Wosk do depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-08, 10:09   #1
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

Wosk do depilacji


Takie małe pytanko. Ostatnio wydepilowałam sobie nogi kremem Joanny "Sensual". Normalnie uzywałam kremów do depilacji, tylko juz nie chce mi się co trzy dni depilować. A jak się na moje nogi patrzy z odległosci większej niz metr to wygladają super, ale jak spojrzę z bliska to widać miejscami małe włoski, a skóra nie jest "aksamitnie gładka". I nie wiem co bedzie później, kiedy zaczna odrastać. [img]icons/icon22.gif[/img] Czy przy następnym użyciu już wszystko ładnie wyjdzie? [img]icons/1pomocy.gif[/img]
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 11:09   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Wosk do depilacji

Witaj Natalio [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie bardzo rozumiem co napisałaś. Jeśli użyłaś KREMU, to normalne, ze widać kropeczki i nogi nie są gładkie, bo kremy rozpuszczają jedynie zew. część włosa. Natomist używając wosku wyrywamy włos, przez to depilacja jest dużo trwalsza i nogi powinny być gładziutkie.

Może się jedak zdarzyć, że przy użyciu wosku, włos zostaje naderwany jedynie przy nasadzie - to moze dawac efekt czernych kropeczek i braku gładkości. Często tak się dzieje na przykład przy użyciu wosku na zimno. Ja osobiście wolę zdecydowanie wosk na ciepło i wykonany zabieg w gabinecie kosmetycznym.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 16:31   #3
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Wosk do depilacji

Uzyłam wosku w plastrach, co go trzeba tylko w rękach rozgrzać, przykleiś i oderwać. Tylko nie wychodziły wszystkie włosy. Jednak znacznie wolę sobie raz na 2 tygodnie zrobic woskiem, niz co drugi dzień kremem. Jest moze jakas bardzo dobra marka wosku ( w plastrach lub zwykłego)??? A mniej wiecej ile kosztuje taki zabieg u kosmetyczki i jak czesto trzeba go powtarzać?
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 21:47   #4
Karolin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 32
Re: Wosk do depilacji

Polecam Veet na ciepło, 250 ml - 23 zł.
Przy odrobinie wprawy i dokładnym przestudiowaniu instrukcji można sobie poradzić samemu.
Karolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 02:02   #5
patana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 29
Dot.: Wosk do depilacji

odświeżam. Chcę wypróbować depilację woskiem na gorąco w domu, przymierzam się do zamówienia zestawu odpowiedniego zarówno do nóg jak i bikini (płytkiego póki co :p ) polecicie jakiś konkretny produkt? Nie chcę zaplacić za coś słabej jakości, a kompletnie się na tym nie znam...
patana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 03:02:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.