buuuu co ja narobiłam!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-17, 18:00   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

buuuu co ja narobiłam!!!


wydepilowałam sobie skore na brzuchu bo drazniło mnie owłosienie teraz jest tragedia włosy odrastaja ciemniejsze grubsze juz nie wiem jak mam sie ich pozbyc buuuu co ja narobiłam!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 20:15   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Może wydepiluj teraz te włoski (wosk, depilator). To powinno je osłabić. Z pewnością nie gól ich dalej. [img]icons/icon33.gif[/img] Powodzenia. [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 21:12   #3
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Zaraz "buuu"....[img]icons/icon7.gif[/img] Nie ma tragedii. Wybierz się do dobrej kosmetyczki, poradzi Ci najlepszy sposób depilacji. A że włoski są grubsze i ciemniejsze - to tylko wrażenie. Ich "jakość" jest zakodowana genetycznie i niezmienna. Zastanawia mnie inna rzecz - włosy na brzuszku to dość nietypowa sprawa u kobiety, być może masz jakiś rodzaj hiperandrogenizacji i przydałby się endokrynolog. Jeśli nie jest to zbyt intymne pytanie (może na priv: ewa741@poczta.gazeta.pl) - masz włoski w innych nietypowych miejscach?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 00:12   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

nie mam problemow z nadmiernym owłosieniem fakt jestem brunetka moze jest ono ciemniejsze ale wcale nie odbija od normy aj nie wiem co mnie napadło zeby usunac owłosienie z brzucha wcale nie bylo widoczne ani nadmierne a teraz aaaaa masakra nie moge sie go pozbyc włosy odrastaja mocniejsze jestem zrezygnowana juz nie wiem co robic buuuuu buuuuu
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 07:15   #5
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

to, ze jestes brunetka dobrze wrozy na ewentualny zabieg laserowego usuwania owlosienia. ciemne wlosy laser zalatwia po prostu latwiej [img]icons/icon7.gif[/img]

ale, niestety nie jest to dobra wiadomosc dla twojej kieszonki, zabiegi takie kosztuja powyzej 500 zl...

na rany, dobrze ze sobie buzi nie obdarlas z wloskow [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 09:04   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Może spróbuj rozjaśniacza. np. Sally Hansen
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 09:23   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Hej. Najlepszym sposobem na ciemniejsze włoski na brzuchu jest rozjaśniacz, parę minut i po sprawie, stają sie niewidoczne, jakby ich objętość się zmniejszyła. Wcześniej usówałam je woskiem w plastrach, ale efekt był tragiczny - na mojej skórze zaczęły pojawiać sie wypryski. Teraz stała sie na tyle skuteczna ta metoda, że rozjasniam również włosy na rękach, raz na 2 tyg. Nie boli a efekt zadowalający [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-18, 09:36   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Martek,
Czy byłabyś tak dobra i zdradziała nazwę tego rozjaśniacza do włochów, please..
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 09:38   #9
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: depilacja w KW

W Kosmetyku Wszechczasow mamy dzial depilacja.
Prosze zgloscie tam ten kosmetyk [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 10:33   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Żadna nowość. Zwykły rozjaśniacz do włosów "URODY". Trzymam go przez 15 - 20 minut i włoski są białe, no może złote nieco [img]icons/icon7.gif[/img] Ale w takim czy innym razie jasne i ich nie widac za bardzo. Koszt całej tej imprezy to niecałe 10 zł [img]icons/icon7.gif[/img] Jedyny szkopuł, to uczucie pieczenia, które niestety nie każdemu odpowiada, ja sie do tego przyzwyczaiłam, nie wyżera skóry, czasem tylko mogą wystapić podraznienia, ale skóra jedynie jest lekko zaczerwieniona. Do dzieła dziewczyny ...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 11:05   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Dzięki za odp.
Tak z ciekawości to sama wpadłaś na ten pomysł ?
Fajnie byłoby, gdyby taki produkt osłabiał je doodatkowo.
Czy ten rozjaśniacz bez problemów można dostać w kosmetycznym?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-18, 11:32   #12
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: buuuu co ja narobiłam!!!ja to zrobilam do ZLOSNIKA

o rany !!! nie strasz [img]icons/icon22.gif[/img]
ja wczoraj wlasnie to zrobilam !!!
(wyskubywalam wasiki)
JA NIE CHCE SIE ZAMIENIC W MOJEGO TATE [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 11:34   #13
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

PAULO-ja tylko 1 wyrwalam i jest najdluzszym na moim ciele [img]icons/icon28.gif[/img] czernieje i sie wydluza - [img]icons/icon28.gif[/img]
dobrze ze tylko jednego [img]icons/icon7.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 11:42   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Wpadłam na to sama i się sprawdziło. W zwykłym kosmetycznym powinnać dostać bez problemu [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 13:47   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

thx dziekuje wam poleciałam po rozjasniacz do włochow zakupiłam strep decocrem zaraz to na siebie nałoze [img]icons/icon7.gif[/img]buuu buuu juz sie bałam ze zmienie sie w mojego faceta moze bedzie dobrze dziekuje i pozdrowki
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 17:24   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!Sally Hansen???

Dziewczyny a czy ktoras uzywala rozjasniacza do wloskow na ciele Sally Hansen? Jestem ciekawa na ile on jest skuteczny?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 19:27   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

dziewczyny mam ten sam problem co paula i wyczytałam gdzies o urzadzeniu do domowej elektrolizy babyliss dajcie znac jak to dziala
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 13:58   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

ja też wygoliłam, ale nie stało się nic takiego jak u ciebie... Nawet mniej rosną. Może zastosujesz krem do depilacji okolic bikini...no, nie wiem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 18:04   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

agnieszka mam pytanie czym sie pozbywasz teraz tego owłosienia oj nie jestem przekonana do kremu do depilacji nie stosuje go na inne czesci ciała a co dopiero brzuch na prawde nie czujesz ze włoski sie wzmocniły ze jest ich wiecej?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-20, 19:19   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

wcale, a wcale. Ja je po prostu golę... maszynką...nic nie zauważyłam, żeby się wzmocniły czy coś takiego. A krem do depilacji okolic bikini jest na pewno bardziej skuteczny, bezpieczny... tak mi się wydaje. Może to jest tak, że każdy ma inne własciwości włosa?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 21:07   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

CODZIENNIE DEPILUJESZ SKORE NA BRZUCHU? JA BYM NIE MIALA CIERPLIWOSCI TEZ MAM TROSZKE WŁOSKOW ALE NIE ZAMIERZAM SIE ICH POZBYWAC ZAMECZYŁABYM SIE Z USUWANIEM ICH POWIEDZ JAK SOBIE RADZISZ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 21:52   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

nie, tylko wtedy gdy muszę, albo gdy gdzieś wychodze i odsłaniam brzuszek. a musze raz na 3, 4 dni. Rzadko mi rosną. [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-11, 19:20   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

dziewczyny to teraz ja was załamię! też jestem brunetką i mam i włoski na brzuchu.... i .. na .. biuście!!! ( tak po bokach!!) ( są mało widoczne ale nie są to jasne włoski!! ) i co wy na to? wiecie jak się tego pozbyć???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-11, 21:01   #24
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Zdecydowane, naturalne brunetki czasem zwyczajnie tak mają...

Jeśli jednak niepokoi Cię "męski" charakter włosa, czyli jego barwa, grubość, a dodatkowo np. nieregularnie miesiączkujesz, masz trądzik/łojotok - to być może powinien skonsultować Cię dermatolog-endokrynolog.

Jeśli zaś objawy nie są aż tak niepokojące, wspomnij o tym ginekologowi przy okazji najbliższeego badania okresowego.

Pozdróweczko. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-14, 23:13   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

czym depilowałaś?jeśli depilatorem to włoski nie powinny (nie mogą!) odrastać ciemniejsze i mocniejsze. z czasem będą słabsze i jaśniejsze.jeli goliłaś żyletką - błąd! nie rób tego więcej i będzie o.k. teraz jeśli zaczniesz używać depilatora (co jest bardzobolesne)- pozbędziesz się kłopotu.Możesz też spróbować wosku kosmetycznego, kremu lub pianki depilacyjnej - nie osłabiają one włosów, ale też nie wzmacniają. Powodzenia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 16:21   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Usuwanie owłosienia depilatorem nie jest najlepszym pomysłem skóra w tym miejscu nie jest wystarczająco napieta włoski sa ucinanedochodzi jeszcze problem z ich wrastaniem bo mimo ze peelinguje skore smaruje roznymi preparatami zapobiegajacymi zapaleniom mieszkow jestem cała w krostach buuuuuu Dobrym patentem jest rozjasnianie tylko shit ja musze robic to bardzo czesto.Nie wiem co mnie napadło z tym usuwaniem owłosienia z brzucha teraz mam za swoje chyba zaczne stukac kaske na laser.Pozdrowionka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 18:59   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: buuuu co ja narobiłam!!!

Najlepiej nie rób nic. Jeśli będziesz nadal je depilować będą rosły w różnych kierunkach i będą coraz sztywniejsze. Daj im spokojnie odrosnąć, po czasie będą OK. Ja zrobiłam kiedyś podobne głupstwo z włosami na rękach, potraktowałam je depilatorem chemicznym, gdy odrosły były ciemniejsze, więc się wystraszyłam i już nigdy tego więcej nie robiiłam, teraz są już OK. Grunt to ich nie tęp dalej, wtedy nie będzie gorzej.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.