gimnastyka twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-10, 13:07   #1
agi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 5

gimnastyka twarzy


chcialabym dokładnie wiedzieć jak robi się podane ćwiczenia twarzy-chodzi o to gdzie mają byc umieszczone palce(przy rozciąganiu twarzy - czy maja być tylko przy kącikach ust czy mam je ciagnać w górę w kierunkach wskazanych strzałkami)-boję się że poprzez nieumiejętne robienie tych ćwiczeń nabawię się szczególnie zmarszczek pod oczami i na czole(prosze też o ćwiczenia na te okolice-mam 30 lat i widze juz pierwsze drobne zmarszczki-a chciałaby coś z tym zrobić)-będę wdzieczna za wskazówki.
agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-10, 21:36   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: gimnastyka twarzy

Podobne pytania były już zadawane, ale odpowiem jeszcze raz: palce przykładasz tylko po to abyś czuła czy pracują mięśnie twarzy , absolutnie nie wolno ciągnąć skóry palcami , ćwiczyć mają mięśnie. Niektóre ćwiczenia są bardzo trudne i udaje się je wykonać dopiero po kilkunastu próbach , ale myślę ,że warto.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 13:28   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: gimnastyka twarzy

Czyli pracuje tylko uśmiechem (czy tak?)Wydaje mi sie że warto podjać ten wysiłek, ale chce to robić dobrze.
Pani Beatko nie bardzo rozumiem stwierdzenie "lekko rozciągnąć twarz".Wiem że te ćwiczenia są trudne, ale chciałabym wiedzieć wiecej jak je wykonywać-bardzo mi na tym zależy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 18:52   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: gimnastyka twarzy

Trudno to wytłumaczyć opisując , lepiej byłoby abym mogła Ci to pokazać no , ale spróbuję : "lekko rozciągnąć twarz" to znaczy ,że musisz w taki sposób poruszać mięśniami twarzy abyś czuła jak policzki przesuwają się lekko w stronę uszu - pracuje wtedy wiele mięśni twarzy , nie tylko mięsień okrężny ust, w żadnym wypadku nie rozciągaj twarzy rękami (możesz jednak przyłożyć palce do kącików ust lub do policzków tak abyś czuła jak pracują mięśnie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 20:12   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: gimnastyka twarzy

Bardzo dziękuję - spróbuje jakos sobie z tym poradzić może się uda.
Chciałabym się jeszcze zapytac o ćwiczenia które pomagają sie pozbyc zmarszczek pod oczami i na czole - nie są one jeszcze zbyt widoczne ale wiem ze będę miała z tym problem (szczególnie że nic mi na to nie pomaga)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 17:29   #6
beres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to beres
Dot.: gimnastyka twarzy

gdzie sa te cwiczenia na gimnastyke twarzy? a dokladniej chodzi mi tylko o podniesienie policzkow sa opadniete, ale ja tez mam taka urode twarzy ze te policzki tak opadaj to jest tak od zawsze, ale wiem tez ze gimnastyka mozna wiele zmienic powtarzam chodzi mi tylko o usuniesie bruzdy nosowo-policzkowej czyli o wygladzenie twarzy i nic wiecej
beres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 06:51   #7
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: gimnastyka twarzy

Cytat:
Napisane przez beres
gdzie sa te cwiczenia na gimnastyke twarzy? a dokladniej chodzi mi tylko o podniesienie policzkow sa opadniete, ale ja tez mam taka urode twarzy ze te policzki tak opadaj to jest tak od zawsze, ale wiem tez ze gimnastyka mozna wiele zmienic powtarzam chodzi mi tylko o usuniesie bruzdy nosowo-policzkowej czyli o wygladzenie twarzy i nic wiecej
Cześć!
Ja znalazłam te ćwiczenia szukając w google. Wpisałam po prostu gimnastyka twarzy . Jest kilka zestawów ćwiczeń. Znalazłam ćwiczenia podstawowe (szyja, oczy) oraz ćwiczenia zaawansowane, na gimnastykę miesni twarzy. Wydaje mi się, że powinna być jeszcze trzecia część ćwiczeń, ale może się mylę,gdyby jednak była to też prosiłabym podać stronę,przez kogoś, kto wie, gdzie ich szukać.
Na początku, tak jak pisła Pani Beata ćwiczenia sa dość trudne, ale warto spróbować.
Pozdrawiam.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 13:45   #8
beres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to beres
Dot.: Re: gimnastyka twarzy

prosze o przeslanie na moj prywatny adres instrukcje jak wykonac prawidlowo gimnastyke twarzy zalezy mi na podniesieniu policzkow mam dosc specyficzna urode opadniete policzka chcialabym wzmocnic policzki zlikwidowac bruzde nosowo-policzkowa slowem chcialabym aby moje policzka byly idealnie napiete
beres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.