zniszczone dłonie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-19, 09:17   #1
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52

zniszczone dłonie


Dziewczyny pomóżcie!
Mój przyszły małżonek jest mechanikiem samochodowym i ma bardzo zniszczoną skóre na rękach.Na codzień używa różnych środków do czyszczenia .Nie sa one zbyt rewelacyjne co do skutecznośći i na dodatek bardzo wysuszają skórę.Może macie jakieś sprawdzone sposoby ,żeby poprawic wygląd dłoni mechanika
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 09:49   #2
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: zniszczone dłonie

Hej [img]icons/icon40.gif[/img]
A uzywa jakichkolwiek kremow, rekawiczek? Wiem, ze kremy ochronne sa do uzywania przed i po pracy. Wazne, zeby jakos chronic te rece.
Po remoncie mieszkania, moj maz nabawil sie problemow ze skora rak, mial straaaaaaaaasznie przesuszona skore, i dermatolog poradzila mu krem, do kupienia w aptece E45. I mu pomogl, a wszystkie inne jakich uzywal z mojej polki nie przyniosly efektow.
Na mnie jednak krem nie zrobil wrazenia. Tlusty dosc, zapachu ladnego nie ma, a i specjalnych efektow u mnie widac nie bylo. Widac, dla kazdego cos innego [img]icons/icon12.gif[/img]
Ale z drugiej strony ja taaakich problemow nie mialam.
[img]icons/icon7.gif[/img]
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 15:14   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zniszczone dłonie

Hm... Mi na wysuszenie pomogła Neutrogena, poczytaj na KW. Mi wyleczyła nawet tak wysuszone, że pękające i krwawiące dłonie, ale mechanikiem to ja nie jestem... a jedyny kontakt z chemią to mam w kosmetykach, bo nawet naczyń nie zmywam - nie mogę od razu mi sie ręce niszczą. Tak mam wrażliwe. Ale nie wiem, czy jest to problem tylko wysuszenia, czy jakieś egzemy skórne od chemii? Jeśli tak, to pomoże tylko dermatolog, jeśli przesusznie tylko - to polecam Neutrogenę. Kosztuje 13 zł, ale wystarcza na jak piszą ponad 200 aplikacji, mi na bardzo długo, w dodatku wystarczy sie nia posmaarowć 2 razy dziennie, rano i na wieczór, przynosi natychmiastową ulgę no i wystarczy jej kropelka, bo to koncentrat.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 16:28   #4
aga30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 17
Re: zniszczone dłonie

Mój mąz miał podobny problem i obawiam się, że wiele nie mozna tutaj zrobić, ale można złagodzić trochę skutki. Podstawa jest lepszy środek do mycia rąk (musi być skuteczny i łagodny)-najlepiej pytać w aptekach.Rak tez nie powinien myć w pracy zbyt często, bo to błędne koło (lepiej jest je wycierac w miekką szmatkę lub papier),a po umyciu zawsze wcierać dobry krem-z tych sklepowych też polecam neutrogenę.
aga30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.