Pozbyć się rudości - tylko jak???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-03, 13:11   #1
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98

Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???


Hej! Wszyscy piszą o tym jak pozbyć się żółtego odcienia blond włosów lub rozjaśnić te, które farba za mocno chwyciła, a ja bym chciała się dowiedzieć co zrobić, żeby moje włosy zmieniły odcień. Chcę się pozbyć ciepłego, rudego(właściwie to takiego miedzianego)zabarwienia moich włosów. Chciałabym, żeby one były brązowe, ale w chłodniejszej tonacji. Dodam, że są one farbowane i pewnie przez to spłukiwanie się farb tak wyglądają. Zaczęłam stosować niebieską płukankę, efekty są niewielkie, ale zawsze to coś. A może ktoś wie, jak najlepiej jej używać-by efekty były bardziej widoczne? Może ktoś za jeszcze inne sposoby, na zniwelowanie tych rudości??Może jakieś naturalne? Jakieś odżywki, odpowiednie szampony, innne płukanki? Będę wdzięczna za każde informacje Pozdrówki
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:22   #2
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Re: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

może jakieś pomysły?
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:51   #3
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Re: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Mam ten sam problem, up, up, up!!!!
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 14:05   #4
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Pomieszaj dwie farby tej samej firmy i serii: jedną w w kolorze brązu a drugą w kolorze oberżyny, a najlepiej śliwki.

Jak będzie schodzić, to nie na rudo.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 14:37   #5
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Re: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

A na jaki kolor będzie się spłukiwać?
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 21:28   #6
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Lightbulb Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Oj nie tylko nie mieszac samemu farb.. nawet tej samej firmy, trudno przewidziec skutek!
Oberzyny tez nie polecam bo kiedys w akcie desperacji sobie zrobilam i ...fiolecik tez mi nie pasowal bylo jeszcze gorzej niz z rudzikiem.
W sumie to bardzo ciekawy temat dlaczego ciemne wlosy przyciemniane farbami zmieniaja sie w rudzik wlasnie? Zawsze mnie to irytowalo i zastanawialo. Naturalnie moje wlosy sa brazowe ale bez rudych refleksow a po farbach zawsze to samo.
Najmniej rudziku pojawia mi sie po castingu loreala, mozna tez jesli ma sie czas, plukac wlosy plukanka z kory debu (do kupienia w herbapolu), albo... i tak wlasnie ostatnio zrobilam kupic sobie szamponetke granatowa czern i potrzymac na wloskach 10-15 min. Szamponetka u mie nie zmienila koloru a jedynie zlikwidowala rudzik.


Jesli p Grazynka znajdzie czas to prosze powiedziec dlaczego tak sie dzieje ze wlosy staja sie rudawe?

ika
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 14:46   #7
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???



Kurka chyba kupie ta szamponetke granatowa czern bo juz mnie trafia z tym ciepłym odcieniem Ikainko powiedz mi jakiej firmy to była szmponetka ,jak długo trzymał Ci sie efekt,czy włoski były popielate i czy naprawde nie wyszły czarne ?

Buziaki

Dziewczyny jezeli macie jekies inne sposby to piszcie bo naparwde idzie sie zdołowac tym niechcianym ciepłym odcieniem
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-02, 18:47   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

wszystko zalezy od producenta, jakich uzywa pigmentow, i nie ma na to wpływu, oczywiscie mozna (przewaznie tak sie dzieje w farbach sklepowych i fryzjerskich z tej "dolnej półki")mozna temu zapobiec choć po czesci , szamponami do wlosw farbowanych
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 23:23   #9
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Thumbs up Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Violuniu ja kupilam zwykla szamponetke palety bo innych szczerze mowiac nie widzialam, bylam naprawde zdesperowana tym rudzikiem i balam sie, ze wyjda czarne ale nie wyszly Wlosy po tym zrobily sie chlodne i nawet pod slonce mi rudzik nie wyszedl. Trzymalo dosyc dlugo, pewnie jeszcze kiedys powtorze eksperyment bo rudziku na glowie nie znosze . Ja farbuje castingiem loreala i uwazam ze to najmniej wyrudzajaca farba do wlosow, cala reszta to dla moich wlosow marchewkowa porazka .
Mam zamiar wyprobowac jakas fryzjerska farbe gornopolkowa i zdam relacje czy rudzik nie przeswituje po 2 tygodniach

pozdrawiam ika
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 19:49   #10
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Dzieki za odpowiedz Powiedz mi jeszcze jakiego kolorku z castingu uzywasz? Buzka
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 14:03   #11
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Wczesniej uzywalam kolor noier a teraz ten ton ciemniejszy nie pamietam nazwy (ciemny braz) casting ma malo kolorow.


zobacz ten watek chyba znalazlysmy antidotum

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...934#post360934
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff

Edytowane przez IkaIna
Czas edycji: 2005-05-04 o 17:37
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-04, 21:24   #12
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

LOREAL ODŻYWKA ZIMNY-BRĄZ 150 ml- A co myślicie o tym? Ktoś to stosował?A jak ona zadziała na moje blond pasemka?
Będę wdzięczna za info. Pozdrówka
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 12:04   #13
tristessa
Raczkowanie
 
Avatar tristessa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 40
GG do tristessa
Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Mam dokładnie ten sam problem - kiedyś zafarbowałam na rudo, teraz na fiolety - i moje włosy po jakimśczasie przybierają zawsze ten sam odcień kasztanowa rudość - sposobu na ten problem jeszcze nie wynalazłam, ale jak znajdziesz farbę która nada włosom chłodny odcien brązu - marzy mi sie kolor gorzkiej czekolady - to daj znać. I powodzenia w walce z rudymi włoskami
tristessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 12:54   #14
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

Ja akurat mieszałam ciemny brąz ze sliwką i wychodziła fajny kolorek, zimny i dość ciemny, jakby fiolet, ale ten fioletowe refleksy wisać było w blasku słońca. No i nie spierał się na rudo tylko po prostu systematycznie blaknął "pozostająć sobą"
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 18:26   #15
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Question Dot.: Żegnaj rudy odcieniu! Tylko jak???

I jak walka z rudościami? Może któraś z was ma już jakiś wypróbowany patent, godny polecenia? Pozdrówka
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 13:09   #16
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Pozbyć się rudości - tylko jak????

Witam cieplutko!
Mam taki kłopot z włosami. Kilka tygodni temu miałam dekoloryzację - ściągany czarny kolor - ponieważ po zafarbowaniu na ciemny brąz miałam na włosach niezmywalną, kruczą czerń.... Na szczęście kolor zszedł łatwo, po 10-15 min odbarwiania. Włoski specjalnie nie uciepiały.Na to został połozony chłodny średni brąz... Na 3 dni. Potem zrudział.
Zdaję sobie sprawę, że farby po rozjasnianiu łatwiej sie wypułkują. TYLKO DLACZEGO NA RUDO-ZŁOTO???
Zawsze dobrz się czułam w zimnych kolorach i moim docelowym kolorem jest zimny średni brąz. Co ja mam połozyć na glowę?

Farbowałam sie już Jasnym Brązem Granier Natural Colors ( bo pojawiał sie wątku o zimnym brązie) oraz jasnym popielatym brązem Voila.
I znów jestem rudawa. Włosy błyszczą na rudo-złoto. Kolory przepiękne, ale ja w nich wyglądam fatalnie...
Boję się położyć średni brąz, żeby nie wyszedł znów czarny, albo ciepły ciemno- kasztanowy... Bo się chyba powieszę...

Powiedzcie, co ja mam na włosy położyć??? Doradźcie - profesjonalne albo sklepowe, wszystko jedno - byle zimny średni brąz NIE RUDZIEJĄCY. Strasznie mi się podobają kolorki w stylu zimnych brązow Garnier 100% colors, ale czytałam na Wizażu, że szybko wypułkują się...na rudo. Błędne koło...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:55   #17
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Cytat:
Napisane przez ank@ Pokaż wiadomość
Witam cieplutko!
Mam taki kłopot z włosami. Kilka tygodni temu miałam dekoloryzację - ściągany czarny kolor - ponieważ po zafarbowaniu na ciemny brąz miałam na włosach niezmywalną, kruczą czerń.... Na szczęście kolor zszedł łatwo, po 10-15 min odbarwiania. Włoski specjalnie nie uciepiały.Na to został połozony chłodny średni brąz... Na 3 dni. Potem zrudział.
Zdaję sobie sprawę, że farby po rozjasnianiu łatwiej sie wypułkują. TYLKO DLACZEGO NA RUDO-ZŁOTO???
Zawsze dobrz się czułam w zimnych kolorach i moim docelowym kolorem jest zimny średni brąz. Co ja mam połozyć na glowę?

Farbowałam sie już Jasnym Brązem Granier Natural Colors ( bo pojawiał sie wątku o zimnym brązie) oraz jasnym popielatym brązem Voila.
I znów jestem rudawa. Włosy błyszczą na rudo-złoto. Kolory przepiękne, ale ja w nich wyglądam fatalnie...
Boję się położyć średni brąz, żeby nie wyszedł znów czarny, albo ciepły ciemno- kasztanowy... Bo się chyba powieszę...

Powiedzcie, co ja mam na włosy położyć??? Doradźcie - profesjonalne albo sklepowe, wszystko jedno - byle zimny średni brąz NIE RUDZIEJĄCY. Strasznie mi się podobają kolorki w stylu zimnych brązow Garnier 100% colors, ale czytałam na Wizażu, że szybko wypułkują się...na rudo. Błędne koło...
Tak to jest , kiedy się schodzi z czarnego , z pierszą dekoloryzają uzyskuje się ciepły odcień ( chłodny średni brąz jedynie zakrył ten efekt , co uwidoczniło sie , kiedy zszedł). Niestety wszystko co położysz na głowę, kiedy będzie schodzić będzie odslaniac owe ciepłe refleksy .Możesz ukrywać to więc doraznie, kładac zimne, ale ciemne kolory , lub przeprowadzić następną dekoloryzację ( ewentualnie rozjaśnianie) do stopnia przynajmniej jasnoryzawego blondu ( owszem to także ciepłe refleksy , ale łatwiej je zakryc niż te z ciemniejszych rudości) a potem nakładając farby jasny zimny brąz /możesz nieco przetrzymac ją na głowie( ale nie więcej niż na 10 minut).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 17:13   #18
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Mariti, dzięku serdeczne za odpowiedź!
Kurczę, nie pocieszyłaś mnie...
Nstępna dekoloryzacja odpada, bo zapuszczam włoski i raczej nie przetrzymałyby tego kondycyjnie. A co mi będzie długich, jak będa popalone. Zresztą one się raczej nie odbarwią na zupełny blond Po ostatniej dekoloryjzacji były kurczakowo-pomarańczowe.
Chętnie bym kładła "na zakrycie" te zimne kolory, tylko jaki praparat da taki zimny odcień? I żeby chociaż na chociaż na 2-3 tygodnie? Obecnie nie dość, że każdy kolor wychodzi "na ciepło" to spłukuje się ro rudawego już po 2-3 myciach Fryzjerka u której byłam nic mi nie mówiła, że teraz będą chwytać na ciepłorude kolory tylko...
Jeszcze w depresji przedświątecznej z powrotem się farbnę na ciemny brąz (czyli czarny) bo na tą ruda aureolę nie mogę patrzyć! Wyobraź sobie jak to wygląda przy naczynkowej cerze z wiecznie czerwonym nosem i powiekami. Jaki Piggy...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 18:10   #19
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

ja mam podobny problem, tylko, że nie dekoloryzowalam włosów. staram sie je farbować na ciemny fiolet, ostatnio juz nawet fioletową czerń, po tygodniu włosy są rudo-bordowe, czego nie zdzierżę, ponieważ dobrze wyglądam w chłodnych kolorkach. jakna razie nic nie podziałało - to chyba taki typ włosow (przynajmniej u mnie)
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 22:16   #20
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
ja mam podobny problem, tylko, że nie dekoloryzowalam włosów. staram sie je farbować na ciemny fiolet, ostatnio juz nawet fioletową czerń, po tygodniu włosy są rudo-bordowe, czego nie zdzierżę, ponieważ dobrze wyglądam w chłodnych kolorkach. jakna razie nic nie podziałało - to chyba taki typ włosow (przynajmniej u mnie)
No to bęc
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 00:19   #21
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Aniu, ja jeszcze niedawno bylam kruczoczarna, zrobilam sobie sama dekoloryzacje, wyszedl kasztanowy, nalozylam farbe i mam braz, ale cieply, rudawy, pasuja mi popielate odcienie ale spodziewalam sie tego:/ jak plucze wlosy w plukance matowo-szarej to rudosci sa mniej widoczne
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 07:26   #22
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Też tak miałam po dekoloryzacji. Niestety wszystkie drogeryjne farby w kolorze brąz, kasztan itp. zmywają się tak, ze pozostawiają rude refleksy Pozbyłam się ich dopiero u fryzjera. Zafarbowałami jakimiś dwiema farbami z matrix, wyszedł super brązik i pierwszy raz bez tego rudego połysku Może wybierz się do fryzjera, tak chyba będzie najlepiej Pozdrawiam
PS. W załączniku ten kolor jaki mi wyszedł, w rzeczywistosci był troszke jaśniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brąz.jpg (20,7 KB, 161 załadowań)
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 08:28   #23
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Truskawkowawiosno, dzięki serdeczne. Pułkankę chętnie zastosuję. Tylko gdzieś coś takiego możnak kupić?
Ninedin - o właśnie taki kolorek... Na razie na ponownego fryzjera nie mam kasy ( dekoloryzację i pierwsze farbowanie też robiłam u fryzjera) ale może uda mi się kupic farbkę Matrix w jakiejś hurtowni fryzjerskiej. Możesz mi powiedzić jaka była nazwa tej farbki (oraz, jeśli wiesz, to jakie to były kolorki?)
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 09:10   #24
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Dziś idę do fryzjerki to się zapytam jakie kolory mieszała: wiem,że napewno była mokka, ale tej drugiej nie pamiętam Będę robić właśnie taki brązik i pewnie jakieś pasemka
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:14   #25
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziś idę do fryzjerki to się zapytam jakie kolory mieszała: wiem,że napewno była mokka, ale tej drugiej nie pamiętam Będę robić właśnie taki brązik i pewnie jakieś pasemka
Ninedin, spytaj sie koniecznie, bardzo Cie proszę!
I jaka jest pełna nazwa tej farby - bo Matrix ma pewnie kilka rożnych rodzajow farb.
Z góry serdcznie dziekuję!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:06   #26
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Aniu, mam to http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t&prod_id=1604

ale kupowalam na allegro, poszukaj w sklepach fryzjerkich, bo w drogeriach nie bedzie, moich rudosci nie likwiduje calkowicie, ale naprawde pomaga
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:25   #27
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Cytat:
Napisane przez ank@ Pokaż wiadomość
Ninedin, spytaj sie koniecznie, bardzo Cie proszę!
I jaka jest pełna nazwa tej farby - bo Matrix ma pewnie kilka rożnych rodzajow farb.
Z góry serdcznie dziekuję!
łokej
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:54   #28
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Dziękuję Wam bardzo serdecznie dziewczynki!!!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 07:04   #29
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

No jestem Ten kolor to 6M (mokka) z serii Socolor. Takie czerwone opakowania
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:52   #30
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pozbyć się rudości - tylko jak????

Super, Dziśkie Wieeeeelkie Ninedin!!!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 01:23:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.