Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 12:56   #1
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Talking

Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy


Chyba wracam do naturalnego kolorku, boje sie, ze nie wytrzymam...ale bede sie starała z całych sił. Wyobrazcie sobie ze rok temu doszłam do naturalnych włosków po kilku latach i znowu pomalowałam (blond balejaz), potem tak przez kilka miesięcy, potem jasny blond, potem troche ciemniejszy, a teraz ciemny blond, ale wkurzaja mnie odrosty i kolor jak sie spiera to w jakis taki karemelowy podchodzi i wcale mi sie nie podoba
Wracam do naturalnych!!!
Kto sie przyłacza???

Tylko co zrobić zeby ten kolor który odrasta nie wpadał tak w ten "rudy"...płukanka fioletową robić...bo mój naturalny to zimny ciemny blond, a odrastac bedzie ciemny, ciepły blond, bo jak sie kolor "spierze" to bedzie ciepły. Co polecacie?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:30   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ile czekałaś aż Ci całkiem wloski odrosły?? kilka lat?? ojj dłuugo...ja własnie jestem w trakcie powrotu do swojego koloru, nie farbuję gdzieś od połowy wakacji, z 5 miesięcy może i o dziwo odrostów wogóle nie widać (mam włoski brązowe), jedynie pod światło widzę, że mój brąz jest sprany i ma rudą poświatę.. Grupa wsparcia to dobry pomysł, bo same dobrze wiemy jak trudno odmówić sobie zmiany koloru, sama przeglądając wizaż mam często ochotę sobie kupić farbę ale zaraz przypominam sobie o tym, że i tak pewnie wyjdzie beznadziejny kolor (jak w 99% przypadkach)
Jednym słowem nie ma to jak naturalność
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:59   #3
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej przylacze sie do Was ja od 3 miesiecy nie farbuje wloskow, jakies 4 lata temu udalo mi sie nie farbowac przez ponac 6 miesiecy i doszlam do swojego koloru - scielam tez roszke wlosow. A teraz Ciezko mi idzie co jakis czas chce sobie kupic farbe zeby odswiezyc kolorek ... narazie wlosy mam cos ala Victoria Bekham czy jak sie tam ona pisze i kolor farby zimny jasny brazik moje naturalne to szatyn raczej jasny, a odrost na jakies 5 cm - ponoc nie widac bardzo ale ja tam widze
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 15:49   #4
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Najgorsze jest to że nie wiem czy wytrzymam jestem taka niecierpliwa, jesli chodzi o włosy. Ost farbowałam 2 tyg przed swietami i mam odrost 1 cm, nie widać go wogle. Buuu ja chce naturalne....

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2007-07-31 o 21:07
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:25   #5
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej dziewczyny,
Ja wracałam do swojego koloru 2 lata, i jak juz mialam farbe na samych tylko koncowkach pofarbowałam znowu na blond bo uznałam ze mam mysi kolor i sie sobie nie podobam.

teraz mysle ze chyba znowu czas wrocic do swojego koloru zeby troche dac wloskom odpoczac. Zrobilam juz sobie nawet ciemniejsze pasemka - ale poniewac powiedzialam ze nie chce zeby blond mi sie spierał w rudy fryzjerka zrobila mi jakims takim zimnym blondem i kolor mi sie nie zupelnie podoba.
Trzymam za Was kciuki kobitki
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:38   #6
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mam dłuuugie włosy i też chcę wrócić do swojego koloru, więc się przyłączam! Zapewne będę musiała włosy sukcesywnie ścinać. U mnie też specjalnie odrostów nie widać, ale jest ta ruda poświata . Chciałabym mieć już swoje w 100%
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:03   #7
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja tez sie z checia przylacze Farbowalam wlosy ostatni raz jakies 2 miesiace temu, ale kolorek juz sie spral i widac odrosty z jeszcze poprzedniego farbowania Aktualnie mam jakis 5cm odrost i czekam z utesknieniem zeby miec juz naturalnego koloru cala dlugosc wlosow
No i niestety u mnie tez jest ta ruda poswiata Wiec podbijam pytanie: "co polecacie"? Myslicie, ze fioletowa plukanka cos zdziala? A moze jakis inny "kolor" tej plukanki (bo slyszalam o kilku odcieniach, m.in srebrny oraz miedziany i chyba jakis tam jeszcze)?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 17:08   #8
salena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczynki ja was pociesze ,ze jeszcze okolo roku temu , moze ciut wiecej mialam tak sniszczone wlosy baleyagem ,ze nie mialam wyjscia jak wracac naturalnegp(mysi szary blond,taki typowo polski) i to poprzez zrastanie z typowego bialego blondu!a wszystko dlatego ,ze moje wlosy byly tak strasznie zniszczone ,ze zaden fryzjer nie chcial mi nawet nalozyc ostatni raz farby jakiejs zlizonej do moich wlosow..wiec pewnie sobie wyobrazacie jak o musialo wygladac... rzeczywiscie najgorszy byl ten moment kiedy mialm wlosy w dwoch kolorach-pol takie, pol- takie ,ale przez caly ten okres nosilam je ulizane w kucyka ,bo nienawidze czegos takiego rozpuszczonego...ale zato minelo poltora roku ,a ja znow mam wloski do ramion swoje naturalne , no moze jedynie na koncach tych najdluzszych(mam mocno wycieniowane ,co nastapilo kiedy juz naprwde nie moglam patrzec na wlosy dwukolorowe w polowie) mam okolo 1 cm resztek jasnego blondu. naprwde polecam wam odczekac ,bo wlosy jakie teraz mam to w ogole kosmiczna roznica w stosunku do tego co mialam kiedys ( nie bylo mowy o pominieciu godzinnego modelowania ,aby nie strszyc ludzi na ulicy) , teraz wtsaje rano myje lepek , wcieram troche jedwabiu i mam piekne fale)wiec uszy do gory , trzymam kciuki zeby sie udalo, a sama zapuszczam( mam do ramion) az do lopatek i dopiero wtedy zrobie sobie dobrze przemyslany blond ale nigdy baleyagem czy z rozjasniacza, ale z farby i to ton-w-ton zeby jedynie podbic moj naturalny blondzik)pozdrawiam!
salena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:33   #9
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez wracam, juz mi sie prawie udalo
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:58   #10
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja czekałam ok 2 lata az mi odrosną włosy po farbowaniu - nie było tego az tak koszmarnie widac bo mam loki i praktycznie przez cały ten czas nosiłam włosy upięte w koki, kitki itp. W wakacje pozbyłam się ostatniego centymetra farby i teraz mam wreszcie swoje naturalne włoski Są o niebo zdrowsze i bardziej lśniące od tych farbowanych. Poza tym dopiero teraz widzę że jest mi w nich o wiele lepiej niż w blond pasemkach - w końcu natura wie co robi

Jeśli kolor farby bardzo różni się od naturalnego koloru włosów to moze lepiej ufarbować ten ostatni raz na kolor zbliżony do naturalnego? Bo jednak wyraźne odrosty do połowy głowy nie wyglądają za ciekawie... A w końcu na pełen odrost przy włosach długości mniej więcej ramion trzeba trochę poczekać....
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:25   #11
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mam w tej chwili np bardzo zblizony kolor faby do naturalnego, ale wiem jak sie spierze to bedą wpadać w taki beznadziejnie rudo-karmelowy kolor który do mojej cery wogle nie pasuje właśnie umyłam włoski i zrobiłam srebrna płukanką, niestety nic to nie dało, za ciemny kolor, naturalny mam ciemny blond w odcieniu zimnym, a ten co zafarbowałam to jak sie spierze to bedzie ciepły, jak zniwelowac ta róznicę miedzy ciepłym kolorem farby a zimnym odrostem? Płukanka nie pomaga, więc moze jakis specjalny szampon, odzywka..no nie wiem.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 21:31   #12
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

też mnie denerwuje ciepły kolor farby, która mi obecnie "schodzi" szukam wszędzie płukanki flor illum do brązowych włosów - może pomoże....
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:49   #13
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja tez sie dolaczam... Mam bardzo suche wlosy, ktorych jak nie wymodeluje to przypominaja pofalowana strzeche. Moj naturalny kolor to ciemny popielaty blond, rozjasniony do bardzo jasnego blondu. Mam pol cm odrostu... Pieknie mi w blond wlosach, uwielbiam kolor blond, ale moje wlosy sa bardzo zniszczone i do tego boje sie ze wylysieje. Juz mam przerzedzone wlosy, pourywane miejscami. Sa slabe. Zapuszczam odrost!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:16   #14
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja nigdy nie wróce do swojego naturalnego mysiego koloru
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 01:19   #15
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja dzis podcielam jeszcze moje wloski i z tylu glowy mam prawie swoj kolorek z przodu mam wloski dluzsze to jeszcze troszke czasu mi zajmie dosjcie do skowjego kolorku ale jestem na dobrej drodze jak mi cos nie odwali . Trzymam za Was kciuki za siebie tez !!
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 10:07   #16
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Przyłączam sie do Was,nie wiem na ile starczy mi cierpliwości,moje naturalne są w kolorze średniego blondu,zawsze farbowałam na jasny blond który wychodzi mi juz bokiem,obecnie mam 3 cm odrosty,nie są bardzo widoczne ale są,martwie sie tylko jak bede wyglądac jak bede juz je miała do połowy głowy bo w maju czeka mnie komunia chrześniaka i chciałabym porządnie wyglądać,zastanawiam sie jeszcze nad zafarbowaniem ostatni raz na jakiś ciemniejszy blond.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:56   #17
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
też mnie denerwuje ciepły kolor farby, która mi obecnie "schodzi" szukam wszędzie płukanki flor illum do brązowych włosów - może pomoże....
Jak rezultaty będa dobre to koniecznie daj znać.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 14:35   #18
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Oj miałam wczoraj chwile załamania...chciałam zrobić kilka blond pasemeczek, takich nie dotykających odrostu, ale Nie Nie Nie!!! Tylko znowu wysusze włosy, będa sie rozdwajać i łamać. Wytrzymam- Prawda?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 15:19   #19
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Zuziunia wytrzymasz im dłużej, tym większa motywacja (przynajmniej w moim wypadku). Co do płukanki to nigdzie nie mogę jej dostać, nawet na allegro a słyszałam, że rezultaty są dosyć dobre, niweluje rudy połysk włosów.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 16:30   #20
martusia-35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 126
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witam,
ja również się przyłaczam. sama wracam do naturalnych od ponad roku (we wrzesniu 2005 ostatni raz pofarbowałam włosy a w październiku 2005 ścięłam na "zapałkę"). u fryzjera byłam tak zrozpaczona jak zobaczyłam siebie w lustrze ale miałam na tyle siły i odwagi aby to zrobić (wrócić do naturalnych). obecnie są do ramion a chcę odzyskać swoja pierwotną długość (do połowy pleców), dłuższych nigdy nie chciałam bo były trudne w utrzymaniu. farbowałam włoski kupę lat. na początku parę lat robione miałam balejaże (joanna-złoty piasek, platyna-fryzjerska i nie znam firmy, +moje naturalne: popielaty ciemny blond do jasny szatyn z popielatym odcieniem), z czasem robiłam miedziane odcienie a skończyłam na joanna-kawa palona. czasem mnie korci aby wrzucić sobie jakiś kolor na głowę ale trzymam się z całych sił przy decyzji-naturalność. no i czekam na ukochaną długość włosków.
pozdrawiam i 3majcie się

Edytowane przez martusia-35
Czas edycji: 2007-02-11 o 15:30
martusia-35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:21   #21
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

To i ja sie przyłaćzę ... zawsze wracam do naturalnegi i dużej niż 6 miesięcy nie wytrzymałam ... bo a tu była studiówka a tu wesela ... i tak toż teraz z włosami farbowanymi na ciemny braz ... chcę wrócić do ciemnego blondziku :d nie wiem jak bedę wyglądać bo od kąd pamięam miałam ciemne ale te odrostyyy ... ehh ciąge wszyscy się dziwią że ja mam takie jasne włoski ;/ a teraz coraz bardziej widać róznice ;/ a nie farbuje już od konca sierpnia ... wtdy był mój ostatni raz ale szczerze ciągle mnie korci ... bynajmniej do końca stycznia ich nie ufarbuję z braku czasu ... sesja ;/ ale co potem ;/
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 10:25   #22
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
To i ja sie przyłaćzę ... zawsze wracam do naturalnegi i dużej niż 6 miesięcy nie wytrzymałam ... bo a tu była studiówka a tu wesela ... i tak toż teraz z włosami farbowanymi na ciemny braz ... chcę wrócić do ciemnego blondziku :d nie wiem jak bedę wyglądać bo od kąd pamięam miałam ciemne ale te odrostyyy ... ehh ciąge wszyscy się dziwią że ja mam takie jasne włoski ;/ a teraz coraz bardziej widać róznice ;/ a nie farbuje już od konca sierpnia ... wtdy był mój ostatni raz ale szczerze ciągle mnie korci ... bynajmniej do końca stycznia ich nie ufarbuję z braku czasu ... sesja ;/ ale co potem ;/
Wytzrymamy! Ja jestem wściekła, poszłam wczoraj obciąć końcówki a ta mi opitoliła z 5cm....normalnie ryczeć mi się chce!!!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:22   #23
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wytzrymamy! Ja jestem wściekła, poszłam wczoraj obciąć końcówki a ta mi opitoliła z 5cm....normalnie ryczeć mi się chce!!!

miałam to samo miałam dośc długie włoski i chciałam je troszke wycieniowac:d a fryzjerka nadinterpretowała to i teraz mam w sumie nadal długie tylko że wycieniowane tak że najkrótsze sięgaja do ucha w sumie podoba mi się:d aa

aaa wracając co do kolorku to nie mogłam się dzis oprzec obejrzeniu farbek do włowów :d takie sliczniutkie brązy .... dobrze że kaski pzy sobie nie miałam....
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:46   #24
paulina5550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Heh...A tak było ze mną:
W wieku 15 lat ze 3 razy farbowałam włosy, normalną farbą, jasną (mam włosy ciemny blond) i wkońcu były takie ładne, białe (jak w dzieciństwie), jak anioł wyglądałam i każdy tak na mnie mówił, dłuuuugie były i wogóle niezniszczone.
W 1 LO żeby nie bytło widac odrostów mojego ciemnego blondu to malowałam, ale tylko "górę") - włosy nadal w wyśmienitym stanie, prostowałam ich czasami, nawet często przez jakiś czas.
Na początku 2 LO, czyli teraz. To było we wrześniu, przyciemniłam sobie włosy, nie chciałam aż takich jasnych bardzo,nie pasuje do mnie taki image - Każdy się zachwycał moimi włosami, co to za kolor taki ładny,pani w sklepie mnie nawet zaczepiła Taki niespotykany i wogóle ładny blond wyszedł taki ni ciemny ni jasny. Po myciu były trochę sianowate, bo używałam dłuuuugo prostownicy a więc od września kuracja - WAX, olej rycynowy,ampułki,jedwab i włosy cuuuuuuudne, długie, blond. Od września nie farbuje, odrostów nie widać. Kolor jak naturalny. I tak kombinowałam SAMA z tymi farbami i tak mi fajnie wyszło ...heh...;];];]
paulina5550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:58   #25
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Moje wracanie do naturalnego kolorku potrwa pewnie 3-4latka, bo nie chce ich obcinać i tak mi juz fryzjerka zwaliła sprawe...tylko co zrobic z tą rudą poświatą???
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:24   #26
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kup szampo n dla wlosow blond dajacy biala poswiate, likwiduje ona odcien utleniacza ja siue farbuje na blond i wiadomo z czasem kolor sie spiera i mozna bylo zaobserowac br zydki zolty odcien, po tym szamponie mam szaro-srebrzysta poswiate ktora jest codna moze rudawy odcien utleniacza tez zniweluje i oslabi. Ja uzywam szamponu w kolorez filetowym, nienalezy sie kolorem przejmowac chcoc czytwalm wiele watkow by uwazac bo wlosy beda fioletowe co jest bojda bo takto ja bym byla cala fioletowa a co 2 dzien uzywam, docien szmaponu zawdziecza sie zazwyczaj wyciagu z malwy a zapomnialam nazwy wpisac wella regenal czy cos takiego
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 14:09   #27
elcia24
Raczkowanie
 
Avatar elcia24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 185
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Ja tez sie dolaczam... Mam bardzo suche wlosy, ktorych jak nie wymodeluje to przypominaja pofalowana strzeche. Moj naturalny kolor to ciemny popielaty blond, rozjasniony do bardzo jasnego blondu. Mam pol cm odrostu... Pieknie mi w blond wlosach, uwielbiam kolor blond, ale moje wlosy sa bardzo zniszczone i do tego boje sie ze wylysieje. Juz mam przerzedzone wlosy, pourywane miejscami. Sa slabe. Zapuszczam odrost!
No to ja mam tak samo ty Caramel, nawet mamy podobny typ urody. W tej chwili na glowie mam bardzo jasny blond ale od kilku dni myśle o zmianie koloru na ciemniejszy i marze o jednolitym kolorze, bez pasemek a potem bez widocznych odrostow. Juz sama nie wiem co robić, nie sądze żeby mi bylo dobrze w jakimkolwiek odcieniu brązu wiec musze celowac w moj naturalny kolor ktory niesttey nie jest zbyt zachwycający!!!!!!!!!

Dziewczyny a może wy mi coś poradzicie bo jak tak sobie czytam te wasze posty to macie fajne pomysly

Dla wszystkich
__________________
Elojza

Jednak luty 2007
elcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 01:07   #28
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Elcia,tez sie zastanawiam co by tu nie zrobic. Narazie mam jakies trzy miesiace na zastanowienie sie, dopoki odrost nie zrobi sie widoczny. Potem albo sciemnie calosc na ciemny blond ale tylko u fryzjera, albo bede wiazac w kucyka... Nie wiem. Chyba jednak sciemnie je jakos... Ech, ...

Nie bardzo chce traktowac moich ciezko wyhodowanych nowych wloskow jakakolwiek farba, pozniej moga byc suchsze i nabrac jakiegos odcienia a ja chce miec 100% naturalnych. Moze fryzjer moglby mi jakos sciemnic wlosy nie dotykajac odrostow i skory glowy??? Nie wiem.

A moze by tak zrobic cosik takiego, ze wyhodowac 5 cm ciemnego odrostu, pozniej piec cm blond wlosow sciemnic srednim blondem, a koncowki zrobic jakims takim blondzikiem chlodnym zeby takie te wlosy byly pocieniowane na gorze najciemniejsze na dole jasniejsze. Wiem ze takie cos istnieje, kiedys widzialam w tv, ale nie wiem jak to sie nazywa i czy wogole dobrze wytlumaczylam o co mi chodzi. Czy ktoras z Was z tym sie spotkala???
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 10:35   #29
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kurcze tez bym chciala wrocic do mojego naturalnego koloru wlosów, jednak wlosy mam ciemne a farbowane jasny blond wiec wórcic do mojego naturalnego koloru nie bedzie łatwe.Ale ostanio wyszukalam farby w kolorze naturlnym a raczej zblizonym do naturalnego z loreal exellence, tam jest taki kolor zdaje sie numer 7 czy 8 w kolorze mysiego blondu ...no i nie wiem :| a najgorsze jest to ze mam juz dosc spore odrosty, i kupilam farbe blond:| ehhhh
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:42   #30
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Też sie przyłączam Ja ostatni raz farbowałam w lipcu 2006. I na razie dzielnie sie trzymam i nie kusi mnie wcale farbowanie Kilka lat temu wróciłam do naturalnego koloru, ale że miałam czarne włosy (a naturalne to taki sztyn mysi) i odrost był widoczny, to stosowałam szamponetki w ciemnym brązie i tak długo je nakładałam, aż nie wróciłam do koloru. To dobry pomysł, jednak nie wiem jak szamponetki zachowają sie na rozjaśnianych włosach
I tak jak pisałam, kiedys udało mi sue wrócić do naturalnych, ale jak zwykle cos mnie pokusiło i zapragnełam malinowych włosów no i sie zaczeło: pofarbowałam n czerwień, ta sie wypłukała, to znowu, i też sie sprało to sie machnęłam na czarno. Ściełam włosy z takich za łopatki na takie do ramion, bo sie nie układały i zła jestem na siebie okrutnie, bo mogłam je wycieniowac a nie zcinać, ale to było jeszcze małe piwko Krótko po tym kumpel fryzjer poprosił mnie czy nie odałabym głowy w jego ręce, bo startuje w jakims konkursie- pewnie czemu nie?? Przez 3 tygodnie 4 razy rozjaśniał i farbował mi pasma a po konkursie 'wyrównał' włosy i tak zostałam z 3 kłaczkami na głowie z których najdłuższe miały 10cm Ale ja jeszcze nie miałam dość- jak mi tylko trochę odrosły i postanowiłam wrócić do natury i zapuszczać to dostałam prace w salonie fryzjerskim na recepcji i tam się dopiero zaczęło: z czarnych dekoloryzacja i czerwień, z czerwieni na czarne, z czrnych na jasny brąz, z j. brązu, który wyszedł rudy na czarno, potem znów zapuszczanie odrostu, potem chciałam wyrównać do naturalnego- opłakany efekt. Kumpel fryzjer sie zlitował i rozjaśnił do starego złota i nałożył farbę jak natura, ale ciągle były rude więc się przefarbowałam na czrno i od tej pory zapuszczam(

I teraz błagam te które prztrwały mój nudziarski monolog- jeżeli kiedykolwiek napiszę na tym forum, że mam dość i sie farbuje to skopcie mi tyłek!!!

Ja chcę naturalny
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.