Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 14:52   #61
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Vitella Ictamo

Tak podczytuję tu i ówdzie Smoku, że szukasz pracy i chodzisz na rozmowy i od razu myślę też o sobie, bo nęka mnie teraz ten sam problem.
No właśnie - fajnie się myśli, jak człowiek jest w domu, ale jak przychodzi co do czego, to ja od razu mam wypieki na policzkach i plamy na szyi.
No nic, dziękuję Dziewczyny za odpowiedź. Trzeba po prostu to jakoś zaakceptować i zamaskowywać i tyle.

Smoku - życzę znalezienia satysfakcjonującej Ciebie pracy. Powodzenia!
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:41   #62
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vitella Ictamo

Ale się cieszę, że tylu osobom służy ten krem Przez te jego właściwości ostatnio zaczęłam się zastanawiać co ja zrobię jak go przestaną produkować To już chyba uzależnienie
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:46   #63
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Vitella Ictamo

Confused - nawet tak nie myśl. Tego kremu NIGDY nie mogą wycofać. Poleciłam go paru koleżankom i też bardzo go sobie chwalą.
A uzależnienie? No cóż... Ale chyba to nic złego?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:51   #64
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ale się cieszę, że tylu osobom służy ten krem Przez te jego właściwości ostatnio zaczęłam się zastanawiać co ja zrobię jak go przestaną produkować To już chyba uzależnienie
No nie straszcie wycofaniem!!!
Rzeczywiście ten krem to mistrzostwo świata, ja mam oprócz czerwonej, podatnej na wypryski skóry problem z przesuszonymi, czerwonymi, łuszczącymi się plamami na policzkach. Właśnie po ataku tychże VI zaradził im niemal całkowicie w ... dwie doby.
Patrzę w lusterko i nie wierzę, że to moje policzki.

Dla mnie to prawdziwa bomba!
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:30   #65
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vitella Ictamo

Ten wątek robi się dziękczynny Chyba zrobię torta dermatolog w rocznice zapisania mi tego kremu No, ale to już w końcu trzecia tubka W sumie nie wiem czy to dużo czy mało? Nigdy nie używałam żadnego kremu tak regularnie, a tego od sierpnia dzień w dzień na noc. Myślicie, że trzy tubki w pół roku to dużo, mało, w normie? Chyba ok, żałować sobie nie będę
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:54   #66
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

jestem w trakcie pierwszej tuby, wyciskam jednorazowo porcję wielkości groszka albo jednej kulki meteorytów. Nie wiem, na ile starczy całe opakowanie - robię przerwy na nawilżanie, diroseal albo effaclar.
Z mojej strony tort za wskazanie iV się należy Wam!

Acha, miałyście może ulotkę do kremu w kartoniku??
Na opakowaniu jest tylko okrojony skład, lakoniczne info, że jest to preparat do skóry podrażnionej. W zasadzie, gdyby wpadł mi w ręce bez wskazówek, które tu przeczytałam w zyciu nie kupiłabym go. Producent sporo traci , robiąc tajemnicę z tak fajnego produktu...

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-03-23 o 21:59 Powód: literki...
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 11:31   #67
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Vitella Ictamo

Confused - nie wiem na jak długo wystarczy mi jedna tubka bo jeszcze jej nie skończyłam, ale uważam że jedna na 2 miesiące to całkiem w normie.

Majade - nie miałam żadnej ulotki wewnątrz opakowania. To prawda, gdybym go gdzieś zobaczyła w aptece, to z całą pewnością bym go nie kupiła. Ale Dziewczyny zrobiły temu kremikowi już taką reklamę na wizażu, że ho, ho.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 11:46   #68
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vitella Ictamo

Zero ulotki Ale ceny są rozbierzne - raz 13 zł, raz 16 zł. No, ale to zależy od apteki Teraz po stosowaniu tego kremu tak długo mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że pogrubia skórę Mam takie jaśniejsze placki!
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 20:44   #69
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Vitella Ictamo

Ja już zakupiłam 2 tubkę, bo pierwsza zbliża się ku końcowi. Ja sobie tego kremu nie żałuję.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 20:48   #70
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Vitella Ictamo

Pod wpływem wątku też kupiłam W sumie to zamówiłam sobie przez internet i jutro odbieram
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 15:52   #71
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Muszę, no po prostu muszę znów napisać pean o VI.
Używam już kilka tygodni, dawno nie miałam tak rewelacyjnej skóry. Zdrowa, pięknie lśni (ale zdrowym blaskiem a nie sebum!) ma piękny jednolity koloryt, nic mnie nie zapycha, znikają wszystkie paskudy, nie mam żadnych skórek (na warstwę VI nakładam sporo nawilżacza).
Dodatkowo skóra przestała mi się przetłuszczaś w strefie T w ciągu dnia, nie wprowadzałam nic nowego zatem głównym podejrzanym w tej sprawie jest VI
No pełnia szczęscia!
Odstawiłam właśnie effaclarK - sądziłam, że moja skóra ucierpi na tym a tu taka niespodzianka.

Niesamowity jest!
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 16:10   #72
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Vitella Ictamo

Kurczaki, a ja używam go od ponad tygodnia, na noc, ale nie co noc i fakt, rano cera jest gładka, wyciszona, ale i zmięta - dla mnie sam VI to za słaba pielęgnacja jak na noc, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby na warstwę VI jeszcze coś nakładać, bo i tak idąc spać mam wrażenie, że połowę kremu odciskam w poduszkę. Poza tym nie wiem czy to VI czy jednak nowe kremy z Oriflame, ale coś mnie zapycha I to bardzo... Obstawiam, że to jednak Ori, bo VI niektóre pryszczyki i ślady po nich mi podgoił i teraz zamierzam go stosować co noc, i zobaczymy co to będzie. Oby było lepiej, bo dawno takich wulkanów nie miałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 16:35   #73
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurczaki, a ja używam go od ponad tygodnia, na noc, ale nie co noc i fakt, rano cera jest gładka, wyciszona, ale i zmięta - dla mnie sam VI to za słaba pielęgnacja jak na noc, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby na warstwę VI jeszcze coś nakładać, bo i tak idąc spać mam wrażenie, że połowę kremu odciskam w poduszkę. Poza tym nie wiem czy to VI czy jednak nowe kremy z Oriflame, ale coś mnie zapycha I to bardzo... Obstawiam, że to jednak Ori, bo VI niektóre pryszczyki i ślady po nich mi podgoił i teraz zamierzam go stosować co noc, i zobaczymy co to będzie. Oby było lepiej, bo dawno takich wulkanów nie miałam
No niestety, komfort aplikacji pominęłam, bo to prawdziwa katorga
Nakładam VI w kilka minut przed zgaszeniem światła, jestem nią ładnie pobielona i na to jeszcze wklepuję porcję weledy irysowej na noc. Wyglądam delikatnie mówiąc mało apetycznie no ale poranne efekty mi to rekompensują. Staram sie leżeć na plecach i nie dotykać twarzą poduszek ale i tak codzienne pranie murowane.
Ekspertem nie jestem, ale z zapychaniem stawiałabym na ori, ja mam spore skłonności do wyprysków a po VI wszystko mi się pogoiło i nowych niet.
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:09   #74
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No niestety, komfort aplikacji pominęłam, bo to prawdziwa katorga
Nakładam VI w kilka minut przed zgaszeniem światła, jestem nią ładnie pobielona i na to jeszcze wklepuję porcję weledy irysowej na noc. Wyglądam delikatnie mówiąc mało apetycznie no ale poranne efekty mi to rekompensują. Staram sie leżeć na plecach i nie dotykać twarzą poduszek ale i tak codzienne pranie murowane.
Ekspertem nie jestem, ale z zapychaniem stawiałabym na ori, ja mam spore skłonności do wyprysków a po VI wszystko mi się pogoiło i nowych niet.
Fakt, zapomniałam o bieleniu. Normalnie wyglądam jak gejsza I po samym VI nawet się nie świecę tak bardzo i nawet ta tłustość nie jest taka uciążliwa, nie czuć jej aż tak i nie wywołuje dyskomfortu pod tytułem" ociekam tłuszczem i muszę to z siebie zaraz zmyć", ale lepiej się nie przytulać do niczego, ani tym bardziej do nikogo Sama też staram się zasypiać na plecach, ale wiadomo, że w nocy i tak się człek wierci.
No ale skoro udaje Ci się wklepać jeszcze jakiś kremik to może i ja popróbuję, jak tylko jakiś inny zakupię, bo póki co Ori poszło w kąt. I jeśli tak, jak podejrzewam to ono mnie zapycha, to VI będzie miało nie lada wyzwanie - nie pogorszyć sprawy, a wręcz wspomóc walkę z wulkanami. Mam nadzieję, że pomoże.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:28   #75
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fakt, zapomniałam o bieleniu. Normalnie wyglądam jak gejsza I po samym VI nawet się nie świecę tak bardzo i nawet ta tłustość nie jest taka uciążliwa, nie czuć jej aż tak i nie wywołuje dyskomfortu pod tytułem" ociekam tłuszczem i muszę to z siebie zaraz zmyć", ale lepiej się nie przytulać do niczego, ani tym bardziej do nikogo Sama też staram się zasypiać na plecach, ale wiadomo, że w nocy i tak się człek wierci.
No ale skoro udaje Ci się wklepać jeszcze jakiś kremik to może i ja popróbuję, jak tylko jakiś inny zakupię, bo póki co Ori poszło w kąt. I jeśli tak, jak podejrzewam to ono mnie zapycha, to VI będzie miało nie lada wyzwanie - nie pogorszyć sprawy, a wręcz wspomóc walkę z wulkanami. Mam nadzieję, że pomoże.

Trzymam kciuki i wierzę, że pomoże - nie pamiętam już, kiedy miałam ostatnio wulkanik!
Wklepywanie dodatkowego nawilżacza naprawdę polecam, choć z taką paćką na twarzy trzeba szybko odwrócić się plecami do współspacza
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:45   #76
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurczaki, a ja używam go od ponad tygodnia, na noc, ale nie co noc i fakt, rano cera jest gładka, wyciszona, ale i zmięta - dla mnie sam VI to za słaba pielęgnacja jak na noc, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby na warstwę VI jeszcze coś nakładać, bo i tak idąc spać mam wrażenie, że połowę kremu odciskam w poduszkę.
A może jakieś ampułki pod spód? Takie wchłaniające się, a jednocześnie nawilżające - Hauschka, Alverde (chyba tak to się nazywało) itp?
Kusicie mnie tym kremem, spróbuję dorwać/zamówić w stacjonarnej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 18:09   #77
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vitella Ictamo

MagJa, też właśnie już pisałam, że wyglądam jak gejsza

Ja tam nawet się nie przejmuje, żeby nie spać na boku - bo i tak się w nocy przekręce i tak ;D No i rano też koniecznie trzeba umyć buzie dobrym żelem, co niestety dla mnie uciążliwe, z moimi naczynkami nie powinnam jej myć w ogóle, ale jakoś daję sobie radę... Ech, moja dermatolog to anioł Wiem, że się powtarzam, ale naprawdę nie mogę wciąż wyjść z podziwu
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 18:15   #78
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Vitella Ictamo

Ja po ostatnim przesuszu używam Ictamo, a na niego krem nawilżający albo tłusty typu Dermosan, Clobaza, bo po samym Ictamo łuszczy mi się skóra. Żeby nie kleić się do poduszki, po prostu przed snem odciskam nadmiar tłuszczu w chusteczkę, tak jak w dzień, gdy mi się buzia świeci. I po problemie. Podobnie robię z każdym kremem tłustym lub olejkiem typu Hauschka lub Clarins. Daje mu 10-15 min na wchłonięcie, ale go nie ścieram, tylko lekko odciskam.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:18   #79
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Vitella Ictamo

Spróbuję Waszych rad: wklepię VI, odczekam 15min, wklepię nawilżacz, znów odczekam i odcisnę film w chusteczkę. Jak współlokatorzy nie wystraszą się ociekającej tłuszczem gejszy to będzie ok
A jak to się nie sprawdzi, to może pomyślę o jakichś ampułkach tudzież inszych olejkach.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 20:30   #80
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Vitella Ictamo

Za Waszymi radami kupiłam VI ale u mnie nie widzę jakieoś szczególnego bielenia,rozmasowuje się też na skórze dość dobrze.Może używam małych ilości, a może tubka ma za ciepło i krem jest rzadszy..Hmmm...w każdym razie jestem zadowolona. Przyjemnie uspokaja skórę tylko zapach nie należy do cudów ale da się wytrzymać.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:31   #81
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Vitella Ictamo

MagJa - u mnie to wygląda trochę krócej, od razu po Ictamo kłade nawilżacz i razem to odciskam.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:01   #82
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Za Waszymi radami kupiłam VI ale u mnie nie widzę jakieoś szczególnego bielenia,rozmasowuje się też na skórze dość dobrze.Może używam małych ilości, a może tubka ma za ciepło i krem jest rzadszy..Hmmm...w każdym razie jestem zadowolona. Przyjemnie uspokaja skórę tylko zapach nie należy do cudów ale da się wytrzymać.
Efekt bielenia zależy chyba od ilości kremu, mnie bieli bo sobie nie żałuję. Zapach faktycznie dziwny - mi przypomina asfalt - zdążyłam go nawet polubić.
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:22   #83
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Vitella Ictamo

Tak,asfalt to dobre porównanie
Czy VI jest u Was łatwo dostępna? U mnie miałam z tym problemy, w końcu przy okazji pobytu we Wrocławiu nabyłam ja w aptece na Rynku
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:28   #84
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Ja dostałam we Wrocławiu na Oławskiej, była to pierwsza apteka w której o niego pytałam.
Chciałam zamówić w internetowej i nie było...
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:32   #85
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Chciałam zamówić w internetowej i nie było...
Właśnie dlatego mi tak nie po drodze z nim - bo samego kremu nie opłaca mi się zamawiać, a w rzadko której jest. Pomęczę miejscowych farmaceutów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:45   #86
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Efekt bielenia zależy chyba od ilości kremu, mnie bieli bo sobie nie żałuję. Zapach faktycznie dziwny - mi przypomina asfalt - zdążyłam go nawet polubić.
a mi to bielenie właśnie bardzo się podoba Poza tym po chwili jak sie kremik już wchłonie...bielenie jest minimalne, a skóra za to bardzo jednolita i nie czuje dyskomfortu bez makijażu.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:15   #87
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Vitella Ictamo

Ja kupuję w aptece na Oławskiej Zielony Bluszcz za 13 zł. Szkoda, że nie produkują go w op. po 100 gr, bo mi się szybko ten mój ukochany asfalt zużywa.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 20:10   #88
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vitella Ictamo

Akszeinga, z tego co pamietam jesteś z Wolsztyna, ja tam kupowałam w dwóch aptekach, tam, gdzie pytałam zawsze był Tylko u mnie na wsi musiałam sprowadzać, ale to jeden dzień i już był
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 21:10   #89
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Efekt bielenia zależy chyba od ilości kremu, mnie bieli bo sobie nie żałuję. Zapach faktycznie dziwny - mi przypomina asfalt - zdążyłam go nawet polubić.
Właśnie się zastanawiałam co mi ten zapach przypomina i fakt, to jest asfalt

Wymyśliłam sobie, że będę dawać serum nawilżające pod VI i z tej okazji zamówiłam takowe z Oriflame - jutro odbieram i od wieczora testuję. Jak wrócę po świętach do Krakowa, to zdam relację.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 21:33   #90
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Vitella Ictamo

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam co mi ten zapach przypomina i fakt, to jest asfalt

Wymyśliłam sobie, że będę dawać serum nawilżające pod VI i z tej okazji zamówiłam takowe z Oriflame - jutro odbieram i od wieczora testuję. Jak wrócę po świętach do Krakowa, to zdam relację.
Koniecznie daj znać jak z serum!
Ja dziś będę bełtać VI z czymś - z jakimś olejkiem bądż kremem - zobaczymy co z tego wyjdzie
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 18:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.