Differin raz jeszcze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 13:53   #61
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Dot.: Re: Pani Beatkoooo!

Cytat:
Napisane przez greenmagda
ja po differinie nie miałam wysuszonej buzi, nie łuszczyła mi się, ani nic takiego. ale zamiast tego miałam wysyp, kóry zaczął się tak trzeciego dnia, i potem były takie 2-3 nawroty wzmorzonego wysypu pryszczy...
i tak dopiero po około 3-4 tygodniach od zastosowania żelu skóra zaczęła się uspokajać.
ale za to teraz nie mam już problemu z wypryskami, jest ok a kuracje zaczęłam w maju.
hej ja chyba wolała bym mieć juŻ ten wysyp niz taką skorupe na tawzry przynajmniej odnosiłabym wrazenie ze to działa po podobno oto chodzi zeby cie wysypało a potem idziesz sdobie to do kosmtyczki oczyscić..mzoe to głupio brzmi ale ci zazdroszcze :P
magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:51   #62
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Dot.: Re: Pani Beatkoooo!

Cytat:
Napisane przez greenmagda
ja po differinie nie miałam wysuszonej buzi, nie łuszczyła mi się, ani nic takiego. ale zamiast tego miałam wysyp, kóry zaczął się tak trzeciego dnia, i potem były takie 2-3 nawroty wzmorzonego wysypu pryszczy...
i tak dopiero po około 3-4 tygodniach od zastosowania żelu skóra zaczęła się uspokajać.
ale za to teraz nie mam już problemu z wypryskami, jest ok a kuracje zaczęłam w maju.
hej moze to głupie co powiem ale ci zazdroszcze wolałabym miec wysyp niz skorupe na twarzy,bo w koncu o ten wysyp chyba chodzi przy tym differinie ;p mam nadzieje ze tez go niedługo dostatne a skora przestanie mi sie łuszczyć troche brakyuje mi wytrwałści i mam ochote go oddstawić ale musze jakoś wytrwać ;p
magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 18:45   #63
greenmagda
Raczkowanie
 
Avatar greenmagda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 217
Dot.: Re: Pani Beatkoooo!

Cytat:
Napisane przez magdag_1988
hej moze to głupie co powiem ale ci zazdroszcze wolałabym miec wysyp niz skorupe na twarzy,bo w koncu o ten wysyp chyba chodzi przy tym differinie ;p mam nadzieje ze tez go niedługo dostatne a skora przestanie mi sie łuszczyć troche brakyuje mi wytrwałści i mam ochote go oddstawić ale musze jakoś wytrwać ;p
przy Diffeinie cierpliwość jest bardzo istotna
jeśli Twoja buzia sie po nim tak mocno łuszczy to może narazie stosuj go co drugi dzień, no sama nie wiem. albo jeśli stosujesz differin na noc, to na dzień może przydałoby się jakies nawilżenie, tylko fajnie było by żeby kremik nie zapychał Ci porów.
może z czasem Differin zacznie Ci służyc
wytrwałości
ja po skończeniu tubki miałam podleczoną cerę, tak w 85%. tylko ze tubka skonczyla sie dopiero po trzech miesiacach. ten zel jest bardzo wydajny, mimo tej pozornej małej objętości tubki
- no więc ...cierpliwości
greenmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 09:00   #64
dziewczynaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 72
Dot.: Differin raz jeszcze

Ja stosuje ten Differin od 14 lipca i tez mam wysyp malych czerwonych krosteczek, to tak ma byc?? Mam to przeczekac, czy isc do dermatologa? Bo dzwonilam dzis do rejestracji bo chcialam sie u swojej dermatolog zarejestrowac ale jest na urlopie i podali mi nr do innego dermatologa.
To mam tam zadzwonic czy przeczekac..?
dziewczynaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 09:33   #65
greenmagda
Raczkowanie
 
Avatar greenmagda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 217
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez dziewczynaa18
Ja stosuje ten Differin od 14 lipca i tez mam wysyp malych czerwonych krosteczek, to tak ma byc?? Mam to przeczekac, czy isc do dermatologa? Bo dzwonilam dzis do rejestracji bo chcialam sie u swojej dermatolog zarejestrowac ale jest na urlopie i podali mi nr do innego dermatologa.
To mam tam zadzwonic czy przeczekac..?
przeczekaj
wiem, że może to okropnie brzmi, ale przeczekaj
u mnie znikły po jakimś czasie, by już nigdy sie nie pojawić
(tylko pamiętaj, aby nawet nie próbować tych krostek wyciskać)
greenmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:31   #66
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

to normalne że występuje taki wysyp, to kwestia czasu. przeczekaj, nie wyciskaj i stosuj dalej, ale z jaką częstotliwością tego używasz?pamietaj o filtrach!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:36   #67
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Re: Pani Beatkoooo!

Cytat:
Napisane przez greenmagda
przy Diffeinie cierpliwość jest bardzo istotna
jeśli Twoja buzia sie po nim tak mocno łuszczy to może narazie stosuj go co drugi dzień, no sama nie wiem. albo jeśli stosujesz differin na noc, to na dzień może przydałoby się jakies nawilżenie
jak to może?? Filtry to konieczność bo to retinoidy, czyli to już w ogóle trzeba !!! a nie zwykły krem nawilżający
cofnij na stronę 2 , tam dokładnie opisuję jak stosować. proste nawilżacze można stosować nawet godz po nałożeniu differinu i w noce bez retinoidowe także nawilżacz, a na dzień FILTRY koniecznie!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 17:35   #68
dziewczynaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 72
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez greenmagda
przeczekaj
wiem, że może to okropnie brzmi, ale przeczekaj
u mnie znikły po jakimś czasie, by już nigdy sie nie pojawić
(tylko pamiętaj, aby nawet nie próbować tych krostek wyciskać)
No ja sie odzwyczailam wyciskania, jedynie przecieram husteczka hignieniczna, ale wiem ze zle robie, bo wtedy rozceiram te krostki tzn nie et czerwona tylko takie hm nie wiem czy to zaskurniaki czy co.. moze ktos ma cos takiego , ze jak sie dotyka reka to takie szorstkie jest i tego mnustwo i jak przetrze sie reka to odpada jak ktos to ma to pisac bo mam nadzieje ze nie tylko ja to mam . Mam tez takie ropne krostki, kurcze ale ja jestem glupia, pewnie sama je sobie rozsialam tym przecieraniem twarzy i dlatego teraz mam cala twarz od tego
dziewczynaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:37   #69
dziewczynaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 72
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
to normalne że występuje taki wysyp, to kwestia czasu. przeczekaj, nie wyciskaj i stosuj dalej, ale z jaką częstotliwością tego używasz?pamietaj o filtrach!
Ojej !!tylko nei filtry na sama mysl jaka to ma konsystencje i jakie to tluste mnie to odpycha
Zreszta dermatolog mi nic o filtrach nie wspomniala? Czy to konieczne? Boje sie ze to mi pogorszy aby..

Edit: a zapomnialam napisac.. urzywam tego wieczorem. No a przed nalozeniem myje twarz physiogelem. Moze uzywasz tez physiogelu? bo ja nie wiem czy go mam zmyc woda czy nie.
I jeszcze jedno pytanko ile tak wlasciwie tego differinu powinno sie brac jednorazowo? Cos slyszalam ze za duzo nie mozna bo wtedy ejst wlasnie ten wysyp a terz to ja juz nie wiem czy biore tego za duzo czy za malo...
Czy po prostu bez wzgledu na to ile biore leku wysyp i tak jest nie unikniony?
dziewczynaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:02   #70
greenmagda
Raczkowanie
 
Avatar greenmagda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 217
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez dziewczynaa18
Ojej !!tylko nei filtry na sama mysl jaka to ma konsystencje i jakie to tluste mnie to odpycha
Zreszta dermatolog mi nic o filtrach nie wspomniala? Czy to konieczne? Boje sie ze to mi pogorszy aby..

Edit: a zapomnialam napisac.. urzywam tego wieczorem. No a przed nalozeniem myje twarz physiogelem. Moze uzywasz tez physiogelu? bo ja nie wiem czy go mam zmyc woda czy nie.
I jeszcze jedno pytanko ile tak wlasciwie tego differinu powinno sie brac jednorazowo? Cos slyszalam ze za duzo nie mozna bo wtedy ejst wlasnie ten wysyp a terz to ja juz nie wiem czy biore tego za duzo czy za malo...
Czy po prostu bez wzgledu na to ile biore leku wysyp i tak jest nie unikniony?
no tak się sprawa ma, że i ja filtrów nie używałam,
lekarz też mi nic o nich nie wspominał, to ja w błogiej nie świadomości smarowałam sobie buźke differinem. uzywalam go na noc.
Nadal sie nim smaruje ale juz tylko co drugą noc.

Differinu należy stosować jednorazowo jak najmniejsza ilość. Z resztą jego konsystencja sprawia, że naprawde mała ilość starczy na rozsmarowanie na twarzy, cieniutką warstwą oczywiście
greenmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:24   #71
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Jezu!!! jak słyszę jak przepisują retinoidy i nie mówią o filtrach to mam ochotę udusić dermatologów!. FILTRY SĄ KONIECZNE żeby zachować piękną twarz na dłuugie lata (stosowania codzienne niezależnie od pory roku ) a przy retinoidach są WRĘCZ KONIECZNE! posłuchajcie mojej dobrej rady i lepiej tego nie piszcie ze filtrów przy retinoidach nie używacie 9szczególnie na biochemii) bo dziewczyny Was uduszą filtry to konieczność!!!naprawdę Dziewczyny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 01:21   #72
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez dziewczynaa18
Ojej !!tylko nei filtry na sama mysl jaka to ma konsystencje i jakie to tluste mnie to odpycha
Polecam przetestowac La Roche-Posay Anthelios XL Fluide Extreme
konsystencja mleczka, nie tluste. Polecam, przetestowalam w kosmicznej ilosci
la roche-posay

lub La Roche Anthelios w żelu - nie testowalam, ale z opisu wynika ze rowniez nie tluste.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:28   #73
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Differin raz jeszcze

dziewczynki a gdzie moge dostać próbki jakiegoś filtru? Bo mnie ostatnio wszystko uczula i wolę przetestować...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:55   #74
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

w aptece Kochana.filtry , najlepiej kupować w aptekach , tam są też próbki. z resztą większość aptecznych kosmetyków jest lkepsza od drogeryjnych. a lekki filtr ma też iwostin, nie klei się tak bardzo i vichy ma w swojej ofercie lekki filtr z dużą ochroną dla cer tłustycz specjalnie. ma diżą ilość alkoholu (w celu lepszego wchłaniania) ale jęsli nie ma się kłopotów z naczynkami i wrażliwej cery to nic nie zrobi.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:48   #75
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Differin raz jeszcze

Dzięki Aniołku
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:50   #76
dziewczynaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 72
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
Jezu!!! jak słyszę jak przepisują retinoidy i nie mówią o filtrach to mam ochotę udusić dermatologów!. FILTRY SĄ KONIECZNE żeby zachować piękną twarz na dłuugie lata (stosowania codzienne niezależnie od pory roku ) a przy retinoidach są WRĘCZ KONIECZNE! posłuchajcie mojej dobrej rady i lepiej tego nie piszcie ze filtrów przy retinoidach nie używacie 9szczególnie na biochemii) bo dziewczyny Was uduszą filtry to konieczność!!!naprawdę Dziewczyny
Ale przeciez na ulotce przy differinie pisze ze to jest lek na lato w odroznieniu od innych lekow wiec skoro tak pisze to chyba nie trzeba brac tych filtrow. Ja jakos nie mam przekonania do filtrow bo juz prubowalam Avene i Anthelious XXL i nie dzieki
dziewczynaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:56   #77
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Differin raz jeszcze

Tak, na ulotce może i jest napisane, ale ja jak dostałam uczulenia i poszłam z tym do dermatologa , to się mnie zapytał czy czasem nie polazłam do solarium albo na słońce jak stosowałam differin... A wystawiałam się bez filtrów to i uczulenia dostałam...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 12:19   #78
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

aga01 dobrze prawi. na ulotce tego nigdy nie piszą , no i dermatolodzy też nie informują o tym , ale przy retinoidach trzeba TRZEBA TRZEBA uzywać filtrów!!!retinoidy odkrywają nową warstwę naskórka, złuszczają, a przy takim działaniu skóra jest bebronna bez dodatkowej ochrnoy!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 12:31   #79
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Differin raz jeszcze

Właśnie mnie dermatolog tego nie powiedział, dopiero jak z uczuleniem przyszłam to się opamiętał...
Teraz jak mi coś przepisuje to od razu mnie uprzedza...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 13:39   #80
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

hmm, właśnie , nie wiem dlaczego o tym nie mówią! dobrze że wizaz jest , no ale jak ktoś nie ma sdotępu do netu lub nie siedzi poprostu i nie używa filtrów to wspoołczooję ...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 12:18   #81
dziewczynaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 72
Dot.: Differin raz jeszcze

Ja nie moge pojac jak lekarz moze zapomniec o czyms... to jest jakies chore... no to bede brala ale photoderm biodermy i bede go brala tak minimalnie bo wczoraj wzielam tak naprawwde malo i az tak zle to nie wygladalo. To mam pytanie czy w takie dni jak nie ma slonca to moge go nie brac czy bez wzgledu na pogode zawsze? A i jak to jest z jesienia i zimna? W ten czas mam brac ten sam filtr?
dziewczynaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:28   #82
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez dziewczynaa18
..<ciach> ...To mam pytanie czy w takie dni jak nie ma slonca to moge go nie brac czy bez wzgledu na pogode zawsze? A i jak to jest z jesienia i zimna? W ten czas mam brac ten sam filtr?
Najlepiej zawsze, bez wzgledu na pogode i pore roku
kremy z filtrem mozesz zmieniac, ale lepiej nie laczyc ich ze saba na buzi
( kremy z filtrem roznych firm)

Jesien/Zima glownie z wysokim filtrem UVA.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 22:49   #83
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
to normalne że występuje taki wysyp, to kwestia czasu. przeczekaj, nie wyciskaj i stosuj dalej, ale z jaką częstotliwością tego używasz?pamietaj o filtrach!
hej to znowu ja uspokoila mi sie ta twarz troche nie jest nawet specjalnie sucha i sie nie łuszczy czyzby to koniec?nie sądze teraz boje sie tylko ze to cisza brzed burza albo jakimś tajfunem na mojej twarzy :P
magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 10:05   #84
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

wysyp , czy też łuszczenie jest normalne. teraz nie powinno już nic się dziać , ale nie wiadomo tego nigdy do końca. jednak jesli odstawisz retinoidy i powrócisz do nich za rok , na następną kurację czy to p-tradzikową czy p-znarszczkowa , to skóra nie zapamięta tego że teraz się łuszczy i będzie po odstawieniu i wznowieniu znów może się łuszczyć lub dawać taki wysyp.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 14:20   #85
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Differin raz jeszcze

Differinu używam tak ze trzy tygodnie, może więcej. Nie da się zaprzeczyć, że aktualnie wyglądam jak potwór skóra złazi płatami, mnóstwo krostek, zaczerwienień i to piekielne pieczenie Ale leczę się u świetnej pani dermatolog, która zdecydowanie stwierdziła, że tak być musi- a skoro musi, to nie narzekam, tylko paćkam się dalej Zauwazyłam też, że Differin minimalnie spłyca blizenki po trądziku. Za rok mam zamiar zafundować sobie dermabrazje paszczy, żeby usunąć te większe blizny, przebarwienia i diabli wiedzą co jeszcze. Uzywałam już mnóstwo leków, łącznie z antybiotykami na trądzik, ale Differin chyba działa najmocniej- i zgodnie z opisem złuszcza skórę na karpia bożonarodzeniowego- więc chyba musimy jakoś przetrwać te pare miesięcy kuracji, czy nie?
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:47   #86
M4rt4_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: OŚ
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Differin raz jeszcze

Hello używam KREMU differin od prawie tygodnia... skóra jest zaczerwieniona, ale w ogóle się nie przesusza i nie łuszczy...czasem nawet rano wstaję z przetłuszczonymi partiami twarzy, które były posmarowane tym preparatem... czy to normalne...? podobno miał on zestępować piling i odnowić naskórek, ale jak ma to zrobić jeśli nie działa na moją skóre złuszczająco? podkreślam, że to KREM , użwam go na noc...pozdrawiam
M4rt4_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 16:02   #87
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Hello używam KREMU differin od prawie tygodnia... skóra jest zaczerwieniona, ale w ogóle się nie przesusza i nie łuszczy...czasem nawet rano wstaję z przetłuszczonymi partiami twarzy, które były posmarowane tym preparatem... czy to normalne...? podobno miał on zestępować piling i odnowić naskórek, ale jak ma to zrobić jeśli nie działa na moją skóre złuszczająco? podkreślam, że to KREM , użwam go na noc...pozdrawiam


tak, normalne, wysyp , czyłuszczenie to skutki które MOGA wystapić ale nie muszą, a krem ma to do siebie ze znacznie mniej drazni skóę. a odnawiać i peelingować skórę bedzie tylko delikatniej i moze u Ciebie beż widocznych o0pbjawów
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 16:18   #88
agisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Emilia1
wysyp , czy też łuszczenie jest normalne.

To ja chyba jestem jakaś nienormalna .


Otóż. Ja stosuje Differin żel od jakiś3 tygodni. Na początku przez tydzień smarowałam sie co 3 dni. Kolejny tydzień co dwa dni. Teraz smaruje się nim codziennie(oczywiście na noc).
Wogóle nie mam żadnego wysypu, skóra łuszczy się minimalnie i oprócz tego : już widze efekty!

Nie wiem co ma differin do koloru mojej skóry, ale odkad go stosuje moja skóra z wściekło rózówego koloru zrobiła się taka bardziej brazowa. Słońca jak unikałam tak unikam, a jak już wychodze na słonce to stosuje wysoki faktor (60).

Ja chyba naprawde jestem inna :P
agisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:03   #89
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
To ja chyba jestem jakaś nienormalna .


Otóż. Ja stosuje Differin żel od jakiś3 tygodni. Na początku przez tydzień smarowałam sie co 3 dni. Kolejny tydzień co dwa dni. Teraz smaruje się nim codziennie(oczywiście na noc).
Wogóle nie mam żadnego wysypu, skóra łuszczy się minimalnie i oprócz tego : już widze efekty!

Nie wiem co ma differin do koloru mojej skóry, ale odkad go stosuje moja skóra z wściekło rózówego koloru zrobiła się taka bardziej brazowa. Słońca jak unikałam tak unikam, a jak już wychodze na słonce to stosuje wysoki faktor (60).

Ja chyba naprawde jestem inna :P
nie , no wysyp może wytąpic , ale nie musi i wcale nie znaczy ze differin nie działa a jak widzisz efekty to super
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 23:47   #90
M4rt4_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: OŚ
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Differin raz jeszcze

ech.... zastanawiam się nad odstawieniem Differinu... poszłam so sermatologa bo mnie wysypała i na czole, blodzie i przy nosie miałam pełno takich drobnych prawie niewidocznych krostek...teraz mam ich jeszcze więcej, skóra jest czerwona i wyglądam okropnie...a jak sobie jeszcze myślę, ze on ma to wszystko na wierzch, to aż mi się płakać chce...nigdy nie wyglądałam tak źle, a mam wyglądać jeszcze gorzej? przecież tego jest pełto..jak mi to w jednym czasie zechce wychodzić...ech szkoda gadać..chyba ostatni raz teraz się posmarowałam differinem...wam życzę powodzenia
M4rt4_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.