Do p. Beaty.Pęknięte naczynka krwionośne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 11:03   #1
piłkarzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Question

Do p. Beaty.Pęknięte naczynka krwionośne.


Od kilku lat na policzkach "noszę" sobie kilkanaście dosc widocznych pajączków. Jestem w ciązy i na razie mnic nie wolno mi z nimi robić. Około września chciałabym skorzystac z pomocy dermatologa lub kosmetyczki i usunąc je laserem. Zastanawiam sie tylko czy od tamtej pory mam powiedzieć DOŚĆ opalaniu ? Zdaje sobie sprawę ze po zabiegu przez jakis czas nie wolno sie opalać, ale jak to wygląda później. Bardzo prosze o odpowiedz.
piłkarzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:26   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Do p. Beaty.Pęknięte naczynka krwionośne.

juz jest wiele o naczynkach, są to rozszerzone naczynka, nie pękające, bo pekniete naczynie to takie ktore krwawi oczywiscie ze jkoniec opalaniu. powiem wiecej - kremy z filktrem na dzien i to porzadnymi, bo promieniowanie uv dziala degradacyjnei na naczynka tez
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 15:01   #3
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Do p. Beaty.Pęknięte naczynka krwionośne.

ja mam od lat problem z naczynkami i od lat sie nie opalam. absolutnie nie wolno. tak samo uwazac jesli chodzi o zmiany temperatur,nie ogrzewac sie zbyt szybko po zimnym, zadne gorace kapiele, nie naduzywac alkoholu, stosowac odpowiednia serie pielegnacyjna itp..
juz nie raz usuwalam je (taka igielka), ale szybko sie znowu pojawiaja. ja mam widoczne wokol nosa, a codziennie kilka razy dmucham nos, wiec u mnie juz na 2 dzien wszystko wygladalo tak samo. jedyne co ja jeszcze chce sprobowac to laser ipl, poniewaz pomaga tez na rumience. ale to dopiero jak skoncze ipl na wloski
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.