krem przeciwzmarszczkoy a rozszerzone pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 12:26   #1
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603

krem przeciwzmarszczkoy a rozszerzone pory


witam
mam 32 lata i bardzo rozszezrone pory na policzkach, nie są czarne tylko bardzo rozszerzone. Nie mogę juz uzywac kremow matujących czy do tłustej mieszanej cery bo mnie po nich "ściąga". Ja zaczełam nakładac kremy nawilzające i przeciwzmarszczkowe, ale nie wiem czy sobie nie zaszkodze i pory bedą jeszcze większe. Do stosowania miejscowego, aby je optycznie zmniejszyc mialam juz wszystko co jest dostepne na rynku i nic nie pomaga-moze na 1 godz. Bylam tez 2 razy na pilingu migdalowym u dermatologa ale zmniejszyly sie tylko minimalnie i na krotko. Ja juz sama nie wiem czy te kratery bedą u mnie do monca zycia?
reasumując zastanawiam sie czy wlasnie te kremy przeciwzmarszczkowe np. z retinolem albo z wit C mi nie spowodują powiększenia i tak juz widocznych porów?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:06   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem przeciwzmarszczkoy a rozszerzone pory

co do kosmetyków, to wszystko zależy od ich składu, jeśli na początku składu będą zapychacze porów, a substancje przeciwzmarszczkowe pod koniec, to odpowiedź nasuwa się sama. może lepsze będą retinoidy na receptę - oczyszczanie cery i działanie przeciwzmarszczkowe w jednym. np. Zorac, Atrederm (Retin A może zatykać pory ze względu na swoje podłoże). one również powodują "ściąganie", dlatego konieczny będzie krem nawilżający, można wybrać coś o bezpiecznym składzie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:48   #3
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: krem przeciwzmarszczkoy a rozszerzone pory

dzieki
ja na noc zaczelam uzywac dermedic do mieszanej skory, a na dzien ciagle szukam, robie tez czesto maseczki nawilzajace np nivea
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 20:33   #4
nanka
Przyczajenie
 
Avatar nanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: krem przeciwzmarszczkoy a rozszerzone pory

Witaj,ja Mam 27 Lat Wlasnie Rozszezone Pory Na Policzkac Na Czole Troszeczke,przeraza Mnie To!!dodatkowo Sypią Mi Sie Zmarszczki,niechodzi Mi Tu O Mimiczne,tylko O Taka Drobną Siateczke Na Calej Twarzy,zauwazylam Tez Ze Skora Mi Strasznie Wiodczeje Najbardziej Wlasnie Na Policzkach,widac Najbardziej Jak Glowe Schyle Lekko Do Przodu-marszczy Sie Pionowo?moze Ktos Mi Poradzi Jakis Dobry Krem??czy W Ogole Ktos Ma Podobny Problem?jestem Zalamana Bo Uwazam Ze To Troche Zawczenie,kolezanki W Moim Wieku Maja O Niebo Leprzą Skore Odemnie!!!
nanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.