Trwała na rzęsy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-13, 22:48   #1
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897

Trwała na rzęsy..


Dziewczyny mam do was pytanko. Chciałabym sie dowiedzieć czy ktorakolwiek z Was wykonywała trwała ondulacje na rzesy?? Sa jakies efekty po "zabiegu"? Na ile to starcza? I czy sa faktycznie podkrecone.
Ponieważ zastanawiam sie powaznie nad tym, zeby pojsc do kosmetyczki, z racji tego, ze mam odwieczny problem z prostymi rzesami- sa długie ale proste jak kolki . Rano pierwsza czynnoscia jaka robie jest kurs do lazienki i podkrecanie ich zalotka. Bez niej nie moge juz zyc.... Prosze Was o odpowiedzi.
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 10:24   #2
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Trwała na rzęsy..

w tych przypadkach a było ich 3 trwała naprawde podkręciła rzęsty , ale jest jedno ale musza one byc dostatecznie długie bo inaczej poprostu bardzo trudno przeprowadzic zabieg....
na ile starcza nie wiem ale wydaje mi sie ze do czasu az część podkręconych rzęs wypadnie i zastąpione zostanie nipodkręconymi rzesami
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 10:26   #3
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ech Dobrze, że ja mam naturalnie podkręcone
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 11:51   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Trwała na rzęsy..

Kosmetyczka informuje, ze trwała wystarcza na 6-8 tygodni. Mnie wystarczyła na 8 albo dłużej. Spodziewalam sie bardziej spektakularnego efektu, wlasciwie na niepomalowanych rzęsach niewiele widać, ale pomalowane juz wygladaja slicznie. No i to zawsze pare minut mniej roboty niz walczenie z zalotką co rano
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 12:27   #5
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Trwała na rzęsy..

mi by sie takie cos przydalo ale ja mam krotkie(nawet) i rzadkie rzesy i tylko zalotka mnie ratuje...
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:00   #6
Olisek
Przyczajenie
 
Avatar Olisek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków- Podgórze
Wiadomości: 26
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja co jajkiś czas chodzę do kosmetyczki na trwała rzęs efekt podkręcenia utrzymuje się ok 2-óch miesięcy naprawde polecam
Olisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:03   #7
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Trwała na rzęsy..

A wiecię ile kosztuje taki zabieg??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 20:34   #8
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Trwała na rzęsy..

Dziekuje serdecznie dziewczynki za odpowiedzi. Chociaż mam jakies opinie na ten temat. To nie pozostaje mi nic innego, tylko ruszać do jakiejś kosmetyczki
Zabieg z tego co usłyszałam kosztuje ok 50 zł.
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 13:30   #9
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Trwała na rzęsy..

ja mam rzęsy proste jak cep, zeby je podkrecic zalotka najpierw ja grzeje powietrzem z suszarki(!)a potem podkrecam(przy okazji przygrzewam sobie nieraz oczko(ałć ). Skomplikowane toto generalnie i np na wakacjach i wyjazdach, pod namiotem itp sie nie sprawdza

Ale w styczniu sie wkurzylam i poszlam na trwala na rzesy, 45zeta, baardzo bylam zadowolona(juz mi zeszla i przy niepomalowanych sa znow proste). Nawet niepomalowane są widocznie podkręcone,(ktos pisal ze jest inaczej,jak dla mnie ok,z tymze ja mam dlugie rzesy,czego nie widac bez podkrecenia ) z tymze ja koncowki rzes mam troche jasniejsze i chyba przydaoby sie henne zrobic zeby bylo widac ten super efekt nawet bez tuszu. Generalnie ekstra, potem przez ponad miesiac tylko malujesz je JAKIMKOLWIEK tuszem niekoniecznie podkrecajacym i rzesiska heen do nieba
teraz znow zalotka bo nie mam kasy na zabieg:/
ale musze sie koniecznie znow wybrac
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 11:56   #10
wiorka_sforna
Raczkowanie
 
Avatar wiorka_sforna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 91
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów trwałej. Moje naturalne rzęsy są proste, długie i bez wyglądu. Po trwałej widać dużą różnicę- są pięknie podkręcone, a po użyciu tuszu wygladają cudnie. Trwała na rzęsy kosztuje około 50 zł, ale raz na kilka miesięcy naprawdę warto tyle wydać.
wiorka_sforna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 12:08   #11
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Trwała na rzęsy..

a jak ja mam do tego krotkie i slabe to mi sie nie oplaca na to isc?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 17:12   #12
*cassandra*
Przyczajenie
 
Avatar *cassandra*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 22
Dot.: Trwała na rzęsy..

Czy rzęsy od tego nie powypadają?
*cassandra* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 17:25   #13
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Trwała na rzęsy..

Nie, nie wypadaja ale wzmacnianie je olejkiem rycynowym nie zaszkodzi. Trwała w salonie kosmetycznym w Krakowie na rynku kosztuje 60zł i utrzymuje sie do 2-3 miechów.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:01   #14
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Trwała na rzęsy..

a ja keidys o tmy czytalam, i ze to ponoc mocno niszczy rzesy,a czy wie ktoras wizazanka gdzie mozna zrobic taka trwala w toruniu lub bydgoszczy?bo w mojej meiscinie pewnie nie wiedza co to jest haha
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:47   #15
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Trwała na rzęsy..

Moja siostra ma proste rzesy i nie ma mocnych by je podkrecic czym kolwiek (oprócz trwałej) miała ją juz chyba 5 razy i jedna henne. Uzywa olejku rycynowago codziennie i z jej rzesami wszystko okey
Trwała na rzęsy to bardzo dobry zabieg. Przeprowadzona prawidłowo sprawia ,że rzęsy sa pięknie wywinięte. Nie niszczy rzęs i nie uszkodzi oka. Musi być wykonana przez doświadczoną kosmetyczkę gdyż jest to dość precyzyjny zabieg. Cały zabieg trwa ok. 40-45 minut. Oczywiscie za nim kosmetyczka wykona zabieg oceni stan Twoich rzes.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:11   #16
Rozpieszczona Księżniczka
Przyczajenie
 
Avatar Rozpieszczona Księżniczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 26
GG do Rozpieszczona Księżniczka
Dot.: Trwała na rzęsy..

mam zamiar zrobic sobie taki zabieg mam 1,7 cm rzes[ów <haha>] iii mam je BARDZO BARDZO proste kto zna taki salon w którym mi to wykanają w poblizu OPOLa ??
__________________
zgrabny rybi dziubek to coś nad czym teraz pracuje
Rozpieszczona Księżniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:23   #17
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Trwała na rzęsy..

zalezy jak kosmetyczka zrobie te trwałą. Ja miłam robioną 2 razy przed wakacjami
pierwszy raz efekt byl super-rzesy byly podkrecone ok 2 m-cy i raczej nie wypadały
po roku robiłam u innej kosmetyczki i nie bylam zadowolona-tzn efekt podkrecenia był nieiwelki i utrzymal sie z 3 tygodnie i na dodatek wypadały mi rzesy.
płacilam po 50zl i trzeba zrobic sobie henne(wliczona w zabieg) bo trwala rozjasnia rzesy i bez tuszu wygląda sie jak bez rzęs tzn są strasznie jasne
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:35   #18
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja się chyba wybiorę do salonu w Łodzi, gdzie miałam robione oczyszczanie cery. Mają tam usługę trwałej za 50 zł, tylko trochę się boję reakcji alergicznej np
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:05   #19
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Trwała na rzęsy..

Idę. W piątek. Boję się
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 18:12   #20
wiorka_sforna
Raczkowanie
 
Avatar wiorka_sforna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 91
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Idę. W piątek. Boję się
Nie bój się, to naprawde nic strasznego A co do reakcji alergicznej na płyn do trwałej, to u mnie na szczęście nie wystąpiła (a mam dość wrażliwe oczy i cerę mega wrażliwą). Jednak każdy reaguje inaczej, ale miejmy nadzieję, że u ciebie też obejdzie się bez problemów. W każdym razie trzymam kciuki, a jak już będziesz po opisze efekty.

Co do postu abar18, to nie zauważyłam rozjaśnienia rzęs po trwałej, ich kolor raczej się nie zmienił i henny nie miałam robionej.
wiorka_sforna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:23   #21
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Trwała na rzęsy..

pakosta, napisz potem jak było, ciekawa jestem, bo nigdy o tym wcześniej nie słyszałam
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 00:03   #22
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja dzisiaj strzeliłam sobie hennę, jako przygotowanie do trwałej I też troszke aby sprawdzić, jak moje oczk na kosmetyczną chemię reaguję. i wiecie co? nagle okazało się, że mam rzęsy

Przy okazji wyskubano mi brwi, strasznie sie bałam że coś spierniczą, ale kosmetyczka nie usiłowała na szczęście zmienić ich kształtu, no i było tak przyjemnie... Ja uwielbiam jak mi się coś z twarzą robi

Po piatku na pewno dam znać
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 00:38   #23
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj strzeliłam sobie hennę, jako przygotowanie do trwałej I też troszke aby sprawdzić, jak moje oczk na kosmetyczną chemię reaguję. i wiecie co? nagle okazało się, że mam rzęsy

Przy okazji wyskubano mi brwi, strasznie sie bałam że coś spierniczą, ale kosmetyczka nie usiłowała na szczęście zmienić ich kształtu, no i było tak przyjemnie... Ja uwielbiam jak mi się coś z twarzą robi

Po piatku na pewno dam znać
serio?
to spróbuj tego:
http://youtube.com/watch?v=XxdxH28DBb8

i to jest niezłe
http://youtube.com/watch?v=MCz-EV2U_...elated&search=
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 01:16   #24
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ten pierwszy Jak oglądam to już się rozpływam

Podlinkowałam TŻtowi ale nie da rady tego obejrzeć jak go znam, jego takie rzeczy obrzydzają. Tzn chętnie mnie pomasuje ale niechętnie patrzy na obcych, dotykających się ludzi, serio serio (no chyba że chodzi o typową erotykę, ech facet)
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 01:31   #25
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ten pierwszy Jak oglądam to już się rozpływam

Podlinkowałam TŻtowi ale nie da rady tego obejrzeć jak go znam, jego takie rzeczy obrzydzają. Tzn chętnie mnie pomasuje ale niechętnie patrzy na obcych, dotykających się ludzi, serio serio (no chyba że chodzi o typową erotykę, ech facet)
ten pierwszy masaż rzeczywiście- samo patrzenie ahhhh mógłby mnie ktoś tak masować
Też pokazałam link TZtowi ucieszył się i powiedział że mi zrobi taki masaż twarzy
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:00   #26
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Trwała na rzęsy..

Mi TŻ odpisał ładnie cyt. "nie wiem czy az taki dam rade ci zrobic, ale moge sprobowac" więc jest fajnie hehe
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 23:18   #27
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Trwała na rzęsy..

dziewczyny. ja już po zabiegu

Chyba warto

Jedyne ale jakie mam, to utrata 6sciu rzęs przy wczorajszm demakijazu, al po weselu byłam więc nie zbyt się starałam

Już bez makijażu oko jest otwarte, większe (a mam krótkie rzesy, robione na wałeczki nr 2). Wytuszowane - to coś pięknego. Żadną zalotką nie umiałam osiągnąc takiego efektu. Ale ja zalotek nie lubię

Sam zabieg malo przyjemny, przyklejają wałeczek tuż nad linią rzęs, po czym kepkami przyklejają do niego rzesy, smarują raz i drugi (śmierdzi trwałą u fryzjera) i siedzi się tak 20 min. Potem koleny płyn i kolejne 10 min. Jak coś wlezie do oka, to szczypie, szczególnie przy zdejmowaniu płynu z rzęs. potem odklejanie wałecza, może pciągnąć.

Ale efekt jest bardzo zaskakujący.

Zobaczymy ile się utrzyma.

BTW: Muszę się od nowa uczyć malować tuszem. To sa zupełne inne rzęsy
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 23:28   #28
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
dziewczyny. ja już po zabiegu

Chyba warto

Jedyne ale jakie mam, to utrata 6sciu rzęs przy wczorajszm demakijazu, al po weselu byłam więc nie zbyt się starałam

Już bez makijażu oko jest otwarte, większe (a mam krótkie rzesy, robione na wałeczki nr 2). Wytuszowane - to coś pięknego. Żadną zalotką nie umiałam osiągnąc takiego efektu. Ale ja zalotek nie lubię

Sam zabieg malo przyjemny, przyklejają wałeczek tuż nad linią rzęs, po czym kepkami przyklejają do niego rzesy, smarują raz i drugi (śmierdzi trwałą u fryzjera) i siedzi się tak 20 min. Potem koleny płyn i kolejne 10 min. Jak coś wlezie do oka, to szczypie, szczególnie przy zdejmowaniu płynu z rzęs. potem odklejanie wałecza, może pciągnąć.

Ale efekt jest bardzo zaskakujący.

Zobaczymy ile się utrzyma.

BTW: Muszę się od nowa uczyć malować tuszem. To sa zupełne inne rzęsy
Fajnie że efekt jest wart tych cierpień jednak ja bym się na to nie zdobyła Mam strasznie wrażliwe oczy, a na myśl że jakaś rzęsa mogłaby mi wypaść to aż mnie skręca
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 16:10   #29
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ooo, ja chce trwala na rzesy
Jak piszecie o ladnie podkreconych rzesach bez uzycia zalotki to az mnie skreca z zazdrosci Ja od paru ladnych lat nigdzie nie ruszam sie bez zalotki (tak samo jak i bez prostownicy.Co za paradox, jedno prostuje, a drugie co jest proste podkrecam )

Tylko jest problem. W moim miescie chyba nie wykonuja tego typu zabiegu. Kiedys pytalam o to w salonie kosmetycznym to pani powiedziala, ze owszem robili ale zrezygnowali.
Po drugie mam wrazliwe oczy. Nawet jak sobie henne robie to lzy plyna ciurkiem mimo iz nie dotykam henna nasady rzes.
Po trzecie - jak ja pojde do kosmetyczki bez makijazu bez umalowania rzes i reszty make up'u wygladam jak potwor.

Ale jakbym byla pewna na 100% ze bede miec ladnie podkrecone rzesy to znioslabym nawet spalenie sie ze wstydu i wytykanie palcami na ulicy.

Mam pytanie odnosnie zabiegu:
czy z tymi walkami da sie mrugac? czy kosmetyczka nie wsadzi przez przypadek palucha do oka? i czy oczy nie lzawia?

I dziewczyny, pokazcie swoje rzesy przed i po zabiegu
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 11:34   #30
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Trwała na rzęsy..

Zania - cały czas masz zamkniete oczy, w sumie nie da się ich otworzyć. Jesli za bardzo będziesz nimi ruszać, to wlezie Ci płyn pod powiekę i poszczypie. Palucha nikt nikomu nie wsadza Po 2 tygodniach efekt bez zmian, jejku jakie ja mam łądne rzęsy
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 18:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.