdy nic pozytku! i co wtedy?
Nie lepiej przez pol roku np.poodkladac troche kasy, poprosic babcie, chrzestnych rodzicow itp. i uzbierac sobie na dobry zabieg w DOBRYm gabinecie? przynajmniej jest pewny efekt... Jak cos samemu zepsujemy, to pozniej zaden profesjonalista moze nie podjac sie naprawdy bledu.
Wiem cos o tym, bo niedlugo bede kosmetyczka i jak na praktykach widzialam dziewczyny, ktore poniszczyly sobie buzie kwasami (ktore same kupily na Allegro czy w hurtowniach kosm. )albo same regulowaly sobie brwi (oszczedzac 6zl?! ) a pozniej jeszcze kit wciskaja, ze sobie same tego nie zrobily, tylko jakas "wredna" kosmetyczka
Ehh...szkoda slow.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:59   #340
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Wiem cos o tym, bo niedlugo bede kosmetyczka i jak na praktykach widzialam dziewczyny, ktore poniszczyly sobie buzie kwasami (ktore same kupily na Allegro czy w hurtowniach kosm. )albo same regulowaly sobie brwi (oszczedzac 6zl?! ) a pozniej jeszcze kit wciskaja, ze sobie same tego nie zrobily, tylko jakas "wredna" kosmetyczka
Ehh...szkoda slow.
Owszem za niektore zabiegi nie powinno sie brac samemu jesli nie ma sie o tym zielonego pojecia, ale co trudnego jest w wyrwaniu sobie kilku wloskow z brwi? Tak jest mi szkoda 6 czy 10 zlotych na cos tak banalnego .
__________________
No regrets. Show must go on. Don't look back. Ever.
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:56   #341
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez malgosik Pokaż wiadomość
Opisze Wam dziewczyny moje wybielanie zębów.
Nigdy nie miałam białych zębów, dlatego po 5 latch picia kawy kilka razy dziennie postanowiłam je wybielić. Do tego stopnia nie lubiłam koloru moich zębów, że unikałam usmiechania się, tragedia. Podczas wakacji poszłam do mojej ulubionej dentystki, która powiedziała mi, że nigdy nie będe miała super białych zębów ( przynajmniej była szczera) bo mój naturalny kolor to kość słoniowa . Najpierw zrobiła mi piaskowanie zębów. Później posmarowała mi ząbki jakąś bezbarwna mazią. Następnie zrobiła mi odcisk moich małych zębów i kazała przyjść za tydzień. PO tygodniu dostałam jakby silikonową nakładkę oraz cały zestaw, który zawierał: paste, oraz spejalny żel. OD tej pory nie mogłam pić nic kolorowego. Odpało winko i barszczyk. Odpadły też malinki i wisienki. Pani dentystka powiedziała mi że jeśli musze pić kawe, to powinnam używać rurki. Smiesznie to co prawda wygladało ale działało. Codziennie wieczorem, na noc nakladałam te nakładki z żelem, a rano po przebudzeniu myłam zęby tą spejalna pastą. Pierwszy tydzień efekt był świetny, który sie utrzymał do dziś. Zębów nie mam co prawda białych jak śnieg ale są na pewno bielsze.
Co do kosztów takiej przyjemności iel pamietam 600 zl
a ta specjalna pasta, którą myłaś ząbki jest "w zestawie" do wybielania od dentysty, czy można ją osobno kupić. Słyszałam, że po taki zabiegu dentyści polecają nadal używać past wybielających żeby utrzymać efekt, ale może i bez wybielania takie pasty moga poprawić, czyli rozjaśnić kolor zębów?
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 15:29   #342
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Latina90 Pokaż wiadomość
Owszem za niektore zabiegi nie powinno sie brac samemu jesli nie ma sie o tym zielonego pojecia, ale co trudnego jest w wyrwaniu sobie kilku wloskow z brwi? Tak jest mi szkoda 6 czy 10 zlotych na cos tak banalnego .
widocznie nie dla wszystkiech to jest BANALNE nie kazdy ma 3 wloski do wyrwania, czasem przychodza naprawde zarosniete dziewczyny i takim brwiom trzeba nadac ksztalt (pozniej tez jest go latwo zepsuc)
Przyjdzie taka jedna z druga z "dziurami" w brwiach, kosmetyczka pyta "Pani sama regulowala brwi, bo nierowne sa i "dziurki" sa miedzy wloskami...?" a dziewczyna krzyczy ze nie, ze kosmetyczka w innym salonie ja tak urzadzila i przyszla do nas zeby to NAPRAWIC a niby jak przepraszam? Naprawde, spotkalam sie z wieloma takimi przypadkami...albo klientki zawsze regularnie chodzily na regulacje po czym pojawiaja sie po mies.z brwiami "pokiereszowanymi" a jak sie pyta normalnie czy same sobie zrobily, to nieee! wogole nic nie dotykaly...

Ps: przepraszam za OT.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 10:41   #343
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Białe Zeby

oo. :PP ja z jastrzębia jestem :PP może skorzystam ?. A czy mozliwe jest uzywanie tej pasty z aparatem ?;>
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:42   #344
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Białe Zeby

Przy aparacie nie wolno używać takich mocno wybielających rzeczy, past itd. (te sklepowe można, bo one i tak nie wybielają, usuwają tylko osad, każdy o tym wie), bo jak zdejmiesz później aparat to tam gdzie były przyklejone zamki to będziesz mieć ciemniejszy kolor.
Ja czekam na wybielenie po zdjęciu aparatu, bo "z" to głupota. Tylko sobie narobię problemu.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:24   #345
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Białe Zęby

tak wyglądają moje zeby po wybieleniu plasterkami whitestrips.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010014.jpg (10,7 KB, 272 załadowań)
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 09:15   #346
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Białe Zęby

A czy ktoś może powiedzieć coś na tematy pasty do wybielania zębów Blanx??
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:56   #347
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
tak wyglądają moje zeby po wybieleniu plasterkami whitestrips.
ja także używałam pasków wybielających whitestrips i nie byłam zadowolona z efektu, wybieliły się ale może troszkę, teraz używam pasty blenda-med i jestem zadowolona, moje ząbki są bielsze
dziewczyny nie można też przesadzać z wybielaniem, ponieważ to strasznie niszczy szkliwo !
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:07   #348
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
A czy ktoś może powiedzieć coś na tematy pasty do wybielania zębów Blanx??
ja uzywalam i ta pasta nic nie mi dała jedyne co mi się w niej podobalo, to opakowanie. ale to też może byc sprawa indywidualna, ja mialam naprawdę żółte zęby i dopiero plasterki sobie z nimi poradzily.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 17:15   #349
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Białe Zęby

uzywal ktos pasty Signal White Now? czytalam artykul o niej, cos ala reklame na innym portalu i pisze tam, ze wybiela juz przy pierwszym uzyciu, a do polski weszla dopiero w listopadzie, nigdzie nie moge znalezc zadnych opinii o niej.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 17:36   #350
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Białe Zęby

Pasty tzw wybielajace znakomicie radza sobie z osadem nazebnym, bo go utleniaja - on nie znika! Stad efekt tylko u nielicznych osob - w gruncie rzeczy tych, ktore zaniebdaly higiene jamy ustnej, bo z... osadem
Uzywanie takich past moze prowadzic do nadwrazliwosci zebow poprzez np. odsloniecie szyjek. Dlatego do prawdziwego wybielania polecam paski (chociaz i one maja swoje minusy - z tylu zebow dokladnie nie wybiela, bo nie obejma ich zasiegiem), albo wybielanie profesjonalne u dentysty poprzez specjalna nakladke, ktora jest robiona indywidualnie dla ciebie. Dzieki temu mozna kontrolowac 'barwe' uzebienia i w razie nadwrazliwosci na preparat tymczasowo przerwac kuracje.
Nie polecam zas jednej serii zabiegow, ktora trwa godzinke. Myslicie, ze to po sprawie? Takie wybielanie jest bardzo intensywne, a bol pojawia sie po jakims czasie od naswietlania. Moze okazac sie, ze masz przypalone, ewentualnie spalone dziasla. Co do tej metody to mam duzo zastrzezen i bardzo sie dziwie, ze lekarze dentysci nie informuja swoich pacjentach o jej skutkach. Z pewnoscia jest mniej 'paprania sie' z nia, ale moge pojawic sie naprawde nieprzyjemne komplikacje. Dobry lekarz zawsze powinien powiedziec o roznych metodach wybielania zebow.
Na temacie naprawde bardzo sie znam, gdyz mam wielu lekarzy stomatologow w rodzinie, znajomych i sama poniekad siedze w tej fuszce

Pozdrawiam
__________________
enjoy ur f*cking day

Edytowane przez Tancerka Pl
Czas edycji: 2008-11-17 o 17:37
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 17:39   #351
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez fwhanastafwh999 Pokaż wiadomość
Witam!
Jeżeli ktoś jest z Krakowa i mimo wszystko chce sobie samodzielnie wybielić ząbki tą pastą piaskową NUPRO to proszę o kontakt ze mną Bo mam taki pomysł, żeby "na spółę" zamówić sobie tą pastę, bo koszt przesyłki się zmniejszy jak się go podzieli

email: dadudadu@poczta.fm
A to juz bron Cie Panie Boze!
Zetrzesz sobie szkliwo i wyzadzisz naprawde duzo krzywdy sobie i osobom, ktore zechca mniejszyc koszty przesylki = skorzystac z "okazji"!
Do tego jezeli masz jeszcze plomby i chcesz tego uzywac to zycze POWODZENIA!!!
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:03   #352
Mmaallaa_Mmii
Raczkowanie
 
Avatar Mmaallaa_Mmii
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 80
Dot.: Białe Zęby

Dziewczyny!
Od troszkę ponad tygodnia używam Pearl Drops
Na razie wolę nie patrzeć na efekty, bo boję się, że mogę się rozczarować
Używa się jej przez 3 tygodnie (tak pisze na opakowaniu), więc jak skończę, to dam znać

Mam pytanie - Czy któraś z Was używała już może Pearl Drops, bo ja nie wiem czy używa się jej w zamian za paste do zębów, czy jako 'dodatek' (ponieważ na opakowaniu nic o tym nie pisze...). Ja na wszelki wypadek używam z normalną pastą

Czekam na efekty! Zobaczymy
Mmaallaa_Mmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:35   #353
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Białe Zęby

Po pierwsze - "jest napisane", a nie "pisze"... ;P

Ta paste stosujesz jak normalna paste do zebow. Nie potrzebujesz myc zebow inna.
Efekty powinnas zauwazyc przy codziennym jej stosowaniu (2 razy dziennie) po 2 tygodniach.
Jezeli efektow nie widzisz przeczytaj to, co napisalam kilka postow wyzej.
Pozdrawiam...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:32   #354
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Mmaallaa_Mmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Od troszkę ponad tygodnia używam Pearl Drops
Na razie wolę nie patrzeć na efekty, bo boję się, że mogę się rozczarować
Używa się jej przez 3 tygodnie (tak pisze na opakowaniu), więc jak skończę, to dam znać

Mam pytanie - Czy któraś z Was używała już może Pearl Drops, bo ja nie wiem czy używa się jej w zamian za paste do zębów, czy jako 'dodatek' (ponieważ na opakowaniu nic o tym nie pisze...). Ja na wszelki wypadek używam z normalną pastą

Czekam na efekty! Zobaczymy
a u mnie otworzono nowa drogerie i wlasnie tam jest ta pasta i zastanawiam sie nad kupnem, jak skonczysz kuracje to napisz jakie efekty, bo ja nic to nie da to zainwestuje w paseczki
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:59   #355
Mmaallaa_Mmii
Raczkowanie
 
Avatar Mmaallaa_Mmii
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 80
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Po pierwsze - "jest napisane", a nie "pisze"... ;P

Ta paste stosujesz jak normalna paste do zebow. Nie potrzebujesz myc zebow inna.
Efekty powinnas zauwazyc przy codziennym jej stosowaniu (2 razy dziennie) po 2 tygodniach.
Jezeli efektow nie widzisz przeczytaj to, co napisalam kilka postow wyzej.
Pozdrawiam...
Tak, masz rację - powinnam napisać "jest napisane", przepraszam za błąd.

Tancerka PI- widzę, że Ty się znasz, więc czy mogę używać tej Pearl Drops nadal? (mimo, iż na opakowaniu JEST NAPISANE, że używa się jej przez trzy tygodnie? ale tak sobie pomyślałam, że może te trzy tygodnie to czas po jakim efekt powinien się pojawić). Zostało mi pół opakowania i nie chcę żeby się zmarnowało

--
Więc.. używam już jej prawie trzy tygodnie i mogę powiedzieć, że nie ma jakiejś szokującej poprawy, ale jednak jestem zadowolona
Moje zęby nie są śnieżnobiałe z natury (tak sądzę), więc oczywiście pod wpływem tej pasty - takie się nie stały, ale są jednak troszkę bielsze, niż były, także myślę, że warto

Edytowane przez Mmaallaa_Mmii
Czas edycji: 2008-11-23 o 14:00 Powód: literówka
Mmaallaa_Mmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 14:10   #356
marikusia
Zadomowienie
 
Avatar marikusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 287
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Mmaallaa_Mmii Pokaż wiadomość
Tak, masz rację - powinnam napisać "jest napisane", przepraszam za błąd.

Tancerka PI- widzę, że Ty się znasz, więc czy mogę używać tej Pearl Drops nadal? (mimo, iż na opakowaniu JEST NAPISANE, że używa się jej przez trzy tygodnie? ale tak sobie pomyślałam, że może te trzy tygodnie to czas po jakim efekt powinien się pojawić). Zostało mi pół opakowania i nie chcę żeby się zmarnowało

--
Więc.. używam już jej prawie trzy tygodnie i mogę powiedzieć, że nie ma jakiejś szokującej poprawy, ale jednak jestem zadowolona
Moje zęby nie są śnieżnobiałe z natury (tak sądzę), więc oczywiście pod wpływem tej pasty - takie się nie stały, ale są jednak troszkę bielsze, niż były, także myślę, że warto
nie potrzebnie się tłumaczysz... Obie formy są dopuszczalne... Jeżeli można mówić o poprawności, to bardziej poprawna jest forma "jest napisane", ale od jakiegoś już czasu można używać także formy "pisze"

To tak na marginesie
__________________
KARTECZKI RÓŻNE DO POOGLĄDANIA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217766

PLUSZOWE MISIE DO POPRZYTULANIA:
i inne cudaki gratis

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176508

Wpadnie ktoś?


marikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 11:21   #357
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Mmaallaa_Mmii Pokaż wiadomość
Tak, masz rację - powinnam napisać "jest napisane", przepraszam za błąd.

Tancerka PI- widzę, że Ty się znasz, więc czy mogę używać tej Pearl Drops nadal? (mimo, iż na opakowaniu JEST NAPISANE, że używa się jej przez trzy tygodnie? ale tak sobie pomyślałam, że może te trzy tygodnie to czas po jakim efekt powinien się pojawić). Zostało mi pół opakowania i nie chcę żeby się zmarnowało

--
Więc.. używam już jej prawie trzy tygodnie i mogę powiedzieć, że nie ma jakiejś szokującej poprawy, ale jednak jestem zadowolona
Moje zęby nie są śnieżnobiałe z natury (tak sądzę), więc oczywiście pod wpływem tej pasty - takie się nie stały, ale są jednak troszkę bielsze, niż były, także myślę, że warto
a o ile tonow wybielily sie zeby? ( w opakowaniu tej pasty jest wzornik). bo wiekszosc takich past past to usuwa osady po jedzeniu i picie, a ja z tego powodu nie pije ani kawy a ni coli, a po herbaciu odrazu zeby myje. wiec chyba odrazu kupie paski, na allegro nto jest az taki ogromny wydatek.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:48   #358
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
A czy ktoś może powiedzieć coś na tematy pasty do wybielania zębów Blanx??
nic mi nie wybieliła
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:50   #359
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Białe Zęby

Jezeli na opakowaniu jest napisane 3 tygodnie to uzywac ja trzy tygodnie. Pozniej zrob sobie miesiac przerwy i zastosuj jakas ziolowa paste (przez miesiac). I tak w kolko
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:29   #360
trythis
Raczkowanie
 
Avatar trythis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Uwaga pierwsza i podstawowa...

Tyle opinii co i specjalistów...

Skomentuję ten post, gdyz wydaje mi się, że miał na celu przede wszystkim przestaszenie tych, które dokonały "piaskowania" na własną rękę. Nie będę tutaj się zastanawiać czy rzeczywiscie powiedziane to ku przestrodze czy również by potencjalni klienci nie próbowali niczego na wlasną rękę...

Uwaga druga...
Żadna metoda nie jest całkowicie bezpieczna

Metod wybielania jest całkiem pokaźna ilość. Przy pojawianiu się każdej kolejnej można było usłyszeć, że jest bezpieczna, efektywniejsza niż poprzednia i super cool - rozwiąże wszystkie Twoje problemy..ale nie ma się co łudzić : tak powie Ci każdy, kto chce sprzedać to co ma.
Tak więc bez przesady... stomatolog to tylko rzemieślnik i tak samo może nam zaszkodzić. Jestem tego najlepszym przykładem...własnie dzięki pewnemu "profesjonaliscie" mam usuniętą garść zdrowych zębów.

Same znacie swoje zęby najlepiej !! Żyjecie z nimi na codzień, znacie ich słabe punkty. Tak wiec zakładam ,w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, że jesteście rozsądne i wiecie na co sobie możecie pozwolić.
Po to jest internet, żeby dowiedziec się jak to zrobić jesli juz decydujecie się zrobić to w domu.

Wiadomo, że jak mam słabe wrażłiwe zęby, to nie będę szorowała na maxa zębów przez 45min szczotką o twardym włosiu piaskowym preparatem z dodatkiem sody, cytryny i bóg wie czego...2 razy w tygodniu !

Ale nie widzę też niczego złego w tym żeby kupic ten praparat , nałożyć na szczotkę i we własnym zakresie z odpowiednim dla moich zębów naciskiem przeprowadzic "piaskowanie" (jeśli w ogóle można tak powiedzieć) tyle czasu ile uwazam za stosowne dla moich zębów żeby sobie nie zaszkodzić.

Wiemy, że praparat niszczy szkliwo... dlatego korzystając z wiedzy zawartej w portalach dentystycznych wiemy również, że:

"Ze względu na skład proszku do piaskowania, nie czyścimy zębów u chorych na astmę i stosujących dietę małosolną. "

Wiemy też, że:
" WAŻNE: nie wolno palić, pić kawy, herbaty 3 godziny po zabiegu. Zęby są wtedy pozbawione warstwy ochronnej chroniącej przed przebarwieniami. Proteiny zawarte w ślinie potrzebują 3 godzin na odbudowę warstwy ochronnej. "

Oraz:
Kupując preparat do piaskowania, zakup od razu praparat do fluoryzacji i chroń zęby po zabiegu.

I tyle! Nie zastanowiło nikogo przez chwilę to ,że robiąc piaskowanie przy użyciu szczoteczki nie jesteśmy w stanie i tak wywierac takiego wpływu na ząb jak piasek wypuszczany pod cisinieniem z aparatury dentystycznej ??

Tak więc nie kupuję tego, że ostry piasek z wodą wypuszczany z silniczka przez kogos kto moje zeby widzi raz na pół roku jest "bezpieczniejszy" niż moje mycie moich zębów tym preparatem przy zachowaniu środków ostrożnosci i ochronnych.

Nie popadajcie w paranoję, że ktoś zna Was lepiej niż Wy same siebie!!
Tylko pamiętajcie o rozsądku, by mania bycia piękną nie wyrobiła w Was nadgorliwości. I złóżmy pokłon twórcom internetu, dzięki którym mamy dostęp do bogactwa wiedzy i możemy choć trochę uniezależnić sie od porad wszędobylskich pseudoautorytetów.



Ps. ziarenka piasku mogą dostać się Wam do kieszonki dziąsłowej również u dentysty

z ust mi to wyjęłaś!
__________________
"Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono..."

blog!

66 kg -> 64 kg -> 62 kg -> 60 kg -> 58 kg

CG - 11.11.2012
trythis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.