Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 23:15   #1
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148

Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?


Witam,

nowosc na rynku, farba bez amoniaku podobno bardzo lagodna i nadaje swietny polysk.Czy ktos juz wyprobowal? Jestem ciekawa Waszych opinii na jej temat
Gdzie mozna znalezc palete odcieni
Kolorow jest chyba z 40 do wyboru
,wiem nawet gdzie kupic te farbe ale nie wiem jaki kolor wybrac generalnie szukam odcienie brazow - wiec nie wiem czy kawa , czy czekolada, czy cappucino, czy bezowy cynamon

Czekam na Wasze opinie i ewentualnie stronki www ktore pomoga z wyborem koloru
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 23:28   #2
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

ja w ogole o tym nie slyszalam...napisz cos wiecej jesli mozesz plizzz i gdzie ja dostac?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:44   #3
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

To jest chyba nowa nazwa dla Diacoloru Richesse. Diacolor mialam kiedys okazje wyprobowac i potwierdzam,ze polysk piekny i nie niszczy wlosow.Do tego bajeczne kolory ( mialam mrozony kasztan). Jeden,jedyny minus,ze farbka trzymala sie maks. ok. miesiaca.
A stron z paletami kolorystycznymi nigdzie nie widzialam,chociaz szukalam.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:30   #4
saphir
Przyczajenie
 
Avatar saphir
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Thumbs up Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

To jest Diacolor w nowym opakowaniu.
Dla mnie rewelacja , ładnie kryje (mam włosy ciemny blond, robię na ciemny brąz nr 3.0) śliczny połysk i trzyma się bez zarzutu, nie niszczy przy tym włosów jak farba z amoniakiem.
Gorąco polecam, a na Allegro można ją kupić jeszcze taniej niż w hurtowni fryzjerskiej
saphir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 11:28   #5
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Podtrzymuje temat up up a zarazem mowie , ze seria z HI rozni sie od zwyklej richesse diacolor.Zapewne kolorami i jakimis nowymi dodatkami jak np. apricot kernel oil itd.

ponizej zalaczam opis produktu oraz gdzie je znalzlam do kupienia bo na allegro napewno nie ma tej farby.
To nie jest farba trwala !

http://us.lorealprofessionnel.com/_e...HI&prdcode=AB6&

http://www.czf.pl/product_info.php?c...oducts_id=1961
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 12:35   #6
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

bedzie wyprobowana za tydzien, mam kolor 4.0 i az jestem ciekawa jak wyjdzie. na pewno napisze
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 19:53   #7
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Bosz, juz odpowiadałam w tym wątku i zniknęło Farbowałam richesse kolorem malinowy kasztan i czekoladowy kasztan- super efekt, włosy sa miękkie i z połyskiem, jedwabiste i zupełnie inne niż po farbach tzw drogeryjnych Jedyny minus to czerowne refleksy, ktorych ja nie lubię, a ponoć większośc kolorow je ma. Teraz mam majirel gorzka czekolada- ma byc bez czerwonych refleksow. Ja kupuje na allegro.
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 10:54   #8
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

właśnie siedzę z farbą richesse kolor brązowy.

troszke sie boje bo na włosach farba wygląda bardziej jak orzechowy kolor ale zobaczymy.

jakby co dzisiaj jest niedziela handlowa i moja fryzjerka chyba przyjmuje
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 11:51   #9
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

no i stało się

przede mną leży wizytówka z telefonem do mojej fryzjerki

nie iwem czy już dzwonić czy poczekać do dwóch myć włosów.

brązowy kolor to dla mnie brązowy a nie prawie czarny

bo taki właśnie kolor uzyskałam. jest nienaturalny, okropny wręcz, zawsze wyśmiewałam się w duchu z dziewczyn które przy bladej cerze farbują się na sztuczny czarny kolor tymczasem sama tak wyglądam

no cóż sama mam to czego chciałam. po raz pierwszy i ostatni sama używałam profesjonalnej farby w domu.

po ilu dniach można znowu farbować włosy??
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:59   #10
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Używała któraś z Was koloru 5,32 - kawa?
Przymierzam się do zakupu, jeśli któraś używała to napiszcie co z tego wyszło
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 08:55   #11
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Olka 222 - daj znac jaki dokladny kolor wybralas prosze, kolor napewno sie zmyje hdyz wlasnie czytalam ze one sie szybka wyplukuja moze poczekaj chwilke.A jak kondycja wlosow ?Moze byc jakies fotki wkleila....

Ja tez chce kupic kawe ale sama nie wiem .....
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 09:59   #12
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

ja kupiłam, zobaczymy co wyjdzie
teraz mam dylemat jaką wodę do tego kupić, możecie poradzić?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 10:26   #13
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Dziewczyny i jak tam te kolorki?
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:10   #14
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Hmm dziewczyny gdzie kupujecie tą farbę?? chciałabym ją jakoś dorwać, ale jak... ;p farbował ktoś gorzką czekoladą?
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:54   #15
fipsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

witajcie, ja po raz pierwszy farbowałam włosy ta farbą u fryzjera. Nie powiem wyszło super, nie znam numeru koloru, który wybrałam, ale wpadał w śliwkę. Sama farba bardzo fajna, nie niszczy włosów, ale za to niszczy ręcznik! Przez ok 10 myć cały czas była różowa woda, ale za to kolor aż tak bardzo się nie wypłukał i fajnie się błyszcza włosy.
Minął miesiąc i czas na zmianę. Dużym plusem tej farby jest to, że możesz zmieniać kolory na jakie chcesz. Teraz zamierzam wypróbować jakiegoś ciemnego brązu, bo po miesiącu przy aktualnym kolorze niestety widać już troszkę odrost naturalnych włosów - w moim przypadku jasny brąz. Myślę, że jak bęzdie jakiś fajny ciemniejszy brąz, to ten odrost nie bedzie się tak rzucał w oczy.
Kochane napiszcie proszę od kogo kupujecie farby na allegro, szukam sprawdzonego źródła.
A i jeszcze proszę o numery jakiegos fajnego wypróbowanego ciemnego brązu lub czekolady.
fipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:09   #16
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Cytat:
Napisane przez fipsi Pokaż wiadomość
witajcie, ja po raz pierwszy farbowałam włosy ta farbą u fryzjera. Nie powiem wyszło super, nie znam numeru koloru, który wybrałam, ale wpadał w śliwkę. Sama farba bardzo fajna, nie niszczy włosów, ale za to niszczy ręcznik! Przez ok 10 myć cały czas była różowa woda, ale za to kolor aż tak bardzo się nie wypłukał i fajnie się błyszcza włosy.
Minął miesiąc i czas na zmianę. Dużym plusem tej farby jest to, że możesz zmieniać kolory na jakie chcesz. Teraz zamierzam wypróbować jakiegoś ciemnego brązu, bo po miesiącu przy aktualnym kolorze niestety widać już troszkę odrost naturalnych włosów - w moim przypadku jasny brąz. Myślę, że jak bęzdie jakiś fajny ciemniejszy brąz, to ten odrost nie bedzie się tak rzucał w oczy.
Kochane napiszcie proszę od kogo kupujecie farby na allegro, szukam sprawdzonego źródła.
A i jeszcze proszę o numery jakiegos fajnego wypróbowanego ciemnego brązu lub czekolady.
4.15 rewelacja pod wzgledem odzywiania,mialam kompletnie do niczego wlosy,nadajace sie tylko do sciecia.Fryzjerka nalozyla mi hi richeske 415 i wlosy przeslicznie,lsniace i cudowne,zrobily sie lejace i zdrowe,nie ma sladu po tym co mialam,a mialam wate na glowie i to w kolorze zielonym.Tylko jedna uwaga,moze komus pomoze,sama nakladalam kiedys ta farbe i nie bylo tego efektu,a po fryzjerce zupelnie inaczej.pozdrawiam
omesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 00:20   #17
Dariaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Farbowałam włosy zwyką richesse 2 tygodnie temu - kolorek fajny, połysk jest, lecz niestety farba nie jest dość trwała. Moje naturalne włosy to ciemny blond i od 2 lat farbowałam włosy u fryzjera farbą Londy - Espresso... jednak zawsze wychodził mi rudawy odrost i poszłam do innego fryzjera który pofarbował mnie na ciemny brąz - co w wyniku dało odzień czarny.... myślałam, że się może troche spłucze ale nic a nic odrobine troche połyskuje na brązowo i to tylko pofarbowane odrosty, więc skusiłam się na richesse - i efekt napisałam powyżej. Jednak odrosty pofarbowane na odcień brązu - dość ciekawy ale niestety reszta czarna co dało dość śmieszny efekt. I czytałam w opisie HI.Richesse, że potrafi rozjaśnić o ton, jednk Pani w hurtowni powiedziała, że zdecydowanie nie. Jedyne co rózni Richesse od Hi.Richesse to, to że Hi jest odrobine mocniejsza bo używa się mocniejszego aktywatora (totalnie nie wiem o co chodzi). W każdym bądz razie czy któraś miała już taki problem i mogła by mi doradzić co zrobić by reszta włosów chociaż chwyciła delikatny połysk brązu?? Dekoloryzacja nie wchodzi w gre bo szkoda mi włosów więc modle się o jakąs farbe cud - a nie chce juz męczyć włosów amoniakiem - więc Richesse jest idealna. Może ktoś już próbował HI.Richesse by delikatnie rozjaśnić włosy? Pomóżcie!

Edytowane przez Dariaa
Czas edycji: 2010-04-14 o 00:21
Dariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 15:52   #18
madlen81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Wypróbowałam kolor kawowy 5,32 , ładny kolor, ale niestety nie taki jak na palecie kolorystycznej. Jest dużo jaśniejszy. Mi to przypomina kawę z mlekiem, albo mleczną czekoladę. Polecam jeśli chcecie uzyskać jasny brąz o ciekawym odcieniu.
madlen81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 19:20   #19
poke
Przyczajenie
 
Avatar poke
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

ja również farbowałam (daaawno temu) kolorem 5.32- kawa- u fryzjera. Początkowo wydawał mi się za ciemny, ale po namowach fryyzjera zgodziłam się- i powiem szczerze, że to był chyba najładniejszy kolor, jaki miałam na włosach! średni brąz, ale z delikatnym przebłyskiem rudości! cudny.
i na dodatek bardzo długo się trzymał, a spierając się kolor i tak był ładny polecam gorąco!!!
__________________
ważne że wiesz co od życia chcesz...
poke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 10:05   #20
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Podnoszę wątek.
Czy ta farba rozjaśnia włosy? Widziałam gdzieś na aukcji info, że efekt rozświetlenia do 3 tonów.

Zastanawiam się, jaki kolor można uzyskać w przypadku jasnego brązu z balejażem, korci mnie toffi albo karmel albo coś jaśniejszego
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:14   #21
myszunia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Hej farba rewelacyjna,jest to farba ton w ton także idealna do zniszczonych włosów nie otwiera łuski wlososwej tylko ja oplata no i oczywiście bez amoniaku.Ja miałam bardzo jasny blond miejscami po kilkukrotnym farbowaniu miałam juz platynę co doprowadzalo mnie do szału .Nienawidze wyglądu plastic fantastic!!!!Wyprobowalam kilka farb i w rezultacie włosy były bardziej rozjasnione lub z odcieniem popielu:/:/ byłam juz załamana bo nie chciałam radykalnie przyciemniac włosów jedynie troche pogłębić bezpiecznie kolor bo obecnie miałam mega suche i zniszczone włosy .I o to wlasnie trafiłam na ta farbke .Mega delikatna ,po jej zmyciu miałam niesamowicie miękkie włosy bez nakładania odżywki .Dla niektórych minusem moze byc jej trwałość a właściwie jej brak ale dla mnie super .Farbe mozna kupic w sklepach fryzjerskich lub na Allegro ja miałam kolorek 8.3(golden blonde).Pamietajcie to nie jest farba rozjasniajaca tylko cos w rodzaju lepszej szamponetki !!!!!
myszunia63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:46   #22
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Ja dwa razy używałam Dia Richesse kolor 8,02 z oryginalnym oxy 4,5%, włosy wyszły nieco ciemniej niż na palecie, jakość włosów po koloryzacji rewelacyjna. Farba może rozjaśnić (rozświetlić) włosy o 1 ton ale tylko naturalne, farba farby nie rozjaśnia.
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.