bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-16, 12:56   #1
Elkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 5

bikini


Po depilacji (różnymi metodami) moje okolice bikini wygladają strasznie. Z krostkami itp. nie mogę uporać sie już od paru miesięcy. Nie ma mowy o goleniu maszynką ani o kremie. Pomóżcie!!! Nie wiem co z tym zrobić! Mogę zapomniec o nawet niezbyt wyciętej bieliśnie, czy stroju kąpielowym. Ten problem spędza mi sen z powiek. Może ktoś wypróbował już reklamowany ostatnio wosk na gorąco veet (pojemnik wypełnia się wrzącą wodą)? Proszę o radę!
Elkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 19:50   #2
gosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 28
Re: bikini

Nie uzywalam tej nowej maszynerii [img]icons/icon12.gif[/img] Veet z wodą , ale depilowalam bikini woskiem na goraco tej firmy , nie powstaja mi krostki , chociaz to baaardzo boli , mimo ze ten wosk i tak jest dosc delikatny , na nogach to juz nie czuje bolu . A jezeli zdarzy sie mi depilowac maszynka ,to podbieram mezowi jego krem po goleniu ,jest lepszy niz niejeden krem po depilacji,likwiduje zaczerwienienia i krostki . Moze to dla niektorych kobiet dosc barbarzynski kosmetyk ( w koncu przeznaczony dla mezczyzn ).To "cudo" nazywa sie : zel odswiezajaco-lagodzacy po goleniu firmy AA Oceanic ,do skory wrazliwej skłonnej do alergii.
gosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-18, 17:24   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Mam ten sam problem (bardzo delikatna skóra w tym miejscu,
skłonność do wrastania własków i do krostek). Co mi pomaga?
Przy każdej kąpieli masaż myjką loofa + zmywanie skóry
żelem do higieny intymnej AA Oceanica. Kremy, żele i pianki
przed czy po depilacji - absolutnie wykluczone, tylko mi szkodzą. Do depilacji używam maszynki Philipsa (takiej
z nasadką masującą) i zwykłej pensety.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 11:14   #4
Elkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 5
Re: bikini

Czy możesz napisać coś więcej o tej maszynce Philipsa? Jak czesto trzeba jej używać, żeby osiągnąć pożądane efekty? A...i jeszcze jedno - co to za myjka? Gdzie mogę ją kupić? Z góry dziękuję!!!
Elkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 12:40   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Mój depilator to Satinelle Sensitive z nasadką masującą
zmniejszającą ból (zobacz w sklepach AGD, jest wiele modeli,
różnią się wbudowanym akumulatorkiem, dodatkową nasadką
chłodzącą, wbudowaną golarką (no i ceną w związku z tym).
U mnie po pierwszej depilacji po ok. 10 dniach musiałam
poprawić zabieg (z udziałem pensetki), zeby pozbyć się
włosków, które wcześniej były zbyt krótkie.
Potrzeba powtarzania zabiegu to kwestia indywidualna - mnie
wszystkie włosy rosną szybko, więc jest spokój na jakieś
4 - 5 tygodni. Z czasem coraz dłużej, bo regularna
depilacja osłabia odrastanie włosków.
Myjka z loofy to inaczej tzw. gąbka egipska - wygląda jak
splątane białe sznureczki - dostaniesz w każdej perfumerii.
pozdrowienia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-25, 18:02   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Mam podobny problem((, a pojawił sie on po tym jak zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne. Byłam nawet u dermatologa, ale pani odp zebym przestała brac tabletki, ale chyba nie tedy droga. Mam takie pytanie, czy znacie jakis srodek ktory pomaga wam goic te ranki, gdzie włoski wastaja w skore. U mnie wyglada to dosyc okropnie i nie wiem jak temu zapobiegac. Podobnie jak Magda zaczełam masować gąbke te miejsca i rzeczywiscie pomaga, ale co zrobic juz z tymi bliznami ??????? Prosze pomozcie!!!


maga napisał(a):
> Mój depilator to Satinelle Sensitive z nasadką masującą
> zmniejszającą ból (zobacz w sklepach AGD, jest wiele modeli,
> różnią się wbudowanym akumulatorkiem, dodatkową nasadką
> chłodzącą, wbudowaną golarką (no i ceną w związku z tym).
> U mnie po pierwszej depilacji po ok. 10 dniach musiałam
> poprawić zabieg (z udziałem pensetki), zeby pozbyć się
> włosków, które wcześniej były zbyt krótkie.
> Potrzeba powtarzania zabiegu to kwestia indywidualna - mnie
> wszystkie włosy rosną szybko, więc jest spokój na jakieś
> 4 - 5 tygodni. Z czasem coraz dłużej, bo regularna
> depilacja osłabia odrastanie włosków.
> Myjka z loofy to inaczej tzw. gąbka egipska - wygląda jak
> splątane białe sznureczki - dostaniesz w każdej perfumerii.
> pozdrowienia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-26, 22:26   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: bikini

Na problemy z podrażnieniami po depilacji (obojętne jakimi metodami) polecam płyn Folisan (przeciw wrastaniu włosów i na zapalenia mieszków) oraz ampułki Maystar (łagodzące , opóźniające odrastanie włosków , zapobiegające wrastaniu włosów). Uważam ,że depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym jest najlepszą metodą (nie tak trwałą jak laserowe usuwanie owłosienia , ale o wiele tańszą - odradzam samodzielne woskowanie - boli o wiele bardziej niż u kosmetyczki , a niewprawnie zrobiona depilacja jest mało skuteczna)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-26, 22:34   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Pani Beato, gdzie można kupić te środki o których Pani pisze????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-26, 22:40   #9
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: bikini

Beato, gdzie można kupić wymienione przez Ciebie preparaty? W salonach kosmetycznych, czy są na przykład w aptekach, drogeriach (byłabym też wdzięczna za przybliżone ceny!)? Sama się "bawię" woskiem i jestem bardzo zadowolona. Nic mnie nie boli (może się już przyzwyczaiłam?), no i skuteczna też jest. Dużo czasu też nie zabiera. Pozdrawiam
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 09:30   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Mgiełko, a jakiej firmy jest wosk, którego używasz, bo ja używam depilatora elektrycznego, ale może czas na zmiany.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 16:06   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Pani Beato, ja również mam prośbę o te infomracje gdzie można nabyć te specyfiki. Dzisiaj pełna entuzjazmu odwiedziłam kilka aptek, ale niestety nikt nie słyszał o tych środkach. Następnie szukałam w internecie i ten płyn znalazłam tylko na jakies anglojezycznej stronie [img]icons/icon9.gif[/img], kosmetykami firmy Maystar zajmuje sie firma o ile sie nie myle Femina, ale w ich ofercie nie znalazłam nic przeciwko wrastaniu włosków. Bardzo proszę Panią o porade w tej sprawie gdzie można kupic lub zamówic te preparaty. Lato tuż tuż((

Beata Krajnik napisał(a):
> Na problemy z podrażnieniami po depilacji (obojętne jakimi metodami) polecam płyn Folisan (przeciw wrastaniu włosów i na zapalenia mieszków) oraz ampułki Maystar (łagodzące , opóźniające odrastanie włosków , zapobiegające wrastaniu włosów). Uważam ,że depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym jest najlepszą metodą (nie tak trwałą jak laserowe usuwanie owłosienia , ale o wiele tańszą - odradzam samodzielne woskowanie - boli o wiele bardziej niż u kosmetyczki , a niewprawnie zrobiona depilacja jest mało skuteczna)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-27, 20:23   #12
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: bikini

Ja używam wosku Veet. Tego normalnego, do grzania w garnuszku. Mam też depilator, ale po nim mi bardziej wrastają włoski, poza tym dlugo się trzeba męczyć i przez ten cały czas boli. A tu - raz się zerwie pasek i po krzyku. Tylko jest jedna wada - trzeba mieć włoski trochę zapuszczone (tak 5-8 mm) i te krótsze zostają. Najlepiej powtarzać co 2 tygodnie.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 08:47   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Pani Beato - gdzie można kupić Folisan i jaka jest jego orientacyjna cena? Jestem nie pierwszą osobą, która o to pyta i liczę na małą podpowiedź. Z góry dziękuję
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 10:25   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Kupiłam gąbę z loofy i zel do higieny intymnej AA Oceanica. Parę dni po depilacji bikini depilatorem bylo w miarę dobrze, ale teraz znowu jest do kitu. A pogoda taka piekna...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 11:06   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Przez długi czas (pare lat) depilowałam nogi depilatorem BRAUN Silk epil (czy jaoś tak) a bikini goliłam lub krem VEET. [img]icons/icon30.gif[/img]

Namówiona przez kosmetyczkę spróbowałam (z oporami) wosku w gabinecie (najpierw nogi) i ...... już nigdy więcej depilator czy samodzielna depilacja.
Wosk w gabinecie najmniej boli i jest najdłuższy efekt (pomijając laser). Mniej wrastają włoski, któcej się cierpi, na nogach to juz wogóle pikuś [img]icons/icon7.gif[/img] bikini przyjemne nie jest - ale efekt na miesiąc.

MUSI TO ROBIĆ DOBRA KOSMETYCZKA - wprawiona, sprawdzona ...itp. (nie najdroższa na świecie i nie przereklamowana, broń Boże praktykantka czy nowicjuszka - bo się zrazicie)

Polecam i łącze się w boleści [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 11:08   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Ach zapomniałam - robię to regularnie - aby się nie zapuścić - bo wtedy boli.

Pachy depiluję kremem VEET.
(niektórzy robią woskiem ale tak odważna to nie jestem) [img]icons/icon41.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 11:22   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Nie wiem dlaczego mam jakieś dziwne opory przed wizytą u kosmetyczki. Bólu się nie boję (depilatorem też boli), tylko na samą myśl czuję sie strasznie skrępowana. Wiem, ze to może głupie, ale chyba sie nie zdecyduję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 11:58   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

rozumiem [img]icons/icon7.gif[/img]

Proponuję abyś najpierw poszła sobie zrobić nogi np. do kolan - łydki (35,- do 45,- zł.) Sama zobaczysz [img]icons/icon20.gif[/img]

Nie ma się co wstydzić - idziesz do kobiety, u lekarza gorzej,...... no i muszisz być czyściutka (nie wolno się smarować balsamem - umyta, sucha skóra)

Tylko koniecznie do sprawdzonej, dobrej kosmetyczki (ja mogę doradzić we Wrocławiu) popytaj koleżanek

jeżeli się przekonasz - opisz wrażenia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 13:23   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: bikini

Do Annimi --> O, wreszcie ktoś z Wrocławia! [img]icons/icon7.gif[/img] Mozesz mi podpowiedzieć, gdzie znajdę dobrą kosmetyczkę w tym mieście? Gabinet do którego ostatnio poszłam nie zachwycił mnie za bardzo.

I pytanko: czy to prawda, że nie mozna stosować wosku na opaloną skórę?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-21, 13:42   #20
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: bikini

Nie można stosować wosku na świeżo opaloną skórę.

Miło mi "słyszeć" wrocławiankę. [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img]

Zobacz na forum: plotki, jest temat: Wrocław, Wrocław, - tam rozmawiają wrocławianki - o gabinetach też - zobacz
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 13:42   #21
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: bikini

Nie można stosować wosku na świeżo opaloną skórę.

Miło mi "słyszeć" wrocławiankę. [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img]

Zobacz na forum: plotki, jest temat: Wrocław, Wrocław, - tam rozmawiają wrocławianki - o gabinetach też - zobacz
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 06:26   #22
AgaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 1
Re: bikini

Nie kupuj tego veeta, jest równie kiepski jak ich pianka, a poza tym nie pomoże ci w twoim kłopocie - mam taki sam i też nie wiem co znim zrobić. Pozdrawiam. Jak coć wymyślsz to odpisz.Aga
AgaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:33   #23
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Angry

Drogie Panie!mam ten sam problem co wiele dziewczyn na tym forum nie wiem co robic bo żadna z wymienionych tu metod mi nie pomaga nie ma kasy na kosmetyczke by ciagle co jakis czas do niej chodzic na depilacjie bikini a nie mam zamiaru chodzić ze szczecinką włosów w tym miejscu
po goleniu wyskakują mi okropne swędzące krostki a po paru dniach włoski odrastają i okropmnie kują probowalam depilacji woskiem tzn. plastarmi z Vita ale przykleilam je i ledwo co zrewalam bo ból byl tak niesamowity ze ojej kremy do depilacji tez nie są rewelacyjne a pensetka jest moze dobrym rozwiązaniem ale jesli ktos ma dużo włosw to takie wyrywanie jest bardzo ale to bardzo pracochłonne Wyrywalam pare razy wlsoki pensetka ale mialam tez po tym krotki Depilowanie depilatorem jest dla mnie czyms nie realnym i tak bolsenym Błagam pomóżcie
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:02   #24
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: bikini

Ja mam takie same problemy. Jednak już się z nimi uporałam.
Przeczytałm w innym wątku na Wizażu, że po goleniu dobrze jest posmarować ogolone miejsca Sudocremem(bardzo delikatnie). Już nie mam problemów z czerownymi krostkami! Odrastające włoski też nie swędzą.
Pozdrawiam!
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:22   #25
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: bikini

Czesc. A myslalam, ze jestem jedyna z nielicznych dziewczyn, ktora boryka sie z owym probleme. Moje okolice bikini wygladaja jak po jakiejs epidemii ospy. Wszystko w krosteczkach, czerwonych jak gdyby nawet sinych nie wiem od czego to!. Golaraka odpada, mam tak delikatna skore ze nawet podczas golenia gdzies sie zatne :/ chcociaz nogi gole co drugi dzien, wiec mam wprawe. Pare godzin po ogoleniu zaczyna sie TRAGEDIA! Swedzace, uporczywe, czerwone, krostki wylaza na powierzchnie i drapia! Jak zaczynaja na drugi dzien odrastac wlosy jest dwa razy gorzej!

Sprobowalam ostatnio pensety i wosku. Znalazlam dobry sposob na zmniejszenie bolu przy woskowaniu. Plastry <na zimno> rozcinam na pol i klade na grzejnik. Ladnie sie wszystko roztapia i nie boli tak jak kiedys :/ ...
Niestety podraznienie jest tez i to nie male ! Miliard malutkich plamek czerwonych! Dobrze ze nie krostek!

W wakacje eksperymentowalam z kremem Veeta. Ale co z tego jak efekt fajny, ale krotkotrwaly a do tego wloski trzeba troche "zapuscic" zeby krem zaczal dzialac, a codziennie chodzi sie opalac czy na plaze jak ladna pogoda
(

Nie wiem sama co zrobic depilator na bank odpada!

Sprobuje sudocremu, moze hasceral mi tez cos pomoze. Duzo bede nawilzac skore i wybiore sie na woskowanie u kosmetyczki okolic bikni u mnie w miasteczku tylko 15zł. A jezeli to nie pomoze to sie zalamie. Bylam u dermatologa i nic nie mogl mi poradzic. Strasznie sie tego wstydze sczegolnie latem kiedy paraduje w kostiumie lub na basenie.

Jak byscie cos jeszcze odkryly to prosze pisac !

Pozdrawiam papa (
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 11:19   #26
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: bikini

Hej dziewczyny.
Jest bardzo dobry i tani wosk roll-on na ciepło firmy Joanna. Opakowanie kosztuje około 12 zł - jesli uzywa sie go tylko do okolic bikini starcza na baaardzo długo. To jest wosk w roll-on'ie. Rozgrzewa się butelkę w kubku z gorącą wodą i potem nakłada. butelka jest zakończona rolką, więc nakładania jest dość łatwe. Dołączone są paski fizelinowe, które przykłada się do miejsc posmarowanych woskiem - i bziuuu, zdziera się.Jeden pasek z powodzeniem starcza na cały seans depilacyjny - a ja mam sporo do roboty przy okolicach bikini Na początku bardzo boli, ale później nie robi to już specjalnego wrażenia. W opakowaniu jest też świetny balsam (saszetka), którego nie można niestety kupić osobno.
Kupiłam go po raz pierwszy, kiedy chciałam zaoszczędzić na wizytach u kosmetyczki. A musiałam do niej chodzić, bo tylko ta metoda nie powodowała u mnie efektów, o jakich piszecie - zapaleń i podrażnień. Pęseta teorytycznie działa na podobnej zasadzie, pomimo to wyskakiwały po niej krostki, tak jak po goleniu. zimny wosk też mi nie pasował. Opłaciło się - nie dość że całe opakowanie kosztuje mniej niż jednorazowa depilacja u kosmetyczki - to w dodatku starcza na jakies 10 razy, albo i więcej. Trzeba tylko pamiętać, żeby skóra była czysta i suchutka, włoski muszą mieć kilka milimetrów, żeby dało się je wyciągnąć. Jeśli się nie da, to szybciutko, póki skóra jest jeszcze rozgrzana, trzeba wyjąć delikwenta pęsętą. Zgodnie z kierunkiem wzrostu najlepiej, wtedy mniejsze ryzyko podrażnienia.
Kupcie sobie tę Joannę - tanio, szybko, i minimum podrażnień.
Aha, natknęłam się na bardzo różne ceny tego wosku. W dogerii Natura i w Galerii Centrum chcieli za to 20 zł, ale w Piotrze i Pawle mają to co jakiś czas i kosztuje 11 z groszami.
I dajcie znać, czy wam pomogłam
Pozdrawiam
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:26   #27
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: bikini

sprobuje tego roll-on'u co kicala proponowala. Dziewczyny a czy ktoras z Was po depilacji woskiem w domu miala podraznienie a po depilacji u kosmetyczki nie ??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:56   #28
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: bikini

Ja miałam, ale po zimnym wosku. Po ciepłym były minimalne na samym początku, ale malutko i szybko się goiły. No i po dwóch-trzech razach skóra się przyzwyczaja, włoski słabną i wychodzą dużo łatwiej. Ale nie ma co się oszukiwać, że od razu po depilacji można przebierac się w kostium i leciec na basen

Ten roll-on wg mnie to najlepsze co można samemu zrobić. Najlepiej oczywiście jest iść do kosmetyczki, bo skubie najdokładniej, ale można tę kasę o wiele lepiej wydać, np. na piwko
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 09:41   #29
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: bikini

tez musze wypróbowac tego wosku w roll on powiedz kochana na ile utrzymany jest efekt zalezy mi bardzo bo 25 lutego ide rodzic i chciałabym jakies10 przed porodem sie ogolic bo niechce zeby goliła mnie jaka połozna brzytwa
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:13   #30
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: bikini

To zależy - czy wcześniej depilowałaś się maszynką, czy włoski były wyrywane. Jeśli maszynką to po tych 10 dniach napewno już zaczną trochę odrastać. Jeśli u kosmetyczki - wg mnie efekt jest taki sam jak po gabinetowej depilacji.
Poza tym, jeśli jesteś w 9 miesiącu, może ci być trudno poradzić sobie z depilacją samej Mi jest trudno sięgnąć w niektóre miejsca, chociaż nie mam maleństwa w brzuszku Czasami wydaje mi się, że gdyby ktoś podpatrzył moje wygibasy, umarłby ze śmiechu
No i wydaję mi się, że może solidnie boleć, jeśli do tej pory goliłaś się maszynką. Pewnie okolice bikini masz teraz dużo bardziej wrażliwe.
Pozdrawiam serdecznie,ciężarówko, i życzę pomyślnego porodu i zdrowego maleństwa
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.