Depilacja woskiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-29, 11:30   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Depilacja woskiem


Hejki!!!Mam nadzieję , że dobrze trafiłam...!Mam głupiutki problem, a mianowicie chodzi o mije nogi...Chciałabym zacząć je depilować plastrami z woskiem (zimnym).Proszę Cię poleć mi jak najlepsze plastry i powiedz czy znajdę w nich instrukcję "obsługi"????Czy jest możeliwość iż włoski będą mi wrastać pod skórę???Acha, mam bardzo wrażliwą skórę, która dość często dostaje alergii...na cokolwiek...Pa!!!I dziękuję za pomoc!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 14:28   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nogi....

Plastry są do niczego. Wszystkie, które próbowałam. Za to bardzo dobry jest wosk - taki do podgrzewania. Nie jestem pewna jak inne, ale ja kupiłam sobie veet i jest w porządku.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 14:40   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: nogi....

Zapomniałam dodać,że instrukcja jest czytelna, a włosy prawdopodobnie będą wrastać. Jeśli chodzi o to, czy boli, to na początku raczej tak, ale później już jest lepiej, tak, że nie ma co histeryzować. Po każdej depilacji skóra jest czerwona no i nieco podrażniona, ale to przechodzi (przynajmniej moja skóra tak reaguje)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-06, 02:00   #4
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: nogi....

Mozna tez kupic wosk do depilacji na zimno. Tez w sloiczkach i tez nie jest zly. Jesli chodzi o wrastanie, to nie jest wazne, czy on byl zimny, czy cieply. Zawsze wrastaja. A bol jest i tak niczym w porownaniu z depilatorem. Tu masz od razu kawalek, a tam sie jezdzi i jezdzi... Z tym, ze wosk wszystkich wloskow nie "zbierze". Te krotsze niz 0,5 cm raczej sie utrzymaja. No, moze nie 0,5, niech bedzie 0,4 [img]icons/icon12.gif[/img]. Dlatego musza Ci najpierw troche podrosnac [img]icons/icon12.gif[/img]
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 22:04   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: nogi....

Plastry są zdecydowanie mniej skuteczne . Ja polecam raczej wosk w gabinecie kosmetycznym , a plastry ewentualnie dla przedłużania efektu ( czasami włoski po depilacji nie odrastają równo i wtedy jest ich mniej , można depilować plastrami) . Samodzielna depilacja jest trudna i dość bolesna, lepiej gdy zrobi to szybko i skutecznie doświadczona kosmetyczka.Wrastaniu włosków zapobiega preparat Folisan - do nabycia tylko w niektórych gabinetach kosmetycznych.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 21:31   #6
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Depilacja woskiem

Z marnym skutkiem próbowałam dzisiaj wydepilować nogi ciepłym woskiem Veeta. Nie wiem co źle robiłam, ale kompletnie nie chwytał wlosków. W koncu dalam sobie spokoj [img]icons/icon22.gif[/img] Dobrze że paski sa wielokrotnego uzytku (tzn mam taka nadzieje [img]icons/icon10.gif[/img] - narazie sie susza.. [img]icons/icon7.gif[/img] ). Dziewczyny, jak Wy sobie z tym radzicie?
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 06:50   #7
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: depilacja woskiem - znowu

Może miałaś za ciepły wosk? Mnie pierwszy raz też sie tak stało ale w przypadku pach. Włoski zamiast oderwać się przy szarpnięciu odklejały się od paska więc też zrezygnowałam. Ale po kilku dniach spóbowałam na nowo i wszystko poszło ok,wszystkie włoski się "pięknie" oderwały.Wosk musi być nie za gorąc- powinien się tak ciądnąć jak miód.Przed nałożeniem na skórę zdezynfekuj ją, zeby była czysta i sucha. Powodzenia.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-09, 09:27   #8
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: depilacja woskiem - znowu

no wlasnie - czy po nalozeniu wosku powinnam odczekac z minutke zeby stezał? Kiedys uzywalam wosk Strep (na goraco bardziej niz na cieplo [img]icons/icon7.gif[/img] ) i trzeba bylo czekac, tutaj zasugerowalam sie tym ze producent nic o tym nie wspomina. kiedys slyszalam ze depilacja tą metoda wyjdzie lepiej gdy skore posypie sie wczenisje talkiem - mam nadzieje ze nie bede musiala sie do tego sposobu uciekac [img]icons/icon10.gif[/img]
Rowniez pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 09:44   #9
witch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 15
Re: depilacja woskiem - znowu

A może włoski są za krótkie?
witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 10:21   #10
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: depilacja woskiem - znowu

Nie , nie możesz czekać, zaraz po nałożeniu wosku należy pezyłożyć ten pasek w kierunku wzrostu włosków. Włoski muszą mieć przynajmniej 05 cm.Potem przygladzić i zaraz zerwać pod włos.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 22:33   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: depilacja woskiem - znowu

ja miałam ten sam problem z tym samym woskiemi, więc od roku stoi bezużyteczny, ale może skuszona waszymi radami spróbuje jeszcze raz? ale jakoś trudno mi uwierzyć ,że on naprawdę może być skuteczny.moje wrażenia były bardzo złe.uznałam, że to badziewie.czyli mówicie, że jest sens hodować te 0,5 milimetra włosów? [img]icons/icon9.gif[/img] życie jest ciężkie. [img]icons/icon12.gif[/img]
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-24, 17:53   #12
jutrzenka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15
Depilacja woskiem

Cześć.Znowu wlecę z tematem depilacji ale nie dokońca wiem co chcę.Tzn wiem,ze chcę sobie wydepilować nogi plastrem z woskiem ale niewiem jaki jest najlepszy a nie chcę tracić przy tym za dużo pieniędzy.Czy ktoś to próbował już? Podobno boli? A na ile starcza efekt gładkości ? Jakiej firmy sa najlepsze a wogóle jakie firmy są dobre w woskach? Ile mogę zapłącić za takie przybory? Czy po wykonaniu widać jakieś pęknięcia,krostki itp.? proszę o pomoc.
jutrzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-24, 21:52   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Depilacja woskiem

Była kiedyś taka firma :After Streep (chyba nie pomyliłam nazwy) - mieli bardzo dobre preparaty do depilacji - nie wiem czy jeszcze tak firma istnieje na polskim rynku.
Czy depilacja woskiem boli? Boli -ale bardziej boli gdy wykonujesz ją sama sobie - gdy robi depilację druga osoba jest możliwość lepszego napięcia skóry i ból jest mniejszy. Są miejsca w których nawet ja nie wykonuję depilacji samodzielnie (pachy i bikini) - a mam w depilacji dużą wprawę - za bardzo boli i nie jest tak dokładnie jak wówczas gdy robi to druga osoba.
Gładka skóra? Zależy jak szybko rosna Ci włosy - zwykle dwa tygodnie jest zupełnie gładka skóra , potem pojawiają się włoski , ale nie są jeszcze tak widoczne i po ok.4 tygodniach trzeba zabieg powtórzyć (chociaż mam klientki ,które robia depilację raz na trzy miesiące - szczęściary ,które mają bardzo słabe owłosienie,jasne i w dodatku wolno rosnące).
Nie wiem co miałas na myśli pisząc "pęknięcia" - po depilacji skóra jest zaczerwieniona, może być także widoczne przejściowe podrażnienie - wygląda to jak bąbelki np. po oparzeniu pokrzywą - te "efekty" dość szybko znikają i po kilku godzinach nie widać ,że miałaś zrobiony zabieg.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 17:28   #14
jutrzenka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15
Depilacja plastrami

Co prawda teraz jest zima i nie potrzeba pokazywać nóg jednak ja musze!Nienawidze golic nóg!Okropnie szybko odrastają a nie mam czasu na codzienne zabiegi.Zawsze jednak stosowałam ta metodę.Teraz chciałąbym ją zmienić na plastry.Niewiem jednak jak to 'działa'.Podobno potrzebna jest pomoc drugiej osoby ale uwazam ze mogłabym sama sobie dać radę.Wiem również że efekt trzyma się dosyć długo.Tzn ile? Na ile problem nóg miałabym z głowy?Czy o bardzo boli??Czy są jakieś domowe metody by bardzo nie bolało?Jak należy nogi po takim zabiegu pięlęgnować?Proszę pomóż i powiedz jak to z tymi plastrami jest. pozdrawiam
jutrzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 17:37   #15
Shandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28
Re: Depilacja plastrami

witam,postaram Ci sie choć troche pomócmyśe,że sama poradzisz sobie z tym zabiegiem.Nóżki rzeczywiście są długo gładkie,ale to sprawa indywidualna,zależy czy sa ciemne i mocne,wiadomo,że jeśli masz jasne efekt będzie trwalszy.Ale generalnie jest to ok.2-3tyg.Aby złagodzić ból najlepiej wykonywać depilacje po wyjściu z kąpieli,wtedy ból jest mniejszy.Ja po jakims czsie przyzwyczaiłam się i teraz już nieczuje dyskomfortu ,pozdrówka,cmok
Shandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-24, 22:45   #16
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
depilacja woskiem a długość włosków

Czy do depilacji woskiem nadają się włoski o długości ok. 1 cm? Czy może są za długie?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-24, 23:47   #17
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: depilacja woskiem a długość włosków

No coś Ty, za długie na pewno nie. Jeśli chodzi o pierwszą depilację, to właśnie im dłuższe, tym lepiej (podobno)
Ja w każdym razie właśnie niedawno byłam pierwszy raz na depilacji nóg i miałam właśnie włoski około 1 cm. No i wszystko było ok, tyle tylko, że okazało się, że włosy nie równo mi odrastają i część włosków miała 1cm, a część tak króciótkie, że się nie złapały i teraz drapią
Więc teoretycznie powinnam była zapuścić tak, żeby jedne miały 2cm, a inne 1cm, no ale łatwo powiedzieć
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 00:09   #18
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: depilacja woskiem a długość włosków

Dzięki za odpowiedź. W sumie wiem, że włoski do wosku muszą być dłuższe niż krótsze (to nie będzie moja pierwsza depilacja woskiem), ale jak tak patrzę na te moje, to mam głupie wrażenie, że wosk sobie z nimi nie poradzi Ale ja jak zwykle przewrażliwiona jestem Po prostu zawsze depilowałam trochę krótsze włoski.
A co do nierównych włosków, to myślę, że zima jest dobrą porą, żeby jakoś je "wyrównać", choć wiem jak nam kobietom trudno zdobyć się na "zapuszczanie"
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 10:17   #19
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: depilacja woskiem a długość włosków

jeżeli depilacja wykonywana jest miękkim woskiem to lepiej aby włoski były dłuższe (1 cm wystarczy , ale może zdarzyć się tak ,że część włosów nie odrosła do wymaganej długości i będzie problem z ich usunięciem), wosk twardy poradzi sobie z dużo krótszymi włoskami.Tego typu wosk polecany jest do szczególnie trudnych włosków (i wrażliwych miejsc np.pachy,bikini,wąsik - ale można nim depilować także nogi)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-25, 12:23   #20
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: depilacja woskiem a długość włosków

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 12:30   #21
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: depilacja woskiem a długość włosków

Beatko, a co zrobić jeśli po drugiej depilacji nadal nie mam gładkich nóg?
Bo tak: na pierwszą depilację poszłam z "zapuszczonymi" włosami tak gdzieś właśnie do 1cm. No ale były też krótsze, które się nie wyrwały.
Kosmetyczka powiedziała, żeby poczekać ze 2 miesiące i przyjść na wyrwanie tych, które wtedy były takie króciótkie. No i poszłam, ale okazało się, że znów oprócz tych długich są takie króciónie, które się nie złapały

No i co, tak w kółko będzie? Że wyrwę te długie, zostaną krótkie, pójdę za 2 miesiące, te włosy, które poprzednio były krótkie, będą już długie, ale będą też nowe krótkie

Może zasugerować kosmetyczce, żeby zrobiła depilację twardym woskiem?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 12:33   #22
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: depilacja woskiem a długość włosków

To chyba wosk nigdy mnie nie czeka - włosy rosną mi na nogach maks. do 1 cm (a zazwyczaj 5 mm).....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 16:41   #23
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: depilacja woskiem a długość włosków

Jeżeli włosy nie są bardzo grube i mocne to do każdego rodzaju wosku wystarczy długość ok.7-10mm . Wosk twardy lepiej radzi sobie z krótkimi włoskami. Jeżeli czekałaś tak długo aby włoski odrosły to może błąd tkwi w technice wykonania depilacji - może kosmetyczka zamiast wyrwać włosy urwała część z nich - niestety to sie zdarza -szczególnie jeśli włosy są mocne i twarde.Możesz oczywiście zapytać o depilację woskiem twardym - ma on wyższą temperaturę topnienia ok.47 stopni -nie jest wskazany dla osób z rozszerzonymi naczynkami na nogach.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 13:23   #24
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: depilacja woskiem a długość włosków

Stwierdzilam, ze przylacze sie do tematu. Ja kilkanascie razy mialam depilowane wloski na nogach... oczywiscie tylko przed pierwsza dapilacja maly rowna dlugosc... Sadze, ze jestes przyzwyczajona do golenia maszynka lub kremem, bo tylko wtedy wloski maja rowna dlugosc. Tak jak moja poprzedniczka zauwazyla, niektore wloski urywaja sie (oczywiscie wiekszosc jest wyrywana z cebulkami).
Aha, a co do dlugosci, na poczatku warto isc jak ma sie nieco dluzsze (ok 1cm), pozniej ja chodzilam jak mialam ok 5mm i wystarczalo spokojnie.
Ja jednak zrezygnowalam z depilacji woskiem... nie dosc ze grogo, to jeszcze musialam dosc czesto chodzic (jesli chcialam miec naprawde ladne nozki, bo jak pisalam-roznie odrastaly) i teraz uzywam depilatora elektrycznego. Wiem, ze nei jest on dla wszystkich, jednak ja jestem bardzie zadowolona, gdyz moge pozbyc sie wloskow kiedy chce, a o wiele bardziej sie to opalaca, bo wydalam pieniadze tylko raz na kupno urzadzenia.
Jesli wolisz zostac przy depilacji woskiem, to po oslabieniu wloskow, bedziesz mogla chodzic do kosmetyczki rzedziej.
Serdecznei pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 09:54   #25
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
problemy z depilacja

usuwam wloski woskiem, kiedys na zimno w plastrach a teraz takim z rolki Veeta chyba. I generalnie jestem zadowolona tylko nie moge wyrwac tych z tylu uda. A bardoz bym chciala. Prubowalam w kazda strone ciagnac ale one po prostu sa tam inne. Do kosmetyczki nie pojde bo nie mam pieniedzy na to wiec powiedzicie jak wy ot robicie, bardoz prosze bo na razie je gole ale nie podoba mi sie to rozwiazanie
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 11:51   #26
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: problemy z depilacja

Możesz poprosić w gabinecie o depilację tylko tylnej strony ud - nie wiem jak w innych miastach ,ale w moim Studio cena za taką częściową depilację to ok.15-20 zł. Sama będziesz mieć problem z nałożeniem wosku we właściwym kierunku i ściągnięciu go wraz z włosami w odpowiedni spoósb - z tego co napisałaś wynika ,że włoski rosną w różnych kierunkach.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 12:08   #27
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: problemy z depilacja

maz mi to robi znaczy on mi cale nogi depiluje tylko tam to nie wychodzi. Te wloski sa jakby mocniejsze a zerwanie wosku powoduje tylko pobrudzenie wloskow woskiem i bol
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 15:56   #28
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: problemy z depilacja

podnosze...........
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 07:24   #29
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: problemy z depilacja

ostatni raz podnosze a potem sie poddam
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 14:13   #30
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: problemy z depilacja

No dziewczyny, kurde blaszka doradźcie, dziewcze Was przecie pięknie prosi, żadna w tym miejscu się nie gola!? No co Wy, do robty, odpowiadać szybko! Ja tam nie mam w tym miejscu włosia, a może mnie się od siedzenia na fotelu i wiercenia pupką wykrusza Lidqo, a może kup kawał filcu i powierć się troszkie, hę!
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 22:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.