cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-11, 18:12   #1
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Question

cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!


heej Dziewuszki!!!!

ja wieeem ze temat podkładow do cery mieszanej byl juz kilka razy ale blagam nie krzyczcie na biedna *nulke*

ja naprawde uzywalam wyszukiwarki i przejrzalam forum ale nie znalazlam zadowalajacej odpowiedzi i dlatego "wszczynam" podobny watek jeszcze raz, moze akurat ktoras z Wizazanek tez ma taka klopotliwa cere jak ja i nie moze sobie poradzic ze znalezieniem podkladu??

bo moja cera jest MIESZANA, ale jaaaak!!!
1) po umyciu jest napieta jak nie wiem i wydaje sie sucha, musi byc zawsze nakremowana
2) po 15 minutach od uzycia kremu zaczyna swiecic sie okropnie; ale ale, uwaga:
*jak uzyje kremu matujacego - pojawiaja sie suche miejsca i te okropne "skorki"
*jak uzyje kremu mocno nawilzajacego (nie natluszczajacego) to zaraz zaczyna sie swiecic
3) czesto wyskakuja mi krostki - nie jest ich duzo, ale zawsze jakas gdzies sie znajdzie i to takie duze bolace (jednak gdy uzywam w tych miejscach preparatow na tradzik itp to na drugi dzien nie moge sie umalowac - wyskakuja suche "skorki")
4) na polikach mam niestety troche blizn po tego typu niespodziankach - koniecznie do zamaskowania!
5)co dziwne, generalnie mam suche takie miejsca jak: czolo w okolicy brwi,, broda (czyli strefa "T", ktora przeciez powinna byc tlusta)i poliki przy krawedziach twarzy, a szczegolnie tluste jest czolo i poliki posrodku buzi (kolo noska )


z podkladem mam taki sam problem jak z kremem: jak wezme matujacy: suche skorki oraz ogolne wysuszenie skory murowane; jak wezme lekko nawilzajacy - swiece sie po godzinie (i nie pomaga baza matujaca pod spod ani puder sypki na wierzch)...

no i same powiedzcie, czy moja cera nie jest nienormalna??

Girls, pomocy!!!!czy ktos ma taki sam problem???

jakiego podkladu uzywac przy takiej skorze???
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:10   #2
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Przede wszystkim musisz skupić się na pielęgnacji, nie na podkładzie. Przypuszczam, że Twoja skóra jest odwodniona? przesuszona? stąd taka reakcja, zarówno nadmiar sebum, sucha, napięta skóra jak i wypryski.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 20:12   #3
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Powiem Tobie, że może byc jeszcze gorzej jak zaczniesz używać specyfików matujących- ja o mało zrobiłam sobie z mieszanej tłustą.
Tak jak pisze Agnieska- podstawa to pielęgnacja, łatwiej sięgnąć po podkład matujący, jednak u mnie już po 2 miesiącach odpowiedniego nawilżania i dbania o skóre było widać efekty
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 20:28   #4
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Question Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Dziewczynki!! a co konkretnie radzicie??

jak pielegnowac taka cere??

bo ja jak sie wykremuje to blyszcze sie na odleglosc - nie da sie wyjsc do ludzi!! takze musze jakis mat rzucac :/

Sisleys, widze ze Ty masz takie doswiadczenia, doradz prosze!!

a tak btw: bylam w zimie na serii zabiegow z kwasami u kosmetyczki, wtedy moja skora wygladala znacznie lepiej ale i tak byly wypryski i swiecenie:/ potem w zime uzywalamkremu poltlustego, teraz tez staram sie nie przesuszac skory - na noc mocny krem z mocznikiem (Xerial Visage, SVR), na dzien lzejszy krem nawilzajaco-matujacy (Mincer krem nawilzajacy matujacy z samoopalaczem) + kompakt L'oreal Ideal Balance (do mieszanej!) lub podklad MF Seamless + puder sypki Clinique.

wiec co robie zle??

doradzcie Kochane bo juz nie daje sobie rady! ciagle sie swiece
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 20:49   #5
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Ja bym Tobie doradziła żebyś znowy zaczęła używać kwasów + na dzień mocny filtr, np. lekki spray Avene, może być nawet zamiast kremu
Ja postanowiłam poczekać z kwasami do jesieni, ale też moja skóra przetłuszcza się coraz mniej. Zmian nie ma z dnia na dzień- ja od ponad pół roku już się nie matuję a efekty są od dość niedawna Więc trzeba mieć cierpliwość.

Przeszukaj forum biochemii- tam jest mnóstwo informacji dla takich cer jak Twoja.

Ja teraz nie stosuję żadnego kosmetyku matującego, na dzień i na noc pod kremy stosuję serum Estee Lauder Advanced Night Repair i na noc krem Clinique Repairwear Night, oba nawilżające a krem Clinique jest też regenerujący.
Na dzień lekki kremik nawilżający Eris Dermoprogram, podkład Dior Sculpt- też nawilżający, opruszony puderm EL Lucidity.

Jednak nie proponuję Tobie byś używała takiej samej pielęgnacji, dałam to tylko jako przykład co robię ze swoją mieszaną cerą.
Dla tłustych cer jest specjalny olejek Clarins Hulie Lotus lub olejek Dr Hauschka- oba używa się na noc i dają znakomite efekty.
Jedynie dla zmatowienia na podkład polecam puder jedwabny dr Hauschka lub skrobię modyfikowaną.

Naprawdę warto przejrzeć forum biochemii- na pewno zajmnie to Ci dość dużo czasu (wiem po sobie) ale dowiesz się wielu rzeczy
Biochemia:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:08   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Tak na szybkiego (nie mam teraz glowy do tego):
-Xerial może powodowac wypryski, mnie po nim wysypało, nieszczęsne masło shea. Nie mówię, że i Ciebie musi, ale możliwe, że jest przyczyną owych wyprysków
-najpierw bym zadbała o nawilżenie skóry, krem mocno nawilżający przez kilka dni, pod spód ewentualnie delikatny tonik kwasowy (Effaclar LRP), dopiero po tym tygodniowym - dwutygodniowym nawilżeniu skóry wprowadziłabym delikatne kwasy (moj ulubiony to AcneDerm). Może Cię wysypać przy kwasach, ale nie musi, nie wiem też co ewentualnie może Cię zapychać (ja jestem niewrażliwa na trójglicerydy i parafinę, ale załatwia mnie na cacy właśnie masło shea)
-jesli zaczniesz stosować kwasy - musisz pomyśleć o filtrach, wiem że to może przerażać, w miarę łagodnym wprowadzeniem będzie fluid Vichy lub LRP

Później po unormowaniu skóry pomyślałabym o wspominanych przez Sisleys olejkach (Hauschka potrafi podsuszyć), ale to dopiero za jakiś czas, kiedy dojdziesz z nią do względnego ladu

Zapraszam na Biochemię, poczytaj archiwum, załóż swój wątek w którym poprosisz o rady
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:10   #7
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

dziekuje Kochana zaraz wskakuje na ta biochemie!!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 21:44   #8
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Agnieska jest jedną z naszych specjalistek
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:48   #9
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

oki, wielkie dzieki juz zalozylam tam watek a w miedzyczasie przegladam inne biochemie i sobie czytam rozne roznosci...

troche sie tylko obawiam tych filtrow ktore proponujesz - dziewczyny pisza ze po tym sie jeszcze bardziej blyszczy!! (o ile to u mnie mozliwe jeszcze )
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:22   #10
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
oki, wielkie dzieki juz zalozylam tam watek a w miedzyczasie przegladam inne biochemie i sobie czytam rozne roznosci...

troche sie tylko obawiam tych filtrow ktore proponujesz - dziewczyny pisza ze po tym sie jeszcze bardziej blyszczy!! (o ile to u mnie mozliwe jeszcze )
ale jak używasz kwasy to filtr 50 jest konieczny...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 08:58   #11
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Thumbs up Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ale jak używasz kwasy to filtr 50 jest konieczny...
no jak konieczny to konieczny! to zaczne moze w weekend kiedy nie musze sie ludziom pokazywac, moze do poniedzialku moja skora chociaz troszke sie do nich przyzwyczai... mam chyba nawet w domu jakies probki filtrow to akurat

jeszcze raz dzieki

Sisleys, a jakie podklady polecalabys do takiej cery jak nasze?? co wyprobowalas i bylo fajne??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 09:28   #12
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

achh dziewczynki mam jeszcze pytanko do tego olejku dr.hauschka - znalazlam go wlasnie w necie - napisane zeby przy cerze mieszanej uzywac go wymieszanego z mleczkiem pol na pol (chodzi o mleczko do demakijazu??). czy na ten olejek naklada sie jeszcze krem czy tylko sam olejek na buzke i spac? czy mozna go uzywac codziennie i przez jaki czas?? chyba go sobie sprawie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 10:12   #13
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Mam bardzo podobną cere do Ciebie nie uzywam podkładów praktycznie wcale i nie znam sie na nich wogole dlatego moze moja rada nie będzie zbyt wartościowa, ale kiedys w gazecie była próbka nowego podkładu Lancome Ideal Color to sobie spróbowalam co mi tam;-) i bylam bardzo zdziwiona bo praktycznie pokład byl niewyczuwalny, taki baardzo lekki ladnie stapial sie z cera twarz była bardziej jednolita( nie "dusial sie" ) ale nie bylo widac ze jest na niej podklad-bardzo naturalny efekt. Fakt ze jest drogi i nie wydalabym prawie 200zl na cos co lezy u mnie po 3 lata i traci termin waznosci zanim zuzyje do polowy dlatego poszukalam na allegro i sprzedaja probki w saszetkach 50ml mozesz miec w calkiem rozsądnej cenie i przelac sobie do sloiczka po kremie bardzo fany jest ten pokład <yes> gdybym uzywała podkładów wybralabym wlasnie ten
aha no i fakt jak pisaly Ci dziewczyny wyzej musisz zadbac najpierw o jej pielegnacje bo dokładnie identyczny problem mialam przez dlugie lata az kiedys wyczytalam w jakims wątku co robie zle
stosowalam wszystko co sie da toniki, kremy maseczki wszystko co matuje i usuwa nadmiar sebum- przeróżne kremy. PO umyciu moja skora dokladnie zachowywala sie tak jak twoja, sciagala sie a po chwili zaczynała blyszczec jak tylko nalozylam krem matujący. Zakupiłam zel do mycia twarzy suchej i wrazliwej i intensywny krem nawilzający do twarzy, zrezygnowałam z wszystkich matujących specyfików i co ?poprawa niesamowita skora nie jest moze idealnie matowa bo w przypadku naszej cery nigdy nie będzie ale juz nie błyszczy nie swieci sie jest takak "normalna " nawilzona, roświetlona i widac ze w koncu "zyje" i nie "grymasi"
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 10:16   #14
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

dzieki za rade Soft na pewno sprobuje dorwac jakas probke i sprawdzic tego Lancoma na sobie!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 10:42   #15
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

tez mialam kiedys taka cere i potwierdzam - wszystko jest kwestia wlasciwej pielegnacji. Ja odstawilam wszystkie kremy matujace i uzywam tylko nawilzajacych o mozliwie prostych skladach (nawiasem mowiac Xerial mnie tez zapycha). Olejek Hauschki mi jakos nie pasowal, a swego czasu zachwycona bylam Clarinsem lotusowym. Podobne ma tez Decleor i Darphin.
Kwasy to faktycznie podstawa przy takiej cerze .
Na pocieszenie moge dodac, ze na efekty trzeba co prawda poczekac, ale np. moja cera z mocno kiedys tlustej zmienila sie w mieszana, a miescami nawet normalna.

a co do kolorowki - ja osobiscie uzywam teraz podkladow: Chanel Double Perfection Fluide (wysusza na dluzsza mete, ale uwielbiam go za fantastyczne stapianie sie ze skora) i Lancome Magie Matte (w musie)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 10:59   #16
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Jeżeli chodzi o podkład to zajrzyj na KWC, wypisz sobie nazwy tych najlepszych i idź do Sephory po próbki. Inaczej nie znajdziesz tego odpowiedniego, ja raz dostałam 10-12 próbek i tylko jedna mi podpasowała...

Teraz używam Dior Sculpt ale nie polecam go Tobie, bo jak jeszcze filtr będziesz miała to mat będzie może 1h, bo ten Dior nawilża- ja teraz mam 'lekko' mieszaną cerę.

Ale, na biochemii poczytasz sobie o tym, jest super do matowienia puder jedwabny dr Hauschki- naprawdę zaopatrz się w niego, super matowi filtr i twarz nie świeci się szybko. On jest nawet ważniejszy od podkładu
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:20   #17
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Ale, na biochemii poczytasz sobie o tym, jest super do matowienia puder jedwabny dr Hauschki- naprawdę zaopatrz się w niego, super matowi filtr i twarz nie świeci się szybko. On jest nawet ważniejszy od podkładu


tak tak juz wynalazlam na biochemii o tym pudrze Hauschki!!!musze go zdobyc! Sisleys a czy produkty tej firmy mozna dostac normalnie w aptece?? a jesli nie to gdzie bys polecala??

ochh ale sie boje tego swiecenia po filtrach !!! ale nic to, trzreba sprobowac!bylam juz nawet dzisiaj w jednej aptece poprosic o jakis probki ale nie mieli:/ ale bede dalej probowac
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:29   #18
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Agnieska jest jedną z naszych specjalistek
żadna specjalistka - przyswoiłam to, co jest mi potrzebne

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
achh dziewczynki mam jeszcze pytanko do tego olejku dr.hauschka - znalazlam go wlasnie w necie - napisane zeby przy cerze mieszanej uzywac go wymieszanego z mleczkiem pol na pol (chodzi o mleczko do demakijazu??). czy na ten olejek naklada sie jeszcze krem czy tylko sam olejek na buzke i spac? czy mozna go uzywac codziennie i przez jaki czas?? chyba go sobie sprawie

Nie, nie z mleczkiem do demakijażu - Hauschka ma w swojej ofercie mleczko pielęgnacyjne, taki jakby krem, ale możesz używać też samodzielnie olejku. Ale zaczekaj na razie, spróbuj najpierw nawilżyć skórę i oczyścić kwasami, olejek ani Ci nie oczyści porów ani porządnie nie nawilży
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 15:33   #19
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
podkładu Lancome Ideal Color to sobie spróbowalam co mi tam;-) i bylam bardzo zdziwiona bo praktycznie pokład byl niewyczuwalny, taki baardzo lekki ladnie stapial sie z cera twarz była bardziej jednolita( nie "dusial sie" )
to prawda, ten podkład daje piękne, delikatne i naturalne wykończenie
uwielbiam go!
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 16:28   #20
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
tak tak juz wynalazlam na biochemii o tym pudrze Hauschki!!!musze go zdobyc! Sisleys a czy produkty tej firmy mozna dostac normalnie w aptece?? a jesli nie to gdzie bys polecala??

ochh ale sie boje tego swiecenia po filtrach !!! ale nic to, trzreba sprobowac!bylam juz nawet dzisiaj w jednej aptece poprosic o jakis probki ale nie mieli:/ ale bede dalej probowac
Najlepiej kup w internecie, bo np. ja w Poznaniu znam tylko jedną apteką gdzie mają ich produkty...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:25   #21
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość




Nie, nie z mleczkiem do demakijażu - Hauschka ma w swojej ofercie mleczko pielęgnacyjne, taki jakby krem, ale możesz używać też samodzielnie olejku. Ale zaczekaj na razie, spróbuj najpierw nawilżyć skórę i oczyścić kwasami, olejek ani Ci nie oczyści porów ani porządnie nie nawilży
Agnieska, wiem wiem ze najpierw nawilzanie tak tylko kontrolnie pytam o ten olejek zeby juz sobie cos poprzegladac i sie dowiedziec (btw: znasz moze dobry sklep internetowy gdzie mozna kupic ten olejek i puder??prosze o link ). od weekendu zabieram sie za moja biedna buziulke

bede pisac jak mi idzie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:33   #22
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
(btw: znasz moze dobry sklep internetowy gdzie mozna kupic ten olejek i puder??prosze o link )
Sprawdzona apteka, ale próbkami nie rozpieszczają
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=1058
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=1104
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:42   #23
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

nulka mozesz podac adres do twojego watku na biochemii? mam taka sama cere..i juz szaleje:|
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:49   #24
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

dziekuje Agnieska!!

adulka, oto link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183599
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 21:52   #25
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Najlepiej kup w internecie, bo np. ja w Poznaniu znam tylko jedną apteką gdzie mają ich produkty...
SiSleyS, a w ktorej w Poznaniu ?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:33   #26
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
SiSleyS, a w ktorej w Poznaniu ?
Nazywa się Apteka Studencka
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:42   #27
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nazywa się Apteka Studencka
ja chciałam wejść na ich www żeby zobaczyć w których aptekach sprzedają takie pudry, oczywiście ich www nie działa :P
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:55   #28
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

wczepiam sie...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:36   #29
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja chciałam wejść na ich www żeby zobaczyć w których aptekach sprzedają takie pudry, oczywiście ich www nie działa :P
Ja właśnie z ich strony znalazłam tę aptekę, wczoraj już też nie działała jak chciałam sprawdzić
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 22:32   #30
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: cera BAARDZO mieszana - podkład HELP!!!

Dziewczyny, zaczelam dzisiaj akcje nawilzanie!!

wynalazlam w domu 2 kremy: Ceralan (apteczny) oraz Ratunek dla skory (Eris), mam tez Phisiogel (moja mama go uzywa). Myslicie ze ktorys sie nada??

wynalazlam tez krem z kwasami Avene, zastosuje za 2 tyg

aaa i zdobylam probki filtrow - dzis wyprobowalam SVR 50B, taki z kolorkiem - swietny!!! wyobrazcie sobie ze prawie wcale sie nie swiecilam (fakt ze go troche przypudrowalam ) przez caly dzien!! a poza tym ma kolor i zakryl troche moje blizny potradzikowe, nie musialam nawet uzywac podkladu! odkrycie roku!! co sadzicie?

moze wreszcie zaczne wygladac jak czlowiek heh
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.