Dobre studio piercing'u - zapytaj tutaj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-22, 21:58   #1
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Question

Dobre studio piercing'u - zapytaj tutaj


Hej dziewczyny chce zrobić sobie kolczyk w języku i chcialabym zapytac sie czy moze ktoras z was moze mi polecic jakies dobre studio w Wawie w ktorym przekuwala jezyczek .Bede wdzieczna za informacje
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:10   #2
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Dobre studia percingu w Wawie!!

znam doskonałe studio. zrobiłam tam 5 kolczyków.
jest naprawdę świetne zarówno jesli chodzi o tattoo jak i o piercing, tyle, ze jest ono w miolanówku.. jakieś 45 minut drogi pociąciem ze śródmieścia.
daje linka do studia www.azazel.pl
jeśli wejdziesz na zakładkę piercing bedzie tam moje zdjęcie


ale dobre studio też jest na Chmielnej... ale tam nie robiłam żadnych kolców wiec nie ręcze..
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 17:14   #3
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Dobre studia percingu w Wawie!!

up up zna ktos jeszcze jakies studio??
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 21:12   #4
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Dobre studia percingu w Wawie!!

dziewczyny prosze o pomoc to dla mnie ważne!!
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 10:05   #5
snifer
Przyczajenie
 
Avatar snifer
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Question Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Czy znacie jakieś profesjonalne studia piercing'u w Poznaniu?
Nie chciałabym się "nadziać"
Jakie miałyście doświadczenia?
__________________
Eter Snifer - Attelier Bizarre
snifer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:00   #6
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Niestety nie jestem z Poznania <ani z tamtych okolic>, ale wiem ze z tymi studiami piercieng'u to mozna sie nadziac.
Ja niedawno poszlam do kosmetyczki przebic... hmm miejsce kolo wargi^^ I jestem bardzi zadowolona Zaplacilam wiecej niz moja qmpela, ktora robila taki sam piercing jakis miesiac temu, lecz wydac bylo po tym jak sie jej tu zapaskudzilo i po 2 tyg noszenia kolczyka po porstu musiala go wyjac!
Dlatego dobrze robisz, ze sie informujesz
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:05   #7
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Do KOSMETYCZKI? Masz szczęście, tak czy owak.

W Poznaniu polecam salon Moko na ulicy Fredry, tak w głębi, ale widać na ulicy reklamujący znak. Kłułam się tam trzy razy i i za każdym świetnie się goiły.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 11:12   #8
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Do kosmetyczki Bo tak czy owak tak nazywam ta pania, poniewaz jest moja "ZNAJOMA" <tzn czesto do niej chodzilam jak jeszcze mieszkalam w Polsce>. ta kosmetyczka prowadzi zaklad kosmetyczny i studio piercingu Przy zakladzie pomaga jej jeszcze inna pani a ta, ktora ja znam zajmuje sie przede wszystkim tym studiem piercingu
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 15:06   #9
snifer
Przyczajenie
 
Avatar snifer
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Dzięki Alorah za info. Napisz mi jeszcze jakie miejsca przekłuwałaś bo też wydaje mi się to istotne. No i ile cię to kosztowało orientacyjnie też jestem ciekawa.
Kosmetyczek się obawiam.
__________________
Eter Snifer - Attelier Bizarre
snifer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 14:14   #10
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Ja polecam studio na glogowskiej, straszna melina dookola, jakies sex shopy ale widac ze znaja sie na rzeczy, facet przekluwal duzo znanych osob, robia jeszcze tatuaze. Ja zaplacilam za przeklucie jezyka 40zl, bo mialam swoj kolczyk, bez kolczyka 80zl bodajze, dostalam fachowa porade, jestem bardzo zadowolona, Studio nazywa sie titty twister (poszukaj w google, maja swoja stronke)

znalazlam adres stronki: http://titty-twister.com.pl/

Edytowane przez michasiapio
Czas edycji: 2007-04-15 o 14:16 Powód: znalazlam adres
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 15:26   #11
snifer
Przyczajenie
 
Avatar snifer
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Dzięki serdeczne
__________________
Eter Snifer - Attelier Bizarre
snifer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 21:37   #12
Sabina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Ja natomiast przekłuwałam sobie:pępek,chrząstkę w uchu i język w studiu o sympatycznej nazwie Art Line które mieści się na ul.Dąbrowskiego.Dodać muszę że moje ciałko ma problemy z gojeniem się jakichkolwiek ran np.po kolczyku zrobionym pistoletem u kosmetyczki została mi przykra blizna.Na szczęście w tym studio przekłuto mi go igłą,poradzono mi odpowiednie maści do takich ran i założono kolczyk dzięki któremu nie widać blizny(mają duży wybór kolczyków.Ja wybierałam na zamówienie z katalogu) Poza tym ekipa tego studia jest trochę do przodu z piercingiem mój chłopak przebijał tam sobie kark o czym pewnie w innych studiach jeszcze nie słyszeli hehe!!! Mają fajną stronke www.arttattoo.pl
Sabina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 21:43   #13
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

jest swietne studio piercingu i tatuazu, przekluwalam sie tam kilka razy, koles, ktory to wykonuje posiada odpowiednia wiedze medyczna jak i praktyczna, polecam na prawde :

http://www.tattoo.pl/mainpl.html

btw, wiem, ze zostane 'ukarana', ale zadnych kosmetycznek jesli chodzi o przekluwanie, moze i taniej, ale sa po ukonczeniu, jednoniowych kursow przekluwania ciala, wiem o praktyce i wiedzy nie ma mowy :x
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 23:01   #14
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

wystarczy obejrzec galerie Titty
Twister żeby stwierdzic że profesjonalni to oni nie są
a Sławek Frączek jest znany w branży tatuatorskiej-był jurorem w konkursach na ostatnim konwencie tatuażu w Krakowie-galerii kolczykowania nie widziałamjeśli chodzi o artline-widze po galeri że stosuja stal i banany do surfeców-nie polecam
kurcze cięzko powiedzieć
szkoda ze Jacek Frączek nie magalerii-ale idź i spytaj się o folio ze zdjęciami
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 23:08   #15
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
Sławek Frączek jest znany w branży tatuatorskiej-był jurorem w konkursach na ostatnim konwencie tatuażu w Krakowie-galerii kolczykowania nie widziałamjeśli chodzi o artline-widze po galeri że stosuja stal i banany do surfeców-nie polecam
kurcze cięzko powiedzieć
szkoda ze Jacek Frączek nie magalerii-ale idź i spytaj się o folio ze zdjęciami
jak ostatnio bylam w Polsce to wlasnie wspominal o tym festiwalu, mial przywiezc nowa dostawe kolczykow, jestem ciekawa, czy zbior ulegl powiekszeniu, bo ostatnio nie bylo tego co chcialam :P
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 16:53   #16
Sabina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
wystarczy obejrzec galerie Titty
Twister żeby stwierdzic że profesjonalni to oni nie są
a Sławek Frączek jest znany w branży tatuatorskiej-był jurorem w konkursach na ostatnim konwencie tatuażu w Krakowie-galerii kolczykowania nie widziałamjeśli chodzi o artline-widze po galeri że stosuja stal i banany do surfeców-nie polecam
kurcze cięzko powiedzieć
szkoda ze Jacek Frączek nie magalerii-ale idź i spytaj się o folio ze zdjęciami
W ArtLine kolczyki wybierałąm z katalogu wildcat jak mi wiadomo jest to przodująca firma w piercingu, wszystkie moje przebicia i moich znajomych goiły sie bez problemowo. Rozumiem ze mozesz znac Sławka F. i jest ok. ale bardzo nie lubie ludzi zapatrzonych w jednym kierunku negując wszystko co dookoła. Przejdz sie dowiedz, zobacz a następnie głos swoje zdanie.
Sabina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 18:48   #17
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
W ArtLine kolczyki wybierałąm z katalogu wildcat jak mi wiadomo jest to przodująca firma w piercingu, wszystkie moje przebicia i moich znajomych goiły sie bez problemowo. Rozumiem ze mozesz znac Sławka F. i jest ok. ale bardzo nie lubie ludzi zapatrzonych w jednym kierunku negując wszystko co dookoła. Przejdz sie dowiedz, zobacz a następnie głos swoje zdanie.
strona i galerie danego studia sa jego reklama-siedząc w temacie wie się jakie kolce sa wykonane z jakich materiałów- o stosowaniu sztang z bioplastu nie
wspominam

dla mnie do oceny czyjejs pracy wystarczy czasem własnie obejrzenie galerii-i owe dały mi odpowiedź

i nie jestem w nic zapatrzona tylko wyrażam swoje zdanie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:55   #18
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Sabina111 Pokaż wiadomość
Ja natomiast przekłuwałam sobie:pępek,chrząstkę w uchu i język w studiu o sympatycznej nazwie Art Line które mieści się na ul.Dąbrowskiego.Dodać muszę że moje ciałko ma problemy z gojeniem się jakichkolwiek ran np.po kolczyku zrobionym pistoletem u kosmetyczki została mi przykra blizna.Na szczęście w tym studio przekłuto mi go igłą,poradzono mi odpowiednie maści do takich ran i założono kolczyk dzięki któremu nie widać blizny(mają duży wybór kolczyków.Ja wybierałam na zamówienie z katalogu) Poza tym ekipa tego studia jest trochę do przodu z piercingiem mój chłopak przebijał tam sobie kark o czym pewnie w innych studiach jeszcze nie słyszeli hehe!!! Mają fajną stronke www.arttattoo.pl
to jeszcze napisz na czym mu ten kark zrobili.

piszesz, że nie lubisz ludzi patrzących w jeden punkt, a mam wrażenie, ze do takich właśnie należysz. To, że studio inwestuje w kolce z wildcata to nie znaczy jeszcze, że umie je zastosować. Ja także za małolata kłując sobie pępek miałam kolczyk tejże firmy, ale w życiu nie powiem, że było to profesjonalne.

Ja w galerii widze dwa karki zrobione na sztangach, jeden bioplastowych, i jakis obojczyk także na sztandze - potwornie napinającej skóre. Dla mnie jest to najlepsza reklama 'jakości' ich usług, bo najwyraźniej studio bierze sie za rzeczy, o których costam, gdzieśtam słyszało, że sie robi, ale nie bardzo wie jak i czym. To nie jest dobre studio.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:34   #19
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

A jaki jeszcze salon polecicie, gdzie mogłabym przebić chrząstkę?? I ile to tak około kosztuje??
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 23:02   #20
monicca_sin
Przyczajenie
 
Avatar monicca_sin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
GG do monicca_sin
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

heey! macie jakieś informacje na temat tego studia w Pleszewie? może któraś z was robiła tam sobie kolczyk? bo ja nie wiem czy tam profesjonalnie kolczykują? /www.blackfever.prv.pl/
__________________
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą !
monicca_sin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 08:03   #21
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

krzywe pępki,przekłucia na stali, nieprofesjonalne uzywanie klemów(śladów na skórze masa)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:42   #22
monicca_sin
Przyczajenie
 
Avatar monicca_sin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
GG do monicca_sin
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

byłam tam, no nie powiem nawet czysto, ale jak facet mi pokazał tylko 3 rodzaje kolczyków do nosa, które akurat miał to mnie lekko zatkało.. chyba jest więcej rodzaji heh.. jedynie cena za nos jest kusząca (30zł) ale to wszystko wydaje się podejrzane.. chyba poszukam innego studia..
__________________
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą !
monicca_sin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 08:29   #23
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
byłam tam, no nie powiem nawet czysto, ale jak facet mi pokazał tylko 3 rodzaje kolczyków do nosa, które akurat miał to mnie lekko zatkało.. chyba jest więcej rodzaji heh.. jedynie cena za nos jest kusząca (30zł) ale to wszystko wydaje się podejrzane.. chyba poszukam innego studia..
NAWET TAK JAK PRAWIE ROBI WIELKą RóżNICE
Czy kolczyki były w papierowo-foliowych pakietach-z testem procesu?
Jak dla mnienawet cena jest podejrzana-chyba że 30zł + koszt wybranego kolca
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 18:14   #24
monicca_sin
Przyczajenie
 
Avatar monicca_sin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
GG do monicca_sin
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

facet powiedział, że kolczyk jest wliczony w cenę przekłucia; kolczyki miał w takim plastikowym pudełku poutykane, takie tyci tyci.. ledwo je było widać .. były ze stali chirurgicznej.. czytałam, że stal już nie jest używana do przekłuć bo wywołuje alergie, ale i tak w wielu salonach jest używana, sama nie wiem jak z tym jest? jak powiedziałam o tym temu facetowi to próbował mnie zbyć, że to nie prawda :/
__________________
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą !
monicca_sin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 18:43   #25
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

to uciekać stamtąd
podjedź do większego miasta i tam zafunduj sobie profesjonalny zbieg
na tytanowym kolczyku, bądź kolczyku z bioplastu
kolczyki nie powinny byc poutykane w pudełeczkach tylko w sterylnych pakietach zapakowane(stery;izacja opakowanego kolczyka trwa ok.1 godzinę)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 01:03   #26
artline tattoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
to jeszcze napisz na czym mu ten kark zrobili.

piszesz, że nie lubisz ludzi patrzących w jeden punkt, a mam wrażenie, ze do takich właśnie należysz. To, że studio inwestuje w kolce z wildcata to nie znaczy jeszcze, że umie je zastosować. Ja także za małolata kłując sobie pępek miałam kolczyk tejże firmy, ale w życiu nie powiem, że było to profesjonalne.

Ja w galerii widze dwa karki zrobione na sztangach, jeden bioplastowych, i jakis obojczyk także na sztandze - potwornie napinającej skóre. Dla mnie jest to najlepsza reklama 'jakości' ich usług, bo najwyraźniej studio bierze sie za rzeczy, o których costam, gdzieśtam słyszało, że sie robi, ale nie bardzo wie jak i czym. To nie jest dobre studio.

Ja napisze Ci kolezanko czym ten kark był zrobiony. Kolczyki te były z bioplastu, ktore klient chcial miec wstawione i sam je sobie zakupił nie wiadomo gdzie, tak jak i wiele innych kolczyków ktore klienci przynoszą do studia i chcą wlasnie miec je a nie inne.. Jezeli przyjdzie do mnie klient i bedzie chcial miec wytatuowną zielona sfastyke na karku, zrobie mu to... ale czy będzie to świadczyło o moim nikłym pojeciu o tatuażu którym zajmuje sie 12 lat, czy o moim bezgusciu, a moze jest to własnie wybór klienta??.. Jezeli klient chce miec cos takiego to mu sie to wykonuje.. nie zrobi tego u mnie to pójdzie gdzie indziej tacy są ludzie- proste.. A Twoje wypowiedzi typu coś tam gdzies słyszeli to równiez sobie oszczędz...piercingiem zajmuje sie 10 lat prowadząc caly czas w tym okresie salon tatuażu i piercingu.. założyłem tyle kolczyków w tym okresie ze Ty kolezanko droga nie naoglądałas sie w internecie.. Staram sie zawsze doradzic klientowi lub przekonać go do zmiany decyzji czy w piercingu czy tez w tatuazu, nie zawsze przynosi to zamierzony cel. Wiec prosze Cie o dowiedzenie sie wszystkiego a póniej wypowiadanie sie publicznie czy to jest dobre studio czy tez nie... Pozdrawiam
artline tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:44   #27
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez artline tattoo Pokaż wiadomość
Ja napisze Ci kolezanko czym ten kark był zrobiony. Kolczyki te były z bioplastu, ktore klient chcial miec wstawione i sam je sobie zakupił nie wiadomo gdzie, tak jak i wiele innych kolczyków ktore klienci przynoszą do studia i chcą wlasnie miec je a nie inne.. Jezeli przyjdzie do mnie klient i bedzie chcial miec wytatuowną zielona sfastyke na karku, zrobie mu to... ale czy będzie to świadczyło o moim nikłym pojeciu o tatuażu którym zajmuje sie 12 lat, czy o moim bezgusciu, a moze jest to własnie wybór klienta??.. Jezeli klient chce miec cos takiego to mu sie to wykonuje.. nie zrobi tego u mnie to pójdzie gdzie indziej tacy są ludzie- proste.. A Twoje wypowiedzi typu coś tam gdzies słyszeli to równiez sobie oszczędz...piercingiem zajmuje sie 10 lat prowadząc caly czas w tym okresie salon tatuażu i piercingu.. założyłem tyle kolczyków w tym okresie ze Ty kolezanko droga nie naoglądałas sie w internecie.. Staram sie zawsze doradzic klientowi lub przekonać go do zmiany decyzji czy w piercingu czy tez w tatuazu, nie zawsze przynosi to zamierzony cel. Wiec prosze Cie o dowiedzenie sie wszystkiego a póniej wypowiadanie sie publicznie czy to jest dobre studio czy tez nie... Pozdrawiam
Mój drogi, takie jest zadanie piercera, zeby ludzi takze edukowac, wytlumaczyc czemu ten kolczyk sie do tego przeklucia nie nadaje a nie odwalac prowizorke i tlumaczyc sie ze 'klient przyniosl taki i sobie zazyczyl'. to w żaden sposób nie tlumaczy robienia tym ludziom krzywdy. jeżeli jestes taki nieszczesny, klienci zmuszaja cie do zakladania takich a nie innych kolczyków, to zawsze mozesz odmówić im wykonania zabiegu - tak samo, jak wytatuowania zielonej swastyki, chociaz w tym momencie porownania nie do konca rozumiem.

a jezeli juz KONIECZNIE musisz ten kolczyk zalozyc (klient stoi z AK-47 celując w twoją głowę), to moze nie zamieszczaj dowodów swojej nieprofesjonalnosci w internecie, bo jak widze masz pozniej pretensje do osob wiedzacych troche wiecej o piercingu niz przecietny zjadacz chleba, ze wyciagaja z zamieszczonych zdjec wnioski, ktore nie sa ci na reke. wybacz, ale sam sie o to prosisz.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 23:39   #28
sensesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

w poniedziałek stałam się szczęscliwą (jak narazie) posiadaczką kolca w jęzorku.
"Egzekucja" dokonana została w Poznaniu w salonie tattoo i piercingu na ul. Fredry..
ten salon został polecony mi od nieoficjalnie najlepszego pierciera w Polsce.. i ja polecam
sensesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:03   #29
artline tattoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Mój drogi, takie jest zadanie piercera, zeby ludzi takze edukowac, wytlumaczyc czemu ten kolczyk sie do tego przeklucia nie nadaje a nie odwalac prowizorke i tlumaczyc sie ze 'klient przyniosl taki i sobie zazyczyl'. to w żaden sposób nie tlumaczy robienia tym ludziom krzywdy. jeżeli jestes taki nieszczesny, klienci zmuszaja cie do zakladania takich a nie innych kolczyków, to zawsze mozesz odmówić im wykonania zabiegu - tak samo, jak wytatuowania zielonej swastyki, chociaz w tym momencie porownania nie do konca rozumiem.

a jezeli juz KONIECZNIE musisz ten kolczyk zalozyc (klient stoi z AK-47 celując w twoją głowę), to moze nie zamieszczaj dowodów swojej nieprofesjonalnosci w internecie, bo jak widze masz pozniej pretensje do osob wiedzacych troche wiecej o piercingu niz przecietny zjadacz chleba, ze wyciagaja z zamieszczonych zdjec wnioski, ktore nie sa ci na reke. wybacz, ale sam sie o to prosisz.
Słuchaj nie chce mi sie tutaj z Tobą prowadzić dzyskusji na temat prowadzenia studia czy przebic z których robisz sztuke na miare tatuowania heheheeh. Mówisz o naprężeniach bóg jeden wie o czym jeszcze gdzie wykonuje sie zabiegi które maja je jeszcze większe http://blog.opsan.com/imagescontent/armed.jpg http://blog.e-colors.in/images/body.jpg i nikt im nie odmawia mówiąc "będziesz miał napręzenia kolego, Pani na forum jedna tak mówiła" hehe > Najwazniejsze dla mnie jest to ze klienci którym zakładałem te kolczyki są zadowoleni i noszą je do tej pory bez żadnych problemów. Więc oszczędz sobie i zajmij sie standardowym przebiciem pępka i płatka ucha. NIe odpowiadaj juz mi na tego posta prosze... Pozdrawiam
artline tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:36   #30
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Dobre studio piercing'u w Poznaniu

jednakowoz odpowiem, gdyz nie ty tutaj moderujesz i nie ty stawiasz warunki kiedy mam sie odzywac a kiedy nie.

po pierwsze: jezeli nie widzisz roznicy miedzy implantami a piercingiem, to radze sie troszke douczyc, bo jak widze jednak marny z ciebie piercer.

po drugie: nie wierze, ze klienci z karkiem na bioplascie nosza go radosnie dluzej niz dwa miesiace, czyli do momentu, kiedy calkiem wylezie. ty czlowieku nie masz pojecia skad sie bierze migracja i czym jest wywolywana, czy sie myle? najgorsze jest to, ze nie chcesz wiedziec i sam wierzysz w to, co mowisz.

po trzecie: nie jestem piercerem, i nigdzie nie pisalam ze jestem, malo tego - wielokrotnie podkreslalam, ze jestem osoba przekluwana, wiec nie wyjezdzaj mi tu z tekstem o przekluwaniu platka ucha i pepka, bo na tym to ty powinienes sie zatrzymac z takim zasobem wiedzy i takim podejsciem do wykonywanego zawodu. odwalasz fuszerke zeby ludzie nie poszli do innego studia i nie zostawili TAM pieniędzy a nie u ciebie. godzisz sie na robienie im krzywdy, zostawianie blizn a kiedy ktos zwroci na to uwage burzysz sie i zaczynasz obrażać - żałosne.

btw. jezeli uwazasz, ze zalozenie poprawnie kolczyka to bulka z maslem w porownaniu ze zrobieniem tatuazu ("przebic z których robisz sztuke na miare tatuowania") to moze zacznij je zakladac poprawnie i udowodnij, ze to nie takie trudne.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 12:19:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.