Depilacja nóg u brunetek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-12, 11:59   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Depilacja nóg u brunetek


Kochane dziewczyny, błagam poradźcie co mam zrobic - bo mam następujący problem [img]icons/icon9.gif[/img]
Raz w tygodniu musze niestety pokazac nogi (obowiązkowa gimnastyka na uczelni)..wszystko byłoby ok gdzyby nie fakt iż jestem brunetką i mam takiegoż koloru włsoy na nogach...jak wydepiluję to po pierwsze boli a po drugie wrastaja i jest jeszcze gorzej, a jak ogolę , to mam czarne kropki jak facet na brodzie [img]icons/icon9.gif[/img]

Może znacie jakis sposób na zamaskowanie tego defektu - długie spodnie nie wchodzą w grę [img]icons/icon9.gif[/img]

Pomóżcie - Zuzia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-12, 14:30   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Co ja mam z tym zrobic?? Pomóżcie!!

zuzia..aj nie chce cie martwic słonko-ale tego raczej nie zatuszujesz..ja sobie nie wyobrazam funkcjonowac bez depilacji..a jestem blondasem..chyba czeka cie po prostu pozbycie sie włosków..wosk polecam, choc sama używam depilatora elektrycznego..i...i..lub ie ten ból
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-12, 15:28   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Co ja mam z tym zrobic?? Pomóżcie!!

HHHmmmm, ciężka sprawa [img]icons/icon12.gif[/img]. A słyszałaś może o "rozjaśniaczu" (Sally Hansen) do włosów zamiast depilacji? Sama nie używałam, ale koleżanka ma podobny problem do Ciebie i właśnie to cudeńko pomogło jej go rozwiązać [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-12, 17:40   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Co ja mam z tym zrobic?? Pomóżcie!!

Rozjaśniacz włoski trochę rozjasni , ale problemu nie usunie. Jeśli włosy są czarne i gęste nie ma innej rady jak depilacja - metod jest kilka, opisywałyśmy już chyba wszystkie sposoby. Poszukaj wątków na forum oraz zajrzyj do artykułów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-15, 08:48   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Co ja mam z tym zrobic?? Pomóżcie!!

Też jestem brunetką i wiem jaki to problem. Od jakiegoś czasu używam plastrów do depilacji ( ze względu na pękające naczynka krwionośne nie mogę używać ciepłego wosku). Naprawdę jest lepiej, włoski nie wrastają, odrastają dopiero po dwóch tygodniach i są coraz słabsze. Jedyny problem to fakt, że musi ktoś Ci przy tym pomóc, ciężko jest samemu odkleić sobie plasterek bo jet to nieprzyjemne.
Zuzanna napisał(a):
> Kochane dziewczyny, błagam poradźcie co mam zrobic - bo mam następujący problem [img]icons/icon9.gif[/img]
> Raz w tygodniu musze niestety pokazac nogi (obowiązkowa gimnastyka na uczelni)..wszystko byłoby ok gdzyby nie fakt iż jestem brunetką i mam takiegoż koloru włsoy na nogach...jak wydepiluję to po pierwsze boli a po drugie wrastaja i jest jeszcze gorzej, a jak ogolę , to mam czarne kropki jak facet na brodzie [img]icons/icon9.gif[/img]
>
> Może znacie jakis sposób na zamaskowanie tego defektu - długie spodnie nie wchodzą w grę [img]icons/icon9.gif[/img]
>
> Pomóżcie - Zuzia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 15:43   #6
Nati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 4
Re: Co ja mam z tym zrobic?? Pomóżcie!!

TAKI SAM PROBLEM MIAŁA MOJA KOLEŻANKA Z TYM,ŻE ONA RÓWNIEŻ MIAŁA KŁOPOTY Z CZARNYMI WŁOSAMI NA RĘKACH. JUŻ OD TRZECH LAT USUWA WŁOSY METODĄ WOSKU W GAB.KOSMET. NA POCZĄTKU STRASZNIE JĄ BOLAŁO, ALE PRZYZWYCZAIŁA SIĘ.STARCZA NA DŁUŻSZY CZAS.SPRÓBUJ.
Nati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.