uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-25, 10:24   #121
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

po co wogóle zmiana jak wypada niekorzystnie ? nie można by powrócić do starej, dobrej wersji ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 10:29   #122
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

jeszcze jedno : nie podoba mi się jak np. wchodzę na KWC zapachy dla kobiet, zawsze na górze były najlepsze zapachy, potem nowe recenzje, na samym końcu nowe produkty, teraz to jest pokręcone najpierw najnowsze recenzje, potem nowe zgłoszenia, zaś na samym końcu najlepsze zapachy, zupełnie bez sensu, nie wiem kto to projektował ale widzę same wady
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 10:34   #123
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Powiem szczerze, że mi też się średnio podoba

- jest mało czytelna, nie wiem jak to wytłumaczyć

Czy by nie można pogrubić tej cienkiej kreseczki w KWC, która oddziela recenzje jedną od drugiej Teraz są one takie "zlane". Powinny być takie bardziej zozdzielone. Ta seledynowa kreseczka powinna być ciemniejsza lub grubsza.
Takie jest moje skromne zdanie- nałogowej Wizażanki

Pamiętam, że poprzednia reforma baaaardzo mi się podobała i byłam zachwycna. Ta mniej, ale cóż trzeba się przyzwyczaić.
Nałóg to nałóg
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 10:55   #124
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Dziewczyny-gdy w latach 60 ubiegłego (już) stulecia w modę weszła mini -też miała więcej przeciwników niż zwolenników.Nie każdemu podobała się ta kusa spódniczka .
A teraz ?
Wystarczy przejść ulicą,żeby zobaczyć jak się przyjęła.

Z nowym designem będzie tak samo - na pewno się przyzwyczaicie/imy .



Jedyna rzecz,która mi się nie podoba to nowe logo.

Obecne jest znakiem firmowym Wizażu-charakterystyczne,niepowt arzalne i rozpoznawalne niemal z zamkniętymi oczami.

Gdy mam otwartych kilka kart na raz - klikając po nich -strony Wizażu od razu rzucają się dzięki niemu w oczy .

A nowe to praktycznie tylko sam napis-jakich tysiące w sieci.

Może dałoby radę obecne (jeszcze) oko ,trochę unowocześnić -ono od razu kojarzy się z Wizażem.

Zresztą myślę,że co ,jak co-ale logo (jako znak firmowy)nie powinno być zmieniane,tylko unowocześniane zgodnie z modą .

Na przykład Coca-cola ma jeden i ten sam znak odkąd możemy sięgnąć pamięcią .
Może i Wizaż też tak by mógł mieć?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 10:59   #125
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Doris-przeglądając załączone screeny mam wrażenie,że chodzi Ci o to,żebyśmy z lupą przy monitorze siedziały .

Według mnie rozmiary czcionek są dobrane odpowiednio-wszystko wyraźnie widać i wzrok się nie męczy od maciupkich literek,które były zmorą w poprzedniej wersji.
Droga Freso, starożytni Grecy wymyślili coś tak wspaniałego jak "złoty środek". I tutaj też go można znaleźć. Pomiędzy czcionkami słoniami, a czcionką, od której zaczyna się w krótkim czasie mieć okulary +4 dioptrii, jest jeszcze kilka odpowiednich rozmiarów czcionek. Ja nie mówię o zmniejszaniu czcionki od razu 300% tylko tak, aby wyglądało to normalnie! A wersja dla osób niedowidzących może być swoją drogą.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 11:03   #126
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Droga Freso, starożytni Grecy wymyślili coś tak wspaniałego jak "złoty środek". I tutaj też go można znaleźć. Pomiędzy czcionkami słoniami, a czcionką, od której zaczyna się w krótkim czasie mieć okulary +4 dioptrii, jest jeszcze kilka odpowiednich rozmiarów czcionek. Ja nie mówię o zmniejszaniu czcionki od razu 300% tylko tak, aby wyglądało to normalnie! A wersja dla osób niedowidzących może być swoją drogą.
Podejrzewam,że osoby niedowidzące noszą okulary-więc widzą normalnie,jak osoby z dobrym wzrokiem .
Wszak ,jeśli ktoś ma wadę wzroku są one niezbędne w życiu codziennym-szkoła,praca,czytanie etc... .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 11:08   #127
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Zaraz wprowadzimy kilka zmian. Można jeszcze popracować nad wielkością czcionek czy wielkością tabel.
- Recenzje w KWC już są bardziej oddzielone.
- A tabela recenzji dużo większa
- gwiazdki też już wzmocnione

Ale wydaje mi się, że sprawa zestawień, że te były na górze a teraz są na dole, to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2007-02-25 o 11:28 Powód: roboty trwają ;)
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 11:15   #128
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
jeszcze jedno : nie podoba mi się jak np. wchodzę na KWC zapachy dla kobiet, zawsze na górze były najlepsze zapachy, potem nowe recenzje, na samym końcu nowe produkty, teraz to jest pokręcone najpierw najnowsze recenzje, potem nowe zgłoszenia, zaś na samym końcu najlepsze zapachy, zupełnie bez sensu, nie wiem kto to projektował ale widzę same wady
Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
tez mi sie nie podoba ze na pierwszym miejscu są najlepsze produkty-powinno to byc na koncu bo te produkty sie szybko nie zmieniaja i moze to irytowac jak chce sie przejrzec nowe recenzje (przynajmniej mnie) I tu zeby sie dostac do tych nowowsci przewijam pasek w doł,z kolei jak juz wchodze w pełną wersje odruchowo przewijam pasek w doł a tam juz nie ma tych najlepszych i przewijam nowe oceny wiecie o co mi chodzi
Wiemy, wiemy. Też uważam, że kolejność powinna zostać ta sama, bo teraz wszystko jest pomieszane.

Jeszcze jedną wadę zauważyłam - jak się kilknie w okienko wyszukiwania na KWC to ten napis "szukaj..." nie znika, nawet się nie podświetla i trzeba go sobie ręcznie usuwać, żeby coś wpisać. Nie można by tego usprawnić? Kilkam i napis znika, ewentualnie kilkam i napis się cały podświetla, a co za tym idzie znika po wpisaniu czegokolwiek.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 11:22   #129
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

pojawił się nowy styl na forum, podobny do niebieskiego
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 11:33   #130
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

ogolnie bardzo sliczna zmiana pasuje to tematu "metamorfozy" fajne logo. czekam na ******* głównego bo tak jest ZA DUŻO informacji i odpycha od czytania. Czy bedzie zmiejszona ilsc inf. na głównej ?

pomijajac wielkosci czcionek co juz dziewczyny wczesniej wspominaly, to jest rzecz ktora naprawde mnie wkurza, tez juz wspominana. Czy naprawde nie ma możliwosci przezycic najnowszych recenzji i the best na lewą stronę ?? pasuje Wam to ? moim zdaniem jest to strasznie denerwujące, bo wiekoszc wizazanek przeglądajac daną kategorię patrzy najpierw na the best, to zrozumiałe. To nie judaizm zeby czytać od prawej strony ! błagam zmieńcie to. bylo napisane ze taka zmiana jest niemozliwa ... dlaczego ? to kto to jest zleceniodawcą zamówienia, ze taka zmiana niemozliwa ?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 11:35   #131
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedną wadę zauważyłam - jak się kilknie w okienko wyszukiwania na KWC to ten napis "szukaj..." nie znika, nawet się nie podświetla i trzeba go sobie ręcznie usuwać, żeby coś wpisać. Nie można by tego usprawnić? Kilkam i napis znika, ewentualnie kilkam i napis się cały podświetla, a co za tym idzie znika po wpisaniu czegokolwiek.
I tak samo jest przy logowaniu, " login " nie znika, trzeba usuwać samemu.
Ogólnie jednak podoba mi się, zmiana na duży plus - poza małymi mankamentami
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 11:48   #132
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
Czy naprawde nie ma możliwosci przezycic najnowszych recenzji i the best na lewą stronę ?? pasuje Wam to ? moim zdaniem jest to strasznie denerwujące, bo wiekoszc wizazanek przeglądajac daną kategorię patrzy najpierw na the best, to zrozumiałe. To nie judaizm zeby czytać od prawej strony ! błagam zmieńcie to. bylo napisane ze taka zmiana jest niemozliwa ... dlaczego ? to kto to jest zleceniodawcą zamówienia, ze taka zmiana niemozliwa ?
Karolka, to nie jest kwestia zleceniodawcy. To jest kwestia spójności i logiki serwisu. U nas bardzo kulała nawigacja całego serwisu. Tak naprawdę funkcjonowaliśmy w trzech oddzielnych działach fatalnie ze sobą powiązanych. "Główna strona i publikacje", "forum" i "KWC". Nic ze sobą nie współgrało. Róże style, fatalna nawigacja.
Trzeba było to koniecznie poprawić. I między innymi to było przyczyną zmiany layoutu serwisu.

Nie twierdzę, że wszystko jest doskonałe, ale jestem przekonana o słuszności tych zmian. To co możemy poprawimy, żeby zaspokoić Wasze oczekiwania i przyzwyczajenia. Ale niektóre rzeczy muszą zostać, żeby projekt zachował swoją logikę.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 11:58   #133
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Zaraz wprowadzimy kilka zmian. Można jeszcze popracować nad wielkością czcionek czy wielkością tabel.
- Recenzje w KWC już są bardziej oddzielone.
- A tabela recenzji dużo większa
- gwiazdki też już wzmocnione
Hmmm...
U mnie tabela recenzji, czy też jej szpalta zawierająca tekst recenzji zawiera nadal 2/5 ekranu w podziale pionowym. To za mało. Moim zdaniem.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 12:12   #134
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Dla mnie nowe KWC jest dużo czytelniejsze niz stare, jedyne co mi troche przeszkadza to za szeroki ekran który musze przesuwać paskiem, ale to już jakoś znieosę Choc nie obraziłabym się gdyby to znikneło ;P
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 12:13   #135
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Właśnie przejrzałam KWC. Podoba mi się! O dziwo, bo z reguły wybredna jestem i marudna. Strona wygląda profesjonalnie, a więc tak, jak na Wizażu wyglądać powinna. Czekam na więcej zmian, które bezsprzecznie są baaardzo potrzebne!
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 12:54   #136
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

mnie się KWC nie podoba, strona jest ogromniasta, nieczytelna, gdy się załaduje to mam takie wielkie puste pole i dopiero jak zjadę dość dużo stroną w dół to pojawia się tekst. Czy tak ma być??
Część tekstu ma bardzo dużą czcionkę, co jest dość niewygodne, również recenzje wizażanek umieszczone w takich podłużnych kolumnach nie są czytelne, ponieważ nie można całościowo zobaczyć recenzji a obok opisów, z lewej strony jest dużo wolnego miejsca, przez co niewygodnie się czyta opinie. Opis zgłoszonego produktu ma ogromniastą czcionkę a zdjęcie produktu jest maleńkie. Jak dla mnie obecny wygląd jest pozbawiony odpowiednich proporcji graficznych. Na dzień dzisiejszy przeszukiwanie KWC to ogólny chaos. Do bani
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:08   #137
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

A co z tym rozjeżdżaniem KWC na 19' ? Czy ktoś też tak ma czy tylko ja i rzyrafka? I czy da się coś z tym zrobić? Bo forum mi się ładnie wypośrodkowuje, a KWC mam po lewej, a po prawej zielona pustka
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:18   #138
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Hmmm...
U mnie tabela recenzji, czy też jej szpalta zawierająca tekst recenzji zawiera nadal 2/5 ekranu w podziale pionowym. To za mało. Moim zdaniem.
U mnie również...
Chyba można byłoby zrobić okienko "Recenzant Ocena Data" w postaci:
Recenzant
Ocena
Data
Już ktoś proponował takie rozwiązanie. Zaoszczędziłoby to duzo miejsca które można zagospodarować na treść rencenzji. Wg mnie nadal recenzje się ze sobą zlewają, nie bardzo widać że to już następna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ClipBoard-1.jpg (87,2 KB, 35 załadowań)
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:21   #139
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Dałam sobie do forum nowy wygląd i natychmiast zmieniłam. Poczekam jeszcze trochę. Brakuje mi opcji szeroki. Mam rozdzielczośc 1280 x 800 i ona się nie zmieni, bo mam panoramiczny ekran. Opcja szeroka u mnie sprawdzała się idealnie. Dla porównania daje screeny jak u mnie wygląda panel sterowania i przykładowy wątek w nowym stylu i starym brąz szeroki. Pomijam to, że w panelu sterowania nowy styl się rozjeżdżał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz_forum_braz_szeroki.jpg (102,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz_forum_nowy.jpg (103,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz_panel_braz_szeroki.jpg (109,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz_panel_nowy.jpg (122,0 KB, 34 załadowań)
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 13:22   #140
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A co z tym rozjeżdżaniem KWC na 19' ? Czy ktoś też tak ma czy tylko ja i rzyrafka? I czy da się coś z tym zrobić? Bo forum mi się ładnie wypośrodkowuje, a KWC mam po lewej, a po prawej zielona pustka
ja mam odwrotnie, KWC po prawej a po lewej pustka.
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:23   #141
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

poprzeglądałam trochę.
No i może być chociaż wolałam to stare - było o duzo bardziej czytelniejsze niz to.
I recenzje mogłyby mieć szersze okienko, po co takie szerokie dla okienka z nickiem ??
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:26   #142
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
U mnie również...
Chyba można byłoby zrobić okienko "Recenzant Ocena Data" w postaci:
Recenzant
Ocena
Data
Już ktoś proponował takie rozwiązanie. Zaoszczędziłoby to duzo miejsca które można zagospodarować na treść rencenzji. Wg mnie nadal recenzje się ze sobą zlewają, nie bardzo widać że to już następna.
A jak sobie wyobrażasz w takim układzie rozkład skali
- wybierz z największa i najmniejszą liczbą gwiazdek
- wybierz najstarsze i najmłodsze recenzje

???

Tłumaczyłam, że pewne rozwiązania są nierealne ze względów logiki i rozwiązań technicznych.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:28   #143
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
A jak sobie wyobrażasz w takim układzie rozkład skali
- wybierz z największa i najmniejszą liczbą gwiazdek
- wybierz najstarsze i najmłodsze recenzje

???

Tłumaczyłam, że pewne rozwiązania są nierealne ze względów logiki i rozwiązań technicznych.
ja wogóle tego nie rozumiem na co ta zmiana ? przecież stara wersja była o wiele lepsza, ładniejsza, bardziej przejrzysta, ta wersja jest ponura, mało czytelna, zawiera mało danych... nie rozumiem więc po co te zmiany ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:30   #144
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
poprzeglądałam trochę.
No i może być chociaż wolałam to stare - było o duzo bardziej czytelniejsze niz to.
I recenzje mogłyby mieć szersze okienko, po co takie szerokie dla okienka z nickiem ??
Bo jest problem z nikami, które czasami mają kilkanaście znaków
typu czerwony_kapturek_na_szla ku_bojowym

Myślimy jeszcze o "złamaniu' ników, ale nie wiem czy to będzie OK.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:37   #145
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja wogóle tego nie rozumiem na co ta zmiana ? przecież stara wersja była o wiele lepsza, ładniejsza, bardziej przejrzysta, ta wersja jest ponura, mało czytelna, zawiera mało danych... nie rozumiem więc po co te zmiany ?
Odpowiedź jak poniżej.

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Karolka, to nie jest kwestia zleceniodawcy. To jest kwestia spójności i logiki serwisu. U nas bardzo kulała nawigacja całego serwisu. Tak naprawdę funkcjonowaliśmy w trzech oddzielnych działach fatalnie ze sobą powiązanych. "Główna strona i publikacje", "forum" i "KWC". Nic ze sobą nie współgrało. Róże style, fatalna nawigacja.
Trzeba było to koniecznie poprawić. I między innymi to było przyczyną zmiany layoutu serwisu.

Nie twierdzę, że wszystko jest doskonałe, ale jestem przekonana o słuszności tych zmian. To co możemy poprawimy, żeby zaspokoić Wasze oczekiwania i przyzwyczajenia. Ale niektóre rzeczy muszą zostać, żeby projekt zachował swoją logikę.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:50   #146
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

rzeczywiście jest trochę za dużo miejsca na

Recenzent Ocena Data

Jeśli dałoby się złamać nicki aby układ był

Recenzent
Ocena
Data


to byłoby super.
Ale jeśli nie da rady to jakoś się przyzwyczaimy
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 13:56   #147
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Dałam sobie do forum nowy wygląd i natychmiast zmieniłam. Poczekam jeszcze trochę. Brakuje mi opcji szeroki. Mam rozdzielczośc 1280 x 800 i ona się nie zmieni, bo mam panoramiczny ekran. Opcja szeroka u mnie sprawdzała się idealnie. Dla porównania daje screeny jak u mnie wygląda panel sterowania i przykładowy wątek w nowym stylu i starym brąz szeroki. Pomijam to, że w panelu sterowania nowy styl się rozjeżdżał.
Ja też sobie włączyłam nowy styl.
I przyznam szczerze, że mi bardziej odpowiada
Może dlatego, że jest weselej i przejrzyściej.

Jedyne właśnie co mnie trapi , to właśnie to czy będzie możliwość ustawienia "szerokiego ekranu" - zdecydowanie lepiej mi się z nim wizażuje.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 14:13   #148
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Ja nie wiem, jakoś nie bardzo mi podchodzi, ten zielony kolor jest jakiś taki że źle się na nim czyta, moim zdaniem stara wersja była czytelniejsza
Ale jestem pewna że po jakimś czasie się przyzwyczaimy
I także jestem za pozostawieniem starego loga, troszkę tylko go odnowić.
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 14:17   #149
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja wogóle tego nie rozumiem na co ta zmiana ? przecież stara wersja była o wiele lepsza, ładniejsza, bardziej przejrzysta, ta wersja jest ponura, mało czytelna, zawiera mało danych... nie rozumiem więc po co te zmiany ?
A to akurat jest subiektywna opinia, bo moim zdaniem poprzednie KWC było koszmarnie nieczytelne.

Ustawiłam nowy styl forum, nie podoba mi się.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 14:23   #150
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: uwagi estetyczne do nowego designu Wizaż.pl

Tez wlaczylam sobie nowy styl forum i wszystko wyglada super. Bardzo mi sie podoba . Jedynie zmienilabym wyglad przyciskow "Post Reply", "Quote" itd. i nie chodzi mi o ich spolszczenie, ale o to, ze sa takie... staromodne i nie pasuja do nowego, nowoczesnego, czystego, przejrzystego czyli ogolnie mowiac, pieknie wygladajacego forum.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.