Kosmetyki M.A.C - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 12:46   #5101
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Najczęściej uzywam Charcoal Brown do brwi, bo nie ma w sobie nut pomarańczowych czy brunatnych, jest taki brązowy nieco szary i ociupinkę żółtawy, jak mocna oliwkowa opalenizna, na powiekach też się sprawdza ale raczej ajko akcent bo przez tą swoją stłumioną barwę może wyglądać niezdrowo.
Dzięki wielkie. Do brwi mam paletkę ze Smashboxa i kilka cieni, więc spasuję

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi sie podoba efekt jaki daje ta mascara X, ale zaznaczam, ona nie pogrubia, tylko podkreca i wydluza
Czyli coś, czego szukam Dzięki Reniu
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:47   #5102
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

zabieram się za robienie listy na czwartkowe zakupy

apropo maskar.. możecie polecić coś pogrubiającego.. mam długie i wywinięte rzęsy, więc nie chodzi mi już o ich wydłużenie.. raczej pogrubienie..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:57   #5103
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A nie wiesz może czy są też zwykłe, standardowe Lipglassy podczas limitowanki?
Poziomko, kolory nielimitowane są u nas w ciągłej sprzedaży (chyba że akurat zabrakło i czekają na dostawę), niestety mniej odcieni niż w USA - wybór bardziej chyba zbliżony do tego na stronie brytyjskiej http://www.maccosmetics.co.uk/ A Lustreglassy to moje ulubione błyszczyki ostatnio
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:04   #5104
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mam kolejne pytanko

pan w MACu wybrał mi podkład NW23
a korektor i puder sypki NW25

nie wydaje Wam się, że coś tu jest nie tak korektor nie powinien być jasniejszy od podkładu? a tu wychodzi, że podkład jest najjaśniejszy.. a korektor i puder ciemniejsze..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:40   #5105
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

no wlasnie chyba nie.. pamietam ze niedawno ktos tu o tym wspominal.
ze jak jest jasniejszy to robi sie niejaka panda
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:59   #5106
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie chyba nie.. pamietam ze niedawno ktos tu o tym wspominal.
ze jak jest jasniejszy to robi sie niejaka panda
hehe.. w sumie możliwe..

dziewczyny, tyle się naczytałam różniastych wskazówek na forach czy w artykułach, że już sama nie wiem.. i w akcie desperacji zaczęłam czytać ten wątek od początku, ale jestem dopiero na 12ej stronie

proszę więc o rady w jakich odcieniach powinien być korektor, podkład i puder
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 17:01   #5107
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

cierpliwosc to 1 krok do sukcesu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 18:32   #5108
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

proszę więc o rady w jakich odcieniach powinien być korektor, podkład i puder
Ja jednak zdałabym się na MACowych makijażystów. Już choćby dlatego, że oni mogą Ci się dokładnie przyjrzeć, a my nie . Poza tym przez internet takie porady rzadko kiedy bywają trafne.
Na początek radzę stanowczo odciąć się od tego co piszą w prasie kobiecej, a raczej nabrać do tego pewnego dystansu i nie traktować jako jedyne wytyczne.
Mnie też zdziwiło jak mi pani w MACu dobrała korektor pod oczy w tonacji ciepłej - NC, mimo, że podkład to z NW. Dobierała mi go akurat do odcienia moich własnych lekkich cieni pod oczami i jak nałożyła to sprawdził się genialnie
Zaufac specjalistom, w MACu raczej nie spotka sie przypadkowych osób, które będa chciały Ci coś wcisnąć (raz mi chyba odradzano nawet jakiś odcień czegoś, mimo że się upierałam, bo uważałam, że fajnie bedę wyglądać)

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
chciałabym mieć jeden klasyczny zestaw, ale jeżeli masz ulubione zestawy "kolorowe" to z chęcią się z nimi zapoznam, zresztą pewnie nie tylko ja

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------


od kiedy napisałaś o niebieskawych gałkach ocznych, to ile razy patrzę w lustro to wydaje mi się, że też mam z lekką poświatą niebieską, ale pewnie tylko zasugerowałam się
muszę wypróbować jakąś tanią granatową kredkę i jak spodoba mi się efekt zainwestuję w polecaną przez Ciebie kiedyś lubiłam malować oko na brązowo i dawać turkusową kredkę na dolną powiekę i wyglądało to nieźle... coraz bardziej przekonuje się do Twojego pomysłu
Najważniejsze to chyba próbować - a nóż coś fajnego wyjdzie przez przypadek
z tym, ze z tanią kredką to może być różnie - unikaj matowych i przygaszonych odcieni.
Bardzo ładne granatowe ma tez Bourjois - Duochrome, taka metaliczna i jeszcze jakaś z delikatnym brokatem. No i najpiękniejsza to chyba Chanel - Blue Jean. No i MAC - Fly by Blue
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:41   #5109
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja jednak zdałabym się na MACowych makijażystów. Już choćby dlatego, że oni mogą Ci się dokładnie przyjrzeć, a my nie . Poza tym przez internet takie porady rzadko kiedy bywają trafne.
Na początek radzę stanowczo odciąć się od tego co piszą w prasie kobiecej, a raczej nabrać do tego pewnego dystansu i nie traktować jako jedyne wytyczne.
Mnie też zdziwiło jak mi pani w MACu dobrała korektor pod oczy w tonacji ciepłej - NC, mimo, że podkład to z NW. Dobierała mi go akurat do odcienia moich własnych lekkich cieni pod oczami i jak nałożyła to sprawdził się genialnie
Zaufac specjalistom, w MACu raczej nie spotka sie przypadkowych osób, które będa chciały Ci coś wcisnąć (raz mi chyba odradzano nawet jakiś odcień czegoś, mimo że się upierałam, bo uważałam, że fajnie bedę wyglądać)
może masz rację naczytałam się sporo w necie i wszędzie było napisane, że podkład koloru skóry, lub jaśniejszy.. korektor ton lub nawet dwa jaśniejszy od podkładu.. puder tak samo.. i zwątpiłam..

myślałam po prostu, że są jakieś główne zasady dobierania odcieni stąd mój niepokój..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:56   #5110
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
może masz rację naczytałam się sporo w necie i wszędzie było napisane, że podkład koloru skóry, lub jaśniejszy.. korektor ton lub nawet dwa jaśniejszy od podkładu.. puder tak samo.. i zwątpiłam..

myślałam po prostu, że są jakieś główne zasady dobierania odcieni stąd mój niepokój..
Niby są właśnie takie, ale są one bardzo ogólne - i nie przy każdym problemie się sprawdzą. To są takie zasady dla posiadaczy chyba idealnej cery
Ja mam skłonność do lekko fioletowych zasinień pod oczami i jak sama sobie dobierałam korektory wg gazetowych zasad to zawsze efekt był kiepski, albo "może być" - tak średnio.
No ale skoro może mi doradzić makijażysta z prawdziwego zdarzenia, będący na bieżąco w asortymencie firmy itd (bo w MACu ciągle mają jakieś szkolenia), to ja jestem za i nie zamierzam się spierać

A tam nie miałaś możliwości wypróbowania od razu na skórze?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 19:15   #5111
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja mam puder, podklad i korektor w jednym odcieniu: NC15. Tez mi niby makijazysta MACa doradzal, ale u mnie nie ma w sumie co doradzac, biore najjasniejsze jakie jest mozliwie nie zolte i nie rozowe.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 19:36   #5112
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Niby są właśnie takie, ale są one bardzo ogólne - i nie przy każdym problemie się sprawdzą. To są takie zasady dla posiadaczy chyba idealnej cery
Ja mam skłonność do lekko fioletowych zasinień pod oczami i jak sama sobie dobierałam korektory wg gazetowych zasad to zawsze efekt był kiepski, albo "może być" - tak średnio.
No ale skoro może mi doradzić makijażysta z prawdziwego zdarzenia, będący na bieżąco w asortymencie firmy itd (bo w MACu ciągle mają jakieś szkolenia), to ja jestem za i nie zamierzam się spierać

A tam nie miałaś możliwości wypróbowania od razu na skórze?
tylko właśnie podkład i puder sypki doradzał mi pan MACówek.. po korektor wróciłam sie później drugi raz i Pana już nie było, tylko pani MACówka i ja głupia zamiast powiedzieć, że mam juz taki i taki podkład i puder, to tylko poprosiłam o korektor.. i ona mi taki dobrała.. zastanawiam się czy w czwartek jak będę, to nie kupić jeszcze jasniejszego korektora.. i na pewno będę na dzień dobry mówić co już mam

mozliwości może i miałam.. ale byłam tak zszokowana asortymentem i do tego niemałym tłumem, że troszkę zwariowałam i nie wiedziałam na co patrzeć i co dotykać.. i zdałam się na Pana, a później na Panią.. po kilku pytaniach i odpowiedziach takie produkty zostały spakowane do siateczek
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:08   #5113
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mozliwości może i miałam.. ale byłam tak zszokowana asortymentem i do tego niemałym tłumem, że troszkę zwariowałam i nie wiedziałam na co patrzeć i co dotykać.. i zdałam się na Pana, a później na Panią.. po kilku pytaniach i odpowiedziach takie produkty zostały spakowane do siateczek
najlepiej to idź minimalnie umalowana i poproś o przetestowanie wszystkiego od razu na sobie, no i nadmienić czego używasz też oczywiście warto
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:27   #5114
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
najlepiej to idź minimalnie umalowana i poproś o przetestowanie wszystkiego od razu na sobie, no i nadmienić czego używasz też oczywiście warto
tak zrobię udam najpierw głupią i poproszę o doradzenie odcieni.. i jak będą inne niż te co mam, to powiem, że takie mi doradzono wcześniej.. i zobaczymy

dziekuję Ci
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:35   #5115
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

KNK - dzięki Chyba muszę zostawić w paletce miejsce na Aqua

martiryb - wybacz, ale Cię nie rozumiem. Czy te rzeczy które Ci dobrano pasują Ci czy nie, bo jeśli nie to najlepiej powiedz przy zakupach co masz, co Ci nie pasują i co chciałabyś zmienić, a skoro Ci pasują to w czym problem?

Info o jesiennych kolekcjach ze Specktry:
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...leglass-cremes
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...ection-details
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...ollection-info
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...ection-details

Już zacieram ręce na Lipglassy z Fall Trend, Power Pencil Kohla z DSquared i całą Style Black
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:05   #5116
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
martiryb - wybacz, ale Cię nie rozumiem. Czy te rzeczy które Ci dobrano pasują Ci czy nie, bo jeśli nie to najlepiej powiedz przy zakupach co masz, co Ci nie pasują i co chciałabyś zmienić, a skoro Ci pasują to w czym problem?
nie wiem czy mi pasują, bo ich jeszcze nie testowałam.. muszę najpierw kupić bazę pod podkład.. i 'zestaw' do mycia tych większych pedzli, bo brush cleansera mi do nich szkoda..

ale zaczęłam dziś robić listę na czwartkowy zakupowy wyjazd.. i trochę poczytałam na ten temat i się zaniepokoiłam tymi odcieniami.. chciałam od razu je spróbować, żeby sie upewnić.. ale jesli okazałoby się, że jednak lepsze będą inne odcienie, to kupię nowe, a te sprzedam.. więc nie chcę ich do czwartku używać, żeby w razie co, móc je sprzedać..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:22   #5117
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny pora założyć nowy topik i zamknąć ten bo sporo przekroczyłyście 5 tyś
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:40   #5118
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam kolejne pytanko

pan w MACu wybrał mi podkład NW23
a korektor i puder sypki NW25

nie wydaje Wam się, że coś tu jest nie tak korektor nie powinien być jasniejszy od podkładu? a tu wychodzi, że podkład jest najjaśniejszy.. a korektor i puder ciemniejsze..
jakieś 2-3 miesiące temu troche o tym pisałem jak BrandNewName pytała o morelowe korektory pod oczy

Z tymi jasnymi korektorami to jest tak, że to mocne uogólnienie, tak żeby było prosto i przejrzyście (a poza tym dużo kobiet lubi mieć jaśniej pod oczami i już - czują się wtedy komfortowo), a tak naprawdę to ważna jest też tonacja, i siła krycia, bo w końcu chcesz sińce ukryć czy rozbielić ?

To skomplikowane do wyjaśnienia na forum, za dużo pisania

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
KNK - dzięki Chyba muszę zostawić w paletce miejsce na Aqua

martiryb - wybacz, ale Cię nie rozumiem. Czy te rzeczy które Ci dobrano pasują Ci czy nie, bo jeśli nie to najlepiej powiedz przy zakupach co masz, co Ci nie pasują i co chciałabyś zmienić, a skoro Ci pasują to w czym problem?

Info o jesiennych kolekcjach ze Specktry:
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...leglass-cremes
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...ection-details
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...ollection-info
http://www.specktra.net/2009/06/21/m...ection-details

Już zacieram ręce na Lipglassy z Fall Trend, Power Pencil Kohla z DSquared i całą Style Black
Aqua polecam z czystym sumieniem

W czarnej kolekcji będzie czarny Color Cream Base - muszę go mieć
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:47   #5119
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jakieś 2-3 miesiące temu troche o tym pisałem jak BrandNewName pytała o morelowe korektory pod oczy

Z tymi jasnymi korektorami to jest tak, że to mocne uogólnienie, tak żeby było prosto i przejrzyście (a poza tym dużo kobiet lubi mieć jaśniej pod oczami i już - czują się wtedy komfortowo), a tak naprawdę to ważna jest też tonacja, i siła krycia, bo w końcu chcesz sińce ukryć czy rozbielić ?

To skomplikowane do wyjaśnienia na forum, za dużo pisania
dziękuję Ci mimo wszystko.. zabrałam się za czytanie wątku od początku.. siedzę nad tym od południa i jestem dopiero na 42 stronie ale może jutro lub pojutrze dojdę do tej Waszej dyskusji i dowiem się więcej..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 23:19   #5120
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

KNK śliczne paletki Zainspirowałeś mnie

Znasz może te linery : http://www.macpro.com/templates/prod...CT_ID=PROD1448 ?
Kończą mi się fluidliny i muszę zaplanowac sobie kupno kolejnego
( mogli by jakieś limitowanki fluidlinowe zrobic ) , ale szukam takiego niejednoznacznego przybrudzonego koloru szaro-brązowego albo grafitowego, ale z fluidlinów nie ma takiego koloru Zastanawiam się co mogłabym kupic w zastępstwie.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 23:20   #5121
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziękuję Ci mimo wszystko.. zabrałam się za czytanie wątku od początku.. siedzę nad tym od południa i jestem dopiero na 42 stronie ale może jutro lub pojutrze dojdę do tej Waszej dyskusji i dowiem się więcej..

Nie martw się, wszyscy przez to przechodzili Powodzenia
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 23:33   #5122
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jakieś 2-3 miesiące temu troche o tym pisałem jak BrandNewName pytała o morelowe korektory pod oczy

Z tymi jasnymi korektorami to jest tak, że to mocne uogólnienie, tak żeby było prosto i przejrzyście (a poza tym dużo kobiet lubi mieć jaśniej pod oczami i już - czują się wtedy komfortowo), a tak naprawdę to ważna jest też tonacja, i siła krycia, bo w końcu chcesz sińce ukryć czy rozbielić ?

To skomplikowane do wyjaśnienia na forum, za dużo pisania



W czarnej kolekcji będzie czarny Color Cream Base - muszę go mieć

Zgadzam się, nie zawsze jaśniejsze korektory pod oczami sie sprawdzają, czasem zbyt wybielają i wygląda to po prostu mało naturalnie. Sama przeszłam z zimowego korektora na letni- ciemniejszy, bo najjaśniejszy Kanebiak zbyt wybialał już, poczeka sobie do jesieni

KNK masz jakąs fajna sprawdzoną czarną bazę pod cienie? Czy czekasz dopiero na czarną kolekcję?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 23:57   #5123
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie martw się, wszyscy przez to przechodzili Powodzenia
dzięki.. przyda mi się na pewno.. dziś już wymiękam.. spędziłam calutki dzień na czytaniu, z małą przerwą na obiad.. padam na pyszczek.. mam nadzieję, że do czwartku doczytam do końca

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Zgadzam się, nie zawsze jaśniejsze korektory pod oczami sie sprawdzają, czasem zbyt wybielają i wygląda to po prostu mało naturalnie. Sama przeszłam z zimowego korektora na letni- ciemniejszy, bo najjaśniejszy Kanebiak zbyt wybialał już, poczeka sobie do jesieni
dziękuję Ci.. ma to sens..

trochę mnie uspokoiliście, bo zaczęłam już schizować
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 08:23   #5124
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kosmetyki M.A.C

KNK niesmiało ci się przypominam

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-06-22 o 19:46
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 13:16   #5125
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

no i przyszły moje pigmenty.. i jak na moje oko, niestety podróby
same oceńcie

tutaj kolor Grape
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00361-263809.jpg (16,3 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00362-263814.jpg (14,9 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00363.jpg (43,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00366.jpg (43,3 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00370.jpg (29,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00371.jpg (30,6 KB, 98 załadowań)
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 13:20   #5126
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a tutaj Lovely Lily

oraz porównanie jednego z drugim..

przepraszam za nowy post, ale w jednym nie mieszczą się wszystkie zdjęcia..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00372.jpg (34,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00373.jpg (31,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00374.jpg (36,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00376.jpg (32,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00377.jpg (43,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00378.jpg (30,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00380.jpg (29,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00381.jpg (31,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00383.jpg (29,4 KB, 120 załadowań)
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 13:40   #5127
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

dziękuję Ci.. ma to sens..

trochę mnie uspokoiliście, bo zaczęłam już schizować
Tak jak pisał KNK dobieranie korektora pod oczy to troche skomplikowana sprawa, trzeba wziąc wiele rzeczy pod uwagę, myślę, ze powinnas zaufac makijażystom w MACu . Nie wiem czy jest to tam praktykowane, ale jak masz wątpliwości poproś o zymizianie na buzi, żeby sprawdzic efekt Ja tak zawsze prosze co prawda nie w MACu, bo nie mam go w Poznaniu, ale w Douglasie większosc rzeczy przed zakupem dosc wnikliwie testuje, po wcześniejszych wpadkach i niewypałach zakupowych

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no i przyszły moje pigmenty.. i jak na moje oko, niestety podróby
same oceńcie

tutaj kolor Grape
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a tutaj Lovely Lily

oraz porównanie jednego z drugim..

przepraszam za nowy post, ale w jednym nie mieszczą się wszystkie zdjęcia..
Najlepiej poczekaj na Nevadę lub Geonię - one mają szósty zmysł w rozpoznawaniu podróbek, sporo kupują/kupowały i mają wprawę . Ja swoje zakupy pigmentów na Ebayu konsultowałam z Geonią i nie zaliczyłam skuchy ( na szczęście ). Dużo może pomóć Mariola (niestety rzadko zagląda ) lub KNK z racji posiadania wielu pigmentów.

Nie wiem czy to pomoże, ale moje 3 pigmenty ( również ten zakupiony w salonie ) mają na spodzie srebrne okrągłe naklejki z nazwą i kodem, czego nie ma w przypadku Twojego grape. Również nie znam wnikliwie tych kolorów, więc więcej niestety nie powiem
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 13:47   #5128
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Tak jak pisał KNK dobieranie korektora pod oczy to troche skomplikowana sprawa, trzeba wziąc wiele rzeczy pod uwagę, myślę, ze powinnas zaufac makijażystom w MACu . Nie wiem czy jest to tam praktykowane, ale jak masz wątpliwości poproś o zymizianie na buzi, żeby sprawdzic efekt Ja tak zawsze prosze co prawda nie w MACu, bo nie mam go w Poznaniu, ale w Douglasie większosc rzeczy przed zakupem dosc wnikliwie testuje, po wcześniejszych wpadkach i niewypałach zakupowych





Najlepiej poczekaj na Nevadę lub Geonię - one mają szósty zmysł w rozpoznawaniu podróbek, sporo kupują/kupowały i mają wprawę . Ja swoje zakupy pigmentów na Ebayu konsultowałam z Geonią i nie zaliczyłam skuchy ( na szczęście ). Dużo może pomóć Mariola (niestety rzadko zagląda ) lub KNK z racji posiadania wielu pigmentów.

Nie wiem czy to pomoże, ale moje 3 pigmenty ( również ten zakupiony w salonie ) mają na spodzie srebrne okrągłe naklejki z nazwą i kodem, czego nie ma w przypadku Twojego grape. Również nie znam wnikliwie tych kolorów, więc więcej niestety nie powiem
też zwróciłam uwagę na różnicę obu pigmentów.. dlatego zrobiłam zdjęciu obu koło siebie.. pomyślałam, że może to dlatego, że Grape jest chyba Pro, a Lily 'normalny'.. ale nie wiem

czekam cierpliwie
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:06   #5129
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no i przyszły moje pigmenty.. i jak na moje oko, niestety podróby
same oceńcie

tutaj kolor Grape
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a tutaj Lovely Lily

oraz porównanie jednego z drugim..

przepraszam za nowy post, ale w jednym nie mieszczą się wszystkie zdjęcia..
Ja nie wiem, nie powiedziałabym, że to podróby, wydaje mi się, że szansa na to, że to oryginały, jest duża. Wg poradnika ze spectry, jest bardzo duża szansa, że to oryginały. Kolor Grape jest bardzo przekonujący...

http://www.specktra.net/forum/f257/i...-photos-69309/
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 15:40   #5130
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Już zacieram ręce na Lipglassy z Fall Trend, Power Pencil Kohla z DSquared i całą Style Black
Brand, nie rób tego - ja mam bardzo podatną wyobraźnię; opisy to mnie bardziej nakręcają niż zdjęcia ... i już nie mogę się doczekać

Lipglassy z Fall Trend rzeczywiście zapowiadają się kusząco i Quad również. A w Style Black to dużo zupełnie nowych produktów (Grease Paintstick - czy były kiedyś takie?), ale dla mnie to głównie do oczu (już sobie wyobrażam te smoliste i migoczące czernie )
A w DSquared to bedzie to, czym malowali modelki na jesiennym pokazie? Bo tak ponoć było przy Ungaro (nie wiem czy to standard przy tego typu kolekcjach).
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.