I co tu poradzić :( Ach te niesforne włosy :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 17:14   #1
Jovittaa
Przyczajenie
 
Avatar Jovittaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3

I co tu poradzić :( Ach te niesforne włosy :((


Witam mam problem z włosami ... Nawet dwa. Po 1. Mam włosy proste, średniej długości, mam grzywkę na bok. W domu jak jestem włosy mam proste ale jak wyjde na dwór.... Tragedia! Zaczynają mi się falować, sa oklapnięte, traca puszystość, a co najgorsze, moja grzywka która jako tako jest prosta robi się falowana.... Strasznie mnie to denerwuje
Po 2. Nie wiem dlaczego ale moje włosy sa dziwne, bo pomimo, że sa bardzo mocno wycieniowane, to mam końce bardziej puszyste i więcej ich niż na górze (tak to wygląda) gdzie są oklapnięte Proszę o pomoc Tylko proszę nie pisać żebym uzywała prostownicę, ponieważ nie chce zbytnio niszczyć włosów.. Proszę o inne porady np. jakie kosmetyki mam używać itp. Z góry dziękuje
__________________
Say you miss me, come and kiss me
Jovittaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:35   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: I co tu poradzić :( Ach te niesforne włosy :((

Cytat:
Napisane przez Jovittaa Pokaż wiadomość
Witam mam problem z włosami ... Nawet dwa. Po 1. Mam włosy proste, średniej długości, mam grzywkę na bok. W domu jak jestem włosy mam proste ale jak wyjde na dwór.... Tragedia! Zaczynają mi się falować, sa oklapnięte, traca puszystość, a co najgorsze, moja grzywka która jako tako jest prosta robi się falowana.... Strasznie mnie to denerwuje
Po 2. Nie wiem dlaczego ale moje włosy sa dziwne, bo pomimo, że sa bardzo mocno wycieniowane, to mam końce bardziej puszyste i więcej ich niż na górze (tak to wygląda) gdzie są oklapnięte Proszę o pomoc Tylko proszę nie pisać żebym uzywała prostownicę, ponieważ nie chce zbytnio niszczyć włosów.. Proszę o inne porady np. jakie kosmetyki mam używać itp. Z góry dziękuje
Teraz mamy już prostownice o wiele bezpieczniejsze dla włosów niż te stare i bardzo dobre kosmetyki wspóldziałające z nimi i chroniące ale jesli nie chcesz...możesz ratowac sie kosmetykami wspomagającymi prostowanie włosa ( np Matrix sleek look- seria wygładzająca, czy seria stworzona do wspołpracy z prostownicami Farouk Chi( juz po samej odzywce Farouk Chi infra treatment widziałam duża różnicę)- już same tego typu kosmetyki dają pewne efekty. Można użyc do tego grubej okrągłej szczotki i suszarki, by je nieco wyprostować.Ale przy dużej wilgoci raczej nie pomogą tak jak można by sie tego spodziewać. Zastanaiwam się czy masz może włosy przetłuszczające się- z Twojego opisu wynika, że tak chyba jest , sa suche na końcach i tłuste u nasady co powoduje efekt o jakim piszesz. W tej sytuacji nalezy używac odpowidnich kosmetyków do tego typu włosów ( doradzam profesjonalne, fryzjerskie, spisują się o wiele lepiej niz drogeryjne).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:53   #3
Jovittaa
Przyczajenie
 
Avatar Jovittaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: I co tu poradzić :( Ach te niesforne włosy :((

Raczej nie mam włosów przetłuszczających się... Wydaje mi się że moge mieć taki efekt dlatego że falują mi się na końcach i tym zwieksza się objętość... Nie mam pojęcia...
__________________
Say you miss me, come and kiss me
Jovittaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 19:08   #4
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: I co tu poradzić :( Ach te niesforne włosy :((

zupełnie jakbym czytala swój opis
naweł grzywka na bok się zgadza.
mi pomaga prostownica, ale skoro piszesz, że Ty nie zapatrujesz się na nią dobrze, doradzę Ci wyjście w drugą strone:
kręcić włosy
moje mają tą właściwość (więc może i Twoje też ), że jeśli po umyciu nie rozczeszę ich, nałożę pianke ugniatajac, robią mi się całkiem mile fale

pozdrawiam!

(Twoje końcówki chyba są troszke zniszczone. polecam olejek rycynowy )
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 19:30   #5
Jovittaa
Przyczajenie
 
Avatar Jovittaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: I co tu poradzić :( Ach te niesforne włosy :((

Dziękuje bardzo A jeszcze jedno: Jakiego rodzaju miała by być ta pianka jakby mnie naszło na kręcenie?
__________________
Say you miss me, come and kiss me
Jovittaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 19:34   #6
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: I co tu poradzić :( Ach te niesforne włosy :((

ja uzywam zwykłej - ale są specjalne, podkreślające skręt włosów... chyba Nivea ma taką
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.