popekane naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-02, 14:09   #1
Ewelinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3

popekane naczynka


Mam pelno popekanych naczynek na twarzy, zwlaszcza na nosie. Wyglada to okropnie. Stosuje Diroseal Avene od 6 miesiecy, ale bez skutku. W dodatku wydaje mi sie, ze naczynek jest coraz wiecej. Chcialabym moc wyjsc na ulice bez podkladu. Pomozcie!! Co powinnam stosowac?
Ewelinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 19:17   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: popekane naczynka

Przypominam wątek [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 08:26   #3
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: popekane naczynka

Witaj Współtowarzyszko Niedoli!!! Ja też "walczę" z naczynkami. Mam ich b. dużo na nosie i kilka na policzkach. Marzę o chwili, kiedy wyjdę z domu bez podkładu, może nie do pracy czy jakieś spotkanie ale przynajmniej do lasu lub na wycieczkę rowerową.
Co do kremów jestem sceptyczna. Pewnie mogą przyhamować powstawanie nowych "pajączków" ale na pewno nie usuną starych. Śmieszą mnie opisy kosmetyków zapewniające o cudownych efektach. Dziwi mnie szczególnie, że takie zamieszczają producenci dość renomowani. Preparat na naczynka z 1% wit.K nowej serii Erisu do cery naczynkowej (bardzo efektowne opakowania z dozownikami) zaopatrzony jest w opis: "nakładać na miejsca zmienione 2 razy dziennie, aż do momentu zaniku zmian naczynkowych później zapobiegawczo 1 raz dziennie". Nobel dla tego kto w wyniku stosowania kosmetyków pozbył się opisywanej przypadłości.
Ja zdecydowałam się na zabieg laserowy. Mam umówioną wizytę na 24.04. Opiszę wrażenia zaraz potem. Pozdrowienia. Magda.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 10:34   #4
Ewelinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3
Re: popekane naczynka

Witam Magdo,
Dzieki za slowa wspolczucia. Tak wlasnie myslalam, ze kremy to jedynie chwyt marketingowy. Ale laser jest chyba drogi? Poza tym, chyba przez jakis czas sie on goi (tzn. nie mozna wyjsc na ulice). Chcialam Cie jeszcze spytac, czy ten zabieg laserowy robisz u kosmetyczki czy u dermatologa?

pozdrawiam,
Ewelinda
Ewelinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:11   #5
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: popekane naczynka

Zabieg zamykania robię u dermatologa. Potrzeba ok.3-4 zabiegów, każdy po ok.300 złotych. Nie jest to więc zabieg tani. Lekarz zapewnia że: "Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień i/lub obrzęk, a także niezmiernie rzadko strupy. Dlatego od razu po zabiegu stosuje się chłodne okłady, tzw. cold pack, a w domu kremy nawilżające i wodę termalną, a niekiedy maści przeciwbakteryjne. Zarówno zaczerwienienie i/lub obrzęk, jak i niewielkie strupki ustępują po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu wszyscy pacjenci mogą udać się do domu. Po zabiegu należy chronić się przed słońcem i stosować kremy z wysokim numerem filtra". Lekarz powiedział że jeżeli zabieg zrobię w piątek to w poniedziałek mogę się pokazać w pracy. Pozyjemy, zobaczymy!
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 11:15   #6
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: popekane naczynka

Jesze jedno. Pełen opis zabiegów laserowych znajdziesz na stronie "mojego" dermatologa: http://www.republika.pl/dermest/
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 23:10   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: popekane naczynka

Ja równiez należe do fanclubu naczynkowych [img]icons/icon9.gif[/img] Poruszałam ten watek kilka razy na forum,pan doktor odpowiadał wiele razy nie tylko na moje posty [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli o mnie chodzi to kremy sa tylko srodkami pomocniczymi,a najpierw powinnaś iść do dobrego dermatologa,naczynka to nie jest rzecz,która leczy sie samemu.Lepiej żeby obejrzał to lekarz bo może masz początek np.trądziku różowatego?? Dla laika kompletna [img]icons/magia.gif[/img] ale powinnaś iść. Lekarz zazwyczaj przepisuje równiez preparaty apteczno-receptowe [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomist zamykanie naczynek,nie tylko z powodów estetycznych to konieczność ,bo będzie ich coraz więcej [img]icons/icon9.gif[/img]
Ja zamykałam naczynka laserem 2 razy tzn.nazwijmy to w partiach,bo nie dało się zamknąć za jednym zamachem.Więc w sumie były to dwa zabiegi w odstepie dwóch lat.Ostatni miałam w ubiegłym roku w marcu.U nas w Łodzi kosztują 180 zł jeden zabieg,jak mówiłam ja miałam dwa,a niektórzy muszą więcej,a innym wystarczy raz (szczęściarze [img]icons/icon28.gif[/img] ) Mnie bolało bardzo [img]icons/icon9.gif[/img]
Natomiast tu dziewczyny pisały o mało bolesnych laserach i to tez może być fakt,bo wszystko idzie do przodu [img]icons/icon25.gif[/img]
Natomiast efekty są super [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon20.gif[/img]
Ja miałam to robione laserem argonoeym.
p.s.a co do serii Erisu to uważam,że jest totalnie do kitu [img]icons/icon9.gif[/img] I ten zapach... fuj [img]icons/icon9.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-04, 18:40   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: popekane naczynka

O pielęgnacji cery naczynkowej znajdziesz dużo informacji w Kosmetycznym ABC (przeczytaj zarówno rozdział o cerze naczynkowej jak i wrażliwej , możesz zajrzeć też do artykułu o trądziku różowatym). Kremy niestety służą tylko profilaktyce , rozszerzone naczynka nie znikną pod wpływem kremów, trzeba je zamykać (elektrokoagulacja lub laser).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 18:45   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka

I jeszcze taka mała uwaga : naczynka nie są popękane (tak mówi się potocznie) one są rozszerzone.
A wszystkie klubowiczki (tzn. osoby z rozszerzonymi naczynkami) chciałam poinformować ,że jest już w aptekach żel na naczynka (również na wylewy podskórne, siniaki) - AURIDERM K2 GEL(do twarzy) oraz Auriderm Corps (do ciała), zawiera 2% wit. K oraz wit. C i wit. E.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 19:26   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

A co on daje?
To jak mam tzw pajaczki, rozszerzone, tzn, że mozna się ich pozbyć, bo są rozszerzone, nie popekane???
Zglupialam...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 19:50   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

Oj, Lejka... nie spodziewaj się cudów. Ten żel przeznaczony jest do stosowania profilaktycznie jako :terapia wzmacniająca ścianki naczyń krwionośnych ), zadaniem tego preparatu jest uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych ,zapobieganie powstawaniu siniaków. Polecany jest do stosowania :
po zabiegach chirurgii plastycznej
po zabiegach estetycznych np. wypełniania zmarszczek
po zabiegach laserowych
po zabiegach zamykania naczyń
jako preparat zmniejszający rumień , likwidujący zmiany pourazowe (siniaki) oraz zaczerwienienia.
Witamina K była stosowana już w kosmetykach (np. firma Eris), ale czy efekty były takie rewelacyjne? Wiele osób zawiodło się , ten żel reklamowany jest w czasopiśmie "Magazyn Medycyny Estetycznej" i mam nadzieję ,że tak poważne czasopismo nie reklamuje nie sprawdzonych preparatów. I mam też nadzieję ,że ten nowy żel będzie skuteczniej działał niż kremy dr.Eris z wit.K.
Myślę ,że masz rozszerzone naczynka , nie popękane. Wyobrażasz sobie co by było gdyby naczynko pękło? Krew na pewno nieźle by się lała, a siniak pod skórą robiłby się większy i większy. Naczynka na pewno masz rozszerzone. Szkoda ,że nie mogę zobaczyć Twojej cery - stopień rozszerzenia naczynek może być różny - od bardzo maleńkich do dobrze widocznych.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-04, 19:52   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

i jeszcze dodam ... malutkie,cieniutkie naczynka mają szansę obkurczyć się pod wpływem zabiegów jonoforezy (np. z chlorkiem wapnia, wit.C , specjalnymi żelami lub ampułkami na naczynka),większe niestety zlikwidować może tylko elektrokoagulacja lub laser.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 19:59   #13
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

Hm... No szkoda, no... Wydaje mi się, że kiedyś mialam gorsze naczynka, teraz jest nieźle... A dlaczego nie chcą się obkurczać te większe? Skłonności, czy uszkodzenia?
Aaa, cudow sie nie spodziewam - w sumie ostatnio i tak jestem zadowolona, jak kiedys bykly baaardzo widoczne, tak teraz prawie wcale, ale jednak... Nie mam pojęcia dlaczego, nic z nimi nie robilam, pielęgnuję cerę tłustą - też połączenie, nie? - chyba, że przy okazji...
A o preparat tylko tak, z ciekawości pytam... A, nie mam o dziwo skolonnsci do rumienienia się, TYLKO pajączki... Dziiiiiiiiiiiiiiwne...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 09:43   #14
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

Na moje rozszerzone naczynka i początki trądziku różowatego (cholera!!!) dermatolog zapisała pomocniczo wit.PP (uczestniczy m. in. w utrzymaniu odpowiedniego stanu skóry, można ją dostać tylko na receptę)oraz Tromentiol. Czy ktoś stosował Tormentiol na takie zmiany?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 12:18   #15
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

Beato, ciekawa jestem czy żel o którym piszesz jest lepszy od preparatu Diroseal Avene? A może warto stosować oba na zmianę?
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 16:22   #16
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: popekane naczynka/magdab, Pysia

Kiedyś rozmawiałam z Pysią na ten temat, ona podobno stosowała tormentiol... Chyba to było nawet na forum, poryj w wyszukiwarce, a może napisz do niej?
Mi tata poleca Tormentiol na wszystko, ale jak sobie pomyśle, ze miałabym to położyć na policzki... Brrr... Wiesz jak to wygląda? Ta maśc?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 12:46   #17
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: popekane naczynka / do iwonalodz

Iwonko. Gdzie (u jakiego dermatologa) zamykałaś naczynka - chodzi mi o nazwisko i adres. Ja też jestem z Łodzi, ale nie mam żadnego sprawdzonego dermatologa [img]icons/icon9.gif[/img]
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 12:39   #18
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: popekane naczynka - uwaga klubowiczki jest już nowy żel na naczynka/Beatko!!!

Trudno mi to ocenić. Auriderm K pojawił się niedawno i niewiele osób zdążyło go przetestować. A czy stosować na zmianę? Uważam ,że można tylko jak wówczas ocenisz czy skuteczny jest Auriderm czy Diroseal?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 13:20   #19
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: popekane naczynka / do iwonalodz

Proszę bardzo [img]icons/icon7.gif[/img] Niepubliczny ZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej, ul.Wólczańska 215, tel.631-36-70 [img]icons/icon7.gif[/img]
Co do lekarzy to idz obojetnie do którego, bo tam sie tylko takimi rzeczami zajmują [img]icons/icon7.gif[/img] I czekanie na wizytę to ok.3 tygodni [img]icons/icon9.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]

Jeny ale im w kółko reklamę robię [img]icons/icon32.gif[/img]

[img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-10, 16:17   #20
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: popekane naczynka / do iwonalodz

Dzięki Iwonko !!!
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 14:29   #21
Yagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1
Re: popekane naczynka / do iwonalodz

Iwonko,
zamykałam naczynka na łydce 2 tygodnie temu i mam wrażenie, że nic się nie zmieniło. Nadal mam widoczne żyłeczki. Moje pytanie: jak długo trzeba czekać na efekt?
Mam jeszcze mnóstwo innych naczynek do zamykania i nie wiem, czy jest sens wydawać dalej pieniądze (może po prostu u mnie źle się goi) czy też jest jeszcze za wcześnie na widoczne efekty i niepotrzebnie się denerwuję...
Yagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 20:59   #22
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: popekane naczynka

Hmm... jesli skarbie zamykałaś naczynka laserem to (ja nie zamykałam nigdzie indziej oprócz twarzy,więc może na nogach jest inaczej ??)teraz powinny być widoczne efekty,tzn.efekty dokładnie widać po minięciu opuchlizny i zniknięciu rumienia czy nazwijmy to pewnej czerwoności.Jeśli efektów nie ma to idz do lekarza,wejdz bezpłatnie,powiedz ,że na konsultację, bo tak zresztą jest.Natomiast wiesz ja na każdym policzku miałam robione po 3 razy pod rząd w jednej serii bo nie dało się wszystkich zamknąć od razu i może u Ciebie też tak jest ?? I efekty będą widoczne dopiero po kilku zabiegach??Jeśli tak to jeszcze musisz uzbroić się w cierpliwość [img]icons/icon7.gif[/img] Ja poszłabym do lekarza [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 13:02   #23
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Popękane naczyńka...

Cześć dziewczynki!Na policzku(tylko lewym)mam popękane naczyńka...tak od urodzenia,odziedziczyłam po tatusiu...No ale chodzi mi o laserowe usuwanie,czy któraś z was usuwała je tą metodą i jakie były efekty???
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 13:04   #24
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: Popękane naczyńka...

uppps...pomyliło mi się forum...miała być kosmetyczka...
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 13:15   #25
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Popękane naczyńka...

I juz jest...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 13:37   #26
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: Popękane naczyńka...

właśnie o to mi chodziło
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 22:22   #27
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Popękane naczyńka...

Skarbie wpisz sobie w wyszukiwarke naczynka i wybierz forum Duzo tez w tym temacie wypowiadał się pan Doktor
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 18:29   #28
eminem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9
Czy to możliwe??

Mam problem, ponieważ od niedawna na nogach w strasznych ilościach zaczęły mi wychodzić tzw. "pajączki". Czy to możliwe aby naczynia pękały od golenia nóg przez stosowanie zwykłej maszynki?
eminem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 18:36   #29
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Czy to możliwe??

Raczej mało możliwe. Zdaje się, że może to być skutek opalania lub nadmiernego wysiłku fizycznego (wspinaczka skałkowa? heh...)
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 18:02   #30
Korba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 24
popekane naczynka

Witam! Mam pytanko co do popekanych naczynek. Mam jedno pekniete naczynko na policzku i chcialabym sie jakos pozbyc. Czy wystarcza odpowiednie kosmetyki by sie tego pozbyc czy raczej zabieg u kosmetyczki? Cere mam raczej tradzikowa i tlusta niz wrazliwa wiec zbytnio nie moge korzystac z serii do cer naczynkowych. Bo chyba jeszcze nie ma takiego cuda co to oczyszcza, matuje i zmniejsza naczynka
Korba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 10:02:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.