pomocy!!!błagam pomóżcie!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-01, 17:59   #1
Lola1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
GG do Lola1985

pomocy!!!błagam pomóżcie!!!!!!!!


od zimy mam bardzo popekane naczynia na twarzy!!!tworzą takie brzydkie rumieńce!!!!pomocy!!!niko mu sie nie bede podobac z takimi rumiencami!!byłam u dermatologa zapisał mi masci..i kwas borowy biore to ale nie widze zadnej zmiany moze tyle ze przed braniem tych masci było mi gorąco w twarz a teraz mam tylko rumience nie jest mie w nia gorąco ale chce zeby znikły!!nie moge cały czas buźki kryc pudrem bo czuje sie nieswojo..mam zamiar kupic kosmetyki ATW..mam nadzieje ze pomogą a wy co sądzicie???
Lola1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 18:40   #2
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: pomocy!!!błagam pomóżcie!!!!!!!!

Vilu, może spróbuj tego nowego preparatu Eris- Capilaril K- 1% Active. Skopiowałam Ci co nim piszą na stronie Eris (załaczam tez zdjęcie) :
"Delikatny krem Capilaril K-1% active minimalizuje widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych i drobnych wybroczyn, przez co poprawia wygląd skóry skłonnej do zaczerwienień oraz trądziku różowatego. Przy profilaktycznym stosowaniu kosmetyku skóra staje się odpowiednio ukrwiona mniej podatna na wystąpienia tzw. „pajączków” i rumienia. Zapobiega dalszemu powstawaniu teleangiektazji. Krem jest polecany dla skór: • z wyraźnie rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, • przy stłuczeniach i wylewach podskórnych, • po zabiegach chirurgii plastycznej, zabiegach laserowych oraz zamykania naczyń krwionośnych. Stosowanie: - w przypadku wyraźnie rozszerzonych naczynek i wylewów podskórnych stosować dwa razy dziennie do momentu, gdy naczynka staną się mniej widoczne, po czym profilaktycznie raz dziennie. Po wchłonięciu preparatu, stosować odpowiedni krem z serii Pharmaceris N. "
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1p_n_capilardi_k1.jpg (22,9 KB, 1 załadowań)
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 18:44   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: pomocy!!!błagam pomóżcie!!!!!!!!

Ale jak masz skolonności do naczynek to z zeznań naczynkowcow ( [img]icons/icon12.gif[/img] )wynika, że to jest raczej nie do obejścia i skóra musi być caly czas pod szczególnym nadzorem [img]icons/icon9.gif[/img]

Wpisz do wyszukiwarki naczynka - bądź cera naczynkowa - jest tam kopalnia informacji [img]icons/1cmok.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 15:11   #4
Lola1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
GG do Lola1985
Re: pomocy!!!błagam pomóżcie!!!!!!!!

dzieki dziewczynki a moge sie dowiedziec ile kosztuje ten nowy kremik??)
Lola1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.