Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 17:42   #1
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Wink

Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty)


Na biochemii, przeczytalam o naturalnych kosmetykach firmy Biolander. Najbardziej zainteresowal mnie naturalny dezodorant http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=321 .
Czy ktos go uzywal? Wspaniale byloby miec takie cudo pod reka ale jestem troszeczke sceptyczna co do wydajnosci (producent twierdzi ze starcza na dwa lata nawet przy codziennej aplikacji) i jego dzialania (nie blokuje pocenia, usuwa bakterie odpowiedzialne za przykry zapach). Byloby to jak napisalam cudo bo jestem zwolenniczka naturalnych kosmetykow, antyperspiranty nie sa obojetne dla zdrowia, dezodorant to mus na co dzien, ten jest dodatkowo bezzapachowy, ekstra wydajny. Co o tym sadzicie? Jakie ogolnie jest Wasze zdanie o kosmetykach Biolander. sa warte swojej ceny, a w szczegolnosci ten dezodorant? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 13:31   #2
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty)

Ja mam ten kryształ - rzeczywiście jest baaaaardzo wydajny zreszta jak wszystkie kryształy tego typu. Super maskuje nieprzyjemny zapach, sam jest bezzapachowy więc nie gryzie się z perfumami. W zasadzie wszystko w opisie zawartym w sklepie zgadza się. Uzywam go wielefunkcyjnie - i jako dezodorant i jako środek dezynfekujący po goleniu okolic bikini, u mnie zapobiega krostkom które zazwyczaj się tam pojawiały i zdarzyło mi sie go użyć na własnej rodzicielce kiedy się skaleczyła.
Z reszty kosmetków próbowałam jeszcze Amli do włosów - jestem nią zachwycona, zauroczona i wogole to moje KWC do kłaków i jeszcze krem z szarotki alpejskiej Jardins de Lune, który właśnie dodałam do KWC też jest na[prawdę super. Ceny faktycznie nie są najniższe, ale moim zdaniem warto.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:20   #3
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty)

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Z reszty kosmetków próbowałam jeszcze Amli do włosów - jestem nią zachwycona, zauroczona i wogole to moje KWC do kłaków .
Oooo...wiem, że to niekoniecznie na temat , ale czy mogłabyś bliżej opowiedzieć o efektach?

Do amli w formie sproszkowanej przymierzam się od jakiegoś czasu (narazie stosuję olejek Dabur z amlą) i jedyne co mnie hamuje, to cena - moim zdaniem stanowczo zawyżona .

Edit: chyba znalazłam http://www.torebka.kafeteria.pl/kata...=view&id=11353
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."

Edytowane przez una creatura bella
Czas edycji: 2007-05-15 o 16:29
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 23:35   #4
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty)

Coś mi nie wchodzi link który podałaś, ale jak mniemam to moja recenzja Amli z DT więc nie mam co się powtarzać. Zaczynam już drugie 100 gr opakowanie i cóż - nie wyobrażam sobie już życia bez Amli. A cena? Wiesz co z tego co się orientuję, a przegrzebałam net solidnie to w Biolanderze nie ma tragedii - Pani w tym sklepie : http://www.jiaogulan.pl/ krzykneła mi 30 zł za 50 gr!!! więc równo 2 x drożej niż w B. I to są jedyna 2 sklepy w Polsce gdzie można kupić amle w proszku.

A jak sie sprawuje olejek? Trochę mnie zniechęcił fakt, że ma mineral oil w składzie...ale może nie mam racji. Zadowolona jesteś?

pozdrawiam

edit: link już chodzi i to faktycznie moje wypociny
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 01:46   #5
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty)

Twoja recenzja brzmi wręcz bajkowo .

Ja się nie poddaję i wciąż mam nadzieję na znalezienie amli w bardziej przyjaznej cenie. Może i łatwiej byłoby mi zaakceptować propozycję Biolandera, gdybym nie wiedziała, ile amla kosztuje w Indiach . Taki ze mnie liczykrupa

A olejek? No cóż, rzeczywiście zawiera olej mineralny (pierwsze miejsce w składzie), a poza tym parę innych rzeczy , co sprawia że lekko drżącą ręką wmasowuję go w skórę głowy. Ale jak narazie (odpukać ) efekty są naprawde dobre, a zużyłam zaledwie 1/6 butelki. Wreszcie udało mi się zniwelować elektryzowanie się włosów, przy czym fryzura nie jest przyklapnięta - wręcz przeciwnie: włosy podniosły się u nasady i układają się w miękkie fale Mam fryz jak Weronika R. i to bez tapirowania . Do tego olejek bardzo dobrze się zmywa (dużo lepiej niż np. olej kokosowy) oraz łatwo nakłada...więc owszem, jestem bardzo zadowolona .

Również pozdrawiam
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 09:58   #6
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty)

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Twoja recenzja brzmi wręcz bajkowo .

Ja się nie poddaję i wciąż mam nadzieję na znalezienie amli w bardziej przyjaznej cenie. Może i łatwiej byłoby mi zaakceptować propozycję Biolandera, gdybym nie wiedziała, ile amla kosztuje w Indiach . Taki ze mnie liczykrupa
Ehhh ja wiem, też rozejrzałam się na eBayu za henną i Amlą i w Indiach faktycznie wszystko jest nieprzywoicie tanie, pewnie dlatego hinduski maja takie piękne włosy Ale ponieważ i tak już robię zakupy w Biolanderze, to amla zawsze wędruje do koszyka.

Pomyślę nad tym olejkiem skoro też fajny i szczególnie jeśli się zmywa nieźle, ja mam włosy przetłuszczające się i do olejków podchodzę ostrożnie.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 18:02   #7
mischelle1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Biolander (naturalne dezodoranty)

hmmm...a ja natknełam się ostatnio na dwa takie produkty jak dezodorant w kremi i spray-u. Firmy locherber, używam kremu pod oczy tej firmy ale dezodorantu jeszcze nie próbowałam, ktoś wyrazi swoją opinie o produkcie?
mischelle1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.