Wibo Hydro Extreme i insze nowości... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-13, 21:30   #1
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078

Wibo Hydro Extreme i insze nowości...


Nabyłam sobie właśnie taką pomadeczkę (za 5 zeta) i jestem niesamowicie zaskoczona in plus. Ma dość nietypową konsystencję, przy malowaniu jest taka wazelinowo-gumowa jakby - brzmi dziwnie, ale to uczucie jest bardzo przyjemne dla ust Porównywalne wyłącznie z dobrymi pomadkami pielęgnującymi, przynajmniej jak dla mnie.
Na dodatek nie warzy się, nie robi "białej kreski" i długo się trzyma.
Tylko kolory jakieś do końca nie teges (niektóre chyba z brokatem...), ale w końcu dobrałam sobie nr 7.

Reasumując - polecam do wypróbowania, za tę cenę naprawdę warto. Myślę, że będzie świetna przy minusowych temperaturach.

Sprawdzając ją na stronce Wibo natrafiłam jeszcze na dwie interesujące nowości - podkład i cienie w musie (ale na razie nie ma nawet ich zdjęć, są tylko wymienione w indeksie). Biorąc pod uwagę, że Wibo oprócz bubli wszechczasów ma też na swoim koncie parę naprawde fajnych kosmetyków, czekam niecierpliwie, aż pojawią się w sklepach.
A może ktoś już je ma?
Na przykład Smile
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 10:18   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Nabyłam sobie właśnie taką pomadeczkę (za 5 zeta) i jestem niesamowicie zaskoczona in plus. Ma dość nietypową konsystencję, przy malowaniu jest taka wazelinowo-gumowa jakby - brzmi dziwnie, ale to uczucie jest bardzo przyjemne dla ust Porównywalne wyłącznie z dobrymi pomadkami pielęgnującymi, przynajmniej jak dla mnie.
Na dodatek nie warzy się, nie robi "białej kreski" i długo się trzyma.
Tylko kolory jakieś do końca nie teges (niektóre chyba z brokatem...), ale w końcu dobrałam sobie nr 7.

Reasumując - polecam do wypróbowania, za tę cenę naprawdę warto. Myślę, że będzie świetna przy minusowych temperaturach.

Sprawdzając ją na stronce Wibo natrafiłam jeszcze na dwie interesujące nowości - podkład i cienie w musie (ale na razie nie ma nawet ich zdjęć, są tylko wymienione w indeksie). Biorąc pod uwagę, że Wibo oprócz bubli wszechczasów ma też na swoim koncie parę naprawde fajnych kosmetyków, czekam niecierpliwie, aż pojawią się w sklepach.
A może ktoś już je ma?
Na przykład Smile
ja mam wibo lovely tusz do kresek- eyeliner, ostatnio zmienili szate graficzną, tak , ale na plus, mysle ze za taka cene mozna wyprobowac zwazywszy na to ze niektore sa naprawde dobre!sliczna maja storne!!!a te cienie w musise nie widzialam jeszcze ale mam wsobote studia i zajecia w innej budzie wiec do rossmana sie przejde, ale ostatnio kupilam w pedzelku blyszczyk , sliczny , no nie powieksza ust o 40 % wiadome ale ładnie sie blyszczy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 22:14   #3
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Ja też jestem ciekawa tych nowości, a szczególnie podkładu i cieni w musie.Ale w Rossmanie jak nie widać, tak nie widać jeszcze, a szkoda
Obecnie z nowości mam puder "golden glow" i jestem zadowolona.To taki puder brązująco-rozświetlający.
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:26   #4
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Odkurzam stary wątek, bo natrafiłam dziś na bardzo fajny nowy gadżecik Wibo - chłodzący błyszczyk wykręcany Night Fever, "zainspirowany" (by nie rzec: zgapiony) Maybelline Watershine Elixir (tym klikającym).

Chłodzenie jak to w innych Wibo, żadna rewelacja, ale podoba mi się opakowanie właśnie (jest poręczniejsze od Maybelline, ma kształt szminki), zapach (guma balonowa) i megabłysk.
Minusem są - jak często w Wibo - jakieś dziwne kolory, w większości dość landrynkowe. Ale jest też złoto, ładny ni to jasny brąz, ni to miedziany i coś w rodzaju bordo, tylko półtransparentnego.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:33   #5
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Odkurzam stary wątek, bo natrafiłam dziś na bardzo fajny nowy gadżecik Wibo - chłodzący błyszczyk wykręcany Night Fever, "zainspirowany" (by nie rzec: zgapiony) Maybelline Watershine Elixir (tym klikającym).

Chłodzenie jak to w innych Wibo, żadna rewelacja, ale podoba mi się opakowanie właśnie (jest poręczniejsze od Maybelline, ma kształt szminki), zapach (guma balonowa) i megabłysk.
Minusem są - jak często w Wibo - jakieś dziwne kolory, w większości dość landrynkowe. Ale jest też złoto, ładny ni to jasny brąz, ni to miedziany i coś w rodzaju bordo, tylko półtransparentnego.
Ooo,to muszę sie rozjerzec Ja dzisiaj widzalam te nowe roze,ale nie zrobily na mnie specjalnego wrazenia.Za to nowe lakiery-1 byl czarny lub grafitowy (ciezko bylo ocenic) i mienil sie pod roznymi katami na rozne barwy Obledny,musze go miec
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:42   #6
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Oooo... takiego to u nas jeszcze nie widziałam, trzeba się rozejrzeć

Z lakierów warte są też uwagi te z "diamentowym pyłkiem", aczkolwiek tu wiele zależy od koloru - oglądałam taki niby lila, i "pyłek" okazał się zwykłym, drobniejszym brokatem, natomiast kupiłam taki mlecznobiało-transparentny, i jest przepiękny - w świetle pazurki dosłownie iskrzą.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:59   #7
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

To chyba byly te Ale nie jestem pewna,bo bylam na zakupach ze swoim mezczyzna i cud,ze wogole cokolwiek udalo mi sie zobaczyc Jutro,jak bede miala chwile,to dokladniej sie rozejrze
Aha i widzialam te nowe cienie w kremie,ale specjalnie mnie nie zachwycily (ale ja cieni w kremie nie lubie,wiec ogolnie mnie nie zachwycaja ).
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 22:10   #8
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Ja te cienie nawet już mam, ale też mnie nie zachwycają, bo charakteryzują się wszystkimi najgorszymi cechami cieni kremowych - mianowicie znikają błyskawicznie, a zanim znikną, zdążą jeszcze się lepić i wałkować
Ładnie wyglądają jedynie podczas testowania na łapce w sklepie.

Ale daruję im tego bubla. Najlepszym też się zdarza.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 17:19   #9
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ja te cienie nawet już mam, ale też mnie nie zachwycają, bo charakteryzują się wszystkimi najgorszymi cechami cieni kremowych - mianowicie znikają błyskawicznie, a zanim znikną, zdążą jeszcze się lepić i wałkować
Ładnie wyglądają jedynie podczas testowania na łapce w sklepie.

Ale daruję im tego bubla. Najlepszym też się zdarza.
Jak by byl jakis ciekawy kolor rozowego,to moze zaryzykuje.Bo potem kosmetyki,ktore mi nie podpasowaly uzywam jako rozow Oczywiscie nie,jesli sa w kolorze np niebieskim,lub zielonym Ale jak szmina,blyszczyk lub cien mi nie odpowiada,to packam sie nim gdzie indziej Dzisiaj niestety ie trafilam do Rossmanna
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 23:02   #10
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Zdaje się, że widziałam dwa odcienie różowego - jeden taki tylko opalizujący na różowo, a drugi różowiasty w rzeczy samej ale oczywiście musisz je oblukać sama.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 23:30   #11
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

a nie wiem, czy widziałyscie ten nowy błyszczyk wibo water shine? co o nim sądzicie? bo w/g mnie tym "pedzelkiem" to za nic nie da się umalować - strasznie twardy :/
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 15:36   #12
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Zgadzam się, całkowita porażka.
Ale można dopasować nakrętkę z aplikatorem z jakiegoś innego błyszczydła i w ten sposób używać, skoro już popełniłyśmy błąd zakupienia go
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:57   #13
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

to już chyba wolę kupić ten night fever, o którym pisałaś długo się trzyma? tylko te kolory mnie martwią...
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 19:00   #14
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Trzyma się tak średnio, jak to większość błyszczyków...

Kolory - może nie będzie tak źle, bo w innym Rossmanie natknęłam się na inną wersję tego błyszczyka, w kształcie wydłużonym jak te z Maybelline, i kolory są nieco inne. Wprawdzie niewiele lepsze, moim skromnym zdaniem ale najlepiej zobacz sama

Tego nieszczęsnego Water Shine'a to ja niestety już mam...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 07:48   #15
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Pędzelek jest twardy tylko na początku, rozpłaszczasz go i gotowe, ja mam dwa Water Schine i jeden bardzo mi odpowiada bo jest matowy w buteleczce i daje efekt bladych ust z lekkim odcieniem różowatości, a drugi - i tych jest najwięcej w Rossmannie- daje metaliczny róż na ustach.
Z nowych ala Meybelline błyszczydeł zakupiłam z Lovely złoty kolorek, dziwnie się go używa i same różowatości były na półce, jedynie ten złoty mi podpasował, przypomina trochę te gęste błyszczyki ze starych buteleczek z gąbeczką.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 08:12   #16
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Ostatnio kupiłam błyszczyk z Wibo (nie wiem czy to ten sam o którym pisze gosik.s), zwie się: Lip gloss o efekcie chłodzącym z formułą powiększającą usta Maxi Lip. Przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Szukałam tego produktu na stronie Wibo ale nie ma. Kosztuje toto chyba 4,80 zł i jest w formie wykręcanego błyszczyka. O dziwo utrzymuje się na ustach dość długo, kolory są mocno perłowe, efekt chłodzenia występuje
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 16:50   #17
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Odkurzam stary wątek, bo natrafiłam dziś na bardzo fajny nowy gadżecik Wibo - chłodzący błyszczyk wykręcany Night Fever, "zainspirowany" (by nie rzec: zgapiony) Maybelline Watershine Elixir (tym klikającym).

Chłodzenie jak to w innych Wibo, żadna rewelacja, ale podoba mi się opakowanie właśnie (jest poręczniejsze od Maybelline, ma kształt szminki), zapach (guma balonowa) i megabłysk.
Minusem są - jak często w Wibo - jakieś dziwne kolory, w większości dość landrynkowe. Ale jest też złoto, ładny ni to jasny brąz, ni to miedziany i coś w rodzaju bordo, tylko półtransparentnego.
mam ten blyszczyk mam kolor 6.jest on dosc blyszczacy kolor taki jakby lososiowo-koralowysa bardzo podobne do Maybelline Watershine Elixir i od teraz zastapie tenze blyszczyk naszym wibo
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 18:57   #18
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Właśnie zastanawiam się nad kupnem któregoś z błyszczyka Wibo albo Night Fever albo Water Sheen i który byście mi bardziej polecały jeśli chcę uzyskać efekt cielistych ust? I jeszcze jak by było można, to które numery nadają taki kolor?
Będę wdzięczna
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:22   #19
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

z wibo water sheen polecam ci numer 6 lub 7, z tym ze 7 jest bardziej bezowe a 6 bardziej rozowe.obydwa kolory daja szklisty efekt na ustach i nie posiadaja zadnych drobinek.jesli chodzi o Night Fever to raczej nie znajdziesz w ich gamie kolorystycznej takiego blyszczyka ktory daje efekt cielistych ustwszytskie sa bardzo mocno blyszczace (maja duzo drobinek) i kolory podchodza pod roz.ja mam kolor 6 ktory jest i tak wg mnie najbardziej naturalny.
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 18:36   #20
Raniffer
Raczkowanie
 
Avatar Raniffer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 217
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

masz mozliwość zrobienia zdjęcia?
__________________
masz taki zamyślone usta
masz takie malinowe oczy
ale pewnym krokiem kroczysz.
♥♥♥
Raniffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:41   #21
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Wczoraj kupiłam błyszczyk Wibo Night Fever nr 6 i jestem zachwycona !
Jego jakość jest naprawdę bardzo dobra.
Błyszczyk jest świetlisty, na ustach pięknie się mieni i długo się trzyma. Konsystencja jest w sam raz, nie za wodnista i nie za gęsta
Kolor nr 6 jest prześliczny ! Od dawna poszukiwałam takiego soczystego, koralowego koloru.
Jak dla mnie nie ma smaku, a zapach jest delikatny i owocowy, nie taki jak zapachy innych błyszczyków Wibo - chemiczne gumy balonowe, których miałam już dosyć.
Aplikacja jest bardzo wygodna.
Polecam
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 14:41   #22
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Ja mam Wibo Night Fever nr 4 .Odczucia takie jak u Kici1_Wampirzycy.Przypadł mi do gustu,ale mam jedno ALE W moim przypadku błyszczyk powoduje "wyciąganie" skórek co zatem idzie lekkie wysuszenie ,jednak z ocena końcową poczekam jeszcze z tydzień
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:14   #23
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Cytat:
Napisane przez Raniffer Pokaż wiadomość
masz mozliwość zrobienia zdjęcia?
mamale jutro to zrobie bo dzis nie mam sily...
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 11:05   #24
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Kupiłam niedawno błyszczyk Nigth Fever (ten a la Maybelline, w formie flamastra), kolor numer 4 jest przepiękny - brudny róż bez żadnych drobinek. Zapach jest także przyjemny i nienachalny, co u mnie ważne, jestem bardzo zadowolona
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 14:42   #25
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

A czy mogłaby któraś z Was pokazać jak prezentuje się na ustach ten Wibo Night Fever nr 4?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 13:07   #26
Ravell
Przyczajenie
 
Avatar Ravell
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

W Rossmanie ten błyszczyk kosztuje jakieś 3,99 Pieniądze właściwie żadne, wiec wydawałoby się, że błyszczyk też nie zachwyci. Ale po waszych opiniach.... cha, chyba się skuszę I czy ktoś z Was miał do czynienia z Carlo di Roma- takim błyszczykiem w zabawnej, małej puszeczce? Zastanawiam się nad zakupem przez Allegro...
Ravell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 16:59   #27
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Kupiłam sobie ostatnio 2 błyszczyki Night Fever-05 i 03 Faktycznie są fajne,ale opakowania mają koszmarne Zapłaciłabym za niego trochę więcej,bo jest spoko,tylko niech zmienią te opakowania :P Kupiłam też lakier,o którym pisałam,ale nawet nie maiałam jescze okazji,żeby go przetestować W pracy nie mogę mieć ciemnych paznokci,więc na razie będzie czekał na swoją kolej
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 19:01   #28
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Przyznam, ze balsamiki Carlo Di Roma maja średnie opinie na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19581
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 19:41   #29
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Przyznam, ze balsamiki Carlo Di Roma maja średnie opinie na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19581
Ale o co chodzi?? Czy tylko ja nie jestem w temacie?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 21:20   #30
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Wibo Hydro Extreme i insze nowości...

Uuu w końcu musze się wybrac do Rossmana, do najbliższego mam 7 km ale i tak odwiedze ten 10 km ode mnie .
A propo strony WIBO jak dla mnei jest raczej "niefajna" bo:
a) jesli tą lalę umalowali kosmetykami Wibo, to raczej mnie odstrasza od ich kupna :P
b) sĄ NIEUCZCIWI- dają na stronie możliwość ocenianai produktów, po czym sobie wybierają które z recenzji mogą zostac :/. Jak dotąd oceniałam tylko te produkty które mi nie przypadły do gustu, po kilku dniach recenzje znikły- umieściłam je jeszcze raz na wszelki wypadek.. I efekt ten sam :/
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.