TIGI - szampon i odżywka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-18, 14:03   #1
Kikis
Przyczajenie
 
Avatar Kikis
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Angry

TIGI - szampon i odżywka


Używała któraś z was szamponów lub odżywek firmy Tigi ?

Ja tak i powiem wam, że nie jestem zadowolona (za szampon i odżywke zapłaciłam razem 180 zł) za taką cenę oczekiwałam naprawde czegoś dobrego... zawiodłam się Miałam szampon i odżywke do włosów zniszczonych chemicznie... po umyciu tym szamponem włosy były okropnie suche już nie wspominając o odżywce, która skleja włosy

Czekam na waszne opinie
Kikis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:32   #2
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Ja rowniez mialam kosmetyki Tigi i nie powalily mnie na kolana- ba nawet moge powiedziec ze wogole mi nie pasowaly - mysle ze to kosmetyki na poziomie zwyklych marketowych serii
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 15:20   #3
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Cytat:
Napisane przez Kikis Pokaż wiadomość
Używała któraś z was szamponów lub odżywek firmy Tigi ?

Ja tak i powiem wam, że nie jestem zadowolona (za szampon i odżywke zapłaciłam razem 180 zł) za taką cenę oczekiwałam naprawde czegoś dobrego... zawiodłam się Miałam szampon i odżywke do włosów zniszczonych chemicznie... po umyciu tym szamponem włosy były okropnie suche już nie wspominając o odżywce, która skleja włosy

Czekam na waszne opinie
Zapraszam na targowisko do wymiany
(nie ma to jak reklama swojego forum)
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 21:30   #4
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

uzywam toniku do modelowania wlosow z serii sexed-up, ktory jest zwyczajny, nie pomaga i nie szkodzi. Ale za to balsam small talk - bla, bla, bla, z serii bad head jest super. Dlugie wlosy latwo sie rozczesuja ( jedno pociagniecie grzebieniem ), nabieraja objetosci i dobrze sie ukladaja.
Szamponu i odzywki nie uzywalam.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 01:38   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Wyciągam wątek, bo i ja sama dumam nad zakupem jakiejś serii Tigi, ale sama nie wiem co wziąć
Mam włosy długie,kręcone, cienkie, farbowane, suche z natury, ale lubiące się obciążać Serii do loków trochę się boję, bo krem do loków mi się nie przysłużył. Myślałam albo nad serią nawilżającą Moisture Maniac albo Fashionista do wł. farbowanych albo Oatmeal & Honey do zniszczonych. Najbardziej kusi mnie ta ostatnia, ale boję się obciążenia... No i sama już nie wiem Na KWC opinii niewiele, ale może ktoś coś doradzi
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 01:50   #6
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Zamówiłam dzisiaj z Tigi szampon owsiany z miodem i witaminami oraz odżywkę Curls Rock Catwalk....niestety już po odwiedzeniu tego wątku. mam nadzieję, że jak dostanę i wyprobuję to będę mogła o tych 2 rzeczach coś miłego powiedzieć.

A-ha, ja też mam długie, ciemne i farbowane włosy, ale nie rozjaśniane pasemkami czy inaczej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 08:09   #7
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

A ja jestem już szczęśliwą posiadaczką:
Bed Head Superstar - Blow Dry Lotion For Thick Massive Hair- bardzo fajnie pachnie cytrusami
Catwalk Fashionista Spritz & Shine Heat Safe Styler
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 11:05   #8
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
A ja jestem już szczęśliwą posiadaczką:
Bed Head Superstar - Blow Dry Lotion For Thick Massive Hair- bardzo fajnie pachnie cytrusami
Catwalk Fashionista Spritz & Shine Heat Safe Styler

To podziel się wrażeniami jak się spisują jak już wyprobujesz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:46   #9
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wyciągam wątek, bo i ja sama dumam nad zakupem jakiejś serii Tigi, ale sama nie wiem co wziąć
Mam włosy długie,kręcone, cienkie, farbowane, suche z natury, ale lubiące się obciążać Serii do loków trochę się boję, bo krem do loków mi się nie przysłużył. Myślałam albo nad serią nawilżającą Moisture Maniac albo Fashionista do wł. farbowanych albo Oatmeal & Honey do zniszczonych. Najbardziej kusi mnie ta ostatnia, ale boję się obciążenia... No i sama już nie wiem Na KWC opinii niewiele, ale może ktoś coś doradzi
Fashionista - szampon i odżywkę mam teraz - moim zdaniem obciąża trochę włosy, wygładza, ładnie błyszczą, zapach nie do konca mi pasuje - niby winogronowy. Self Absorbed były fajne
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:09   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Fashionista - szampon i odżywkę mam teraz - moim zdaniem obciąża trochę włosy, wygładza, ładnie błyszczą, zapach nie do konca mi pasuje - niby winogronowy. Self Absorbed były fajne
A jak pachniały? Bo na przykład Moisture Maniac nie chcę, bo nie przepadam za wonią kremu ananasowego, a podobnież tak pachnie. No i czy z kolei Self Absorbed nie będzie zbytnio wygładzać mi włosów? Bo ja jednak lubię swoje loczki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 14:20   #11
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A jak pachniały? Bo na przykład Moisture Maniac nie chcę, bo nie przepadam za wonią kremu ananasowego, a podobnież tak pachnie. No i czy z kolei Self Absorbed nie będzie zbytnio wygładzać mi włosów? Bo ja jednak lubię swoje loczki
Wygładza właśnie Fashionista więc Ci odradzam, ale Self Absorbed nie SA pachnie cytrusowo (coś pomiędzy pomarańczą a mandarynką), bardzo energetyczny zapach
Ale jeśli chcess podkreślić skręt to może Curl Rocks?albo właśnie moisture maniac...SA nie wiem jak się zachowa na kręconych.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 19:27   #12
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Odkopuje wątek Dziewczyny.. ja natomiast mam mega cienkie i dość rzadkie włosy.. szukam czegoś dodającego objętości (szampon ) z Tigi.. Znajdzie się coś dla mnie?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:14   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Ja się w końcu zdecydowałam na zestaw szampon + odżywka Curls Rock i jak odżywka jest w sumie całkiem dobra, tak szampon gorzej niż kiepski. Po szamponie moje włosy robią się suche, szorstkie i pierzaste, więc nie wiem, gdzie tu jakiekolwiek ukierunkowanie na poprawę loków : Myślałam, że może z czasem to przejdzie i używałam tego szamponu przez jakiś miesiąc, ale skutek tego taki, że włosy całkiem się przesuszyły Odżywka co prawda trochę niwelowała wysuszający efekt szamponu, dobrze się po niej włosy rozczesywały i wygładzały, ale nie jest tak dobra, żebym po nią sięgnęła ponownie, zwłaszcza za tą cenę. A nie mówię nawet o cenie regularnej, a tej truskawkowej. Także jak dla mnie Tigi jest strasznie przereklamowane i nie warte swojej ceny. Wcześniej miałam Amplifier, teraz szampon i odżywkę i z całą stanowczością serię Curls Rock odradzam i nie sądzę, abym sięgnęła po cokolwiek innego z tej firmy. Zawiodłam się
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:15   #14
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

słyszałam o popularności Tigi, ale czytając tych parę postów powyżej zauważyłam, że pytacie przede wszystkim o zapach i tzw walory estetyczne. Myślę, że warto spojrzeć na skład, wrzucić do przeanalizowania naszym biochemiczkom na wątku składy kosmetyków bez tajemnic. Ja zauważyłam, że bardzo dobrze został oceniony szampon i odżywka firmy bungle&bungle coco creme. Jest w nich tyle esktraktów, ziół i samego dobra, że osoba, która analizowała stwierdziła, że jeśli jest okazja to warto to brać bez zastanowienia. I mi cały czas chodzi ta seria po głowie - myślę, że się skuszę
Jeśli chodzi o tigi - czy znajdę tam jakiś krem odświeżający włosy bez spłukiwania?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:53   #15
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Ja mam odzywkę do włosów zniszczonych - miodową. Ma strasznie intensywny zapach, który niekoniecznie mi odpowiada. I w zasadzie poza zapachem nie widzę żadnych rewelacji. Co prawda po uzyciu włosy są miękkie i lekko nabłyszczone, ale żadnej regeneracji nie zauważyłam. Mam zniszczone końcówki i nie maskuje tego. Na dodatek dosyć mocno obciąża włosy - trzeba uważać z ilością i nie nakładać blisko nasady włosów, staram się nakładac głównie od połowy włosów na końce. Jeśli przesadzę z ilością, na drugi dzień włosy są lepkie i przetłuszczone.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 02:11   #16
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
bungle&bungle coco creme
Chodzi moze o bumble&bumble?
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 12:34   #17
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Myślę, że warto spojrzeć na skład, wrzucić do przeanalizowania naszym biochemiczkom na wątku składy kosmetyków bez tajemnic. Ja zauważyłam, że bardzo dobrze został oceniony szampon i odżywka firmy bungle&bungle coco creme.
Zawsze warto spojrzeć na skład- chociaż nie jest to jedyny i pewny wyznacznik. A co do buble&buble kokosowej to potwierdzam- skład jak marzenie
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:39   #18
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

no właśnie, skład jak marzenie tylko dwa razy droższy od Tigi na truskawie . Jest tam z Tigi szampon i odżywka witaminowa, ciekawa jestem składu ale nie stety nie mogę go tam znaleźć /chyba przy opisie produktu nie podają/. Wiem, że jest krem leave-in /to bez spłukiwania chyba / curly rock, Tulipana kiedyś wrzucała skład i wyszedł dobrze. Ciekawe czy ta witaminowa seria też byłaby dobra. Jak któraś z was znajdzie skład to proszę wklejcie - nasza kochana Jolie z pewnością rzuci okiem
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 16:19   #19
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

to odkopie raz jeszcze zastanawiam sie nad kupnem sprayu pogrubiajacego wlosy Bad Head Superstar i moze tez lotionu Blow-Dry czy jakos tak uzywalyscie moze? jakie wrazenia? bo na KWC tylko 1 opinia...
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 14:28   #20
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Odkopuje ponownie. Ja zamówiłam kilka produktów do włosów cienkich bez objętości. Seria bed head i superstar, czekam na przesyłkę. Podobno umiejętnie zastosowane-działają cuda.Się okażę.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 19:04   #21
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: TIGI - szampon i odżywka

Daj znać jak się u Ciebie sprawdzą! Ja bardzo lubię Tigi, ale muszę przyznać, że nie każdy produkt jest tak samo dobry.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.