Płynny transparentny podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 09:47   #1
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337

Płynny transparentny podkład


Od jakiegos miesiąca używam delikatnych kwasów. Mimo nawilżania buzi jest ona ciagle dosc sucha. Szukam jakiegoś podkładu, który wyrówna koloryt i da taki efekt jakby go nie było.
Mam delikatne przebarwienia i trochę rozszerzone pory. Po kilku godzinach dosyć się świecę, ale wole już to niz efekt matujących podkładów Chyba, że polecicie mi może jakiś krem tonujacy.
Pozdraawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 11:22   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Płynny transparentny podkład

Najlepiej na początku wypróbuj sobie próbki różnych podkładów nawilżających, bo niektóre mogą byc za ciężkie. Ja teraz używam zaopatrzyłam się w podkład Oceanica rozświetlający i jest bardzo fajny. Nawilża, a przynajmniej nie podkreśla skórek, ładnie wyrównuje koloryt. Zawiera rozświetlające drobinki, ale bardzo delikatne, tak że prawie ich nie widać.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 11:42   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Płynny transparentny podkład

ale z oceanica to ciezko z kolorkiem :/ najjasniejszy jest dosc ciemny :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:14   #4
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Płynny transparentny podkład

Faktycznie, ja mam ten niby "najjaśniejszy" kolor kość słoniowa i faktycznie nie jest za jasny - nadaje jakby lekki odcień opalenizny i całość wpada w beż. Mi akurat ten kolor odpowiada bo ożywia twarz, ale dla kogoś kto ma jaśniejszą karnację to chyba będzie za ciemny.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:48   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Płynny transparentny podkład

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Od jakiegos miesiąca używam delikatnych kwasów. Mimo nawilżania buzi jest ona ciagle dosc sucha. Szukam jakiegoś podkładu, który wyrówna koloryt i da taki efekt jakby go nie było.
Mam delikatne przebarwienia i trochę rozszerzone pory. Po kilku godzinach dosyć się świecę, ale wole już to niz efekt matujących podkładów Chyba, że polecicie mi może jakiś krem tonujacy.
Pozdraawiam
Myślę, że dla takiej cery - przesuszonej, z małymi przebarwieniami - może być dobry podkład Hydralight Isadory. Jest lekki, nawilżający, nie kryje za dużo, ale wyrównuje koloryt. Używałam go ponad 2 lata temu, gdy sama miałam problemy z przesuszeniem skóry i byłam z niego b. zadowolona.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 15:14   #6
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Płynny transparentny podkład

Używam IsaDory velvet make-up mousse,do cery suchej . Na początku byłam nim zauroczona,...teraz trochę zmieniłam zdanie bo zaczyna podkreślać suche skórki Ale poza tym super , zaznaczam że ze mnie prawdziwy suszek do potęgi. Oceanica tez używałam i byłam zadowolona ,aby dopasowac kolor podkładu do mojego bladziocha mieszałam go z kremem
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:58   #7
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Płynny transparentny podkład

Przypomniałam sobie jeszcze o innym nawilżającym podkładzie, którego sama używałam - Hydra Drops Lumene. U mnie sprawował się równie dobrze, co Hydralight. Najjaśniejszy dostępny odcień ma nr 012, nazywa się Spring Mist. Nie wiem tylko, gdzie obecnie można kupić kosmetyki Lumene. Gdzieś przeczytałam, że są one w Galerii Centrum. A czy są jeszcze w innych drogeriach?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.