po depilacji...pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-21, 01:11   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

po depilacji...pomocy!!!


Od jakiegoś czasu depiluje nogi woskiem u kosmetyczki. Zauważyłam, że mam bardzo nieładne krostki, oraz szarstka skórę [img]icons/icon9.gif[/img] Myslałam, że po depilacji woskiem, moje nogi będą gładziutkie a tu okazuje się że sie myliłam Ponadto dość szybko mi odrastają (po kilku dniach juz wyczuwam że rosną) Jestem troche zawiedziona... Czy jest coś, co może zaradzic tym krostkom, i żeby skóra po depilacji była gładka a nie szorstka???!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-23, 09:26   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: po depilacji...pomocy!!!

Jeśli skóra po depilacji jest szorstka to prawdopodobnie nie służy Ci wosk którego używa kosmetyczka, jeśli włosy odrastają tak szybko to znaczy ,że depilacja nie była zrobiona prawidłowo (kosmetyczka urwała a nie wyrwała włosy) lub może być tak ,że odrost włosów jest nierówny i tych maleńkich , krótkich włosków nie można usunąć woskiem. Jeśli jest to pierwsza przyczyna to zmień kosmetyczkę , jeśli druga to nie ma innej rady jak pozwolić włoskom mocno odrosnąć tak aby wyrosły wszystkie i dopiero gdy odrost będzie pełny zrobić depilację. Bardzo dobre są ampułki opóźniające odrost włosów i łagodzące podrażnienia skóry - MayStar.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 10:28   #3
perla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 3
po depilacji laserowej na twarz

wczoraj mialam robiona depilacje laserowa na brode laserem diodowym, dzisiaj rano jak sie obudzilam mam dosc widocznie opuchnieta brode i takie dziwne uczucie zdrętwienia.czy to jest normalny objaw bo zaczynam sie martwic, skora nie jest zaczeriwniona tylko wlasnie wystapil jakby obrzek.czy mozna stosowac jakies oklady jesli tak to z czego, blagam o pomoc bo salon, w ktorym wykonywalam laser jest dzis nie czynny i nie moge sie skonsultowac
perla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 10:00   #4
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Red face po laserze co teraz??

wiatam
poszłam na usuwanie owłosienia z lini bikini |(głebokie )za p[omocą lasera , teraz mam ranki jakby oparzenia, troche przekrwionych plamek czy któraś ma jaką rade dla mnie??
może miałyście tez taki bądz podobny problem jaki krem, maść na to pomoże ja smaruje alntanem ale może ktoś wie o czymś skuteczniejszym, nie wmam pojęcia co mam terz zrobić ta babka mi powiedziała że to normalne ale nie wierze jej.
moze któras była na takim usuwaniu jak wasza skóra po nim wygladała??
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 23:29   #5
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Dot.: po laserze co teraz??

spokojnie, strupki po epilacji laserem to normalna sprawa. nie zdrapuj ich, same odpadna mozesz smarowac alantanem plus w kremie. przyspieszy regeneracje, zlagodzi. pozdrawiam.
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.