Pasemka, zniszczone w³osy, zamalowac? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-11-07, 21:07   #1
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431

Dot.: Pasemka, zniszczone w³osy, zamalowac?


Farbowanie w³osów o wiele mniej niszczy je niz rozja¶nianie, wiêc ufarbowanie na kolor zbli¿ony do naturalnego jest rozwi±zaniem lepszym. Jednak w³osy rozja¶niane s± pozbawione pigmentu , w zwi±zku z tym barwnik farby nie bêdzie mia³ czego " z³apaæ" wiêc farba szybko siê wyp³ucze. Stan taki bêdzie trwa³ do kilku farbowañ.Z farb drogeryjnych odradzam Palette, bo jest najbardziej drapie¿na, natomiast co do innych - zobacz na KWC, ka¿da z nas ma inne w³osy i preferencje. Oczywi¶cie jest jeszcze jedna dobra opcja- fryzjer, on doradzi jaki kolor bêdzie odpowiedni, a dobry fryzjer ma tez dostêp do dobrych farb.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-07, 21:20   #2
NEA666
BAN sta³y
 
Avatar NEA666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: TL/ZMC
Wiadomo¶ci: 472
GG do NEA666
Pasemka, zniszczone w³osy, zamalowac?

Witam.
Mam d³ugie w³osy naturalny kolor ciemny braz. Od po³tora roku robie na nich blond pasemka. Teraz z efekcie moje w³osy sa strasznie zniszczone, co 3-4 tygodnie podcinam koncowki ale one nadal sie rozdwajaj±. Uzywam odzywek, masek, nawet ostatnio szamponu vichy do wlosow zniszczonych ale jakos nie widac zadnego efektu aby ich stan sie poprawi³. mam juz gdzies 3cm odrosty od tych pasemek. i wlasnie nie wiem czy zrobic dalej odrosty czy zamalowac na kolor mniej wiecej taki jak mam naturalny. co mniej bedzie niszczyc moje wlosy? i jesli zamalowac farb± to jak± mi polecicie? jaka pokryje te pasemka i jednoczesnie nie niszczy tak bardzo w³osów?
Z gory dzieki za wszystkie rady i odpowiedzi.
NEA666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-08, 10:20   #3
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 990
Dot.: Pasemka, zniszczone w³osy, zamalowac?

W³osom, które by³y ju¿ rozjasniane i s± mocno zniszczone, ten zabieg przyciemniania pomo¿e niewiele. Jedyny plus jest taki, ¿e nie potraktujesz ich znowu utleniaczem, a pokryjesz mniej inwazyjn± farb±. Takie farbowanie jest bardziej mi³osierne dla w³osa, to fakt, ale od samego koloru ich stan siê nie polepszy . Pozwoli im tylko trochê odpcz±æ. Radzê Ci zainwestwaæ w profesjonaln± maskê do w³osów bardzo uwra¿liwionych ( czyli bardzo zniszczonych zabiegami fryzjerskimi), np: Absolut Repair L'Oreal. na allegro nie s± znowu takie strasznie drogie
spray jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-08, 16:55   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Pasemka, zniszczone w³osy, zamalowac?

Cytat:
Napisane przez spray Poka¿ wiadomo¶æ
W³osom, które by³y ju¿ rozjasniane i s± mocno zniszczone, ten zabieg przyciemniania pomo¿e niewiele. Jedyny plus jest taki, ¿e nie potraktujesz ich znowu utleniaczem, a pokryjesz mniej inwazyjn± farb±. Takie farbowanie jest bardziej mi³osierne dla w³osa, to fakt, ale od samego koloru ich stan siê nie polepszy . Pozwoli im tylko trochê odpcz±æ. Radzê Ci zainwestwaæ w profesjonaln± maskê do w³osów bardzo uwra¿liwionych ( czyli bardzo zniszczonych zabiegami fryzjerskimi), np: Absolut Repair L'Oreal. na allegro nie s± znowu takie strasznie drogie

Zgadzam sie , ze seria Loreal Absolut repair to zbawienie dla w³osa
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-08, 17:16   #5
styczeñ1985
Raczkowanie
 
Avatar styczeñ1985
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Floryda:)
Wiadomo¶ci: 152
GG do styczeñ1985
Dot.: Pasemka, zniszczone w³osy, zamalowac?

Równie¿ polecam seriê Absolut Repair Nawet sam szampon u mnie zdzia³a³ cuda
__________________

W poszukiwaniu...zagubioneg o
...gdzie¶ po drodze...sensu...
styczeñ1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.