Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 13:26   #1
visena
Przyczajenie
 
Avatar visena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17

Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(


Mam problemy z dobraniem właściwej dla mojego typu urody palety barw. Jestem blondynką o jasnej cerze z tendencją do przebarwień, mam piwne oczy oraz ciemne brwi i rzęsy....
Szukałam porad na różnych stronach, ale zazwyczaj na przykładowych witrynach są pokazane albo blondynki o niebieskich oczach, albo brunetki....;(
Proszę o radę i pomoc..jakich kolorów powinnam używać....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 149.jpg (27,4 KB, 259 załadowań)
__________________
"Nawet ujrzenie jej przechodzącej przez pokój jest wiele dającą nauką" C. S. Lewis
visena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:45   #2
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Oj, znam ten problem. Też jestem blondynką(ale nie jasną tylko taką średnią, a cery nie opalam, więc jestem blada, a do tego brązowe oczy i ciemne brwi. I wszędzie tylko porady dla niebieskookich blondynek lub brunetek.
Jeżeli chodzi o ubiór, to uważam, że niekorzystnie wyglądam w beżach, a dużo osób zachwyca się, gdy mam na sobie coś fioletowego, czarnego, brązowego lub czerwonego. (Lepiej mi w kolorach nasyconych, żywych.)
Co do makijażu to tutaj mamy akurat dużo możliwości. Brązowe oczy wygladają dobrze prawie we wszystkim. Mi dobrze jest w brązach, złocistych cieniach, zieleniach. Nie lubię siebie w niebieskich, szarych cieniach.(Ale zauważyłam, że niektórym dziewczynom o naszym typie urody one pasują.)
Polecam Ci też użycie wyszukiwarki i poszukanie. Było sporo wątków o makijażach, zdjęcia, a na forum Moje Makijaże dziewczyny pokazują, jak się malują i nawet samo oglądanie tych boskich makijaży daje Ci pewną wiedzę. Tam możesz znaleźć osoby o podobnym typie urody i się na nich wzorować.
To tyle, mam nadzieję że troszkę pomogłam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:39   #3
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Ja wlasnie jestem brunetka z natury i piwnych oczach i ciemnej oprawie oczu. Postanowilam zrobic sobie balejaz blond i czkoladowymi pasemkami. Czy ktos z Was ma moze jakies fotki fajnych balejazy tego typu?
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:49   #4
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Za niedlugi czas robie sobie balejaz blon z czekoladowymi pasemkami, mam ciemne oczy i ciemna oprawe oczu, mam nadzieje, ze wyjdzie to jakos fajnie...
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 15:36   #5
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

O balejażu poczytasz na forum fryzjerskim. Myślę ,że balejaż wygląda bardzo fajnie, ale pod warunkiem, że jest dobrze wykonany.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 14:11   #6
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

A to jest Twój naturalny blond? Bo myślę,że dużo lepiej było by Ci w zimnym brązie. Wyszedł by piękny kontrast i mogła byś szaleć z kontrastami w stroju i makijażu Nie kieruj sie kolorem oczu, często dziewczyny robią błąd i sądzą,że skoro mają piwne lub brązowo złote oczy to są ciepłym typem. Taki kolor pięknie podkreśla fiolet, najlepiej w duecie z kolorem oka. Jeśli więc jesteś latem, korzystaj z jego palety, ale przyciemnij włosy i baw się kontrastami
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 22:34   #7
visena
Przyczajenie
 
Avatar visena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Właściwie to sama nie wiem jakim jestem typem ...chyba coś bliżej lata...przynajmniej tak mi wyszło I to racja..w fioletach bardzo dobrze się czuję.....i ostatnio nawet zakupiłam sobie cienie w tym kolorze
Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond....chyba...taki jakiś "mysi",mało wyrazisty kolorek...i już od kilku dobrych lat robię sobie blond pasemka. Raz miałam balejaż właśnie z brązem, przy czym tego brązu było dużo i muszę przyznać,że niestety ale to mnie wyraźnie postarzało, a po za tym moja cera ma tendencję do przebarwień..(właśnie nad tym teraz pracuje) i taki ciemny kolor włosów bardzo uwypuklał wszelkie plamki na twarzy...więc od tej pory właściwie zraziłam się do ciemnych kolorów....Ale dziękuję za sugestię
Pozdrawiam
__________________
"Nawet ujrzenie jej przechodzącej przez pokój jest wiele dającą nauką" C. S. Lewis
visena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 14:45   #8
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Tak, fiolet to dobry kolor dla dziewczyn o naszym typie urody. Ile razy założę coś filoletowego to wszyscy zachwycają się, że ładnie wyglądam. Ale z makijażem gorzej. Jak próbuje się pomalować fioletowymi cieniami to one podkreślają cienie pod oczami i wyglądam na zmęczoną. A może nie trafiłam na odpowiedni fiolet dla siebie? Sama nie wiem.
Właśnie mam pytanko, jakiego różu do policzków używacie(chodzi mi o kolor), czegoś w różu czy bardziej pomarańczy? Bo ja ostatnio chciałam sobie kupić róż, ale nie mogę się zdecydować na odcień. Może ktoś doradzi?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 15:11   #9
visena
Przyczajenie
 
Avatar visena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Helo
Ja na różach do policzków nie znam się, bo w ogóle nie używam...hmmm zresztą chyba nie wiedziałabym nawet jak je sobie nakładać
Natomiast jeśli chodzi o fiolety...a dokładniej cienie do oczu to naprawdę można szaleć Ostatnio kupiłam jasnoperłowy fioletowy cień piękny jest. Jeśli zrobi się ładną brązową kreskę i na całości powieki nałoży się ten cień a w kąciku zewnętrznym jakiś ciemniejszy odcień fioletu, lub brąz, lub ciemny szary, w wewnętrznym kąciku ten jasny można nakładać na mokro to daje mocniejszy efekt i jeszcze delikatna rozmazana kropeczka białym perłowym cieniem to efekt jest świetny. Dolną powiekę tylko tak baaaardzo delikatnie tym jasnym cieniem a w kąciku ciemniejszym. Polecam jeszcze kombinacje ciemny fiolet błękit - z umiarem naprawdę cudo wychodzi. Ja taki makijaż często robę i nie ma raczej efektu zmęczonych oczy...oczywiście zawsze nakładam korektor i koloryt pod oczami dobrze się wyrównuje...Pozdrawiam i zachęcam do spróbowania
__________________
"Nawet ujrzenie jej przechodzącej przez pokój jest wiele dającą nauką" C. S. Lewis
visena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 16:36   #10
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Lemka-jeśli dokladnie przykryjesz cienie pod oczami, to nie musisz bać się fioletu. Pamiętaj do fioletowych cieni żółty korektor, do brązowych różowy a do zaczerwienień wszelkich zielony A róż jeśli jesteście chlodne to tylko w chłodnych odcieniach. Te pomarańczowe wywołają efekt plamy.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 15:04   #11
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Dzięki dziewczyny za rady! Z tym fioletem to rzeczywiście muszę popróbować. A co do różu to do tej pory go nie używałam, bo uważałam za coś zbędnego. Ale ostatnio dostrzegłam jego zalety na innych osobach.
Ja mam ciepłą karnację i używałam kulek brązujących z Oriflame, ale teraz chciałabym mieć taki prawdziwy róż. Właśnie dzisiaj byłam w mieście na poszukiwaniach i strasznie ciężko coś wybrać( a ja jeszcze z natury niezdecydowana istota jestem) więc spędziłam pół dnia wpatrując się w róże i nic. Bo ten mi się podoba, ten też i ten... ale który wybrać to ja za Chiny nie wiem. A boję się, że wydam kasę i będę wyglądać jak klaun. Może dziewczyny doradzicie coś, jakiego odcienia szukać, a może macie róż, który by pasował to proszę o numerek.
P.S. mam nadzieję, że Visena wybaczy mi, że trochę odeszłam od tematu...
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 23:48   #12
visena
Przyczajenie
 
Avatar visena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
P.S. mam nadzieję, że Visena wybaczy mi, że trochę odeszłam od tematu...
wiesz rad nigdy za wiele....ja też chciałabym dowiedzieć się nie co o różach bo nigdy nie używałam, może w końcu bym się przekonała Pozdrawiam
__________________
"Nawet ujrzenie jej przechodzącej przez pokój jest wiele dającą nauką" C. S. Lewis
visena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:44   #13
angieeee21
Przyczajenie
 
Avatar angieeee21
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Blond włosy, piwne oczy, ciemna oprawa...co robić??:(

Ja mam gorzej naturalny kolor wlosow mam popielaty brwi czarne i geste a oczy szare, i nie mam pojecia jaki kolor wlosow dobrac, co mozecie mi doradzic?
angieeee21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.