Wszystko o Avonie - Część II - Strona 525 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 14:55   #15721
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Hej Zamówiłam ze 2 tyg. szminkę nabłyszczająca Coco Rum i niestety muszę ją zwrócić... Jest twarda, w ogóle się nie błyszczy a na powierzchni powstały takie ziarenka jakby piasek ... Uzywałam ją kilka razy więc chyba mogę wymienić? Długo trzeba czekać na wymianę?
Pozdrawiam
Mam tą szminkę i z tego co piszesz, masz trefną. Wymiana trwa pewnie kilka tygodni.

Nie było mnie kilka dni (wyprowadzka, wyjazd...), a wy tyle stron nabiłyście!!! W końcu się przekopałam.
Zwykle miałam zamówienia 250-500zł miesięcznie, a teraz ledwo 30zł zebrałam :/ Nie znam tu, w Bytomiu, jeszcze nikogo, więc nawet nie mam komu dać katalogu. Liczyłam, że zaliczę wszystkie darmowe kosmetyki Planet Spa, a nawet pierwszego pewnie nie dorwę. Beznadzieja! Proponowałam nawet, żeby moje klientki z Wrocławia poskładały zamówienia, a ja bym im wysłała pocztą lub przywiozła w lipcu, ale nie.
Tragedia.

I co mam zrobić?

Pozdrawiam pozdrawiam wszystkie i mam nadzieję być częściej na forum, bo w końcu podłączyłam tutaj Internet.

Miłego dnia.

PS. Pozatym chciałam się załapać na kilka opakowań chusteczek z netto, ale widzę, że już nie ma...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:00   #15722
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z grzechem, ale zdaje sie ze PRZESTEPSTWO ;-) (aaa)

Mozna powiedziec, ze na wlasne potrzeby, problem chyba pojawia sie wtedy, kiedy ktos faktycznie konkretny doniesie, np.klientka.. Tylko pytanie, czy to cokolwiek moze zrobic "krzywde" jak tylko "doniesie" a nie ma zadnych dowodow (bo przeciez nikt chyba tych kwitkow z ksiazeczki klientkom nie wystawia? a jak wystawia to niech przestanie! )
Jest dokładnie tak jak piszesz.
Ze swojej strony dodam, że trudno wytłumaczyć w Urzędzie Skarbowym comiesięczny, czy jak teraz co trzy tygodniowy, zakup kosmetyków za kwotę dajmy na to 500zł jeśli nie ma się większych dochodów. Ludzie pracujący w tej instytucji nie są bandą idiotów, żeby uwierzyli w tego typu bajeczkę gdy ktoś w zeznaniu podaje dochód rzędu 1500zł.
1/3 pensji na kosmetyki. O ile ktoś ma zarobki, bo przecież w Avonie są często młode dziewczyny nie mające stałej pracy.
Dlatego dziwi mnie postępowanie osób z Klubu Róży, ja bym się do niego nie pchała bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Fakt przez lata wszystko uchodzi płazem, ale jak się nazbiera to można mieć poważne kłopoty. Karę też policzą przecież nie za ostatni rok, lecz cofną się wstecz. Avon udostępni dokumenty o sumach na jakie były zamówienia i nie mam koncepcji co trzeba by było nakłamać żeby się z tego wywinąć. Póki co naloty na konsultantki są rzadkością na zasadzie złożonego donosu. Sytuacja przypomina tą z nielegalnym oprogramowaniem, czy pirackimi płytami z muzyką. Co przyniesie przyszłość hym myślę że z czasem te przepisy przestaną być martwe albo zostaną uchylone, bo nie mam nic gorszego niż nieegzekwowane prawo.


A teraz moje pytanie:
Czy konsultantka może zrobić zakupy w COK-u jeśli w danej kampanii nie składała jeszcze zamówienia? Tam się płaci od razu gotówką? Czy odejmują od razu upust?
Chciałam kupić parę kosmetyków na wyjazd i to moja jedyna szansa. Zamówienie zrobię za 92zł jeśli to ma jakieś znaczenie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:06   #15723
malwilinka
Raczkowanie
 
Avatar malwilinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak piszesz.
Ze swojej strony dodam, że trudno wytłumaczyć w Urzędzie Skarbowym comiesięczny, czy jak teraz co trzy tygodniowy, zakup kosmetyków za kwotę dajmy na to 500zł jeśli nie ma się większych dochodów. Ludzie pracujący w tej instytucji nie są bandą idiotów, żeby uwierzyli w tego typu bajeczkę gdy ktoś w zeznaniu podaje dochód rzędu 1500zł.
1/3 pensji na kosmetyki. O ile ktoś ma zarobki, bo przecież w Avonie są często młode dziewczyny nie mające stałej pracy.
Dlatego dziwi mnie postępowanie osób z Klubu Róży, ja bym się do niego nie pchała bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Fakt przez lata wszystko uchodzi płazem, ale jak się nazbiera to można mieć poważne kłopoty. Karę też policzą przecież nie za ostatni rok, lecz cofną się wstecz. Avon udostępni dokumenty o sumach na jakie były zamówienia i nie mam koncepcji co trzeba by było nakłamać żeby się z tego wywinąć. Póki co naloty na konsultantki są rzadkością na zasadzie złożonego donosu. Sytuacja przypomina tą z nielegalnym oprogramowaniem, czy pirackimi płytami z muzyką. Co przyniesie przyszłość hym myślę że z czasem te przepisy przestaną być martwe albo zostaną uchylone, bo nie mam nic gorszego niż nieegzekwowane prawo.


A teraz moje pytanie:
Czy konsultantka może zrobić zakupy w COK-u jeśli w danej kampanii nie składała jeszcze zamówienia? Tam się płaci od razu gotówką? Czy odejmują od razu upust?
Chciałam kupić parę kosmetyków na wyjazd i to moja jedyna szansa. Zamówienie zrobię za 92zł jeśli to ma jakieś znaczenie.
w COK-u placi sie odrazu gotowkaTyle ze placisz odrazu sume pomniejszona o wypracowany opust
malwilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:08   #15724
elektra11
Raczkowanie
 
Avatar elektra11
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak piszesz.
Ze swojej strony dodam, że trudno wytłumaczyć w Urzędzie Skarbowym comiesięczny, czy jak teraz co trzy tygodniowy, zakup kosmetyków za kwotę dajmy na to 500zł jeśli nie ma się większych dochodów. Ludzie pracujący w tej instytucji nie są bandą idiotów, żeby uwierzyli w tego typu bajeczkę gdy ktoś w zeznaniu podaje dochód rzędu 1500zł.
1/3 pensji na kosmetyki. O ile ktoś ma zarobki, bo przecież w Avonie są często młode dziewczyny nie mające stałej pracy.
Dlatego dziwi mnie postępowanie osób z Klubu Róży, ja bym się do niego nie pchała bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Fakt przez lata wszystko uchodzi płazem, ale jak się nazbiera to można mieć poważne kłopoty. Karę też policzą przecież nie za ostatni rok, lecz cofną się wstecz. Avon udostępni dokumenty o sumach na jakie były zamówienia i nie mam koncepcji co trzeba by było nakłamać żeby się z tego wywinąć. Póki co naloty na konsultantki są rzadkością na zasadzie złożonego donosu. Sytuacja przypomina tą z nielegalnym oprogramowaniem, czy pirackimi płytami z muzyką. Co przyniesie przyszłość hym myślę że z czasem te przepisy przestaną być martwe albo zostaną uchylone, bo nie mam nic gorszego niż nieegzekwowane prawo.


A teraz moje pytanie:
Czy konsultantka może zrobić zakupy w COK-u jeśli w danej kampanii nie składała jeszcze zamówienia? Tam się płaci od razu gotówką? Czy odejmują od razu upust?
Chciałam kupić parę kosmetyków na wyjazd i to moja jedyna szansa. Zamówienie zrobię za 92zł jeśli to ma jakieś znaczenie.

Jezeli z poprzedniego katalogu zamowilas na min. 150 zl to spokojnie mozesz kupowac w COK i nic Ci nie dolicza. Placi sie gotowka i od razu uwzgledniaja upust.
__________________
Od 12.07.2007 - MGR INŻ.

elektra11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:09   #15725
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez malwilinka Pokaż wiadomość
w COK-u placi sie odrazu gotowkaTyle ze placisz odrazu sume pomniejszona o wypracowany opust
Dziękuję.

A konsultantka może tam iść jeśli w danym katalogu nie zamawiała? Zwykły termin ma w połowie tygodnia a paczkę dostaje w czwartek, a to dla mnie za późno.

Podaje sie tylko numer personalny?
Zastanawiam sie czy nie pojechać tam samej, bo podczas sesji trudno kogoś prosić żeby z drugiego końca miasta jechał po moje kosmetyki.

Edit:
Cytat:
Napisane przez elektra11 Pokaż wiadomość
Jezeli z poprzedniego katalogu zamowilas na min. 150 zl to spokojnie mozesz kupowac w COK i nic Ci nie dolicza. Placi sie gotowka i od razu uwzgledniaja upust.
Pięknie dziękuję.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:35   #15726
malwilinka
Raczkowanie
 
Avatar malwilinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

[quote=amber2046;4630737] Dziękuję.

A konsultantka może tam iść jeśli w danym katalogu nie zamawiała? Zwykły ten ma w połowie tygodnia a paczkę dostaje w czwartek, a to dla mnie za późno.

Podaje sie tylko numer personalny?
Zastanawiam sie czy nie pojechać tam samej, bo podczas sesji trudno kogoś prosić żeby z drugiego końca miasta jechał po moje kosmetyki.


Mnie zawsze pytaja tylko o nr.personalny i ewentualnie imie i nazwisko
malwilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:39   #15727
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Paulinkosia genialny opis

Mam nadzieję, że poskutkuje
Bo czasami to mam ochote walnąć w kompa jak czytam PERFUMA
A mnie krew normalnie zalewa jak słyszę to słowo
też mam nadzieję że mój podpisik coś poskutkuje,on jest w dobrych intencjach żeby nie było

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Paulinkosia, byłam na spotkaniu z kosmetyczką i mówiła, że tego lasera można używać do twarzy i bardziej się opłaci, niż ten z płynie z kulką.
Nieźle.. "laser" na popękane naczynka na nogach" na twarz
Ciekawe czy nie ma on nic "złego" w składzie żeby buźce nie poszkodziło
Kto się zna na składach ?


A jutro odbieram paczuchę Ciekawe jak pachnie Paris..zamówiłam właśnie te perfumki
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 15:41   #15728
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Bardzo, bardzo serdecznie dziekuje za wszystkie życzenia
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:52   #15729
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
No moment, dziewczyny-nastolatki nie mają umowy na siebie tylko na mamę zazwyczaj (czy kogos). I to wtedy mama powinna zarejestrowac dzialalnosc gospodarcza..

Kurczę nie pomyślałam. Ale pewnie mamy nastolatek byłyby zdziwione gdyby musiały zakładać działalność
Sorki mam małe zaćmienie umysłu dzisiaj


dwi071 - ja też składam najlepsze życzonka
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 15:53   #15730
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

[quote=Fenris;4630650]Mam tą szminkę i z tego co piszesz, masz trefną. Wymiana trwa pewnie kilka tygodni. [quote]

wiem że mam trefną bo moje kolezanki mają gladziutkie, mieciąstkie... kilka tygodni
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 16:03   #15731
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elektra11 Pokaż wiadomość
Mnie zawsze pytaja tylko o nr.personalny i ewentualnie imie i nazwisko
Dzięki bardzo mi pomogłaś.

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
dwi071 - ja też składam najlepsze życzonka
Sto lat sto lat...


wszystkiego dobrego i dużo.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 16:21   #15732
malwilinka
Raczkowanie
 
Avatar malwilinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Hej Zamówiłam ze 2 tyg. szminkę nabłyszczająca Coco Rum i niestety muszę ją zwrócić... Jest twarda, w ogóle się nie błyszczy a na powierzchni powstały takie ziarenka jakby piasek ... Uzywałam ją kilka razy więc chyba mogę wymienić? Długo trzeba czekać na wymianę?
Pozdrawiam
Wiem,ze aby zwrocic produkt nalezy go odeslac na wlasny koszt-czy ktos moze wie ile kosztuje taka przesylka?? I jeszcze jedno pytanie- jak wyglada zwrot pieniedzy za odeslany produkt? Dostane pomniejszona fakture za kolejne zamowienie??Jesli tak to czy bedzie to odrazu uwzglednione na najblizszej fakturze czy dopiero jakiejs z kolejnych??
malwilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 16:26   #15733
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Nieźle.. "laser" na popękane naczynka na nogach" na twarz
Ciekawe czy nie ma on nic "złego" w składzie żeby buźce nie poszkodziło
Kto się zna na składach ?
Nie znam się, ale kopiuję ze strony amerykańskiej:
ANEW CLINICAL Spider Vein Therapy SPF 15 UVA/UVB
Active Ingredients:
OCTINOXATE 7.5%
OXYBENZONE 3.5%
AVOBENZONE 2.0%

Other Ingredients:
WATER/EAU, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, BEHENYL ALCOHOL,
PEG-100 STEARATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, MAGNESIUM SILICATE,
MANGOSTIN, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, DIMETHICONE, HESPERITIN,
GLYCINE MAX (SOYBEAN) SYMBIOSOME EXTRACT,
FOENICULUM VULGARE (FENNEL) SEED EXTRACT, PUNICA GRANATUM EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, BISABOLOL, ORYZANOL, SUPEROXIDE DISMUTASE, SACCHAROMYCES LYSATE EXTRACT, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, TETRAHYDRODEMETHOXYDIFERU LOYLMETHANE,
ETRAHYDROBISDEMETHOXYDIFE RULOYLMETHANE
LACTOFERRIN
PHOSPHOLIPIDS
SACCHAROMYCES FERMENT FILTRATE
TETRAHYDRODIFERULOYLMETHA NE
POLYACRYLAMIDE
LAURETH-4
C13-14 ISOPARAFFIN
LAURETH-7
CARBOMER
OZOKERITE
GLYCERYL STEARATE
CAPRYLYL GLYCOL
DISODIUM EDTA
PARFUM/FRAGRANCE
PHENOXYETHANOL
PHOSPHORIC ACID
SODIUM HYDROXIDE
MICA
może ktoś zorientowany wykluczy szkodliwość stosowania na buźkę
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 16:46   #15734
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak piszesz.
Ze swojej strony dodam, że trudno wytłumaczyć w Urzędzie Skarbowym comiesięczny, czy jak teraz co trzy tygodniowy, zakup kosmetyków za kwotę dajmy na to 500zł jeśli nie ma się większych dochodów. Ludzie pracujący w tej instytucji nie są bandą idiotów, żeby uwierzyli w tego typu bajeczkę gdy ktoś w zeznaniu podaje dochód rzędu 1500zł.
1/3 pensji na kosmetyki.
Ale przecież możesz kupować nie tylko dla siebie ale i dla np całej rodziny. Jeśli sprzedajesz np rodzinie po upuście to przecież nic na tym nie zarabiasz. Ja często daję dodatkowe prezenty więc nie zarabiam na Avonie dużo. A większość moich klientek to rodzina.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 17:01   #15735
illusija
Raczkowanie
 
Avatar illusija
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

PERFUMY/PERFUMA
Ja tam staram się w ogóle nie zwracać uwagi na błędy językowe/ortograficzne. Gdybym chciała wszystkich poprawiać to nic innego bym nie robiła

Bardziej dziwi czy nawet bawi mnie fakt, że ktoś w ogóle nazywa wody Avonu/oriflame itp. PERFUMAMI
illusija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 17:12   #15736
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez illusija Pokaż wiadomość
PERFUMY/PERFUMA
Ja tam staram się w ogóle nie zwracać uwagi na błędy językowe/ortograficzne. Gdybym chciała wszystkich poprawiać to nic innego bym nie robiła

Bardziej dziwi czy nawet bawi mnie fakt, że ktoś w ogóle nazywa wody Avonu/oriflame itp. PERFUMAMI

Wiesz...
Wydaje mi się, że to tak z przyzwyczajenia

Przyjęło się, że coś pachnącego, czym się spryskujemy to perfumy
Rzadko słyszy się, że "ładnej wody toaletowej używasz"
Dużo częściej słychać "ładne masz perfumy"...

Więc to chyba nie wynika z braku wiedzy na temat różnic między perfumami/wodą perfumowaną/wodą toaletową/wodą kolońską a z przyzwyczajenia...

Pozdrawiam
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 17:14   #15737
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

nie przyjdzie
BRANSOL. DOILY ZL. BRAZOWA
ANTYPERSP./KREM BREATHE
NASZYJNIK DIAMANTE
buuuuuu...coza ludziska!!
to ja kiedyś tam pisałam, że alternatywne chusteczki dostałam...starą ich wersję w pomarańczowym opakowaniu!
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 17:18   #15738
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Ech... No to chyba nie mam szans dostać tego antyperspirantu w kremie

Szkoda, bo się na to nastawiłam, za taką cenę szkoda nie wypróbować...
A wiadomo, że takie specyfiki na każdego inaczej działają. Więc chciałam wyprobować za niższą cenę...
No ale tak bywa...
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 17:25   #15739
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez malwilinka Pokaż wiadomość
Wiem,ze aby zwrocic produkt nalezy go odeslac na wlasny koszt-czy ktos moze wie ile kosztuje taka przesylka?? I jeszcze jedno pytanie- jak wyglada zwrot pieniedzy za odeslany produkt? Dostane pomniejszona fakture za kolejne zamowienie??Jesli tak to czy bedzie to odrazu uwzglednione na najblizszej fakturze czy dopiero jakiejs z kolejnych??
koszt przesyłki zależy od wartości zamówienia i od jego wagi - ja kiedyś odsyłałam podkład w płynie i cień do powiek z Color Trend (wartość ok. 28 zł.) i przesyłka wyniosła mnie 9 złotych

a zwrot polega na tym, że zostaje pomniejszona o tą kwotę faktura za kolejne zamówienie


najlepsze życzenia dwi071
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 17:59   #15740
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
Warto go kupic ?
mi się wydaje że warto, dla mnie rewelacyjny

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość

A jutro odbieram paczuchę Ciekawe jak pachnie Paris..zamówiłam właśnie te perfumki
dla mnie paris jest najladniesza z wszystkich trzech, oczywiście znam ją tylko z pachnacej kartki w katalogu ale tez zamowilam w demo
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 18:14   #15741
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Kurcze, Dziewczyny ma ktoras z Was ta nabłyszczjącą kurację do paznokci?? Co o niej sadzicie? na kwc nie ma zadnej opinii
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 18:20   #15742
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
m
dla mnie paris jest najladniesza z wszystkich trzech, oczywiście znam ją tylko z pachnacej kartki w katalogu ale tez zamowilam w demo

Ja też w demo zamawiam Paris, a w K9 wezmę New York
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 18:27   #15743
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za życzenia, a urodziny mam dziś

Wszystkiego najlepszego dwi071
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 18:28   #15744
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość


dla mnie paris jest najladniesza z wszystkich trzech, oczywiście znam ją tylko z pachnacej kartki w katalogu ale tez zamowilam w demo

A moglabys choociaz tak ogolnie powiedziec jak pachnie?
Slodko, swiezo, kwiatowo, owocowo ? Jednym slowem.....
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 18:53   #15745
illusija
Raczkowanie
 
Avatar illusija
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Wiesz...
Wydaje mi się, że to tak z przyzwyczajenia

Przyjęło się, że coś pachnącego, czym się spryskujemy to perfumy
Rzadko słyszy się, że "ładnej wody toaletowej używasz"
Dużo częściej słychać "ładne masz perfumy"...

Więc to chyba nie wynika z braku wiedzy na temat różnic między perfumami/wodą perfumowaną/wodą toaletową/wodą kolońską a z przyzwyczajenia...

Pozdrawiam

Pewnie jest tak jak mówisz, ale skoro ktoś już zdecydował się na to by poprawiać innych to raczej nie wypada mu samemu popełniać błędów. Czy to wynikających z niewiedzy czy też (co gorsza) z przyzwyczajenia.
Oczywiście w żadnym wypadku nie chcę wszczynać dyskusji, jak powiedziałam mi osobiście żadne błędy nie przeszkadzają, niektóre jedynie mnie bawią. Ot co
pozdrawiam wszystkich
illusija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:03   #15746
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Napisane przez malwilinka
Wiem,ze aby zwrocic produkt nalezy go odeslac na wlasny koszt-czy ktos moze wie ile kosztuje taka przesylka?? I jeszcze jedno pytanie- jak wyglada zwrot pieniedzy za odeslany produkt? Dostane pomniejszona fakture za kolejne zamowienie??Jesli tak to czy bedzie to odrazu uwzglednione na najblizszej fakturze czy dopiero jakiejs z kolejnych??



jeśli masz tylko małe artykuły do wyslana np. pomadka, cienie, podkład - mozesz je wyslac w kopercie ochronnej ta z bąbelkami, w tedy koszt przesyłki wyniesie cie w zależności od wagi od 4,50 zl za priorytet. Ja czesto wysyłam listem małe rzeczy.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:06   #15747
anelja22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

mam do was pytanie,macie moze oferte netto z katalogu 08/2007gdzie moge ja znalesc a czy moze ktos z was ma ja na kompie i moglby mi na meila przeslac?
anelja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:27   #15748
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez illusija Pokaż wiadomość
Pewnie jest tak jak mówisz, ale skoro ktoś już zdecydował się na to by poprawiać innych to raczej nie wypada mu samemu popełniać błędów. Czy to wynikających z niewiedzy czy też (co gorsza) z przyzwyczajenia.
Oczywiście w żadnym wypadku nie chcę wszczynać dyskusji, jak powiedziałam mi osobiście żadne błędy nie przeszkadzają, niektóre jedynie mnie bawią. Ot co
pozdrawiam wszystkich
Zgadzam się...
Jednak tu mowa o dwóch różnych błędach.
Innym błędem jest używanie niewłaściwego słowa PERFUMA (które to słowo nie istnieje) a innym nazywanie wody toaletowej perfumami, bo to po prostu tak utarte stwierdzenie...

Oczywiście, EOT

Bo niepotrzebnie stworzy się tu dyskusja...
A i tak nam wszystkim chodzi o to, żeby właściwie używać naszego pięknego języka

Pozdrawiam
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:34   #15749
malwilinka
Raczkowanie
 
Avatar malwilinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Ech... No to chyba nie mam szans dostać tego antyperspirantu w kremie

Szkoda, bo się na to nastawiłam, za taką cenę szkoda nie wypróbować...
A wiadomo, że takie specyfiki na każdego inaczej działają. Więc chciałam wyprobować za niższą cenę...
No ale tak bywa...
Ja po waszych opiniach tez go zamowilamI jest na fakturce,takze mysle ze go dostane

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
koszt przesyłki zależy od wartości zamówienia i od jego wagi - ja kiedyś odsyłałam podkład w płynie i cień do powiek z Color Trend (wartość ok. 28 zł.) i przesyłka wyniosła mnie 9 złotych

a zwrot polega na tym, że zostaje pomniejszona o tą kwotę faktura za kolejne zamówienie


najlepsze życzenia dwi071
dziekuje za odp.

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Napisane przez malwilinka
Wiem,ze aby zwrocic produkt nalezy go odeslac na wlasny koszt-czy ktos moze wie ile kosztuje taka przesylka?? I jeszcze jedno pytanie- jak wyglada zwrot pieniedzy za odeslany produkt? Dostane pomniejszona fakture za kolejne zamowienie??Jesli tak to czy bedzie to odrazu uwzglednione na najblizszej fakturze czy dopiero jakiejs z kolejnych??



jeśli masz tylko małe artykuły do wyslana np. pomadka, cienie, podkład - mozesz je wyslac w kopercie ochronnej ta z bąbelkami, w tedy koszt przesyłki wyniesie cie w zależności od wagi od 4,50 zl za priorytet. Ja czesto wysyłam listem małe rzeczy.
tak chcialam zwrocic tylko mus brazujacy,a wlasciwie caly czas sie zastanawiam
Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Ja też w demo zamawiam Paris, a w K9 wezmę New York
Ja zrobialm odwrotnie z demo NY a byc moze w 09 skusze sie jeszcze na Paris,bo wahalam sie miedzy tymi dwoma zapachami
malwilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:50   #15750
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
A moglabys choociaz tak ogolnie powiedziec jak pachnie?
Slodko, swiezo, kwiatowo, owocowo ? Jednym slowem.....
nie umiem okreslac zapachow a jednym slowem....sliczny
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.