Szybko pomocy!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 13:59   #1
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Exclamation

Szybko pomocy!!!!!!!


zaczełam farbować włosy na ciemny brąz (wcześniej miałam zrobione pasemka zimny blond = dwa razy wiecej pasemek bardzo ciemny brąz-ogólnie wiec w tonacji zimnej) i jak zobaczyłam co wychodzi przerwałam. Teraz mam na górze włosów ciemny brąz (całkowicie jednbolity kolor) a od spodu te swoje pasemka. Chce jakoś rozjaśnić górę i idę chyba do fryzjera na pasemka na ta górę właśnie(blond) Powiedzcie czy ktoś z was też tak robił??tzn na ciemnym brązie pasemka blond????boję sie czy nie wyjdzie mi jakiś rudy czy żółty kolor. Nie wiem czy wierzyć fryzjerce (inna powiedziała ze to sie nie uda) czekam na wasze doświadzczenia, Prosze jak najszybciej
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:09   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

nie uda się
jeśli masz teraz ciemny brąz i chcesz na mnim mieć jasne blond pasemka, to w zyciu Ci taki jasny blond nie wyjdzie wyjdzie Ci rudy a gdzieniegdzie kolor żółtawy, taki kurczakowaty co innego jakbyś miała swoje naturalne brązowe, na włosach naturalnych każdy kolor wychodzi, ale na farbowanych już niekoniecznie każdy
było już pełno wątków na wizażu na ten temat-typu z brązu na blond, jasne pasemka na brązowych włosach - użyj wyszkukiwarki

jeśli chcesz mieć jaśniejsze włosy to poczekaj jeszcze trochę - myj włosy szamponami przeciwłupieżowymi (ale tymi nie za często, jeśli nie masz łupieżu), abo myj je szamponami oczyszczającymi, przeznaczonymi do włosów przetłuszczająych się (np. szampon oczyszczający z Timotei albo St.Ives) - znacznie szybciej pomogą Ci wypłukać kolor i jak dojdziesz do jaśniejszego brązu to Ci będzie już łatwiej uzyskać ładne blond pasemka
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:31   #3
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

jeju to co ja mam zrobić, nie ma żadnego sposobu?? nie musi być jasny blond ale jakikolwiek blond żeby buzia nie była taka "ciemna". A jakby rozjaśniacz a potem na te pasemka farba?? a jak sie dłużej rozjaśniacz potrzyma to może żółć nie wyjdzie ?? już jestem totalnie załamana ;(
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:35   #4
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

tez mialam ciemny kolor na wlosach zamarzyl mi sie blondzik pewnego pieknego dnia poszlam do fryzjera... ta wziela rozjasniacz nalożyła mi na włosy po jakimś czasie zmyła i wyszedł wsciekły żółty no taki kurczakowaty.... nałożyła na to potem jeszcze farbe w cieplej(koniecznie bo inna nie wyjdzie) tonacji
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:37   #5
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
jeju to co ja mam zrobić, nie ma żadnego sposobu?? nie musi być jasny blond ale jakikolwiek blond żeby buzia nie była taka "ciemna". A jakby rozjaśniacz a potem na te pasemka farba?? a jak sie dłużej rozjaśniacz potrzyma to może żółć nie wyjdzie ?? już jestem totalnie załamana ;(
ja dłużej przytrzymasz rozjaśniacz to mogą Ci się jeszcze włoski spalić albo bedą Ci się ciągnąc jak guma i w efekcie bedziesz musiała je podciąć - też juz taki były tu przypadki
rozumiem jak chcesz rozjaśnić buźkę, właśnie żeby nie była ciemna, bo kiedyś też (ze 3 lata temu) przechodziłam przez to samo fryzjerka nie zrozumiała co to ciemny blond i wyszedł ciemny brąz....brrr...jak sobie to przypomne
też chciałam je po 3 tyg. cierpień rozjaśnić jakimiś blon pasemkami, ale każda fryzjerka powiedziała, że wyjdzie mi po prostu kolor jajeczniczy a nie ładnego blondu. W końcu trafiłam do jednej i ta też powiedziała to samo, mało tego, zrobiła mi rozjaśniaczem takie blond pasemko jedno na spodzie włosów no i wyszła jajecznica i w końcu postanowiłysmy, że zrobimy dawa odcienie jaśniejszych brązowych pasemek - tzn. jedne były koloru karmelkowego a drugie taki jaśniejszy brązik - wyglądało to super i bużka od razu zjaśniała
może też spróbuj zrobić sobie jakieś karmelkowe pasemka, takie cieńsze, ale żeby było ich dużo
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:38   #6
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

i było dobrze ????
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:41   #7
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
i było dobrze ????
ja wlasnie mialam za dlugo trzymany rozjasniacz bo swieza farba nie chciala zejsc.... potem dodatkowo farba i wlosy nie wytrzymaly
strasznie sie zniszczyly. Scielam je krotko w nadziei ze odrosna mocniejsze no ale niestety juz nie mam tych swoich wlosow ale moze za krotko czekam bo dopiero 8miesiecy minelo
no i fakt faktem przez swoja glupote mam wymarzony kolor i wlosy doszczetnie zniszczone... teraz juz bym nie poszla
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 14:41   #8
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

czyli nie ufać tej fryzjerce jak powiedziała ze będzie dobrze i ze nie będzie rudego ani żółtego??ja juz teraz myję włosy szamponem przeciwłupieżowym i zmywam "to" wrrr... ufarbowałam to wczoraj tak mnie coś dopadło.
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:43   #9
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
czyli nie ufać tej fryzjerce jak powiedziała ze będzie dobrze i ze nie będzie rudego ani żółtego??ja juz teraz myję włosy szamponem przeciwłupieżowym i zmywam "to" wrrr... ufarbowałam to wczoraj tak mnie coś dopadło.
jeśli z natury masz wytrzymałe włosy mozesz zaryzykować....
ja od poczatku nie mialam rewelacyjnych wlosow ale jak te moje porownam z tymi co mialam to róznica jest duza
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:45   #10
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

mogę Ci tu podać kilka zdjęć z balejażami na brązowych włoskach, może jakiś Ci się spodoba
ja miałam ten balejaż karmelkowy dokładnie taki jak na 4 zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balejaz.jpg (23,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaz4.JPG (37,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż2.jpg (34,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejazkarmelkowy.jpg (66,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż3.jpg (51,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż5.jpg (18,2 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2006-12-29 o 14:47 Powód: dodanie ostatniego zdjęcia
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:50   #11
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

i jeszczę pare fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balejaż6.jpg (20,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż7.jpg (23,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż8.jpg (22,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż9.jpg (60,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż10.jpg (48,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż11.JPG (30,0 KB, 24 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 14:54   #12
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

i jeszcze więcej fotek balejażu w odcieniach brązu nie posiadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balejaż12.jpg (39,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż13.jpg (41,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż14.JPG (40,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż15.JPG (13,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż16.jpg (58,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaż17.JPG (46,1 KB, 14 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:57   #13
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
czyli nie ufać tej fryzjerce jak powiedziała ze będzie dobrze i ze nie będzie rudego ani żółtego??ja juz teraz myję włosy szamponem przeciwłupieżowym i zmywam "to" wrrr... ufarbowałam to wczoraj tak mnie coś dopadło.
jeśli nie wiesz do końca co zrobić to idż do tej fryzjerki co ma Ci zrobić balejaż i niech zrobi Ci jedno pasemko w takim kolorze o jakim marzysz- tylko niech zrobi Ci to pasemko na tych włoskach w kolorze ciemnego brązu, ale nie z tych włoskaów na samej górze niech trzyma przez taki czas jaki miała zamiar trzymać i zobaczysz co Ci wyjdzie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:01   #14
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

no śliczne te pasemka tylko ja sie boję ze nic już sie nie da zrobić z tymi włosami ;(
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:03   #15
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

a powiedz mi jeszcze coś bo widze ze troszkę jesteś w tym zorientowana, a coś takiego jak de...coś tam (do ściagania koloru) uzywałaś??
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:03   #16
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
no śliczne te pasemka tylko ja sie boję ze nic już sie nie da zrobić z tymi włosami ;(
takie brązowe powinny Ci wyjść
a może wstaw fotkę swoich włosków, zobaczymy jak ten kolor wygląda
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:07   #17
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
a powiedz mi jeszcze coś bo widze ze troszkę jesteś w tym zorientowana, a coś takiego jak de...coś tam (do ściagania koloru) uzywałaś??
dekoloryzacja
nie, ja nigdy dekoloryzacji nie robiłam, dekoloryzacja to juz ostateczność - jeśli kolor jest okropniasty
po dekoloryzacji wyjdą Ci włoski we wszystkich kolorkach tęczy - białe, żółte, blond, rude po dekoloryzacji trzeba nałożyć farbę w porządanym odcieniu i powinno być ok z kolorem, ale to nie zmienia faktu, że włoski mogą byc podniszczone, suche, lamliwe - trzeba będzie używa, sporo masek i odżywek

jeśli jesteś zainteresowana dekoloryzacją to wpisz w wizażową wyszukiwarkę "dekoloryzacja" i przeczytaj wątki dziewczyn, które miały z tym do czynienia
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:10   #18
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

zamazałam oczka bo były zapłakane po tym co zrobilam :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29-12-06_0727.JPG (25,4 KB, 94 załadowań)
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:12   #19
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

a od dołu mam takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skype obraz.jpg (50,5 KB, 75 załadowań)
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 15:18   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
zamazałam oczka bo były zapłakane po tym co zrobilam :P
nie płacz
no, ale blond na tym kolorze to Ci nie wyjdzie miałam wtedy dokładnie taki sam może poczekaj jeszcze chociaż z tydzień, myj włoski codziennie tymi szamponami oczyszczającymi albo przeciwłupieżowymi i powinien się już troche kolor zmyć
a jaką farbą robiłaś ten kolor?

według mnie na tym kolorze wyjdzie Ci balejaż w tym kolorku karmelkowym (czyli taki jak na 4 zdjęciu z 1 rzutu balejaży) oraz kolor z foto numer 2, 4, 6 z drugiego rzutu i kolor z fotek nr 3 i 6 z trzeciego rzutu.
Osobiście najbardziej widziałabym Cię w tym karmelkowym albo w tym kolorze z fotki ostatniej w drugim rzucie
możesz zrobić sobie też jakiś mix - 2 kolorki balejażu z wybranych fotek, takie cieniutkie pasemka żebyś miała i twarz powinna się rozjaśnić
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:22   #21
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

robiłam "to paskudne coś" farba Londa color oczywiście w odcieniu ciemny braz, to może już poczekam bo taki balejaż to powinnam na całe włosy zrobić a ja mam tylko 5 dyszek wiec nie starczy
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:26   #22
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
robiłam "to paskudne coś" farba Londa color oczywiście w odcieniu ciemny braz, to może już poczekam bo taki balejaż to powinnam na całe włosy zrobić a ja mam tylko 5 dyszek wiec nie starczy
to masz szczęście, że palette nie robiłaś, bo tej to byś się łatwo nie pozbyła
spróbuj się przespać z kolorkiem i myj główkę często mi w październiku fryzjerka zrobiła blond pasemka z brązem, wszystko super, tylko, że ten brąz wyszedł za ciemny i wierz mi po codziennym mycu włosków szamponem oczyszczającym z Timotei kolor po 2 tygodniach był piękny jasny brązik - i potem już myłam włoski szamponem do włosków koloryzowanych
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:31   #23
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

jaki to dokładnie szampon timotey?? ogórkowy??? ja teraz myłam z joanny Rzepa przeciwłupieżowym. To jak będę myła tym co ty dwa razy dziennie to mi w tydzień zejdzie ??
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:41   #24
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
jaki to dokładnie szampon timotey?? ogórkowy??? ja teraz myłam z joanny Rzepa przeciwłupieżowym. To jak będę myła tym co ty dwa razy dziennie to mi w tydzień zejdzie ??
na pewno po tygodniu Ci się kolor już trochę spierze mój po tygodniu już był jaśniejszy, ale diametralna zmiana byłyt po dwóch tygodniach

szampon, którym myłam włoski to: Timotei. Oczyszcza. Włosy przetłuszczające się. Ekstrakty z winogron i cytryny.
Dobry jeszcze jest oczyszczający z St. Ives.
Załączam ich fotki.

Możesz też myć raz przeciwłupieżowym a raz oczyszczającym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg timotei.jpg (6,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stives.jpg (8,8 KB, 27 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:43   #25
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

cholercia miałam właśnie kupić ten timotei bo dziś go oglądałam w sklepie ale nie wiedziałam ze tak działa. Dzieki za wszystko. Zrezygnuje wiec raczej z tej wizyty jutro u fryzjera pójdę po 2 tygodniahc to może wtedu juz mi ten blondzik wyjdzie tylko ten sylwester...ech....
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:48   #26
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
cholercia miałam właśnie kupić ten timotei bo dziś go oglądałam w sklepie ale nie wiedziałam ze tak działa. Dzieki za wszystko. Zrezygnuje wiec raczej z tej wizyty jutro u fryzjera pójdę po 2 tygodniahc to może wtedu juz mi ten blondzik wyjdzie tylko ten sylwester...ech....
a widzisz dobry szampon chciał Ci w ręce wpaść
a co do sylwestra to zrób sobie jakiś mocnijeszy makijaż, np. smoky eyes:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86321 ładnie przypudruj buźkę i będzie ok
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:52   #27
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
nie uda się
jeśli masz teraz ciemny brąz i chcesz na mnim mieć jasne blond pasemka, to w zyciu Ci taki jasny blond nie wyjdzie wyjdzie Ci rudy a gdzieniegdzie kolor żółtawy, taki kurczakowaty co innego jakbyś miała swoje naturalne brązowe, na włosach naturalnych każdy kolor wychodzi, ale na farbowanych już niekoniecznie każdy
było już pełno wątków na wizażu na ten temat-typu z brązu na blond, jasne pasemka na brązowych włosach - użyj wyszkukiwarki

jeśli chcesz mieć jaśniejsze włosy to poczekaj jeszcze trochę - myj włosy szamponami przeciwłupieżowymi (ale tymi nie za często, jeśli nie masz łupieżu), abo myj je szamponami oczyszczającymi, przeznaczonymi do włosów przetłuszczająych się (np. szampon oczyszczający z Timotei albo St.Ives) - znacznie szybciej pomogą Ci wypłukać kolor i jak dojdziesz do jaśniejszego brązu to Ci będzie już łatwiej uzyskać ładne blond pasemka


popieram
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:58   #28
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

wiesz dziękuję ci serdecznie i mocno, mocno, mocno bo dzięki Tobie wiem ze jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja, dla mnie i moich wloskow. Jeszcze dziś wymyje raz tym przeciwłupieżowym a jutro kupie ten co juz miałam w łapkach no cóż jakoś może przetrzymam te 2 tyg (mam nadzieję ze potem już bedzie można coś wyczarować na włoskach ) a teraz wszystko niech zostaje - na górze ciemna czapka :P od dołu jasne
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:01   #29
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oreska01 Pokaż wiadomość
wiesz dziękuję ci serdecznie i mocno, mocno, mocno bo dzięki Tobie wiem ze jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja, dla mnie i moich wloskow. Jeszcze dziś wymyje raz tym przeciwłupieżowym a jutro kupie ten co juz miałam w łapkach no cóż jakoś może przetrzymam te 2 tyg (mam nadzieję ze potem już bedzie można coś wyczarować na włoskach ) a teraz wszystko niech zostaje - na górze ciemna czapka :P od dołu jasne
proszę
zawsze możesz też je jakoś pospinac, zeby było więcej widać tych jaśniejszych
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:36   #30
oreska
Przyczajenie
 
Avatar oreska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Szybko pomocy!!!!!!!

dziękuję jeszcze raz
oreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.