Zamykanie naczynek-kolejny raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-01, 09:30   #1
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Zamykanie naczynek-kolejny raz


Zdecydowałam się na zamykanie naczynek laserem u dermatologa. Czytałam na forum wiele wypowiedzi o dosyć dużej bolesności ale też i skuteczności tego zabiegu. Lekarz jednak zapewnił mnie, że nie powinnam odczuwać bólu. Koleżanka, która miała taki zabieg twierdzi, że odczucia podczas usuwania nie można nazwać bólem. Laser, którego używa mój lekarz to VASCULIGHT ELITE, emituje fale o długości 1064 nm. Czy któraś miała zabieg robiony takim laserem? Proszę o wrażenia, ilość powtórzeń no i efekty.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 11:03   #2
dorzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 13
Re: Zamykanie naczynek-kolejny raz-przylacze sie:)

Witam.
Ja sie "podlacze" do pytaniaJakie efekty, jakie odczucia i jaka cena. Moze jeszcze przy okazji ktos podpowie do kogo zglosic sie w tej sprawie we Wrocławiu? I jeszcze jedno: jakich kosmetyków uzywac do twarzy z takimi problemami. Pozdrawiam cieplutko
Dila
dorzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 15:58   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Zamykanie naczynek-kolejny raz-przylacze sie:)

Nie używać peelingu mechanicznego, peel offów... Tego co może podrażnić, ściągnąć...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 15:59   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Zamykanie naczynek-kolejny raz-przylacze sie:)

Aaa, oczywiście zapomniałam.
Należy unikać rozgrzewnai, bo to powoduje rozszerzenie naczynek. Czyli maseczki typu sauna, jak YR czy Avonu, a takze parówki. Trzeba unikać tego co pobudza krązenie, imbiru, a nawet aloesu!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 23:44   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Zamykanie naczynek-kolejny raz

Ja własnie jestem tą która twierdzi,że zamykanie laserem boli [img]icons/icon7.gif[/img] Znam z autopsji [img]icons/icon7.gif[/img] Efekty sa bardzo superowe i starczają na długo [img]icons/icon7.gif[/img] Niestety nie znam nazwy "mojego"lasera,ewentualni e moge przedzwonić i się dopytać [img]icons/icon7.gif[/img] Pamiętam ,że był to laser argonowy [img]icons/icon7.gif[/img] I było kilka tych laserów, w zalezności od tego,czy dany laser dałby pożądany efeky [img]icons/icon7.gif[/img] Oczywiście wszystko mogło sie zmienić,bo ja zamykałam naczynka w ub.roku w marcu [img]icons/icon7.gif[/img] I bolało mnie strasznie [img]icons/icon9.gif[/img] Poruszałam ten wątek już na forum ,powinno być po hasłem naczynka albo coś w podobie [img]icons/icon7.gif[/img]
Pan doktor też się tam wypowiadał [img]icons/icon7.gif[/img]
Powodzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
Głowa do góry,bo ból jak każdy ból jest do przezycia [img]icons/icon12.gif[/img]
p.s.żadnych kremów z kwasami nie wolno uzywać do takiej buzi,nie jeść ostrego,alkoholu nie pić itp. [img]icons/icon7.gif[/img]
I tak,jak Lejka napisała peelingi tylko enzymatyczne i do mycia twarzy coś do cery naczynkwej albo bardzo wrazliwej [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 10:38   #6
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

hej! moja mama miala wczoraj robiony laser po raz pierwszy- mozecie powiedziec ( jak najszybciej ) czym mozna to załagodzic- znaczy posmarowac - sa slady czerwone, dosyc ja bolalo,
i czy nastepnym razem mozna uzyc kremu Emla do zniczulenia? niestety nie zapytala lekarza o to
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 11:57   #7
piaget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

przeszukałam forum, pytań mnóstwo, ale żaden ekspert nie odpowiada...

ja także chciałabym zamknąć naczynka na twarzy. Niby nie jest ich aż tak wiele, ale trochę mnie irytują...
ofert na rynku jest sporo, ale jak wybrać tę najlepszą? jaki laser wybrać, czym się kierować? laser, IPL, inne... a może lepiej zostać przy zwykłej igle i zamknąć naczynia u kosmetyczki?

Byłam w prywatnej klinice, gdzie pani obejrzała moje zmiany naczyniowe (mam kilka pajączków na kościach jarzmowych) i mimo, że zabiegi wahają się w granicach 100-600 zł, pani powiedziałą, że będzie to kosztowało 400 zł (?). Ale nic to. Zabiegów ma być ok. 3 w odstępie 6 tygodni. W tym czasie nie wolno się opalać i w ogóle (!) wystawiać na słońce - nie wiem jak to zrobić, w kapeluszu chodzić, czy jak?
ale najgorsze jest to, że może (nie musi, ale przważnie tak jest) po zabiegu występują obrzęki, zasinienia, poparzenia, strupki i utrzymują się od kilku godzin do 7 dni - więc biorąc pod uwagę fakt, że to jest twarz, trezba wziąć urlop - nie wyobrażam sobie pójść do pracy z siniakami pod oczami...

bardzo chciałąbym się pozbyć tych pajączków, ale laser mnie chyba nie przekonał. gdzie znaleźć rzetelną wiedzę, kto pomoże prównać działąnie różnych laseró jak i zwykłą igłę u kosmetyczki? myślę, że takich "niezdecydowanych" jest więcej, prosimy o pomoc
piaget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 08:06   #8
piaget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

to znowu ja
znalazłam b. miłą panią dermatolog, któa mnie uspokoiła i wyjaśniła wszystkie wątpliwości. zamknęłam naczynka na twarzy laserem. zabieg trwał ok. 10 minut, trochę bolało (takie szczypanio-kłucie) ale bez przesady, łez w oczach nie miałam za zabieg zapłaciłam 240 zł, więc nie tak dużo, efekty były wiodoczne po dwóch tygodniach (naczynka zamykają się do 2 tyg. po zabiegu) Jestem zadowolona z efektu i profesjonalizmu tej pani. żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej, bo potrzbuję jeszcze jednego zabiegu (zwykle 1-3) i chyba dopiero jesienią uda mi się pójść (z powodu słońca). klinika nazywa się viva-derm w warszawie
piaget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 08:07   #9
piaget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

aha - nie zamknęły mi się naczynka na skrzydełkach nosa, co jest podobno b. częste
piaget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:33   #10
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

Piaget, a te naczynka na skrzydełkach nosa to nie zamykają się w ogóle z natury, czy nie zamknęły Ci się po pierwszym zabiegu i wymagają powtórki?
Bo ja mam popękane właśnie tylko tam, tzn. nie tyle na skrzydełkach, co w tym załamaniu skóry (bruździe) za skrzydełkami, na styku nosa z policzkami. No i nie wiem, czy w takim razie w ogóle jest sens się wybrać
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:20   #11
piaget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

wiesz, nie wiem... wiem tylko, że na nosie się ciężej zamykają, a później łatwo odnawiają: podrażnienia nosa, smarkanie, zmiany temperatury... ale czy to jest kwestia zamykania kilka razy, czy generalnie nigdy się nie domykają to ja nie wiem. pewnie też dużo zależy od indywdualnych predyspozycji. (mi z jednej strony nosa naczynka sporo zbladły, z drugiej nie widzę różnicy)
piaget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 16:46   #12
chybsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

Witam, wie ktos moze po jakim czasie po zabiegu naczynka powinny zareagowac, zrobic sie brązowe fioletowe, strupki itp? jestem 5 dni od zabiegu i nie widze zeby cos zaczelo sie z nimi dziac.Proszę o odpowiedź. Z gory dzieki.
chybsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 11:52   #13
magdziaby
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
GG do magdziaby
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

Cześc dziewczyny odnawiam temat ponieważ chciałabym zamknąć naczynka lub naczynko na nosie. Szukam od dłuższego czasu odpowiedniego gabinetu w który mogłabym to zrobic. Co prawda na dniach mam rodzić i zdecydowałabym sie na zabieg w grudniu no chyba, że bada jakies przeciwwskazania (jak karmienie piersią) . Może orientujecie sie gdzie w Katowicach jest dobry gabinet?? Buzki

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cześc dziewczyny odnawiam temat ponieważ chciałabym zamknąć naczynka lub naczynko na nosie. Szukam od dłuższego czasu odpowiedniego gabinetu w który mogłabym to zrobic. Co prawda na dniach mam rodzić i zdecydowałabym sie na zabieg w grudniu no chyba, że bada jakies przeciwwskazania (jak karmienie piersią) . Może orientujecie sie gdzie w Katowicach jest dobry gabinet?? Buzki

Edytowane przez magdziaby
Czas edycji: 2009-10-23 o 11:51
magdziaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:40   #14
Fiona116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

Czy ktoś zamykał sobie naczynka przez elektrokoagulację? Jakie były efekty i ewentualne skutki uboczne?
Fiona116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 00:43   #15
izzieness
Przyczajenie
 
Avatar izzieness
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bremen
Wiadomości: 18
Send a message via Skype™ to izzieness
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

ja zamykałam dzisiaj elektrokoagulacją - jestem bardzo podrażniona - ciężko powiedzieć co z naczynkami, bo całą twarz mam w czerwonych plamach i bolało jak &%$$%&^(
__________________
Alea iacta est.
izzieness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.