Depilacja-nowosci :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-03, 12:03   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

Depilacja-nowosci :)


dyski,epilatory,sprzeciki do domowej elektorlizy,kremy i preparaty oraz wosk w tabletkach zapraszma do komentowania i oceniania jesli ktos juz takie cos posiada bo ja mam zamiar sobie cos wybrac...myslalam o tej elektrolizie ale sie troche boje bo nic o tmy nie wiem :P to nie boli?to ejst bezpieczne i dobre?? oo i zaciekawily mnie bardzo dyski te tansze nie elekryczne z Babyliss chociaz kto wie?ale poczekam na wasze opinie naradzimy sie hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:06   #2
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

ELEKTROLIZA

Technika depilacji przez elektrolizę polega na doprowadzeniu bardzo słabego prądu z baterii 9V do podstawy mieszka włosowego w celu osłabia brodawki skórnej i uniemożliwia odrastanie włosa; zneutralizowane włosy można usunąć za pomocą tradycyjnej depilacji; zabieg depilacji należy powtarzać 5-6 krotnie w odstępach tygodniowych; depilacja różnych części ciała (nóg, bikini, ramion, twarzy).

3 IN 1

Do regulacji brwi-pęseta automatic Tweezer nr1

Do regulacji wąsików nr 2

Do regulacji różnych części ciała nóg,bikini,ramion itp.nr 3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e1143992634_2.jpg (62,4 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e2143992634_3elektroliza.jpg (62,2 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e3143992634_1.jpg (65,2 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e4143992634.jpg (11,0 KB, 113 załadowań)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:09   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

EPILATOR DYSKI


BaByliss 8790U Epilator

W SKŁAD ZESTWU WCHODZI;

TRZY PODKŁADKI DO GOLENIA ,DWIE PRĘDKOŚCI GOLENIA ,ŁADOWARKA ,PRZEŁACZNIK ON/OFF ŁATWY I WYGODNY W UŻYCIU

Depilacja: Twój domowy salon piękności ! Depilacja za pomocą dysków jest urządzeniem służącym do usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczyń krwionośnych z wykorzystaniem prądu zastosowana metoda powoduje, iż zabieg jest aseptyczny i mało bolesny zapewnia super gładkie nogi przez długi okres
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DS146622205_2.jpg (65,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DS2146622205_1.jpg (64,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DS3146622205.jpg (14,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DS431W051.jpg (9,9 KB, 53 załadowań)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:10   #4
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

DYSKI RECZNE

niestety teraz nie mam opisu :/ jak znajde do wkleje,one maja tez jakis puderek w sobie i starczaja na kilka razy, sa tez do nich wklady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg epil118596836but-eleczka.jpg (12,4 KB, 126 załadowań)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:12   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

TABLETKI (SA ROZNE)

reparat do depilacji ELASTOCERA jest najnowszym efektem badań największych laboratoriów kosmetycznych we Włoszech.

Absolutna nowość w Polsce i na świecie.

Został opracowany z myślą o skutecznej i łatwej metodzie usuwania zbędnego owłosienia. Jego struktura pozwala na stosowanie w miejscach szczególnie trudnych i wrażliwych w przypadku depilacji. Idealnie sprawdza się w okolicach bikini, pod paszkami, na wąsikach. Stosuje się go podobnie jak wosk twardy na gorąco.

! Bez użycia pasków !

OPIS PRODUKTU:

Przedmiotem aukcji jest dysk o wadze 20 gram, o średnicy mm i grubości mm. Jest to porcja wystarczająca do przeprowadzenia skutecznej depilacji paszek lub okolic bikini. Preparat wzbogacony dodatkowo dwutlenkiem tytanu. Polecany szczególnie dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień.


SPOSÓB UŻYCIA:
Przed przystąpieniem do zabiegu należy oczyścić skórę i dokładnie odtłuścić w miejscu, którym chcemy usunąć owłosienie. Należy również pamiętać, aby skutecznie usunąć włosy powinny mieć około 3mm długości.Rozgrzać preparat do temperatury około 45 stopni C, używając podgrzewacza do wosku. Można również użyć dowolne metalowe naczynie zanurzając je w gorącej wodzie. Należy przy tym pamiętać, aby nie wkładać naczynia do wrzątku, gdyż preparat może tracić swoje właściwości. Następnie drewnianą szpatułką sprawdzić konsystencję preparatu, kiedy osiągnie podobną do „lejącego miodu” możemy przystąpić do nakładania na depilowaną powierzchnię. Przy nakładaniu obowiązuje zasada „zgodnie z kierunkiem wzrostem włosa”. Wystarczy nałożyć cienką warstwę do 2mm na powierzchnię nie większą niż wielkość dłoni. Pozostawić preparat na około 5 minut do całkowitego zastygnięcia. Sprawdzić czy jest już chłodny i przed przystąpieniem do oderwania plastra należy dokładnie naciągnąć skórę bezpośrednio przed plastrem. Oderwać końcówkę po przeciwnej stronie i energicznym ruchem zerwać plaster pod kątem w kierunku ręki naciągającej skórę. Należy przy tym pamiętać o zasadzie zrywania „pod włos”. Pozostałości usunąć mleczkiem lub olejkiem po depilacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wosk-tabletki-rozany1.jpg (24,7 KB, 60 załadowań)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:20   #6
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

SKIN DOCTORS (CALA SERIA )

Spray HAIR NO MORE

Ten rewolucyjny produkt można używać po wszystkich rodzajach depilacji w celu opóźnienia i zapobiegania odrostu owłosienia.

Matowy spray miejscowy na bazie nowej formuły zrealizowanej z ekstraktów i enzymów roślin egzotycznych pomaga zreformować mieszki włosowe.

Fantastyczny spray wpływa delikatnie i kojąco na skórę po depilacji dając uczucie świeżości,miękkości i jedwabistości.

Hair No More to produkt znakomitej firmy kosmetycznej Skin Doctors specjalizującej się w tego typu produktach. Przeszedł pozytywnie badania laboratoryjne.

Przenika do porów i nasyca cebulki włosowe pozbawiając je substancji odżywczych od samych korzeni.

Blokuje mieszkom włosowym zdolność do odrastania,opóźniając w ten sposób ich porost i jednocześnie owłosienie nie pojawia się ponownie przez długie tygodnie,a nawet miesiące.

Regularne używanie sprayu osłabia strukturę cebulek.Stają się one cienkie,słabe i jasne.

W wielu przypadkach owłosienie znika całkowicie pozostawiając skórę świeżą i aksamitnie gładką.

Spróbujcie używać spray Hair No More po depilacji,a odkryjecie jak ten preparat odmieni wasze życie i będzie niezastąpionym produktem wysokiej jakości za niewielką cenę,który jest ważny dla waszej urody i dobrego samopoczucia.

Używanie sprayu Hair No More nie wykazało żadnych skutków ubocznych.

Jest bardzo prosty i bezbolesny w użyciu.Wystarczy spryskać wydepilowane części ciała i wmasować do całkowitego wchłonięcia.

Nie podrażnia skóry.

Stosowanie:

Przez pierwszy tydzień należy stosować go raz dziennie. Nastepnie stosować przynajmniej dwa razy w tygodniu, by kontynuować działanie produktu.
Spray opóżniający porost owłosienia jest preparatem najchętniej stosowanym przez Amerykanów i Austrialijczyków!!!!!!



Ingrow Go



Powiedz " do widzenia" brzydkim, bolesnym wrostom włosowym w czasie tak krótkim jak 24 godzin i pomóż w zapobieganiu sie ich powstawania. Teraz możesz być pewien swojej pięknej, gładkiej oraz czystej skóry za każdym razem gdy się golisz lub woskujesz. Sprawi to preparat Ingrow Go za pomocą jego 4-ch faz dzialania.
I faza -oczyszcza i osusza zatkane pory zmniejszając efekt powstawania czerwonych plam.
II faza -złuszcza głęboko martwe komórki skóry ułatwiając pojawianie się nowych włosków.
III faza -ma regenerujacy efekt,który usuwa stary naskórek i powoduje pojawienie się świezego, nowego naskórka.
IV faza -produkt działa jako efektywne uzdatnienie naskórka.

Nigdy nie cierp przez upokarzające uczulenie po goleniu bądź powstawanie wrostów! Rewelacyjny dla nóg, okolic pach, linii bikini i brody.

Sposób użycia: Namocz wacik płynem Ingrow Go i smaruj bezpośrednio miejsca uczulone.
Używaj przez kilka dni przed depilacją (woskowaniem), by podnieść wrastajace włoski w celu ich kompletnego usuniecia. Mężczyźni uzywają preparatu pokażdym goleniu, kobiety kilka razy w tygodniu.



Czym spowodowane są wrosty włosowe?

Usuwanie włosów jest najczęstszą przyczyną powstawania wrostów włosowych. Problem powstaje, kiedy włos jest usuwany pod powierzchnią naskorka. Gdy włosy zaczynają odrastać mogą zawijać się wewnątrz mieszka włosowego. Powoduje to brak możliwości wydostania sie włosków na zewnątrz. Kontunuując wrost swój włosek powoduje obcą reakcję ciała. Rezultatem tego jest uczulenie i powstawanie brzydkich czerwonych plam na skórze.


Czemu ja dostaję takie uczulenie?

Uczulenie to jest częstsze u osób mających kręcone włosy. Wtedy włoski zginają się i zakręcają powodując pieczenie oraz w rezultacie uczulenie skóry.


Jak działa preparat Igrow Go?


Preparat ma ogromne dzialanie złuszczające, usuwa martwe komórki skóry umożliwiając wzrastającym włoskom pojawienie sie na powierzchni, skąd mogą być łatwo usuwane.


Jak stosować preparat Igrow Go?

Dawkuj 2 razy dziennie bezpośrednio na czerwone plamki i wrastajace włoski przy pomocy wacika.Nie rozlewaj bezpośrednio na skórę. Zaleca sie stosowanie rano i wieczorem, najlepiej po kąpieli. Może byc stosowany bezpośrednio po goleniu aby ulżyć skórze i zapobiec powstawaniu zaczerwienień. Może być też stosowany kilka dni przed depilacją,by zapobiec powstawaniu wrostów włosowych. Może być również pomocny przy wszelkich ugryzieniach przez insekty oraz zatkanych porach skórnych.

ZESTAW
Hair no more+slow grow to dwufazowy system. Najpierw usuwasz kremem istniejące włosy całkowicie bezboleśnie, w ciągu kilku minut. Faza druga – klinicznie i naukowo potwierdzone działanie – krem slow grow blokujący wzrost włosów. Krem został stworzony w wiodącym francuskim laboratorium, z naturalnych składników, które niszczą cebulki włosowe i zapobiegają wzrostowi nowych włosów. Z tym unikatowym zestawem hair no more+slow grow czas pomiędzy kolejnymi depilacjami się wydłuża i wydłuża, włosy nie odrastają przez miesiące! Jeżeli pojawiają się jakieś włoski, to jest to znikoma ilość, włosy są dużo słabsze, cieńsze, jaśniejsze, w większości przypadków wzrost nowych włosów zostaje trwale zablokowany!

Zestaw hair no more+slow grow to jest właśnie to, czego potrzebujesz, aby bardzo efektywnie, na nieskończenie długo usunąć zbędne owłosienie z Twojego ciała! Działanie tego rewolucyjnego produktu, jest porównywalne z takimi inwazyjnymi metodami jak elektroliza czy chirurgia laserowa – z jedną różnicą – jest całkowicie bezbolesne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SD145674743.jpg (70,4 KB, 55 załadowań)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:20   #7
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Ja miałam powyższe tabletki i nie polecam. Bardzo niewygodne, brudzące i lepiące. Obecnie stusuje wosk w rolce (do zakupienia na allegro) wsadzam fo do gorącej wody na 5 minut, gdy widze ze w srodku wosk jest lejący nakładam gona włoski, przykładam pasek i odrywam. Bardzo fajny i czysty sposób.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 16:38   #8
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Depilacja-nowosci :)

chyba tez sprobuje tych rolek przez jakis czas uzywalam wosku (zajecia praktyczne z kosmetologii) i ladnie mi sie przerzedzily wloski na nogach..ale odkad skonczylam szkole jakos nie moge sie wybrac do kosmetyczki ani samej przy wosku plynnym....
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 23:22   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

up elektroliza...warto?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 11:59   #10
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Pojawil sie tez stosunkowo niedawno laser do domowego uzytku, ktory trwale usuwa wlosy. Wiecej informacji mozna znalesc na stronie producenta: http://www.riolaserhair.com/ Ja kupilam to urzadzenie w Anglii, nie wiem czy jest juz dostepne w Polsce. Chetnie odpowiem jesli macie jakies pytania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rio.jpg (9,6 KB, 77 załadowań)
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 12:58   #11
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Depilacja-nowosci :)

hm.. jestem bardzo ciekaw ajak cenowo wychodzi to urzadzenie?
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 13:21   #12
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

i jak ze skutecznoscia ?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 13:42   #13
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Ja dalam za nie 90 funtow. Z moich obserwacji wynika ze dziala, chociaz depilacja przy jego pomocy jest bardzo zmudna - trzeba usuwac wlosek po wlosku i precyzyjnie trafic w cebulke. Ale w miejscach gdzie go uzylam to moge powiedziec ze wlosy wypadly i nie odrastaja. Tak oceniam, ze zeby sie calkiem z nog wlosow pozbyc to mi chyba pol roku zajmie... Trudno - jestem cierpliwa. Dodam, ze mam czarne i grube wlosy i bardzo jasna skore i w przypadku takiej kombinacji depilacja laserem jest najskuteczniejsza.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 14:15   #14
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Czy to urządzenie po jakimś czasie nie wymaga modernizacji? Nie wiem, np. lampa się wypala czy coś takiego... czy też jak już sie je zakupi to "do końca życia" będzie działało?

Inne pytanie do Was dziewczyny:
dlaczego moje włosy po depilacji się WZMACNIAJĄ? Czy Wy też macie taki problem? Po prostu rosną jakby grubsze, nie mówiąc o tym, że np. wyrywając pensetą trzy na krzyż włoski pod pępkiem nabawiłam się tam ich kilkunastu!!!! Tak samo na brodzie - miałam z pięć a po kilku latach wyrywania mam już z pięćdziesiąt! koszmar.
Powiedzcie jak to jest u Was.

aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 15:40   #15
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Przy depilacji laserowej to idea jest taka, ze wlos usuniety nie ma juz odrastac. Choc slyszalam opinie, ze po kilku latach moze odrosnac. Tak czy siak nie jest to urzadzenie ktore bedziesz musiala uzywac non stop przez kilka czy kilkanascie lat. Co do psucia to producent daje dwuletnia gwarancje

Mysle, ze te wlosy u ciebie to sie nie wzmacniaja od depilacji. Sama piszesz, ze mialas kilka a teraz jest ich wiecej. Czyli urosly ci nowe wlosy anie tylko mocniejsze w miejsce tych wyrwanych... Mysle, ze wlosy w takich miejscach jak broda czy brzuch u kobiety moga sie wiazac z zaburzeniami hormonalnymi.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 18:13   #16
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja dalam za nie 90 funtow. Z moich obserwacji wynika ze dziala, chociaz depilacja przy jego pomocy jest bardzo zmudna - trzeba usuwac wlosek po wlosku i precyzyjnie trafic w cebulke. Ale w miejscach gdzie go uzylam to moge powiedziec ze wlosy wypadly i nie odrastaja. Tak oceniam, ze zeby sie calkiem z nog wlosow pozbyc to mi chyba pol roku zajmie... Trudno - jestem cierpliwa. Dodam, ze mam czarne i grube wlosy i bardzo jasna skore i w przypadku takiej kombinacji depilacja laserem jest najskuteczniejsza.
ja mam tak samo, czy możesz blizej opisać jak działa, czy jest skuteczny i czy warto go kupić (nie wiem czy w Polsce jest)
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 18:56   #17
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Ten depilator dziala na takiej zasadzie jak laser w gabinetach kosmtycznych tyle tylko ze wiazka lasera jest bardzo cieniutka, co w praktyce oznacza usuwanie kazdego wlosa z osobna. Po laserowaniu w przeciagu 1-2 tygodni wlosy wypadaja. Jest 5 ustawien wiazki w zaleznosci od koloru skory, najmocniejsza jest dozwolona przy bardzo jasnej - ja tej uzywam. Laser ten dziala tylko na zwilzonej skorze.
Nie wiem niestety czy ten produkt jest do kupienia w Polsce.Ale jesli go jeszcze nie ma to na pewno wkrotce sie pojawi Mysle ze warto go kupic, na razie sa pierwsze efekty. Na razie wszystko wskazuje na to, ze jest naprawde skuteczny.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 20:35   #18
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Depilacja-nowosci :)

No to swietnie 90 funtow to jeszcze nie tak zle...
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 18:29   #19
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ten depilator dziala na takiej zasadzie jak laser w gabinetach kosmtycznych tyle tylko ze wiazka lasera jest bardzo cieniutka, co w praktyce oznacza usuwanie kazdego wlosa z osobna. Po laserowaniu w przeciagu 1-2 tygodni wlosy wypadaja. Jest 5 ustawien wiazki w zaleznosci od koloru skory, najmocniejsza jest dozwolona przy bardzo jasnej - ja tej uzywam. Laser ten dziala tylko na zwilzonej skorze.
Nie wiem niestety czy ten produkt jest do kupienia w Polsce.Ale jesli go jeszcze nie ma to na pewno wkrotce sie pojawi Mysle ze warto go kupic, na razie sa pierwsze efekty. Na razie wszystko wskazuje na to, ze jest naprawde skuteczny.
dzięki, mam nadzieję, że już jest
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 18:21   #20
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ten depilator dziala na takiej zasadzie jak laser w gabinetach kosmtycznych tyle tylko ze wiazka lasera jest bardzo cieniutka, co w praktyce oznacza usuwanie kazdego wlosa z osobna. Po laserowaniu w przeciagu 1-2 tygodni wlosy wypadaja. Jest 5 ustawien wiazki w zaleznosci od koloru skory, najmocniejsza jest dozwolona przy bardzo jasnej - ja tej uzywam. Laser ten dziala tylko na zwilzonej skorze.
Nie wiem niestety czy ten produkt jest do kupienia w Polsce.Ale jesli go jeszcze nie ma to na pewno wkrotce sie pojawi Mysle ze warto go kupic, na razie sa pierwsze efekty. Na razie wszystko wskazuje na to, ze jest naprawde skuteczny.

Ale czad!!!! Tez chce!!Czy odzczuwa się jakiś ból?Czy stosowałaś go na bikini?Chyba napisze list do Mikołaja
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 22:13   #21
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Moze troszke bolec jak przy ukluciu igla. Nie jest to duzy bol, a raczej dyskomfort
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 12:49   #22
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Depilacja-nowosci :)

A ja mam od paru lat takie cudo do elektrolizy domowej kupione w mango czy jakoś tak w każdym razie sprzedaż wysyłkowa z TV i tak naprawdę nie chciało mi się nigdy tego zastosować tak na poważnie bo bardzo wolno idzie. Koniec końców kilka razy spróbowałam na 15 może włoskach okolic bikini po jednej stronie żeby widzieć czy jest jakiś efekt i chyba jest ale minimalny. A może mi się tylko zdaje. Ma ktoś może takie urządzenie? Ja jakoś nie wierzę że to może działać jakoś rewelacyjnie bo gdyby tak to żadna kobiea nie cierpiałaby z powodu depilacji .
Może kotś podzieli się ze mną swoimi spostrzeżeniami?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 13:21   #23
Marusi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Lightbulb Dot.: Depilacja-nowosci :)

A.. czy to jest bezpieczne? nie można sobie jakoś tym zaszkodzić?
Marusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 17:35   #24
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
A ja mam od paru lat takie cudo do elektrolizy domowej kupione w mango czy jakoś tak w każdym razie sprzedaż wysyłkowa z TV i tak naprawdę nie chciało mi się nigdy tego zastosować tak na poważnie bo bardzo wolno idzie. Koniec końców kilka razy spróbowałam na 15 może włoskach okolic bikini po jednej stronie żeby widzieć czy jest jakiś efekt i chyba jest ale minimalny. A może mi się tylko zdaje. Ma ktoś może takie urządzenie? Ja jakoś nie wierzę że to może działać jakoś rewelacyjnie bo gdyby tak to żadna kobiea nie cierpiałaby z powodu depilacji .
Może kotś podzieli się ze mną swoimi spostrzeżeniami?
to znaczy jaki efekt?? odrastają??
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 17:38   #25
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Depilacja-nowosci :)

nie odrastają własnie jest ich mniej ale to minimalna roznica, moze mi sie zdaje
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:33   #26
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Question Dot.: Depilacja-nowosci :)

Ja też kupiłam sprzęt do elektrolizy kiedys za granicą i tylko się tym pokaleczyłam, pewnie źle tego używałam, w sumie to do dziśnie wiem jak tego używac, to się nazywa home elekttrolysis firmy BaByliss, instrukcja jest po francusku i do dzis nie wiem czy mam wkłuwać tę igłę gdy brzmi sygnał czy po tym sygnale.....
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:52   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
DYSKI RECZNE

niestety teraz nie mam opisu :/ jak znajde do wkleje,one maja tez jakis puderek w sobie i starczaja na kilka razy, sa tez do nich wklady
Znalazłam aukcję z tymi dyskami:
http://www.allegro.pl/item150330369_..._francja_.html
[Nie jest to oczywiście reklama, nie mam nic wspólnego ze Sprzedającym]. Chciałam tylko zapytać, czy któraś z Was używała tego cudeńka, jestem ciekawa czy opłaca się to kupić?

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
EPILATOR DYSKI


BaByliss 8790U Epilator

W SKŁAD ZESTWU WCHODZI;

TRZY PODKŁADKI DO GOLENIA ,DWIE PRĘDKOŚCI GOLENIA ,ŁADOWARKA ,PRZEŁACZNIK ON/OFF ŁATWY I WYGODNY W UŻYCIU

Depilacja: Twój domowy salon piękności ! Depilacja za pomocą dysków jest urządzeniem służącym do usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczyń krwionośnych z wykorzystaniem prądu zastosowana metoda powoduje, iż zabieg jest aseptyczny i mało bolesny zapewnia super gładkie nogi przez długi okres
I czy któraś z Was może tego używała? Jest na allegro to cudeńko, kosztuje coś ok 100zł. Ciekawa jestem czy to coś daje... bo mam już dość: golarek, bo trzeba się golić co 2 dzień, depilatorów, bo boli niemiłosiernie, wosku, bo zostaje mi na skórze i się później ubrania do mnie lepią, niczym nie mogę go zmyć, poza tym boli :/
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:26   #28
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja-nowosci :)

no mi sie te dyski starsznie podobaja i etz chcialabym wiedziec ale moze zbyt piekne aby bylo prawdziwe?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 23:20   #29
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Juz bylo o tych dyskach Babyliss w jakims watku. Nawet sie w nim wypowiadalam Kiedys sama chcialam sobie kupic to urzadzonko, ale przeczytalam kilka opinii na jego temat na Amazonie i zrezygnowalam. Podobno za nardzo wlosow nie usuwa, za to zdziera skore
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 08:33   #30
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Depilacja-nowosci :)

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
wosku, bo zostaje mi na skórze i się później ubrania do mnie lepią, niczym nie mogę go zmyć, poza tym boli :/
Mozesz zmyc nafta jesli dobrze pamietam
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-11 01:09:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.