Gładkie ciałko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-31, 20:22   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Gładkie ciałko


Co sadzicie o usuwaniu zbednego owłosienia maszynka do golenia? usuwacie włoski z takich czesci ciała jak rece uda brzuszek ? kupiłam sobie własnie przesliczna golarke venus i mam ochote wygolic całe ciałko
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 20:28   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gładkie ciałko

Nie rob tego!!!! Kiedys myslalam, ze mam dosc wyrazne wlosy na rekach..ale to byl tylko moj wymysl.. na szczescie nie wpadlam na szalony pomysl ich usuniecia, bo nie wiem co byloby teraz. Moje kolezanki juz w podstawowce golily rece a teraz maja ciemniejsze wlosy. No i co najwazniejsze, gdy zrobisz to raz, to potem bedziesz musiala robic to codziennie. Nogi.. mozesz ukryc pod spodniami, gdy jest taki dzien, ze nie mialas ochoty czy czasu na uzycie maszynki, a co z rekami?
TEraz jest ladna pogoda, wiec slonko ladnie rozjasnia wloski.. nie ma potrzeby aby je usuwac z innych czesci ciala niz nogi, czy bikini i pachy.
Przemysl to...[img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 20:35   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gładkie ciałko

Nineczko mam ochote byc gładziutka 0 włoskow a wiem ze zaden inny sposob depilacji nie sprawi ze tak bedzie mechaniczne usuwanie depilatorami woskiem sprawia ze skora staje sie nierowna pełno krostek i te wrastajace włoski brrrrr to juz chyba wole golic sie codziennie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 23:34   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gładkie ciałko

Oczywiscie, ze gladkie cialo, to marzenie kazdej kobietki [img]icons/icon7.gif[/img]..ale trzeba sie zastanowic czy nie przesadzamy z ta gladkoscia? Oczywiscie nogi, bikini, pachy to podstawa... Jak przypominam sobie rozne kobitki, latem w spodniczkach i owlosionych nogach to.brrrr... nie wspomne juz o pachach.. Ale czy warto golic wloski na brzuchu? (byl juz tutaj taki post "buu..co ja narobilam?".. przeczytaj, co pisze ta dziewczyna..Ona wlasnie ogolila wlosy na brzuchu a teraz bardzo zaluje (moze alternatywa byloby rozjasnienie tych wloskow..Sally Hansen ma takie produkty). A jak ogolisz wlosy na rekach, to one stana sie jeszcze bardziej widoczne. To prawda, ze maszynka robi sie to szybko (ja gole nogi) ale wlosy odrastaja ciemniejsze... i wierz mi, nie bedzie Ci sie chcialo codziennie golic cale cialko...tak wiec zastanow sie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-01, 06:45   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gładkie ciałko

W pełni zgadzam się z Nineczkę.
Absolutnie nic nie golić.
Będzie potem jeszcze gorzej (wszytko powiedziała Nineczka) sztywne, mocniejsze, ciemniejsze i wrastające.... [img]icons/icon30.gif[/img]

Jeżeli już bardzo musisz to depilacja woskiem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 09:31   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Gładkie ciałko

Ja bym raczej odradzała.Po tych zabiegach będę coraz ciemniejesze i mocniejsze a to raczej nie wpłynie korzystnie na twój wygląd.Już chyba lepszy jest depilator w kremie albo elektryczny lub wosk.Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.