Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-28, 22:40   #2311
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja szukam jakiegoś pudru w kamieniu, Kattarino polecasz Lumene, tylko ja nie mam jak zobaczyć ich na żywo, tylko przez internet mogę kupić myślę nad odcieniem 1 Dreaming, czy on jest faktycznie jasny? musi wpadać w bardziej w róż/beż niż w żółć, Ty pisałaś, że masz transparentny, a ja zawsze mam wrażenie, że transparentne nic nie robią prócz matowienia, a chciałabym, aby puder nadawał ładny kolor

znalazłam taką tabelkę odcieni http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...ct&prod_id=318
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 22:49   #2312
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a ja szukam jakiegoś pudru w kamieniu, Kattarino polecasz Lumene, tylko ja nie mam jak zobaczyć ich na żywo, tylko przez internet mogę kupić myślę nad odcieniem 1 Dreaming, czy on jest faktycznie jasny? musi wpadać w bardziej w róż/beż niż w żółć, Ty pisałaś, że masz transparentny, a ja zawsze mam wrażenie, że transparentne nic nie robią prócz matowienia, a chciałabym, aby puder nadawał ładny kolor

znalazłam taką tabelkę odcieni http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...ct&prod_id=318
bardziej w róż? a Golden Rose 405?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 23:35   #2313
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
bardziej w róż? a Golden Rose 405?
jestem na stronce Golden Rose, mam ten http://www.goldenrose.pl/golden/cera_golden3.html odcien 101, kolor mi naprawdę odpowiada, po przejechaniu po nim palcem wydaje się prawie biały, uzywam go do dawna, ale niby nie jest zły ale jakoś tak mam wrażenie ostatnio, że mogłby być lepszy...

mówisz o tych pudrach? http://www.goldenrose.pl/golden/cera_golden6.html#

znalazłam jeszcze taki w kompakcie http://www.goldenrose.pl/golden/cera_golden12.html ale numerku nie maja takiego

myślalam nad pudrem sypkim, podobno niezły, może się przejade do siedziby Golden Rose

btw: to nie jakaś podlizówa, D. strasznie podoba mi się Twoje imię kojarzy mi się też z jego męskim odpowiednikiem, skojarzenia mam wiec bardzo pozywywne
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 00:32   #2314
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

nie, o tym mówię http://uroda.onet.pl/1351307,,,,,pud...kosmetyki.html ale nigdzie nie mogę znaleźć palety kolorów...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 04:51   #2315
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a ja szukam jakiegoś pudru w kamieniu, Kattarino polecasz Lumene, tylko ja nie mam jak zobaczyć ich na żywo, tylko przez internet mogę kupić myślę nad odcieniem 1 Dreaming, czy on jest faktycznie jasny? musi wpadać w bardziej w róż/beż niż w żółć, Ty pisałaś, że masz transparentny, a ja zawsze mam wrażenie, że transparentne nic nie robią prócz matowienia, a chciałabym, aby puder nadawał ładny kolor

znalazłam taką tabelkę odcieni http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...ct&prod_id=318
Truskawkowawiosno- Bardzo lubie ten Lumene Transparentny, tak naprawde odrobine bieli W KWC dziewczyny czasem na to wlasnie narzekaja. Dzisiaj wybiore sie do sklepu i sprawdze pozostale odcienie, pozniej zdam relacje.
Oprocz tego polecam Ci IsaDore. Mialam puder Oil Control Compact Powder- (juz kilka razy o nim wspominalam): http://www.isadora.com/default.asp?g...00541211439506 w najjasniejszym odcieniu 66-Sheer Oyster. Mial swietna, mialka konsystencje i byl slicznie jasniutki, ale nie pamietam teraz, czy wpadal w zolc, czy w roz. Wlasnie sie zastanawiam, dlaczego go oddalam, musze chyba znowu pomyslec o kupnie

Nikita-v Mialam kiedys "mokry" kompakt IsaDory (bo ten, o ktorym napisalam wyzej, to tak naprawde "suchy"puder w kamieniu)- tylko nie wiem, czy dalej maja go w ofercie, bo na str.internetowej nie moge odnalezc
Byl b.jasny, wpadal w zolc i pamietam, ze dla mnie zbyt kryjacy. Tez dzisiaj wyszpieguje w sklepie; ktory to byl i czy mozna go jeszcze kupic
Edit: znalazlam na str. Velvet Touch Compact Powder, http://www.isadora.com/default.asp?g...03820151746504 , ale nie jestem teraz pewna, czy wlasnie ten mialam. Rachela pisala kilka miesiecy temu, ze ma odcien:10-Sheer Transparent.


Ogladalam wczoraj nowosc IsaDory- kosmetyki mineralne. Generalnie nie jestem ich wielka fanka (sama aplikacja podkladu mineralnego, pedzlem Kabutki, robi na mojej twarzy istny poligon )
Podobaly mi sie cienie do powiek, ze wzgledu na dosc spory wybor odcieni. Oczywiscie, nie maja w palecie bardzo jasnego podkladu Najjasniejszy, mial w nazwie "brzoskwinia"- byl dla mnie o 2 tony za ciemny. Pani w sklepie przekonywala mnie, ze na twarzy bedzie wygladal jasniej

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-03-29 o 05:38
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:33   #2316
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dzieki dziewczyny za wszytskie porady.. w takim razie musze wybrac sie na allegro i czegos poszukac z waszej listy
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:37   #2317
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Agnieska dziękuję za profesjonalną radę Mam jeszcze jedno pytanie, czy przy takiej ochronie nie opaliłaś się ani trochę? NA tym mi bardzo zależy
Filtry nie chronią w 100% (stąd niewłaściwość nazwy bloker, stąd też nieuzasadnione obawy i wit. D), dlatego moja skóra ciała była dosłownie delikatnie beżowa (daleko jej było nawet do delikatnej opalenizny). Twarz pozostała biała, ale tutaj filtry w dużej ilości, kwasy i czapki.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 13:42   #2318
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za wszytskie porady.. w takim razie musze wybrac sie na allegro i czegos poszukac z waszej listy
Ostatnio na A. posucha z kompaktami ani Kliniki, ani Szanele albo same ciemne odcienie. Obserwuję co dzień, bo a nuż cos by mi się przydało.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:49   #2319
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Wrocilam z misji zwiadowczej Oto co wyszpiegowalam:
Truskawkowawiosno- tylko transparentny puder Lumene jest jasniutki. Dwa nastepne sa juz dosc ciemne i wpadaja w zolc- chyba, ze to wina starych testerow
Oil Control Compact Powder,odc.66-Sheer Oyster, IsaDory jest b. jasny, ale niestety zoltawy- wiec dla Ciebie sie nie nadaje.
Za to Velvet Touch Compact Powder, nr10 jest chlodny i jasniejszy od 2i3 Lumene- jak bedziesz miala okazje, to koniecznie go przetestuj.

Niki- Znalazlam ten "mokry" kompakt, ktory mialam kilka miesiecy temu, to: IsaDora, Compact Foundation Powder- niestety nie bylo testera najjasniejszego odcienia. Przejde sie do innego salonu, wtedy ostatecznie potwierdze, czy rzeczywiscie jest jasny
I na koniec najlepsza widomosc dla chlodnych bladziochow. Znalazlam najjasniejszy odcien, jaki kiedykolwiek widzialam Do tej pory go nie bylo,( nawet testerow), to :Lumene DOUBLE STAY odcien 0-Vanilla Meringue Jest bbbbb jasny, lekko rozowawy, ale moglby uchodzic za neutralny. Oczywiscie porownalam od razu z Matt Vanilla, ktory wygladal przy Double Stay, na opalony (w sztucznym swietle). Szkoda, ze nigdy nie widzialam "na zywo" tego Revlona, ale moge powiedziec, (z tego co pamietam), ze C1 L'oreala jest przynajmniej o ton ciemniejszy, od tego nowego Lumene
(Daria, z mysla o Tobie chcialam go kupic, ale sprzedawczyni robila mi jeszcze probki roznych kremow, odliczala rabaty, itp. i w tym zamieszaniu nie skasowala go Odkrylam to dopiero w domu )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:01   #2320
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Wrocilam z misji zwiadowczej Oto co wyszpiegowalam:
Truskawkowawiosno- tylko transparentny puder Lumene jest jasniutki. Dwa nastepne sa juz dosc ciemne i wpadaja w zolc- chyba, ze to wina starych testerow
Oil Control Compact Powder,odc.66-Sheer Oyster, IsaDory jest b. jasny, ale niestety zoltawy- wiec dla Ciebie sie nie nadaje.
Za to Velvet Touch Compact Powder, nr10 jest chlodny i jasniejszy od 2i3 Lumene- jak bedziesz miala okazje, to koniecznie go przetestuj.

Niki- Znalazlam ten "mokry" kompakt, ktory mialam kilka miesiecy temu, to: IsaDora, Compact Foundation Powder- niestety nie bylo testera najjasniejszego odcienia. Przejde sie do innego salonu, wtedy ostatecznie potwierdze, czy rzeczywiscie jest jasny
I na koniec najlepsza widomosc dla chlodnych bladziochow. Znalazlam najjasniejszy odcien, jaki kiedykolwiek widzialam Do tej pory go nie bylo,( nawet testerow), to :Lumene DOUBLE STAY odcien 0-Vanilla Meringue Jest bbbbb jasny, lekko rozowawy, ale moglby uchodzic za neutralny. Oczywiscie porownalam od razu z Matt Vanilla, ktory wygladal przy Double Stay, na opalony (w sztucznym swietle). Szkoda, ze nigdy nie widzialam "na zywo" tego Revlona, ale moge powiedziec, (z tego co pamietam), ze C1 L'oreala jest przynajmniej o ton ciemniejszy, od tego nowego Lumene
(Daria, z mysla o Tobie chcialam go kupic, ale sprzedawczyni robila mi jeszcze probki roznych kremow, odliczala rabaty, itp. i w tym zamieszaniu nie skasowala go Odkrylam to dopiero w domu )
hm.. w jakim sensie 'z myślą o mnie'?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:12   #2321
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
hm.. w jakim sensie 'z myślą o mnie'?
W doslownym. Chcialam go kupic w celu dokladnego przetestowania i ewentualnego wyprodukowania probek. Akurat dzisiaj mialam dzien znizek i kosztowalby mnie, w przeliczeniu, jakies 10-12zl.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 17:30   #2322
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
W doslownym. Chcialam go kupic w celu dokladnego przetestowania i ewentualnego wyprodukowania probek. Akurat dzisiaj mialam dzien znizek i kosztowalby mnie, w przeliczeniu, jakies 10-12zl.
łaaa, a ja tu ponad 70 wydałam moja mama wyciągnęła próbki podkładów z Sephory prosiłam o chłodne, jaśniejsze od True Match C1.. dostałam nowe Sephorowskie R15 i R20, jeszcze nie przetestowałam

i mama kupiła mi liliową bazę YSL, fajna jest (przynajmniej narazie)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:31   #2323
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
I na koniec najlepsza widomosc dla chlodnych bladziochow. Znalazlam najjasniejszy odcien, jaki kiedykolwiek widzialam Do tej pory go nie bylo,( nawet testerow), to :Lumene DOUBLE STAY odcien 0-Vanilla Meringue Jest bbbbb jasny, lekko rozowawy, ale moglby uchodzic za neutralny. Oczywiscie porownalam od razu z Matt Vanilla, ktory wygladal przy Double Stay, na opalony (w sztucznym swietle). Szkoda, ze nigdy nie widzialam "na zywo" tego Revlona, ale moge powiedziec, (z tego co pamietam), ze C1 L'oreala jest przynajmniej o ton ciemniejszy, od tego nowego Lumene
Tego odcienia Vanilla Meringue nigdy nie widziałam w sprzedaży, następny w kolejności był 01 Cream Beige, dla mnie i tak za ciemny. Ciekawa jestem, czy faktycznie ten jaśniejszy odcień byłby dobry dla b. bladej chłodnej karnacji. Niestety, ostatnio kiepsko w ogóle z dostępnością kolorówki Lumene. Słyszałam, że Lumene może być w Galerii Centrum. Czy któraś z was widziała tam kosmetyki tej firmy?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:40   #2324
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Tego odcienia Vanilla Meringue nigdy nie widziałam w sprzedaży, następny w kolejności był 01 Cream Beige, dla mnie i tak za ciemny. Ciekawa jestem, czy faktycznie ten jaśniejszy odcień byłby dobry dla b. bladej chłodnej karnacji. Niestety, ostatnio kiepsko w ogóle z dostępnością kolorówki Lumene. Słyszałam, że Lumene może być w Galerii Centrum. Czy któraś z was widziała tam kosmetyki tej firmy?
kosmetyki Lumene sa przynajmniej w GC w Warszawie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:48   #2325
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
i mama kupiła mi liliową bazę YSL, fajna jest (przynajmniej narazie)
Ciekawa jestem, jak wyglada taki liliowy kolor na twarzy. Kusi mnie barrrdzo liliowa baza Smashbox (mozna ja aplikowac samodzielnie- bez podkladu), ale obawialam sie, ze bede wygladac trupio-sino

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Tego odcienia Vanilla Meringue nigdy nie widziałam w sprzedaży, następny w kolejności był 01 Cream Beige, dla mnie i tak za ciemny. Ciekawa jestem, czy faktycznie ten jaśniejszy odcień byłby dobry dla b. bladej chłodnej karnacji. Niestety, ostatnio kiepsko w ogóle z dostępnością kolorówki Lumene. Słyszałam, że Lumene może być w Galerii Centrum. Czy któraś z was widziała tam kosmetyki tej firmy?
Rowniez go nigdy nie widzialam. Nie zapytalam, czy to nowosc, czy po prostu do tej pory mieli braki w asortymencie . Mam b. blade(prawie biale) cialo i dlonie, dlatego gdy testuje na nich podklady, wszystkie wydaja sie ciemne (nawet Lumene Matt Vanilla), a Double Stay wygladal na bardzo jasny. Musze go dla pewnosci, jeszcze raz obadac- dzisiaj maznelam, porownalam z Matt Vanilla i wytarlam dlon- w koncu myslalam, ze go kupilam i przetestuje w domu
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 18:09   #2326
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja zostałam wczoraj skomplementowana
byłam z kolezankami nad jeziorem poczuć trochę słoneczka i leżałam na trawce z samej koszulce a przechodzące obok studenciaki, co prawda dyskretnie ale i tak słyszałam
-patrzcie jaka ta blondyna blada, prawie biała...
ja już prawie banan na twarzy, na co jeden ze studentów
-nooo... ale zaje*iścieee

__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 18:10   #2327
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, jak wyglada taki liliowy kolor na twarzy. Kusi mnie barrrdzo liliowa baza Smashbox (mozna ja aplikowac samodzielnie- bez podkladu), ale obawialam sie, ze bede wygladac trupio-sino
też się na początku obawiałam trupiego efektu, ale pomyślałam sobie, że chyba ci, którzy te bazy tworzą nie są tacy głupi żeby z ludzi sine trupy robić nie jestem fioletowa, jestem nieco jaśniejsza, trochę jeszcze wychładza kolor skóry, ogólnie ją wygładza i ujednolica
marzy mi się coś takiego, ale zielonego - na czerwony nos, policzki i brodę. widziałam kiedyś coś takiego na stoisku inglota w małej tubce, ale podejrzewam, że to był korektor.. ale jakby go nałożyć tylko troszeczke to może by się nadawał tylko ciekawe czy nie wysusza tak jak większość korektorów
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 18:15   #2328
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
też się na początku obawiałam trupiego efektu, ale pomyślałam sobie, że chyba ci, którzy te bazy tworzą nie są tacy głupi żeby z ludzi sine trupy robić nie jestem fioletowa, jestem nieco jaśniejsza, trochę jeszcze wychładza kolor skóry, ogólnie ją wygładza i ujednolica
marzy mi się coś takiego, ale zielonego - na czerwony nos, policzki i brodę. widziałam kiedyś coś takiego na stoisku inglota w małej tubce, ale podejrzewam, że to był korektor.. ale jakby go nałożyć tylko troszeczke to może by się nadawał tylko ciekawe czy nie wysusza tak jak większość korektorów
Smashbox ma tez zielona baze http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-1e75fbab9e77/ moze uda Ci sie gdzies ja dorwac.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 18:49   #2329
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Zielony jest o tyle fajny, że za ciemny nie wyjdzie czy to korektor czy baza, ale hmm... zawsze daje szary efekt (neutralizuje czerwony), więc ja bez podkładu bym nie wyszła
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 18:58   #2330
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Smashbox ma tez zielona baze http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-1e75fbab9e77/ moze uda Ci sie gdzies ja dorwac.
muszę poszukać - jutro będę w Manufakturze w Łodzi, ciekawe czy tam gdzieś jest Smashbox
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zielony jest o tyle fajny, że za ciemny nie wyjdzie czy to korektor czy baza, ale hmm... zawsze daje szary efekt (neutralizuje czerwony), więc ja bez podkładu bym nie wyszła
ja i tak nie zamierzam jej [zielonej bazy] samodzielnie używać tylko pod podkład
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:43   #2331
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Contax, Kattarina - dziękuję. Za jakiś czas przy okazji przejadę się do GC w Szczecinie (to prawie 200 km ode mnie, ale nie mam bliżej GC) i sprawdzę, czy jest tam Lumene i co w ogóle mają z jej kolorówki.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:14   #2332
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina wielkie podziękowania dla Ciebie za poszukiwanie dla nas jasnych podkłądów, jesteś naprawdę wielka... ja niestety pracując w systemie takim i nie innym i mieszkając w małej miescinie mam bardzo rzadko okaze widzieć jakis podkład na "zywo" i najczęsciej muszę kupować " w ciemno" a wasze ( Twoje szczególnie ostatnio Kattarino) porady są dla mnie bardzo cenne.

W weekend jadę do szkoły wiec mam zamiar zrobic napad na sklepy i moze uda mi się gdzieś dorwać Lumene DOUBLE STAY nr 0.. trzymajcie kciuki
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:48   #2333
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Kattarina wielkie podziękowania dla Ciebie za poszukiwanie dla nas jasnych podkłądów, jesteś naprawdę wielka... ja niestety pracując w systemie takim i nie innym i mieszkając w małej miescinie mam bardzo rzadko okaze widzieć jakis podkład na "zywo" i najczęsciej muszę kupować " w ciemno" a wasze ( Twoje szczególnie ostatnio Kattarino) porady są dla mnie bardzo cenne.

W weekend jadę do szkoły wiec mam zamiar zrobic napad na sklepy i moze uda mi się gdzieś dorwać Lumene DOUBLE STAY nr 0.. trzymajcie kciuki
Ciesze sie, ze moge pomoc
Jak kupie ten nowy Lumene, rowniez zrobie porownanie na kartce- (z podkladem Bourjois, ktory tez jest chlodny i b.jasny).
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 21:18   #2334
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Smashbox ma bazy? Jezusie, ślepa chyba jestem
Widziałam dzisiaj w Tarasach, w giiiigantycznym sklepie Inglota nową serię - były żółte, fioletowe, zielone, białe i beżowe bazy. Lekko się nimi maziałam, chyba się na jakąś skuszę (bo podkłady rzecz jasna za ciemne ).
Więcej nie pamiętam, byłam jak w amoku.

Aha, co do korektorów w tubkach - mnie nie wysuszają.
Rozważam zakup żółtego pod wory pod oczami, mam nadzieję że nie wyschnę po pierwszym użyciu

P.S. Kattarino, widziałam zbiorcze zdjęcia jasnych podkładów - Lumene wygląda pięknie , szkoda że na allegro taka bida z nędzą...
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 22:27   #2335
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A gdzie są te zbiorcze zjdęcia jasnych podkładów? Ostatnio próbowałam je znaleźć i nici
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 06:37   #2336
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

cześć kochane dawno mnie tu nie było - najpierw sesja, a po niej (ha - zaliczona baardzo pomyślnie! ) moc pracy.. odetchnęłam dopiero wczoraj i radośnie przespałam w sumie jakieś 20h nie wiem, czy to się komuś tutaj przyda, ale jeśli lubicie, przynajmniej na specjalne okazje, bardzo mocno iskrzący makijaż (ale nie brokatowy!), to ostatnio znów odwiedziłam sklepik Golden Rose i uległam niesamowitemu błyszczykowi - wszystkie mają masę holograficznych drobinek (nie jest to brokat), nie dą drogie (16.50), trwałość mają bardzo przyzwoitą, i można stopniować efekt.. są też pudry z iskierkami w pędzlu - niektóre bardzo jasne, nawet jeden lekko połyskujący błękitnawo (srebrzysty).. uważam, że warto zajrzeć
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 07:02   #2337
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

błyszczyki i do tego iskrzące
czas wybrać się na stoisko GR
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 12:16   #2338
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dziewczyny nie chce mi sie tych wszystkich stron oglądać (za dużo ich :P) a mam pytanie jaki podkład polecacie, chodzi o jakiś jasny beż, średnio kryjący i lekki na wiosne/lato. no i do cery suchej.
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 13:33   #2339
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

z pierwszej strony wątku:
podkłady do jasnej cery

Podkłady:
Avon Antystresowy Nude
Avon Antystresowy Porcelain Beige
Avon Personal Match Nude
Constance Carrol nr 10 Porcelain.
Dermablend Vichy 15
Dermacol 211
Givenchy Subli'mine 104
Gosh X-ceptional wear 11
Gosh X-ceptional wear 12
Lumiene Matt Touch 010
Lumiene Matt Touch 011
Lumiene Velvet Matt 01
Mary Kay ivory 104
Mary Kay 01
Max Factor Lasting Performance 101
Max Factor Lasting Performance 100
Max Factor Pan Stick 12
Miss Sporty So Clear 01
Miss Sporty So Matte 01 (mam, ciemne to jak noc)
Oriflame AquaSurge Porlelain
Rimmel Ivory
True Match C1
Yria – najjaśniejszy odcień

+ Podkłady nadające się do stosowania z filtrami:
Dermablend Vichy
Lumiene Matt Touch
Eris City Matt
True Match
Maybelline Wonder Finish
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 14:18   #2340
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie chce mi sie tych wszystkich stron oglądać (za dużo ich :P) a mam pytanie jaki podkład polecacie, chodzi o jakiś jasny beż, średnio kryjący i lekki na wiosne/lato. no i do cery suchej.
Może nawilżający Hydralight Isadory, odcień Blond Beige?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.