mini solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-09, 20:33   #1
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis

mini solarium


kochane wizazanki, mam male pytanko : jestem dosc blada i od czasu do czasu odwiedzam solarium, wlasciwie to zalezy mi jedynie na tym aby moja twarz nabrala jako takich kolorkow (nie znosze pudrow i fluidow). mam okazje kupic sobie mini solarium z pewnoscia wiecie o jakie mi chodzi, calkiem mi to na reke bo opalalabym sama twarz (ewntualnie delikatnie inne czesci ciala) i tu wlasnie pora na moje pytanie, a mianowicie jak sie sprawdza takie domowe solarium? niczym nie rozni sie od tej "wlasciwej" wersji? moze ktoras z was jest posiadaczka? z gory dziekuje za podzielenie sie spostrzezeniami. pozdrawiam
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-10, 13:02   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: mini solarium

A czy czytalas publikacje Beatki?

http://www.wizaz.pl/beata_solarium_opalanie.php

...bo jesli nie, to lepiej sie z nia zapoznaj - podobnie jak z cala seria o opalaniu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 19:17   #3
HaniaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 16
GG do HaniaL
Re: mini solarium

Cześć Gabis, ja mam takie solarium, ale nie jestem z niego bardzo zadowolona moja twarz bardzo trudno sie opala jak posiedze 20-30 min. to widze nie duże rezultaty. Choć z drugiej strony jak opala się moja Mama to już po 10 min ma ciemniejsza twarz. Jeżeli jesteś cierpliwa to polecam. Ach zapomniałam napisać ostatnio kupiłam sobie w solarium taki przyśpieszacz do opalania i muszę przyznać że teraz szybciej widać opaleniznę i nie muszę siedzieć tak długo przed tym solarium. Powodzenia i życzę ładnej opalenizny.
HaniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 21:54   #4
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
mini solarium

Mam takie ciekawe,albo i nieciekawe pytanieCzy takich minisolariów, można uzywac tylko do twarzy zracji na ich wielkość czy można zastosować do całego ciała(tylko żeby nie było nierównosci:/). Myśle nad kupnem i rozważam za i przeciw.Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tego typu urządzeniami?

Pzdr
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 22:01   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: mini solarium

Ja stosuję do opalania twarzy i dekoltu, ponieważ ciężko mi sobie wyobrazić jak to cudo ustawić, żeby opalało resztę ciała. Od biedy można by jeszcze brzuch opalić Ogólnie jestem zadowolona - nie wydaję kasy na normalne solarium a tego używam czasami, żeby się odrobinkę zabrązowić
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:05   #6
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: mini solarium

i ile zapłaciłas za takie cudo?
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 09:31   #7
Owca_z_Bananowca
Raczkowanie
 
Avatar Owca_z_Bananowca
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 35
Dot.: mini solarium

Małe solaria domowe na twarz i dekold nie zdaja egzaminu.. Sprobujcie solarium domowe ale na całe ciało z zarnikami o mocy 400W x 4.. Kupiłam takie urzadzenie i jestem bardzo zadowolona.. opala swietnie.. tyle ze trzeba sie odwracac tona plecy to na brzuszek zeby sie równo opalic.. po zmianie zarników wystarczyło 10 minut i bylam zjarana na piekny braz. Polecam jezeli ktoś lubi opalanko.
Owca_z_Bananowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.