sklep PRIMARK - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 22:45   #3691
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklep PRIMARK

10 funtów
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 08:19   #3692
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez chooco Pokaż wiadomość
Hawa masz może jakieś nowe fotki z primarka ?
Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
świetna torebka Nie wiem jak mi ona umknęła w sklepie

Hawa, orientujesz się, ile kosztowałaby na oko wysyłka torebki z UK?
Dziewczyny nie mam zadnych nowych fotek, nie wiem co teraz jest w Primarku gdyz od tygodnia jestem w Polsce na urlopie. Ale dzisiaj wracam do UK i jutro pewnie rzuce okiem co rzucili nowego.
Wysylka torebki - nie wiem czy jest ciezka, ale zalozmy ze srednio, wiec zwyklym listem pewnie ze 2 funty. Polecony powyzej 5-6f
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 12:12   #3693
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: sklep PRIMARK

Wczoraj kupilam na all primarkowa kurteczke z eko skorki i teraz czekam z bijacym sercem A co najgorsze dzis rano zobaczylam, ze pojawil sie drugi model, ktorego koniec licytacji przegapilam wczesniej a nie moglam sie doczekac drugiego egzemplarza No nic, chcialam kurteczke ze zdj. 1(tylko ciemny braz), zakupilam te ze zdj. 2(ale brazowa), chyba troszke brzydsza, co??Ale juz nie mam sil na kupnowanie, sprzedawanie i ponowne kupowanie, za duzo przebojow w szukaniu kurtki
EDIT: aa i przepraszam za widoczny nick sprzedawcy, ale zdj. zapozyczone z all. Sama kupilam u kogos innego, ale tu akurat sa zdjecia kurteczki na kims
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 117017a5b1e14582med.jpg (93,5 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75281176066d4680med.jpg (70,6 KB, 180 załadowań)
__________________




Edytowane przez PomylonaKsiezniczka
Czas edycji: 2009-04-01 o 12:15
PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:51   #3694
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Wczoraj kupilam na all primarkowa kurteczke z eko skorki i teraz czekam z bijacym sercem A co najgorsze dzis rano zobaczylam, ze pojawil sie drugi model, ktorego koniec licytacji przegapilam wczesniej a nie moglam sie doczekac drugiego egzemplarza No nic, chcialam kurteczke ze zdj. 1(tylko ciemny braz), zakupilam te ze zdj. 2(ale brazowa), chyba troszke brzydsza, co??Ale juz nie mam sil na kupnowanie, sprzedawanie i ponowne kupowanie, za duzo przebojow w szukaniu kurtki
EDIT: aa i przepraszam za widoczny nick sprzedawcy, ale zdj. zapozyczone z all. Sama kupilam u kogos innego, ale tu akurat sa zdjecia kurteczki na kims
mi się ta, którą ty kupiłaś bardziej podoba niż ta pierwsza
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:21   #3695
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: sklep PRIMARK

No i lzej na duszy Nie moge sie doczekac az przyjdzie, wtedy zobacze co i jak... Niestety jakos tak lubie sie zastanawiac" a moze to, a moze tamto" i metlik juz mam w glowie No nic czekam na kurteczke
__________________




Edytowane przez PomylonaKsiezniczka
Czas edycji: 2009-04-01 o 19:22
PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:11   #3696
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Wczoraj kupilam na all primarkowa kurteczke z eko skorki i teraz czekam z bijacym sercem A co najgorsze dzis rano zobaczylam, ze pojawil sie drugi model, ktorego koniec licytacji przegapilam wczesniej a nie moglam sie doczekac drugiego egzemplarza No nic, chcialam kurteczke ze zdj. 1(tylko ciemny braz), zakupilam te ze zdj. 2(ale brazowa), chyba troszke brzydsza, co??Ale juz nie mam sil na kupnowanie, sprzedawanie i ponowne kupowanie, za duzo przebojow w szukaniu kurtki
EDIT: aa i przepraszam za widoczny nick sprzedawcy, ale zdj. zapozyczone z all. Sama kupilam u kogos innego, ale tu akurat sa zdjecia kurteczki na kims
Ładniejsza Twoja
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 08:50   #3697
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: sklep PRIMARK

Pocieszajcie mnie pocieszajcie ihihhi Nie no zartuje, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje jak przyjdzie, a mam nadzieje, ze to bedzie przed weekendem
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 11:40   #3698
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja tą torbe kupiłam za 109 zł

Ktoś wie jaka jest cena takiej sukienki?
piekna sukienka

Cytat:
Napisane przez niniona Pokaż wiadomość
czy ktos orientuje sie moze czy te balerinki mozna kupic aktualnie w primarku http://allegro.pl/item597274303_atmo..._skora_38.html ?
widzialam te buty, maja swietne kolory i wygladaly na porzadne
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 13:52   #3699
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: sklep PRIMARK

Dziewczyny są takie torebki? W jakich kolorach? Innych są?
Ta mi się dosyc spodobała, jako duża retro kopertówa do ręki, chyba byłaby całkiem całkiem, ale ten kolor kompletnie odpada.
http://www.allegro.pl/item599298848_...oktajlowa.html
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:13   #3700
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny są takie torebki? W jakich kolorach? Innych są?
Ta mi się dosyc spodobała, jako duża retro kopertówa do ręki, chyba byłaby całkiem całkiem, ale ten kolor kompletnie odpada.
http://www.allegro.pl/item599298848_...oktajlowa.html
to chyba zeszłoroczna kolekcja, widziałam na allegro dużo takich w zeszłym roku
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 20:48   #3701
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Wczoraj kupilam na all primarkowa kurteczke z eko skorki i teraz czekam z bijacym sercem A co najgorsze dzis rano zobaczylam, ze pojawil sie drugi model, ktorego koniec licytacji przegapilam wczesniej a nie moglam sie doczekac drugiego egzemplarza No nic, chcialam kurteczke ze zdj. 1(tylko ciemny braz), zakupilam te ze zdj. 2(ale brazowa), chyba troszke brzydsza, co??Ale juz nie mam sil na kupnowanie, sprzedawanie i ponowne kupowanie, za duzo przebojow w szukaniu kurtki
EDIT: aa i przepraszam za widoczny nick sprzedawcy, ale zdj. zapozyczone z all. Sama kupilam u kogos innego, ale tu akurat sa zdjecia kurteczki na kims
Mam tę drugą kurteczkę w wersji ciemno brązowej...mi się bardzo podoba...ladnie leży.Z tyłu też ma takie prążki jak przy kołnierzu(tzn w zdłuz na środku)bardzo fajnie to wygląda...Gratuluje udanego zakupu
Edit
Jedyną wada jak dla mnie jest to, że kurteczka jest dość krótka...i ja osobiście pod nią zakładam troszkę dłuższe bluzeczki...tak żeby plecu nie byłu gołe.
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"

Edytowane przez Monisia_1331
Czas edycji: 2009-04-02 o 20:50
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 20:56   #3702
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
Mam tę drugą kurteczkę w wersji ciemno brązowej...mi się bardzo podoba...ladnie leży.Z tyłu też ma takie prążki jak przy kołnierzu(tzn w zdłuz na środku)bardzo fajnie to wygląda...Gratuluje udanego zakupu
Edit
Jedyną wada jak dla mnie jest to, że kurteczka jest dość krótka...i ja osobiście pod nią zakładam troszkę dłuższe bluzeczki...tak żeby plecu nie byłu gołe.
Wlasnie dzis do mnie tez przyszla i jesli chodzi o kroj to nie mam zastrzezen, tylko ten moj kolorek....Taki troszke dziwny... wczesniej chcialam wlasnie taki kolorek jak Ty- ciemny braz, czekolada. Nie bylo, wiec zamowilam ten. Mial byc jasny braz, no i niby jest ale to taka kawa z mlekiem raczej, taki zimny braz, nawet wg mnie lekko w szary wpada. No nic, chyba trzeba bedzie sie przelamac, jak myslicie- niebieskie dodatki beda dobre??
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 07:52   #3703
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny są takie torebki? W jakich kolorach? Innych są?
Ta mi się dosyc spodobała, jako duża retro kopertówa do ręki, chyba byłaby całkiem całkiem, ale ten kolor kompletnie odpada.
http://www.allegro.pl/item599298848_...oktajlowa.html
Mialam taka torebke w wrzesniu 2008 kupilam ja za 3 funty, byly kolory musztarda i czerwien
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:42   #3704
anecia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SIeradz
Wiadomości: 9
GG do anecia88
Dot.: sklep PRIMARK

Cześć dziewczyny !!! Szukałam czegoś o Primarku w innej lokalizacji niż Anglia i Irlandia. I natrafiłam na ogłoszenie pracy w Primarku w Niemczech w Bremen, wiecie może czy jest już tam otwarty ten sklep ? Czy dopiero jest w planach? Bo dopiero we wakacje będę w Anglii a już teraz bym chciała poszaleć na zakupach ciekawe jakie będą/są ceny w Niemczech.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

W maju otwarcie ))) Tylko jeszcze nie mam adresu ....
__________________
anecia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 17:25   #3705
gaga.m
Przyczajenie
 
Avatar gaga.m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 13
Dot.: sklep PRIMARK

dziewczyny, czy te ciuchy mozna nadal kupic?
jesli tak, to po ile sa i jak z ich jakoscia? jakie sa kolory?
z gory dzieki za odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1803.jpg (87,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granata-1.jpg (107,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ad21b85c5247fe7.jpg (83,1 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez gaga.m
Czas edycji: 2009-04-03 o 17:51
gaga.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 17:34   #3706
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: sklep PRIMARK

Dzięks, Dziewczyny.
Księżniczka, ale po co się masz przełamywać, skoro kurtka Ci nie lezy to chyba lepiej zwrocić i stracić na wysyłce niż miec coś z czego nie jesteś zadowolona.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 17:58   #3707
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Kurde ja zlozylam zamowienie u kumpla na baleriny ale nie wiem jaki rozmiar wziac, bo po 1 nie wiem jakie modele sa w Londynie np na Ealingu czy Oxford St. Ew. Hammersmith.. Patrzylam na allegro, wybralam jakies dwie pary ale no np. ja nosze 40 i wiem ze jest to 25.5 a w niektorych modelach 40 to 26.5, wiec za duze Mam sandaly na koturnie ktore kupilam w Primarku i jest to r. 39, takie polbuty na lekkim koturnie open toe - 39.. a klapki zwykle juz 40.. i masz babo placek!

Szukam wkladki 25.5 oraz 24 [czyli nasze 37, ale wg nich wypada 38].. no masakra!
Mysle ze dla siebie chyba 39 wezme bo te baleriny takie mocno wyciete, to moze beda spadac z nog. Dzis w Deichmanie mierzylam baleriny to 39 niektore za duze byly! SZOK! W rezultacie kupilam 40 z innego modelu.

Zamowilam jeszcze wlasnie maslo KIWI, getry, torebke na lancuszku w grochy [na all za 14zł], stopki i kazalam sobie kupic jakis pasek na ttalie i powiedzialam kumplowi ze niech wezmie jaki mu sie podoba :P [nie wiem czy juz mam sie zaczac bac co mi kupi]
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 18:09   #3708
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurde ja zlozylam zamowienie u kumpla na baleriny ale nie wiem jaki rozmiar wziac, bo po 1 nie wiem jakie modele sa w Londynie np na Ealingu czy Oxford St. Ew. Hammersmith.. Patrzylam na allegro, wybralam jakies dwie pary ale no np. ja nosze 40 i wiem ze jest to 25.5 a w niektorych modelach 40 to 26.5, wiec za duze Mam sandaly na koturnie ktore kupilam w Primarku i jest to r. 39, takie polbuty na lekkim koturnie open toe - 39.. a klapki zwykle juz 40.. i masz babo placek!

Szukam wkladki 25.5 oraz 24 [czyli nasze 37, ale wg nich wypada 38].. no masakra!
Mysle ze dla siebie chyba 39 wezme bo te baleriny takie mocno wyciete, to moze beda spadac z nog. Dzis w Deichmanie mierzylam baleriny to 39 niektore za duze byly! SZOK! W rezultacie kupilam 40 z innego modelu.

Zamowilam jeszcze wlasnie maslo KIWI, getry, torebke na lancuszku w grochy [na all za 14zł], stopki i kazalam sobie kupic jakis pasek na ttalie i powiedzialam kumplowi ze niech wezmie jaki mu sie podoba :P [nie wiem czy juz mam sie zaczac bac co mi kupi]
Wydaje mi sie,ze powinnas wziac 39,nawet jak by były troszke przymałe to te baleriny z Atmo zazwyczaj sie rozbijaja
A swoja droga to fajnego masz kumpla,ze sie podjął takich babskich zakupówA z paskiem bedziesz miala niespodzianke.Jakbym powiedziała swojemu TŻ żeby mi kupił pasek na talie to jestem przekonana ,ze nie wiedziałby nawet co to za wynalazek
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 18:18   #3709
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,ze powinnas wziac 39,nawet jak by były troszke przymałe to te baleriny z Atmo zazwyczaj sie rozbijaja
A swoja droga to fajnego masz kumpla,ze sie podjął takich babskich zakupówA z paskiem bedziesz miala niespodzianke.Jakbym powiedziała swojemu TŻ żeby mi kupił pasek na talie to jestem przekonana ,ze nie wiedziałby nawet co to za wynalazek
Hehheh no kumpel spoko
Ja z kolei jak mu napisalam ze chce zeby mi kupil stopki to sie zapytal "a co to?"

Wlasnie pamietam ze raz mierzylam w Primarku baleriny, ale zupelnie nie wiem jaki rozmiar.. moze faktycznie napisze zeby 39 wzial.. a najlepiej 39 i 40
Jak patrze na allegro to czasami piszą ze 39 ma 25.. 40 - 27 Dobra ryzyk - fizyk. pisze 39, ale wtedy mamie musialabym wziac 37 skoro ona ma 2 rozmiary mniejsza noge Nie no paranoja, ale niech bedzie jak napisalam..

Mnie na rozmiar 25.5 - r.39.. zaryzykuje
mamie na 24cm rozmiar 38
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 18:26   #3710
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez gaga.m Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy te ciuchy mozna nadal kupic?
jesli tak, to po ile sa i jak z ich jakoscia? jakie sa kolory?
z gory dzieki za odpowiedz
Sukienki nie kojarze.
Sweterek z drugiej fotki jest na pewno, ale nic wiecej nie potrafie powiedziec.
O bluzce z kokarda pisalam kilka stron temu, cena 8 lub 10 funtow, jakosc srednia, kokarda czesto przyszyta niechlujnie i wisi paskudnie...kolory niebieski, rozowy, szary, czarny, zielony
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 18:29   #3711
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hehheh no kumpel spoko
Ja z kolei jak mu napisalam ze chce zeby mi kupil stopki to sie zapytal "a co to?"

Wlasnie pamietam ze raz mierzylam w Primarku baleriny, ale zupelnie nie wiem jaki rozmiar.. moze faktycznie napisze zeby 39 wzial.. a najlepiej 39 i 40
Jak patrze na allegro to czasami piszą ze 39 ma 25.. 40 - 27 Dobra ryzyk - fizyk. pisze 39, ale wtedy mamie musialabym wziac 37 skoro ona ma 2 rozmiary mniejsza noge Nie no paranoja, ale niech bedzie jak napisalam..

Mnie na rozmiar 25.5 - r.39.. zaryzykuje
mamie na 24cm rozmiar 38

Mnie tez to przeraza,ze tak w cały swiat te rozmiary robia.Ja jakis czas temu zamowiłam na All balerinki z Atmo takie pikowane,rozmiar 39 bo taki zawsze nosze i musialam zwrócic bo nie dosyc ,ze za szerokie to własnie za duże były
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 19:06   #3712
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dzięks, Dziewczyny.
Księżniczka, ale po co się masz przełamywać, skoro kurtka Ci nie lezy to chyba lepiej zwrocić i stracić na wysyłce niż miec coś z czego nie jesteś zadowolona.

No wlasnie moze i tak trzeba bedzie zrobic.... Tylko ze kupowalam na all, komentarz wystawilam, czyli niby wszystko ok i zwrocic nie moge... Moze po prostu sprobuje ja sprzedac na all i definitywnie juz wtedy zrezygnuje z eko skorki mam juz chyba dosc szukania, nie jest mi widac pisana Jeszcze jutro niech moj chlop zobaczy i pomoze w decyzji
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:06   #3713
gaga.m
Przyczajenie
 
Avatar gaga.m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 13
Dot.: sklep PRIMARK

Hawa, bardzo dziekuje
gaga.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:06   #3714
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: sklep PRIMARK

gaga. m ta sukienka też jest, cena pewnie koło 17 f.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 21:09   #3715
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hehheh no kumpel spoko
Ja z kolei jak mu napisalam ze chce zeby mi kupil stopki to sie zapytal "a co to?"

Wlasnie pamietam ze raz mierzylam w Primarku baleriny, ale zupelnie nie wiem jaki rozmiar.. moze faktycznie napisze zeby 39 wzial.. a najlepiej 39 i 40
Jak patrze na allegro to czasami piszą ze 39 ma 25.. 40 - 27 Dobra ryzyk - fizyk. pisze 39, ale wtedy mamie musialabym wziac 37 skoro ona ma 2 rozmiary mniejsza noge Nie no paranoja, ale niech bedzie jak napisalam..

Mnie na rozmiar 25.5 - r.39.. zaryzykuje
mamie na 24cm rozmiar 38
O mamy taką samą długość stopy Ja też zamawiałam u ciotki buty z primarka to poprosiłam 40 ( chociaż noszę 39 w primarkowych) i były za małe

Może któraś ma panterkowe baleriny i może się wypowiedzieć o rozmiarówce?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 22:59   #3716
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
No wlasnie moze i tak trzeba bedzie zrobic.... Tylko ze kupowalam na all, komentarz wystawilam, czyli niby wszystko ok i zwrocic nie moge... Moze po prostu sprobuje ja sprzedac na all i definitywnie juz wtedy zrezygnuje z eko skorki mam juz chyba dosc szukania, nie jest mi widac pisana Jeszcze jutro niech moj chlop zobaczy i pomoze w decyzji
No przykro mi ze kolor Ci nie odpowiada...dla mnie czasem ciężko załozyć coś do brązowej...ale ten Twój kolor to penie ciężko cokolwiek dopasować...najlepszy dla mnie byłby czarny...A ja jutro do primarka jade
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 09:22   #3717
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Dot.: sklep PRIMARK

Może któraś ma panterkowe baleriny i może się wypowiedzieć o rozmiarówce?

Balerinki w szpic (a zatem panterkowe tez) maja raczej standardowa rozmiarowke- ja zwykle nosze 4\37 i takiez panterki posiadam, biale z tego rodzaju tez mam, tez rozm 4, wiec chyba nie roznia sie miedzy soba
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 09:55   #3718
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Olifka Pokaż wiadomość
Może któraś ma panterkowe baleriny i może się wypowiedzieć o rozmiarówce?

Balerinki w szpic (a zatem panterkowe tez) maja raczej standardowa rozmiarowke- ja zwykle nosze 4\37 i takiez panterki posiadam, biale z tego rodzaju tez mam, tez rozm 4, wiec chyba nie roznia sie miedzy soba
Potwierdzam Ja mam taki sam model jak panterkowe tyle,ze czarne i rozmiarówka jest standardowa.
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 10:17   #3719
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurde ja zlozylam zamowienie u kumpla na baleriny ale nie wiem jaki rozmiar wziac, bo po 1 nie wiem jakie modele sa w Londynie np na Ealingu czy Oxford St. Ew. Hammersmith.. Patrzylam na allegro, wybralam jakies dwie pary ale no np. ja nosze 40 i wiem ze jest to 25.5 a w niektorych modelach 40 to 26.5, wiec za duze Mam sandaly na koturnie ktore kupilam w Primarku i jest to r. 39, takie polbuty na lekkim koturnie open toe - 39.. a klapki zwykle juz 40.. i masz babo placek!

Szukam wkladki 25.5 oraz 24 [czyli nasze 37, ale wg nich wypada 38].. no masakra!
Mysle ze dla siebie chyba 39 wezme bo te baleriny takie mocno wyciete, to moze beda spadac z nog. Dzis w Deichmanie mierzylam baleriny to 39 niektore za duze byly! SZOK! W rezultacie kupilam 40 z innego modelu.

Zamowilam jeszcze wlasnie maslo KIWI, getry, torebke na lancuszku w grochy [na all za 14zł], stopki i kazalam sobie kupic jakis pasek na ttalie i powiedzialam kumplowi ze niech wezmie jaki mu sie podoba :P [nie wiem czy juz mam sie zaczac bac co mi kupi]
mi sie wydaje, ze oni maja wlasnie standardowo rozmiarowke, ja nosze 38 i u nich 38 ma 24,5 cm zazwyczaj albo 25 cm i na mnie sa ok (choc staram sie wybierac te ktore maja te 24,5 cm)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 11:14   #3720
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: sklep PRIMARK

Nie wiecie może ile te buciki kosztują w Primarku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1d5c6597.jpg (38,8 KB, 100 załadowań)
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.