Chcę Pracować Za Granicą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-16, 18:51   #1
Beci@79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 15

Chcę Pracować Za Granicą


Chciałabym podjąć pracę za granicą!!!! Hmm...ale nie wiem jak sie to tego zabrać...nie znam języków (moze troszkę angielski) Nie mam znajomych pracujacych za granicą,którzy pomogliby mi znaleść pracę...Jest pełno ogłoszeń ofert pracy w gazetach ,internecie ,Urzedzie Pracy itd ale boję się przyjąć oferte z tych mediów -niewiadomo gdzie człowiek moze sie znaleść czy wogóle oferowana praca jest ...Chciałabym zeby ktoś sie wypowiedział jesli znalazł prace z takich ogłoszeń i udzielił mi wszelkich informacji !!!
Beci@79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 19:38   #2
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

Osobiście bałabym się jechać do pracy za granicą, nieznając języków. Nie chodzi już o to, czy dałabym radę, ale bałabym sie i tyle. Odradzam, szczerze mówiąc. Może przed wyjazdem warto zainwestować trochę w nauke języka? Mniejsze prawdopodobieństwo, że zrobią cię w trąbę
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:38   #3
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

Prawda jest taka-im bardziej znasz jezyk-tym mniejszy problem z praca i cala reszta!
Im bardziej poznasz angielski - tym latwiej dostaniesz fajna prace...jak go nie znasz w ogole...cieeeeeezko, konkurencja jest ogromna, wszyscy ktorzy przyjedzaja do Anglii, Irlandii-to w 70% ludzie najczesciej znajacy ten jezyk-musisz miec tego swiadomosc ze bez jezyka jest duuuuuuuzo trudniej.
Ja zanim wyjechalabym-poszukalabym szkoly i poduczyla sie, a potem moze jakiees au-pair, zeby nie bylo tak duzego szoku, nawet na 6 miesiecy-wystarczy
chyba ze uznasz ze twoj jezyk bedzie wystarczajacy-wtedy internet, znajomi itd....
ale osobiscie bez jezyka nie polecam, bo wiem jak bardzo to utrudnia-moi znajomi ogromnie sie meczyli na poczatku...masakra...stre s....
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 13:18   #4
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

Zgadzam sie z moimi przedmowczyniami Nie znajac jezyka balabym sie wyjechac za granice. Bardzo ciezko byloby Ci sie porozumiec, bez jezyka trudno zyc w obcym kraju. Wiekszosc ludzi przyjezdzajacych na wyspy zna jezyk angielski, wiec pracodawca majac do wyboru kogos, kto zna jezyk i osobe bez jego znajomosci, kogo wybierze, odpowiedz jest oczywista. Rzeczywiscie radze najpierw zainwestowac w nauke jezyka, a potem zastanowic sie nad praca
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:29   #5
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

a czasem i ze znajomością języka jest cięzko
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 18:32   #6
Neseseja
Przyczajenie
 
Avatar Neseseja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

a właśnie, a jak jest jak się ten język zna, chociaż ttrochę? Jak sie wysiądzie z samolotu.. i co dalej? Pzdr
Neseseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 19:34   #7
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

jak wysiadziesz z samolotu to najwiekszy klopot juz mam za soba-wyjechales/as... teraz czas na rzeczywistosc- najpierw taxi-musisz byc uwazna bo gdy pan z taxi zauwazy ze Ty tu pierwszy raz-to do miejsca przeznaczenia mmoze Cie przewiezc na okolo hehe
musisz miec gdzie mieszkasz...i troche kasy na poczatek na kaucje na mieszkanie, na bilety, na zycie, ...i szukac roboty...gdy zna sie jezyk troche-jest troszke latwiej-ale nadal nielatwo....pierwsze 2-3 tygodnie to tylko zaznajamianie sie co mowia i jak mowia....szok i tyle...i wtedy trzeba sie cwiczyc w przelamywaniu bariery i MOWIC MOWIC MOWIC...Z KOLEGA, Z PANIA W SKLEPIE...wszedzie!!!!
i jak najwiecej...bez tego ani rusz bo konkurencja tych ktorzy znaja jezyk jest ooooogromna
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 10:09   #8
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

Dziewczyny maja racje... bez jezyka ani rusz...
najlepiej poduczyc sie z rok i w tym czasie oswoic sie z mysla wyjazdu i czytaj duzo na temat kraju , do ktorego chcesz wyjechac...
Rok to wcale nie jest tak duzo a mozesz przygotowac sie odpowiednio i nie bedzie tragedii... Powodzenia.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:43   #9
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Chcę Pracować Za Granicą

Postanowilam dolaczyc sie do tego watku i go troche odswiezyc. Pilnie poszukuje ofert pracy za granica- glownie Angila i Irlandia, gdyz angielski jest moja najmocniejsza strona- z innymi jezykami juz duzo gorzej. Chodzi mi o sprawdzone, uczciwe agencje pracy ofreujace prace wakacyjna (mysle o 1-2 miesiecznym wyjezdzie). Zamierzam wyjechac w polowie maja, zaraz po ostatnim egzaminie maturalnym. Bede wdzieczna za wskazowki i informacje.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.