Szkola kosmetyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-08, 00:54   #1
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65

Szkola kosmetyczna


Hej dziewczyny!Czy ktoras z Was uczy sie moze(lub juz skonczyla) w Wyzszej Szkole Fizjoterapii we Wroclawiu lub w Krakowie(Centrum Ksztalcenia Dalkrak)?Bardzo prosze o kontakt-jestem tegoroczna maturzystka i chce isc do szkoly kosmetycznej,tylko nie wiem jeszcze gdzie...i co lepsze:studium dwuletnie czy trzyletnia licencjacka?Z gory dzieki Pozdrawiam!!!
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 11:09   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Szkola kosmetyczna

Wiesz co, to zależy. Moja siostra jest w szkole kosmetycznej policealnej i bardzo sobie chwali, myślę że spełniła sie w tym zawodzie. Po szkole kosmetycznej policealnej masz zawód kosmetyczka, a gdy pójdziesz do trzyletniej wyższej szkoły masz tytół licencjata i tym samym wyższe wykształcenie. Nie wiem dokładnie czy można po wyższej szkole pracować jako kosmetyczka, musisz jeszcze raz krzyknąć do dziewczyn i do pani Beaty. Zawsze też można (trzeba) po szkole policealnej dalej się dokształcać, pracować i robić jakieś kursy, bo przecież wiadomo że dziś kosmetyczka nie może poprzestać na podstawach. Wybór należy do ciebie. Pozdrawiam.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 19:11   #3
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: Szkola kosmetyczna

Bardzo dziekuje za odpowiedz A mozesz mi jeszcze powiedziec,gdzie uczy sie Twoja siostra????????
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 19:40   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Szkola kosmetyczna

Moja siostra uczy się w Częstochowie i jest bardzo zadowolona. Jest to szkoła policelna w systemie dziennym, z tego co wiem w Częstochowie jest chyba tylko jedna szkoła kosmetyczna, po ukończeniu ma się tytuł technik usług kosmetycznych (jakoś tak). Życzę udanego wyboru szkoły.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 19:57   #5
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: Szkola kosmetyczna

Wielkie dzieki,ja zastanawiam sie miedzy Krakowem a Wroclawiem,ale czasu mam coraz mniej...Pozdrawiam goraco!!!
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 21:51   #6
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Szkola kosmetyczna

Hej! Nie jestem jedyna!!! [img]icons/icon20.gif[/img] Ja wybieram się do Wrocławia ... Jak na razie to nie udało mi się znaleźć na wizazu kogokolwiek kto chodzi do tej szkoły. Ale nie jestem sama [img]icons/icon7.gif[/img] Donna daj znać na którą się zdecydujesz, miło będzie cie spotkać [img]icons/icon7.gif[/img]
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 22:03   #7
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: Szkola kosmetyczna

SUPER!!!!!Strasznie sie ciesze!!!!Ja na 99% do Wroclawia do Wyzszej Szkoly Fizjoterapii,a Ty tez idziesz wlasnie tam????Bo ja sie jeszcze zastanawialam nad studium,ale dzwonilam do tej szkoly i odwiedzilam ich stronke-extra!!!!podaje Ci moj adres:dzidzia27@o2.pl papapapapa pozdrowionka!!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-13, 15:49   #8
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Szkola kosmetyczna

Jestem zdecydowana na 100% na tą szkołę. Bardzo się na nią nakręciłam od dawna. Byłam już w tej szkole, bardzo mi się spodobała no i Wrocław to super miasto. Skąd jesteś , ja z Opola. [img]icons/icon20.gif[/img] Rozmawiałaś z kimś kto chodził do niej?
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-13, 17:57   #9
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: Szkola kosmetyczna

Ja jestem az z Tarnowa(kawal drogi do Wroclawia) i mam nadzieje,ze sie spotkamy [img]icons/icon7.gif[/img] Szukalam ludzi z tej szkoly,ale niestety...jak narazie nikogo nie znalazlam.Jednak jakos intuicyjnie ciagnie mnie tam Poza tym moj brat studiuje we Wroclawiu i ma sie jeszcze podowiadywac.Mam jeszcze pytanko:jestes moze na biol-chemie czy cos w tym stylu???Bo ja na mat-infie i nie mam rewelacyjnego przygotowania z chemii i biologi....pa pa buzka [img]icons/icon7.gif[/img]
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 18:41   #10
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Szkola kosmetyczna

Odpisałam na priva. [img]icons/icon7.gif[/img]
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.