Mela D - krem wybielajacy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-07, 10:40   #1
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Mela D - krem wybielajacy


W ofercie La Roche Posay pojawił się krem wybielający o nazwie Mela D. Moja dermatolog twierdzi, że skuteczny. Cz któraś ma doświadczenie z jego stosowaniem?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 17:35   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Mela D - krem wybielajacy

Basia Kwiatkowska miała zgłosić to jako nowość. Podobno ochrona którą daje ten krem jest skuteczna - natomiast ja miałam próbkę i jak posmarowałam się tym kremikiem to po kilku minutach połowę tego zebrałam z twarzy - tak się wałkuje. [img]icons/icon9.gif[/img] Nie wiem, czy w tej sytuacji filtry działają.

Link do mojego wątku na temat tego kremu. [img]icons/icon7.gif[/img] http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1045175036

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 10:40   #3
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Mela D - krem wybielajacy

Tez uzywałam próbek. Potwierdzam: wałkuje się [img]icons/icon9.gif[/img] . Nie wiem więc jak uzywać pod makijaż, albo inny krem? Może tylko próbki mają takie własności? [img]icons/1cmok.gif[/img]
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 10:43   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Mela D - krem wybielajacy

nie wierzyłabym że próbki mają inne właściwości niż sam kosmetyk - w końcu to one mają obrazować działanie produktu.

Jeżeli przeczytalaś tamte posty co załączylam link - to wiesz że nie tylko u mnie się wałkuje.

W sumie to Twoje pieniądze i ryzyko - ale ja po czymś takim bym się nie skusiła [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 10:51   #5
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Mela D - krem wybielajacy

Nie chcę ryzykować 85 PLN [img]icons/stones.gif[/img] Zależy mi jednak na ewentualnym działaniu wybielajacym. A może jakiś inny preparat?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 11:12   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Mela D - krem wybielajacy

Pomyśl o Neostracie. Serię NeoCeuticals poleciłam 2 osobom i obie są zadowolone.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 11:16   #7
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Mela D - krem wybielajacy

Czy możesz napisać jak to się dokładnie nazywa, ile kosztuje i gdzie kupić? [img]icons/icon21.gif[/img]
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-10, 11:36   #8
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Mela D - krem wybielajacy

Ja polecam Ci szczerze Correcteur Anti-Taches Lieraca (w KW masz moją recenzję); uzywam go od 5 miesięcy i naprawdę mam dobre efekty - poza tym nie zawiera hydrochinonu (tylko kwas kojowy, podobnie jak Mel-D). Jest bardzo łagodny dla skóry, znakomicie się wchłania, czego nie mogę powierdzieć o Neostracie (uzywałam HQ Lightening Gel)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 12:00   #9
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Mela D - krem wybielajacy

Kosmetyki tej firmy można dostać w niektórych aptekach i salonach kosmetycznych oraz kupić przez internet. Tutaj masz adres strony z opisem kosmetyków, można też u nich robić zakupy: http://www.bio-med.pl/neostratadetal.html
Mają całą serię rozjaśniaczy. Jedna z pań, o których pisałam, że jest zadowolona stosuje NeoCeuticals Żel rozjaśniający, druga nie wiem- poleciłam jej firmę (jesienią) i odesłałam do apteki, w której mają te kosmetyki, a w zeszłym tygodniu wróciła, żeby podziękować bo preparat zadziałał (niestety, nie była w stanie określić, który dokładnie specyfik stosowała).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 12:12   #10
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Mela D - krem wybielajacy

Dzięki za podpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img] Niestety, zarówno Lierac jak i NeoStrata to firmy dość drogie jak dla mnie [img]icons/icon9.gif[/img]
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-17, 11:32   #11
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
mela-d latem?

Dużo już wiem na temat kremików rozjaśniających, o Mela-D też coś tam poczytałam, ale dalej nie wiem, czy mogę go używać latem ? Czy lepiej poczekać do jesieni ? W sierpniu wybieram się nad morze i chciałabym sie odrobinke chociaz ozłocić, a nie wiem, czy dzięki Mela-D nie nabawię się nowych przebarwień. I jeszcze jedno, czy ten krem mogę stosować tylko na plamy, czy muszę na cały pysio? Bo wtedy te miejsca mogłabym zabezpieczyć dodatkowo baaardzo wysokim filtrem, a resztę trochę mniejszym, jak myślicie ?
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-17, 15:21   #12
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: mela-d latem?

Witaj. Jakiś czas temu rozmawiałam tu na forum z Basią K. i na moje plamy poleciała mi własnie na lato Mele-D. Krem ma przecież filtry, trzeba min smarowac tylko te miejsca, gdzie są widoczne przebarwienia. Oprócz tego kremy z filtrem na codzień i to wysokie. O opalaniu zapomnij jeśli chcesz się pozbyć przebarwień i plam. Opalanie i krem rozjasniający wzajemnie się wykluczają! Pozdrawiam
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 22:50   #13
anel_adgam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 14
MELA-D

Czy ktos moze uzywal kremu La Roche Posay - MELA D http://www.wizaz.pl/news/index.php?itemid=146 ? I moze powiedziec cos o jego dzialaniu ? A moze znacie jakies inne skuteczne kremy na przebarwienia, wiem ze naogół one nieznikną pod wplywem kremu ale chociaz zeby to to zbladlo i niepowiekszalo sie. Bardzo prosze o pomoc ...
anel_adgam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 08:40   #14
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Re: MELA-D

Cześć! Ja też mam problem z przebarwieniami. Jakiś czas temu dostałam w aptece próbkę tego kremu i wczoraj wieczorem posmarowałam się po raz pierwszy a dziś drugi. O efektach więc raczej trudno dziś mówić. Zauważyłam tylko, że krem ten do najłagodniejszych nie należy. Mam nadzieję, że próbka na jakiś czas mi wystarczy, bo jednorazowo używam naprawdę mało kremu.
Pozdr.
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 08:57   #15
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: MELA-D

Kasik napisał(a):
> Zauważyłam tylko, że krem ten do najłagodniejszych nie należy.
niestety- najczęściej w przypadku wybielaczy jest tak, ze albo skuteczne działają, albo nie drażnią skóry
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 18:56   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: ATW

Jedyny krem ktory jest lagodny i skuteczny i na dodatek nawilza to krem wybielajacy z ATW. Kiedys bylam konsultantka tych kosmetykow i byl bardzo chwalony przez klientki, widzialam nawet efekty jakie daje na mojej kolezance z pracy. Miala ciemne plamy na twarzy ktore zrobily sie jej pare lat wczesniej jak zaczela brac pigulki antykoncepcyjne. Najpierw podeszla do tego kremu sceptycznie bo co wybieli 3-letnie przebarwienia. A po dwoch tygodniach piala mi w pracy z zachwytu. I rzeczywiscie plamy byly mniej widoczne, pare mniejszych nie bylo wogole, a i jej cera sie wygladzila - a musze powiedziec ze ta osoba nie uzywala zadych kremow do twarzy , po mimo swego wieku (30 lat), nie robila tez makijazu. Wiec ja tez bylam zaskoczona dzialaniem. Wszystkie inne klientki malowaly sie wiec nie widzialam czy maja cos pod podkladem czy nie , chwalily wiec musialam wiezyc ze dobry. A w przypadku mojej kolezanki z pracy mialam dowod.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.