Sztuczne paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-28, 22:23   #1
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214

Sztuczne paznokcie


Mam ochotę na sztuczne paznokcie, żeby zobaczyć jak to jest. Kupiłam sobie takie w supermarkecie za 5 zł, ale niestety nie chcą się przykleić. Koleżnka powiedziała mi, żebym przykleiła je klejem Super Glue, ale boje się czy to nie zniszczy moich paznokci. Może ktoś mi doradzić jakiś klej lub tanie sztuczne paznokcie, które nie odkleją się po pierwszej kąpieli?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-28, 22:39   #2
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Sztuczne paznokcie

w zadnym wypadku super glue!!!!! to nie jest absolutnie klej do paznokci, skleja wszystko na amen wiec nie pozbedziesz sie tych paznokci nigdy!!! a takie paznokcie trzeba zmieniac co tydzien. ja uzywalam klej sally hansen.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-28, 22:56   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Sztuczne paznokcie

A z jakiej firmy miałaś paznokcie? Ile kosztuje ten klej? Jest dobry?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 09:36   #4
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Sztuczne paznokcie

mialam paznokcie firmy CLAWS (11 zł), jedne z tanszych na rynku, ale wydaje mi sie ze najwazniejszy jest dobry klej.Ten, ktory jest w opakowaniu z paznokciami jest dosc słaby Za klej Sally Hansen 2000 LB.Professional strength nail glue 3 ml rok temu zapłacilam ok 30 zł, uzylam go 7 razy i jeszcze zostalo, po roku nic sie z nim nawet nie dzieje i czasem reperuje moje wlasne dlugie pazurki tym klejem .nie jest idealny, zdarzylo mi sie po 5 dniu zgubic sztucznego paznokcia podczas przymierzania sandalów w sklepie ale nikt na szczescie nie zauwazyl
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 10:00   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Sztuczne paznokcie

Ja zdecydowanie odradzam sztuczne paznokcie - jakie by nie były , nawet te droższe na pewno zniszczą płytkę paznokciową - a potem trzeba długo czekać aby stan paznokci wrócił do normy.
Kleje typu Super Glue - nie są przeznaczone do stosowania na paznokcie - co za pomysł!??
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 11:18   #6
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Sztuczne paznokcie

ja mam założone tipsy i radziłabym wam odłożyć troszkę grosza i dać sobie założyć takie, wyglądają one bardzo naturalnie - nie odpadną przy przymieżaniu butów hihihi
i wyglądają bardzo naturalnie
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 14:09   #7
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Sztuczne paznokcie

hmmm... nie wiem czy wyglądają naturalnie bo ja z daleka rozróżniam tipsy i akrylowe paznokietki...
Powiedz koleżance zeby sama użyła Super Glue... ciekawe jak by się zdejmowało takie sztuczne paznokcie po tyk kleju, jak wogle by się je usunęło
Ja kiedyś kupiłam też takie taniutkie paznokietki i ten klej był dobry, ale mi jakoś nie pasują wogle takie paznokcie (czuje się dziwnie) i dlatego tego samego dnia jeszcze je zdjęłąm... płytka paznokcia była troche zniszczona, ale już po tygodniu doszły pazkokcie do ładu
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-29, 15:07   #8
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Sztuczne paznokcie

Super Glue na pewno nie zastosuję, bo wiem co to za klej. Inna moja koleżanka w liceum przykleiła paznokcie butaprenem. Kupiłam sobie dzisiaj utwardzacz 3 w 1 z firmy "Bell" i zobaczę czy stwardną mi moje naturalne paznokcie, żebym nie musiała używać sztucznych. Moje paznokcie osiągają długość nawet 2 cm (mierząc cały paznokieć), ale obecnie połamały mi się i dziwnie czuję się w takich krótkich, więc chciałam spróbować sztucznych.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 15:11   #9
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 140
Re: Sztuczne paznokcie

Tak jak słusznie rzekła Dolly - sztuczne pazury są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka. Nie zakładajcie ich dziwczyny, po co aplikować sobie coś, co od razu wygląda nienaturalnie ? Nie mam cudownych paznokci, ale wolę je takie jakimi są...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 15:23   #10
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Sztuczne paznokcie

a ja w dalszym ciągu uważam że moje tipsy wyglądają bosko i wcale nie widać że są sztuczne może dlatego że moje naturalne też są łudząco podobne to tipsów i będę się upierać że jeśli ktoś jednak chce się zdecydować na sztuczne to polecam tipsy żelowe
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 15:46   #11
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Sztuczne paznokcie-do Agnieszki

Agnieszko, a ile kosztuja takie paznokcie żelowe? i jak czesto trzeba je uzupelniac? a mozna malowac je lakierem kolorowym ? bo ja mam dlugie wlasne ale sprzatanie, zmywanie itp. bardzo je niszcza i łamia
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-29, 18:14   #12
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Sztuczne paznokcie-do Agnieszki

powiem tak:
koszt założenia wacha się od 70-100zł. w zależności od gabinetu uzupełniać je trzeba co 3-4 tyg. w zależności jak paznokcie szybko rosną - tutaj koszt założenia 30-50zł.Po 2 takich uzupełnieniach zaleca się wymianę na nowe tipsy bądz ścięcie paznokci na krótko i " chodowanie " już własnych.
Lakiery na takich paznokciach trzynają się ponad tydzień i to takie nawet te najtańsze z 3 zł. robię w tych paznokciach wszystko i nie ma obaw że coś się stanie . Mamkamentem jest to że jak się już rezygnuje z tipsów to póki cała płytka nie odrośnie własne paznokcie są słabsze i cieńsze ( ale to tylko czasowe)
pozdrawiam aga
P.S
jeśli jeszcze masz jakieś pytania to z miłą chęcią ci odpowiem
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 21:20   #13
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Sztuczne paznokcie-do Agnieszki

juz wiem wszystko, dzieki trzeba bedzie o tym pomyslec
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 21:33   #14
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Sztuczne paznokcie-do Agnieszki

ja jestem z nich naprawdę zadowolona nie musisz już sie martwić o cokolwiec co robisz , nie straszne ci wtedy zmywanie naczyń czy szorowanie podłogi.
Ja już miałam 2 razy uzupełniane i czas najwyższy iść je wymienić ( byłam ostatnio jakieś ponad 3 tyg. temu) ale teraz jestem na urlopie więc mi się nie opłaca , idę za 2 tyg. na wymianę bo będę miała wesele u kuzyna więc pazurki muszą lśnić, i marzy mi się cudowny francuski manicure taki z cyrkoniami i brokatem....
pozdrawiam aga
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 22:37   #15
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Sztuczne paznokcie-do Agnieszki

Agnieszka, a skąd jesteś? Wydaje mi się, że takie ceny to bardzo tanio jak na paznokcie żelowe. Też chciałam je kiedyś założyć, ale wołali kupę kasy . Z tego co pamiętam 170zł za założenie i 100zł za każde uzupełnienie dlatego zrezygnowałam...
Masz racje co do tego, że tipsy żelowe (oczywiście dobrze zrobione) wyglądają naturalnie, ya widziałam takie u koleżanki - jak prawdziwe, bardzo długie, mocne i zdrowe pazurki.
Strasznie Ci zazdroszcze szczęściaro, że trafiłaś na takie ceny
Mam prośbę, możesz napisać czy bardzo to się rzuca w oczy gdy nie uzupełniasz przez dłuższy czas np. tak jak teraz? Czy przy chodowaniu własnych paznokci (nakładanie samej warstwy żelowej bez tipsa) paznokcie są też tak mocno spiłowywane jak przy nakładaniu na nie tipsa?
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 08:15   #16
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Sztuczne paznokcie-do Agnieszki

witam
ja jestem z zielonej góry i u nas są takie ceny , normalnie to za żelowe wołają koło 80 ale ja znalazłam i po 70 zł. a uzupełnienie to nawet znalazłam za 35 zł. z malowaniem a standartowo biorą 50-55zł.
a co do uzupełniania, to jeśli się uzupełnia systematycznie to ponoć można tak cały czas bez wymieniania tipsów, ja tę sprawę troszkę zaniedbałam bo nie byłam na uzupełnieniu ( brak kasy)i idę za 4 tyg. na wesele i chcę mieć nowe a teraz jestem na urlopie ale jeśli paznokieć odrasta to mozna żel który widać na brzegu spiłować pilniczkiem(gruboziarnist ym papierowym) i pomalować to naprawdę nic nie widać, ja zresztą też tak robiłam.
pozdrawiam aga
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 10:12   #17
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Sztuczne paznokcie

Ja tam swoje szuczne pazurki mam już prawie 2 latka
Tylko ... hmmm.... co to znaczy sztuczne, bo tipsy to mi już zrosły 100 lat temu ...
Bardzo lubię długie pazurki, a jeszcze bardziej mó małżonek Niestety kilka lat temu dopadła mnie silna nadkwasota (taka jędza i nerwus ze mnie), która spowodowała, że pazurki poszły .... w Maskwu ....
Nad założenie tipsów zastanawiałam się ponad pół roku, bo to niszczy paznokice, uzupełniać trzeba oraz milion innych wątpliwości, których teraz zupełnie nie mam. Jak już wcześniej napisałam założone tipsy po kilku miesiącach zrosły zupełnie i od tamtego czasu długość pazurków jest jak najbardziej moja własna, natomiast "niewłasna" jest warstwa żelu, którą raz w miesiącu uzupełniam i odświeżam. Efektem tego są długie pazurki, idealnie gładka płytka i lakier trzymający się co najmniej tydzień (a po tym czasie i tak nie ma żadnych odprysków a jedynie starty kolor na brzegach).
I na koniec: jedyne co wygląda przy takich pazurkach nienaturalnie to ich długość kiedy nie mam czasu biec do salonu na ich przypiłowanie
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 10:31   #18
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Sztuczne paznokcie

to mnie troszkę pocieszyłaś bo do tej pory to nie byłam przekonana do końca jak to jest z tym ciągłym uzupełnianiem, ale jak widać można i to z niezłym skutkiem skoro masz już je ponad 2 lata. Ja niestety teraz zaniedbałam sprawę i nie poszłam na uzupełnienie czego skutkiem jest brak już 3 paznokci bo mi po prostu w miejscu zakończenia żelu popękały ,ale za 2 tyg. jak sobie znow założę tipsy to będę chyba już tylko uzupełniała bez końca...
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 10:32   #19
Dotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 37
Re: Sztuczne paznokcie-do Agnieszki

Hej Agnieszka!
ja tez jestem z Zielonej Góry! możesz mi podać adres tej kosmetyczki u której zakładałaś tipsy? robiłaś u niej tylko paznokcie czy jeszcze jakies inne zabiegi?
pozdrowionak Dotka
Dotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-30, 10:45   #20
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Sztuczne paznokcie-do Dotki

hej
jeśli chcesz namiary na tę kosmetyczkę to napisz do mnie na gg bo nie wiem czy takie podanie adresu -czy tak mozna.... gg-4340670
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 11:02   #21
Dotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 37
Re: Sztuczne paznokcie-do Dotki

Aga niestety jestem teraz w pracy i nie mam zaistalowanego gg (firma zabrania) może podasz mi na maila? stefkas@poczta.fm
Dotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 11:08   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Sztuczne paznokcie-do Dotki

czesc
ja tez jestem z zielonej ,a pracujesz może na Dekoracyjnej?
bo tam jest firma która zabrania miec zainstalowane gg
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 11:35   #23
Dotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 37
Re: Sztuczne paznokcie-do Agi

Dzięki Aga! ale gdzie mniej więcej jesta ta ulica? bo musze sie przyznac ze pierwszy raz o niej slysze!!
Dotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 11:37   #24
Dotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 37
Re: Sztuczne paznokcie-do Dotki

Hej! nie, pracuje na naftowej (ale nazwy nie moge podac, bo moga mnie wysledzic z firmy, a to by bylo nie ciekawe zwlaszacza w godzinach pracy)
Dotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 12:21   #25
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Sztuczne paznokcie

mojej mamy koleżanka poszła raz do kosmetyczki żeby się przyjżeć jak to robi i teraz sama sobie kupuje do tego potrzebne preparaty i zakłada... i bardzo ładnie jej to wychodzi, ale i tak widać że to nie naturalne pazurki
...u mnie to bym musiał chyba co tydzień chodzić na wypełnianie bo pazurki rozną mi bardzo szybko- 3mm na 2dni
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 12:30   #26
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Sztuczne paznokcie

a ja sie jutro wybieram na utwardzanie zelem naturalnych paznokci
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 14:23   #27
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Sztuczne paznokcie

Ile takie utwardzanie kosztuje?Czy po tym zabiegu paznokcie są mocniejsze? Jak to się robi?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 14:28   #28
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Sztuczne paznokcie

Znowu nastawiłam się na te paznokcie Ola, napisz ile zapłaciłaś za samo utwardzanie, ya chyba też poszukam jeszcze jakiegoś salonu z niższymi cenami
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 14:38   #29
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Sztuczne paznokcie

ide jutro Opole jest bardzo drogim miastem i niezaleznie od tego czy wybiore sie do autoryzowanego Sothysa czy do zwyklego gabinetu zaplace ok 120 zl polega to na tym ze na naturalne paznokcie (ja juz mam długie) naklada sie żel naturalny ktory wyglada tak i tak utwardza jak metoda żelowa z tipsami.ja to robie dlatego ze wlasne pazurki mam dlugie ale niestety jak chce na przyklad ugniesc ciasto, to lamia mi sie np. dwa na raz
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 14:58   #30
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Sztuczne paznokcie

orientuje sie ktos ile moze kosztowac samo utwardzenie zelem paznokci w Warszawie???mozecie mi polecic jakis fajny niedrogi(jak na ta usluge) gabinet?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-21 11:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.