ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-29, 15:37   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!


Witam.
Mam 20 lat i na moich nogach zaczely pojawiac sie zylki....(pajaczki).Nie wiem co robic, nie wyglada to ladnie .....dlatego tez prosze o pomoc.... Zdaje sobie sprawe ze nie da sie tego usunac,ale moze jakos zapobiec ? . Chcialabym zaznaczyc ze jestem w trakcie diety, nie wiem czy ma to jakies znaczenie(chyba nie), bowiem wczesniej tez mialam na nogach podobne zylki.Moja mama nogi ma cale w zylkach , ja chce tego uniknac,wiec prosze o pomoc. Jakies mascie , kremy , zabiegi? Dziekuje . Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 15:44   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

ja smaruję nogi maścią z wyciągniem z kasztanowca. do kupienia w każdej aptece. U mnie sprawdza się może nie w 100 % ale pomaga i przynajmniej nie tworzą się nowe. Chociaż sama maść nie jest przyjemna w stosowaniu. [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 15:52   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Cześć
MOże być duzo przyczyn: opalanie, gorące kąpiele, hormony, skłonności rodzinne, sauna itp. W aptekach jest wiele maści i żeli z dodatkiem rutyny i z wyciągiem z kasztanowca, często z tej samej serii żel i kapsułki do kuracji doustnej. Rutyna uszczelnia naczynka i zapobiega powstawaniu nowych zmian. W gabinetach możesz korzystać z zabiegów zamykających naczynka jeśli są małe i pojedyńcze-są to zabiegi prądami zmiennymi, możesz też spytać o naświetlanie lampą Solux z niebieskim filtrem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-02, 13:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

heja mam pytanuie wlasnie w tej sprawie mozna isc do kosmetyczki ale rowniez i do lekarza ale od czego jest ten specjalista tzn dermatolog jest od skory czy zylaki zaliczyc do dermatologa czy jaki inny to bedzie specjalista???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-03, 17:26   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Dziekuje za odpowiedzi. Zakupilam sobie polecana przez Was masc firmy" Venitan"-(wyciag z kasztanowca). W jakim czasie widac poprawe? Jestem bardzo zmartwiona bowiem przez te 3 dni pojawil mi sie kolejny .... smaruje nogi 2 x dziennie ...ale czy masc to nie za malo. Zabiegi kosmetyczne odpadaja, moja mama korzystala z tego "cuda" i nei tyle ze boli ,ale i niewiele pomaga. Czy kapiele naprzemian zimny-cieply strumien wody nie zaszkodza? pozdrawiam wiosennie. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-04, 11:56   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Hej,

U mnie tez zaczal pojawiac sie ten problem, czyli male pajaczki i widoczne gdzie niegdzie zylki.
Jak na razie stosuje krem-masc Hematoven (do kupienia w aptece). Ma on za zadanie lagodzic obrzeki i obkurczac naczynka. Stosuje go tylko na noc. Poza tym zakupilam mikroemulsje w sprayu z rumiankiem Ziaji. Lagodzi i odpreza skore nog. Bardzo przyjemna !!!
Staram sie tez rezygnowac z butkow na wysokim obcasie, choc musze przyznac, ze jest to dla mnie trudne i nie zawsze sie udaje [img]icons/icon7.gif[/img]
Aha, niestety trzeba wyrzec sie zbyt goracych kapieli [img]icons/icon9.gif[/img]
i tych drastyczniejszych metod depilacji (nad tym akurat wcale nie boleje).
Bardzo duzo cennych porad znajdziesz w artykule Beatki poswieconemu tej tematyce. Artykul ten znajduje sie w dziale Uroda i zdrowie i nosi tytul "Zdrowe, ladne nogi".

Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow w walce o piekne nozki.

Iwona
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 21:39   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Na temat zdrowych nóg pisałam w artykule pod tym właśnie tytułem - znajdziesz tam troszkę rad. Musisz koniecznie zacząć profilaktykę przeciwżylakową. Jeśli jest to skłonność dziedziczna to tym bardziej musisz dbać aby nie powstały na nogach żylaki. Lekarz , który zajmuje się leczeniem żylaków , pajączków naczyniowych to flebolog. Profilaktycznie zażywaj leki wzmacniające naczynia (Esceven, Detralex, Venoruton itp. ), możesz kupić także nalewkę z kasztanowca , nogi koniecznie smaruj maściami wzmacniającymi naczynia - np. Esceven lub inne dostepne w aptece bez recepty.Unikaj dużego wysiłku (siłownia odpada), uważaj na słońcu i w solarium (są specjalne chłodzace preparaty , które można nałożyć na miejsca z pajączkami przed opalaniem), nie korzystaj raczej z sauny.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-06, 12:46   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Oczywiście ,że można usunąć istniejące pajączki. Zabieg nazywa się skleroterapia,wykonuje go lekarz specjalista.
Polega na nastrzyknięciu pajączków specjalną substancją,która powoduje zamknięcie tego naczynia-żylak wtedy znika.Robiłam to już ze trzy razy.Bardzo skuteczne.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 09:37   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Dziekuje serdecznie za cenne rady . Artykul przeczytalam . Mam jeszscze jedno pytanko .....czy ten zabieg jest bolesny....? Wiem ze usuwanie naczynek z twarzy bardzo boli,wiec napewno ten zabieg rowneiz nie nalezy do najmilszych ...pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 09:48   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Nie boli specjalnie.Lekarz robi te nastrzyknięcia bardzo cienką igłą,może trochę piec przez chwilę,ale nie jest to żaden wielki ból.Najbardziej nieprzyjemne jest to,że po zabiegu bandażują Ci nogę i nie wolno tego zdjąć co najmniej przez 3 doby.Potem jeszcze trzeba poczekać,aż zejdą niewielkie siniaki w miejscach nakłuć,a sam pajączek znika bez śladu max po 3 miesiącach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 11:35   #11
devonmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 10
Dot.: ZYLKI(PAJACZKI) NA NOGACH -POMOCY!!!!!!!

Idz do apteki i kup sobie galvenox soft. Żel to jest taki. Kupujesz, smarujesz miejsca gdzie masz pajaczki i po kilku tygodniach zakładasz kórtką kiecke ja tak miałam polecam.
devonmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-12 11:35:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.