Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-29, 19:44   #1
bebe-n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 50

Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?


Wiem, że ten temat jest bardzoooo często poruszany, ale jeszcze raz o depilacji bikini. Zawsze robię to sama, ale chcę wybrać się do salonu na profesjonalną depilację i boję się trochę, bo nie wiem czego się spodziewać. Jak wygląda ten zabieg?
bebe-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 00:48   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Proszę o pomoc

Depilacja bikini będzie najskuteczniejsza jeśli włoski będa miały długość nie mniejszą niż 5 mm nie większą niż 1 cm (czym dłuższe włosy tym bardziej boli - a często jest tak ,że kosmetyczka musi najpierw przyciąć włoski -przedłuża to zabieg). Zabieg depilacji powinien byc przeprowadzony w intymnej atmosferze - w moim Studio wygląda to tak ,że klientka dostaje jednorazowe majtki(stringi),zostawiam ją samą w gabinecie aby mogła się spokojnie przebrać - gdy jest gotowa kładzie się na fotel (najlepiej całkiem płasko), bikini depilowane jest małymi fragmentami , skóra musi być mocno napinana i przytrzymywana - możesz pomagać kosmetyczce i napinać rękami skórę w miejscach które Ci wskaże, włosy z wewnętrznej strony ud także powinny być usunięte - kosmetyczka będzie mówić Ci w jaki sposób masz się ułożyć na fotelu aby zabieg był zrobiony efektywnie i jak najmniej boleśnie. Niestety boli - ale jeśli depilacja jest robiona dobrze i szybko to ból można wytrzymać. Po depilacji nakładane są preparaty łagodzące, jesli masz skłonność do zapalenia ,podrażnienia mieszków włosowych po depilacji może być wykonany zabieg d'arsonvalizacji (działanie dezynfekujące,ściągające, przeciwzapalne).
Nie bój się ,ale wybierz sprawdzony gabinet i kosmetyczkę która zrobiła już mnóstwo takich zabiegów.Wosk nie może być zbyt gorący - skóra w tym miejscu jest cieńka i delikatna - no ale to już kosmetyczka powinna wiedzieć jak przeprowadzić zabieg.Ty musisz tylko zdecydować się jak głęboko chcesz wydepilować bikini.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 10:00   #3
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Proszę o pomoc

Beatko,
jeżeli już jesteśmy przy tym temacie, również chciałabym Cię prosić o radę.
Otóż przetestowałam już wiele metod depilacji bikini i każda kończyła się silnym podrażnieniem i paskudnymi czerwonymi krostkami Jak dotąd najmniejsze uczulenie mam po ... (wiem, że to metoda barbarzyńska, ale cóż zrobić ) goleniu maszynką ... na sucho ... bo po wszystkich piankach tak mnie szczypało, że chej, no i skóra była czerwona jak pieron
Niestety po takim usuwaniu włosków już następnego dnia skóra nie jest gładka i pojawiają się czarne kropeczki
Wrastanie jakoś opanowałam szorując się codziennie drapiącą gąbą do peelingu ale chciałabym również spróbować jakoś opóźnić odrastanie. Może posiadasz jakieś tajemne patenty na osłabienie i opóźnienie odrostów ???

Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 10:05   #4
bebe-n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 50
Re: Proszę o pomoc

Bardzo dziękuję za opisanie zabiegu. Wreszcie mogę wybrać się do gabinetu bez obaw.
bebe-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 10:05   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Proszę o pomoc

dołączam się do tego wątku i mam pytanie w jakich granicach kształtuje się cena za depilację bikini
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 22:03   #6
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Chciałam się spytać Beaty czy dalej wykonuje depilację bikinii w swoim gabinecie i czy jest ona wykonywana woskiem i jaki jest tego koszt.
Z góry dziękuję
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 00:36   #7
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

a ja chciałabym zapytać czy miejsce między pośladkami również jest depilowane?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 13:55   #8
aniaRek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bridgwater
Wiadomości: 24
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Dobre pytanie - tez jetem ciekawa tego. Chcialabym sie wybrac na taka brazylijska depilacje. Z niecierpliwoscia czekam na nowe wiadomosci i opinie
aniaRek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:14   #9
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
a ja chciałabym zapytać czy miejsce między pośladkami również jest depilowane?
Tak, tam również można depilować.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 21:05   #10
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Wiem, że taką depilację robią dziewczyny za 25 zł, w Szczecinie widziałąm w 2 gabinetach 50 i 55 zł u moderatorki. Nie jest to aż tak wysoka cena, bo bywają nawet od 90zł

Depilował się już ktoś ze Szczecina?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 21:59   #11
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

ja wlasnie niestety popelnilam blad bo miedzy posladkami raz troszke wyjechalam i teraz mi tam rosna wlosy ... troche sie tego wstydze ;/

a czy moglabym tam wydepilowac plastrami? nie chce isc do kosmetyczki bo ttylko by miala ze mna klopot...
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 23:26   #12
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez licorice Pokaż wiadomość
ja wlasnie niestety popelnilam blad bo miedzy posladkami raz troszke wyjechalam i teraz mi tam rosna wlosy ... troche sie tego wstydze ;/

a czy moglabym tam wydepilowac plastrami? nie chce isc do kosmetyczki bo ttylko by miala ze mna klopot...
Każdy ma tam włosy A w depilowaniu żaden kłopot - trzeba się tylko odpowiednio ustawić Samej może być Ci trudno, ale spróbuj jeśli już wcześniej używałaś wosku do bikini.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:22   #13
licorice
Raczkowanie
 
Avatar licorice
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Każdy ma tam włosy A w depilowaniu żaden kłopot - trzeba się tylko odpowiednio ustawić Samej może być Ci trudno, ale spróbuj jeśli już wcześniej używałaś wosku do bikini.
Wiem wiem tylko ze jak pisalam wyjechalam troche poza "wciecie"
Kupie plastry i zobacze
thx
licorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 00:28   #14
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 97
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

a ja sie zawiodlam, bo poszlam na depilacje bikini, bo chcialam zrobic niespodzianke mojemu chlopakowi (brazylijska), no i co? sama czynnosc nie byla jakos specjalnie bolesna - tak w granicach wytrzymalosci, kosmetyczka dzialala pewnie i szybko, tez dostalam majteczki, profesjonalnie. no ale niestety juz nastepnego dnia pojawily mi sie czerwone krostki, jedna krostka w miejscu kazdego wloska! wygladalo to fatalnie, owszem, sadze, ze to nie wina kosmetyczki, moze mam po prostu taka skore delikatna, bo ani wosk nie byl za goracy, ani sie z tym kobitka nie cackala za bardzo, no ale wyobrazcie sobie jaka niespodzianke mial chlopak.... tylko spojrzal sie ze zdziwieniem i widzac moja mine stwierdzil: nie mam pytan....
bombayia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 01:00   #15
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

nie trezba bylo sie znim kochac tego dnia :P:P ja bym powiedziala ze zle sie czuje i nie ma bata
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 17:26   #16
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

a po jakim czasie włosy zaczynają odrastać? no i jak odrastają to znowu trzeba czekać aż osiągną odpowiednią długość żeby iść na kolejny zabieg
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:50   #17
Ketty92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Witam Was !! Chciałam się poradzić właśnie co do depilacji bikini
Mam ogromny problem Początkowo depilowałam sobie te miejsca kremem ale wyczytałam ze jest szkodliwy i podrażnia skórę poza tym włoski odrastały już na drugi dzień były kujące i mocniejsze więc na jakiś czas przestałam .... ale teraz chciałam sobie wydepilować plastrami .... tylko nie wiem jak sie to robi ???.. czy je trzeba jakoś podgrzewać ?? czy da się nimi wydepilować do zera czy tylko okolice i wg ....po jakim czasie włoski odrastają ??? Proszę o odpowiedź bardzo mi zależy ;I
Ketty92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:05   #18
Ketty92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Hej mam jeszcze takie pytanie ... czy wy się depilujecie w tych miejscach oprócz dla facetów :P to dla samej siebie .. w sensie, żeby wam było swobodniej ....???? Bo ja na przykład mam ta, że jak założe dżinsy z dżinsu grubszego i usiądę noga na nogę to strasznie mnie te włosy gniotą i wg ... do bani ...?????
Ketty92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 17:12   #19
megi1883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 34
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Witam!!! Czytałam Wasze forum zanim wybrałam się do kosmetyczki na depilacje bikini, bardzo się bałam i byłam skrępowana póki co zrobiłam tylko linie bikini i miedzy pośladkami bo to najbardziej mi przeszkadzało ale planuje kiedyś zrobić całość. Muszę powiedzieć że jestem bardzo mile zaskoczona wizytą u kosmetyczki co prawda nie dostałam jednorazowych stringów o których pisała Pani Beata ale kosmetyczka miała dobre podejście i już po chwili nie czułam skrępowania jeśli chodzi o ból to w porównaniu do bólu który czułam przy próbach depilacji w domu to było nic, kiedyś też próbowałam golić ale odrastające włosy sprawiały więcej bólu i problemów niż depilacja woskiem u kosmetyczki. Jestem naprawdę zadowolona z efektu więc jeśli planujecie pozbyć się zbędnego owłosienia miejsc intymnych to tylko u kosmetyczki.
megi1883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 17:27   #20
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Na czym polega depilacja brazylijska?
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 11:23   #21
megi1883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 34
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Witaj!!!
Depilacja brazylijska polega na wydepilowaniu w całości okolic intymnych.
megi1883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:37   #22
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez megi1883 Pokaż wiadomość
Witaj!!!
Depilacja brazylijska polega na wydepilowaniu w całości okolic intymnych.
Aaaaa Czyli nawet "nie wiem" co mam pod majtkami Zawsze depiluje wszystkie włoski Od czasu do czasu paseczek zostawiam dla TŻ
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 19:09   #23
kassia87
Raczkowanie
 
Avatar kassia87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Ketty92 Pokaż wiadomość
Hej mam jeszcze takie pytanie ... czy wy się depilujecie w tych miejscach oprócz dla facetów :P to dla samej siebie .. w sensie, żeby wam było swobodniej ....???? Bo ja na przykład mam ta, że jak założe dżinsy z dżinsu grubszego i usiądę noga na nogę to strasznie mnie te włosy gniotą i wg ... do bani ...?????
depiluje się owszem dla mojego faceta ale również dla samej siebie, niekomfortowo się czuję kiedy włoski zaczynają odrastać
__________________
Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:
- Co sądzisz o sytuacji na świecie?
- Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
- Który zwycięży?
- Ten, którego karmię
kassia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 14:18   #24
diunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 19
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Dziewczyny kogo w Szczecinie poleciłybyście do całkowitej depilacji bikini?
diunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:12   #25
zuzanna100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

witajcie wspania ly temat!! ja mam pytanie czy nie znacie dobrej kosmetyczki z bielska bialej? bo ja też marze o takiej depilacji
zuzanna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:39   #26
anapi
Raczkowanie
 
Avatar anapi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
GG do anapi
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Byłam na pierwszym zabiegu - niestety wybrałam się za wcześnie i kosmetyczka odesłała mnie do domu, by włoski troche podrosły Jak juz podrosły to odwiedziłam gabinet ponownie - wcale ta mocno nie bolało. Robiłam bikini brazylijskie, więc poszłam na całość

jednak mam pytanie - mineło już około 1,5miesiąca i włoski mi odrosły - jednak nie wszytskie. Wyglądam jak wyskubana kura Są one tak długie jak poprzednio gdy się depilowałam. Mam czekac aż reszta włosów odrośnie? Czy z takimi przezedzonymi włosami też moge iść?
anapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:01   #27
klarisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
GG do klarisss
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

a jak należy się przygotować przed depilacją bikini?

jakiś peeling? Wybieram sie w piątek...strasznie się denerwuje
klarisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:21   #28
zielonajagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

sluchajcie mam pytanie, nigdy nie robilam sobie depilacji, azwsze usuwalam wlosy maszynka, ogoleni masakra, chcialabym w koncu zdecydowac sie pojsc do kosmetyczki i usunac wlosy woskiem. Jednakze nigdy tego nie robilam i chicalam zapytac jak radzicie moge pojsc na depilacje brazylijska czy na pierwsyz raz lepiej pojsc na samo bikini?
i jeszcze jedno pytanie, bo tak czytam ale niemoge zbytnio rozroznic dep. bikini od brazylijskiej. Rozumeim ze brazylijska to jest wszystko plus zostaje ten paseczek. Jednakze jak chodzi o bikini to usuwa sie tylk owlosy te ktore sa widoczne w okolicy majtek czyli na udach czy wlosy lonowe tez? moge wiedziec dokladnie co usuwaja w przypadku depilacji bikinij?
zielonajagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:29   #29
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez zielonajagoda Pokaż wiadomość
sluchajcie mam pytanie, nigdy nie robilam sobie depilacji, azwsze usuwalam wlosy maszynka, ogoleni masakra, chcialabym w koncu zdecydowac sie pojsc do kosmetyczki i usunac wlosy woskiem. Jednakze nigdy tego nie robilam i chicalam zapytac jak radzicie moge pojsc na depilacje brazylijska czy na pierwsyz raz lepiej pojsc na samo bikini?
i jeszcze jedno pytanie, bo tak czytam ale niemoge zbytnio rozroznic dep. bikini od brazylijskiej. Rozumeim ze brazylijska to jest wszystko plus zostaje ten paseczek. Jednakze jak chodzi o bikini to usuwa sie tylk owlosy te ktore sa widoczne w okolicy majtek czyli na udach czy wlosy lonowe tez? moge wiedziec dokladnie co usuwaja w przypadku depilacji bikinij?
Bikini to to tylko to, co wystaje spoza majtek.
Brazylijska to usuwanie wszystkiego, zostaje tylko paseczek.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 23:11   #30
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: Jak wygląda depilacja bikini u kosmetyczki?

Jakie pozy podczas depilacji bikini trzeba przybierać u kosmetyczki ?
Chciałabym się wybrać, ale boję się,że to będzie dla mnie zbyt krępujące.. Interesuje mnie jedynie depilacja okolic bikini, ale przeraża mnie myśl,że jak kosmetyczka zobaczy,że miejsca intymne mam tylko `przycięte` to poczuje jakiś niesmak itp. :|
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 00:05:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.