Magik od Heleny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 23:14   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214

Magik od Heleny :)


słuchajcie..mam takie małe pytanie..otóż mam do wydania troszkę gotówki. Na moje nieszczęsne cienie pod oczami uzywam genialnego kamuflazu art deco ale chcialałabym kupić sobie taką ''podkładkę'' pod niego w postaci dobrego,kremowego krektora. Ma to na celu troszkę nawilzyc skórę a także spowodować mniejsze ''dawki'' art deco, który mimo wszytko jest ciężkim specyfikiem...I teraz pytanie: Czy warto zainwestować w korektor Helena Rubinstein Magic Concealer? Jest to kosmetyk w takiej złotej tubce (15ml)..Zaryzykowałabym gdyby nie ta cena 150-160zł...boje sie wyrzucic pieniadze w błoto..Na KWC opinie ma naparwde przyzwoite ale czy któras z was wizazanki mogla by mi powiedziec CZY JEST TYLE WART?
ładnie kryje?nawilza?nie zbiera sie? Z góry dziekuje za odp


pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 12:44   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Magik od Heleny :)

Zawsze możesz napisać jakąś prywatną wiadomość do osoby która wystawiła renecenzje dla tego kosmetyku i zapytać się czy warto kupić ten kosmetyk.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 14:59   #3
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Myślę ze nie bedzie to juz potrzebne bo zaryzkowałam i kupiłam korektor za 160 zł..ale jesli juz ten watke powstał to warto aby byl troche sensowny i konstruktywny..A wiec jesli ktos kiedys bedzie sie zastanwail nad kupnem to udzielam odpowiedzi na moje wlasne pytanie : naparwde warto..i można korektor HR stosowac nawet solo bo pieknie kryje nawet takie Zombiee jak ja wklejam link do KWC i pozdrawiam


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12996
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 18:32   #4
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Magik od Heleny :)

pysia, a nie zastanawiałaś się nad korektorem Kanebo pod oczy? To ponoc najlepszy korektor na świecie, a z tego co sie nie mylę jest w podobnej cenie...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:25   #5
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

podbijam

Właśnie chciałabym kupić ten korektor jednak zastanawiam się nad kolorem.
Konkretnie nad 01 ale nie wiem czy nie będzie za jasny

Dziewczyny czy któraś może powiedzieć czy tu na zdjęciu kolory są dobrze odwzorowane?
A na kolejnym daję jaki odcień ma moja skóra, może któraś z Was mi pomoże

Bo u mnie go nie ma by sprawdzic kolorki
A np. korektor Diora w pędzelku mam 02 i 03. Niby 02 jest taki blady (wręcz mleczno kremowy) a wygląda o niebo lepiej niż 03 który jest dość ciemny

A efektu pandy też nie chce....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hr.jpg (7,1 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03855zm.JPG (61,6 KB, 191 załadowań)
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-05-27 o 14:24 Powód: podpis zdjęcia
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:59   #6
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Kochana Sisleys...DOstałam twoja prywatna wiadomosc i postanowiłam odpowiedziec tutaj moze cos pomoze innym...otóż ja kupiłam sobie odcien ''light''...i szczerze odradzam.....jest on poporstu prawie biały..mam odcien skóry bardzo podobny do twojego i majac korektor HR kilka osob zwrociło mi uwagę ze bardzo odznaczaja mi sie oczy...dlatego zdecydowanie nie polecam....tobie natomiast polecam pojsc do SEPHORY i poprosic o probki kazdego koloru...nic nie kosztuje a ryzyko wtopienia prawie 200 zł- żadne...ja miałam taka mozliwosc ale durnota zrezygnowałam bo roztarłam na lapie odcien ''light'' i sie zakochałam mieszam go teraz z ciemniejszym podkładem ale to juz nie to..wogole ten korektor po dłuzszym czasie stosowania mnie nie zachwyca...zreszta zerknij na moja opinie w KWC...wole Kanebo- lepiej kryje i jest niewidoczny..Ale moze tobie podpasuje? Ja poporostu mam zły odcien...no coz...człowiek uczy sie na bledach...zycze powodzenia


edit: kolory BARDZO dobrze odwzorowane Tobie szczerze polecam dwójeczke....Masz piekna skore pod oczami...Jaki to korektor? A moze natura...? )
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:01   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Pysiu ja też zastanawiam się albo nad Kanebo albo nad właśnie tym od Heleny Rubinstein.
Rozumiem, że masz też Kanebo?

Widziałam, że na KWC króluje Kanebo jeżeli chodzi o korektory.

EDIT:
Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
edit: kolory BARDZO dobrze odwzorowane Tobie szczerze polecam dwójeczke....Masz piekna skore pod oczami...Jaki to korektor? A moze natura...? )
To zdjęcie jest z przed jakiś 3-4 miesięcy, wtedy jeszcze korektorów nie używałam Jest tam po prostu zwykły podkład.

Pysiu a z Kanebo jaki masz kolor? Bo 01 jest chyba baaardzo jasny więc może ja powinnam mieć 02?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 21:14   #8
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Powiem ci tak...Kanebo ma bardzo podobne krycie do Magika Loreala...z tym ze..Kanebo dodatkowo jest:

* bardzo trwały
*bardzo ładnie rozswietla
*idealnie sie stapia ze skórą...napewno nie jest ''tapeciarski'' ani widoczny...


wg mnie: bardzo udany zakup...to jest zdecydowanie moj najlepszy korektor a uwierz mi jestem wymagajaca w tej kwesti jak mało kto...

I teraz tak...Idz do Sephory..zaczep mile wygladajaca pania i bez ogrodek popros o PROBKE KANEBO...jesli ci powie ze nie moze zrobic probki bo korektor jest w pisaczku to ladnie ja poinformuj zeby ci ciemnoty nie wciskała bo wiesz z dobrego zrodła ze kazda sephora posiada (a przynajmniej powinna posiadac) pojedyncze probeczki tego cudu...A wiem o tym bo jak kupowałam osttanio Escade to dostałam dwie i dzieki temu kupiłam ten korektor )

Edit: mam kolor numer 2 - bardzo naturalny..kupowałam jako jasna karnacja a teraz po kilku wizytach w solarium nadal swietnie sie spisuje i ladnie wyglada..
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:19   #9
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

"To zdjęcie jest z przed jakiś 3-4 miesięcy, wtedy jeszcze korektorów nie używałam Jest tam po prostu zwykły podkład.

Pysiu a z Kanebo jaki masz kolor? Bo 01 jest chyba baaardzo jasny więc może ja powinnam mieć 02?[/quote]"

po co ci korektor ty CHOLERNA SZCZESCIARO???????
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:19   #10
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
Powiem ci tak...Kanebo ma bardzo podobne krycie do Magika Loreala...z tym ze..Kanebo dodatkowo jest:

* bardzo trwały
*bardzo ładnie rozswietla
*idealnie sie stapia ze skórą...napewno nie jest ''tapeciarski'' ani widoczny...


wg mnie: bardzo udany zakup...to jest zdecydowanie moj najlepszy korektor a uwierz mi jestem wymagajaca w tej kwesti jak mało kto...

I teraz tak...Idz do Sephory..zaczep mile wygladajaca pania i bez ogrodek popros o PROBKE KANEBO...jesli ci powie ze nie moze zrobic probki bo korektor jest w pisaczku to ladnie ja poinformuj zeby ci ciemnoty nie wciskała bo wiesz z dobrego zrodła ze kazda sephora posiada (a przynajmniej powinna posiadac) pojedyncze probeczki tego cudu...A wiem o tym bo jak kupowałam osttanio Escade to dostałam dwie i dzieki temu kupiłam ten korektor )

Edit: mam kolor numer 2 - bardzo naturalny..kupowałam jako jasna karnacja a teraz po kilku wizytach w solarium nadal swietnie sie spisuje i ladnie wyglada..
kochana jesteś

nie mam już wątpliwości co kupić, więc jutro wybieram się po próbkę

dzięki Tobie ustrzegłam się nieudanego zakupu, bo jak widać po moim zdjęciu ja mocnego krycia póki co nie potrzebuję (taka natura, mam nadzieję że to się nie zmieni) i zresztą nie chcę a bardziej zależy mi właśnie na rozświetleniu

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
po co ci korektor ty CHOLERNA SZCZESCIARO???????

bo podkłady nie służą moim oczkom a raczej skórze wokół oczu

Pysia najchętniej bym Cię wyściskała!!!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:27   #11
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Kurcze mam nadzieje ze dostaniesz probki i to wszytkich kolorów..wtedy nie wtopisz ciezkich pieniedzy...Ja juz tyle razy przejechałam sie na mojej niecierpliwosci...od teraz staram sie nic nie kupowac bez sprawdzenia...Kanebo napewno ci podpasuje..szczegolnie ze nie potrzebujesz MEGA krycia...w ostatecznosci jak nie dorwiesz probki to idz bez niczego pod oczkami do sklepu i pomaluj sie kanebo o ile nie brzydzisz sie testerów

a własnie mam jeszcze takie pytanie : czy teraz uzywasz jakis ''oczowych'' korektorów?
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 13:49   #12
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
Kurcze mam nadzieje ze dostaniesz probki i to wszytkich kolorów..wtedy nie wtopisz ciezkich pieniedzy...Ja juz tyle razy przejechałam sie na mojej niecierpliwosci...od teraz staram sie nic nie kupowac bez sprawdzenia...Kanebo napewno ci podpasuje..szczegolnie ze nie potrzebujesz MEGA krycia...w ostatecznosci jak nie dorwiesz probki to idz bez niczego pod oczkami do sklepu i pomaluj sie kanebo o ile nie brzydzisz sie testerów

a własnie mam jeszcze takie pytanie : czy teraz uzywasz jakis ''oczowych'' korektorów?
Zrobię tak jak mówisz, rzeczywiście sama też ostatnio nie kupowałam niczego pod wpływem impulsu ale korektor Diora Skinflash skończył mi się i kupiłam taki przechodni Artdeco też w pędzelku i jak widzę jego efekt to mnie skręca ze złości- mam oczy jak 40-latka po tym korektorze...

A Dior jest naprawdę fajny ale dla tych co nie mają cieni pod oczami bo on nic a nic nie kryje
Ale za to fajnie rozświetla

Jednak zaczęłam teraz nową pracę i zdarza mi się często niewysypiać więc Kanebo na pewno kupię na trochę gorsze dni
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:13   #13
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

no i własnie a teraz moje watpliwosci:
...Czy ty pudrujesz korekotr pod oczami? nakladasz go na czy pod podkład? odkad przestawiłam sie z ciezkich mazideł (dermacol itp) na lekkie korektory (ktora na dluzsza mete o wiele lepiej wygladaja i kryja) to pudrujac robia mi sie suche miejsca i korektor traci swoje wlasciwosci kryjace...z drugiej strony...gdy nie utrwalam sypkim - szybciej znika....Moze sypkie pryzmy rozwiazaly by problem? to podobno bardzo delikaty puder...mam teraz ''TRANSPARENTNY'' Max Factor ktory jest beznadziejny....Kupiłam go z braku pieniedzy poniewaz wczesniej uzywałam sypki Chanel , ktory tez jakos super nie zachwycał...Juz nie wiem...
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:29   #14
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
no i własnie a teraz moje watpliwosci:
...Czy ty pudrujesz korekotr pod oczami? nakladasz go na czy pod podkład? odkad przestawiłam sie z ciezkich mazideł (dermacol itp) na lekkie korektory (ktora na dluzsza mete o wiele lepiej wygladaja i kryja) to pudrujac robia mi sie suche miejsca i korektor traci swoje wlasciwosci kryjace...z drugiej strony...gdy nie utrwalam sypkim - szybciej znika....Moze sypkie pryzmy rozwiazaly by problem? to podobno bardzo delikaty puder...mam teraz ''TRANSPARENTNY'' Max Factor ktory jest beznadziejny....Kupiłam go z braku pieniedzy poniewaz wczesniej uzywałam sypki Chanel , ktory tez jakos super nie zachwycał...Juz nie wiem...
Pysia odpowiedając na Twoje pytania:
najpierw nakładam korektor na twarz, następnie podkład i całość pudruję włącznie z okolicami oczu.
Muszę tam nałożyć puder bo inaczej i cienie by się wałkowały jak i korektor po całym dniu zbierałby się w załamaniach.

Mój puder sypki to Estee Lauder Lucidity- swoją drogą świetny. Delikatnie roświetla twarz, nie wysusza, dobrze matuje (ale nie jest matujący, jednak dla mojej mieszanej cery jest super!). Mam kolor Transparency (chyba nr 06).
Ma niby bardzo małą pojemność (21g) a starcza na 2x dłużej niż dużo większy puder Clinique o poj.30g (!)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:36   #15
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

oo...to jest w takim razie wart zastanowienia...a sypkie pryzmy Givenchy mialas moze...?


P.S. Zdobyłas próbki Kanebo?
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 23:44   #16
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
oo...to jest w takim razie wart zastanowienia...a sypkie pryzmy Givenchy mialas moze...?


P.S. Zdobyłas próbki Kanebo?
sypkich nie miałam ale miałam prasowane i jak dla mnie to jest po prostu niewypał

Kanebo nie ma u mnie w Sephorze muszę pojechać do Douglasa a tam mam kawałek więc pewnie dopiero pod koniec tygodnia A tak potrzebuję nowy korektor....
Ile w ogóle kosztuje ten Kanebo?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 23:57   #17
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
sypkich nie miałam ale miałam prasowane i jak dla mnie to jest po prostu niewypał

Kanebo nie ma u mnie w Sephorze muszę pojechać do Douglasa a tam mam kawałek więc pewnie dopiero pod koniec tygodnia A tak potrzebuję nowy korektor....
Ile w ogóle kosztuje ten Kanebo?
wg mnie prasowane są nijakie, dają zupełnie inny efekt niż sypkie. Dlatego prasowanych się pozbyłam, sypkich nigdy bym nie oddała

Też jestem ciekawa jaka jest cena korektora kanebo
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 09:49   #18
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Magik od Heleny :)

A na ile czasu starczają Wam wysokopółkowe korekory?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:02   #19
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A na ile czasu starczają Wam wysokopółkowe korekory?
Dior na pewno nie jest wydajnym korektorem bo ma mikro pojemność
Starczył mi maksymalnie na 2 miesiące (a nie używałam codziennie ani też w dużych ilościach...)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 15:10   #20
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Magik od Heleny :)

No własnie, więc to chyba nie na moją kieszeń Rozumiem jak cena ma coś wspólnego z wydajnością ale tak to niekoniecznie.

SiS a co to za nowa praca <ciekawska bestia >
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:12   #21
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

ja mam Lancoma (15ml) który starczyl mi na kilka lat i nie był taki drogi, w drogerii za ok 120zł
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:25   #22
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
No własnie, więc to chyba nie na moją kieszeń Rozumiem jak cena ma coś wspólnego z wydajnością ale tak to niekoniecznie.

SiS a co to za nowa praca <ciekawska bestia >
w biurze projektowym- praca ma związek z moimi studiami...

Chyba wstrzymam się nawet z tym korektorem Diora i po prostu kupię jednak Kanebo, ale najpierw pojadę po próbki.
Bo Dior w stosunku cena-pojemność wypada tragicznie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:17   #23
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Korektor Kanebo - ok 160 zł we wrocławskiej Sephorze...ale naprawde nie zaluje pieniedzy...Jednakze gdybym nie miala probki to nie wiem czy bym kupiła (lekki uraz po HR)...Zachwycił mnie odrazu..Kupiłam chyba na drugi czy trzeci dzien po próbie...Naprawde polecam tymbardziej ze ty SisleyS potrzebujesz raczej rozswietlenia i załamania swiatła niz super krycia...W zwiazku z tym mysle ze na codzien starczy kropelka i bedzie dla ciebie wydajny
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:30   #24
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
Korektor Kanebo - ok 160 zł we wrocławskiej Sephorze...ale naprawde nie zaluje pieniedzy...Jednakze gdybym nie miala probki to nie wiem czy bym kupiła (lekki uraz po HR)...Zachwycił mnie odrazu..Kupiłam chyba na drugi czy trzeci dzien po próbie...Naprawde polecam tymbardziej ze ty SisleyS potrzebujesz raczej rozswietlenia i załamania swiatła niz super krycia...W zwiazku z tym mysle ze na codzien starczy kropelka i bedzie dla ciebie wydajny
Pysia proszę nie uduś mnie ale właśnie byłam w Douglasie (bo w poznańskich Sephorach nie mają Kanebo) i..... kupiłam ten korektor

Kolor nr 2 z Kanebo jest naprawdę jedynym z selektywnych marek który idealnie pasuje do mojej karnacji na teraz i jak się troszkę opalę

Przejrzałam dzisiaj wszystkie dostępne korektory w pisaku z górnopółkowych firm i ten wyglądał najlepiej, a jak ma tak dobre recenzje tu na KWC i na MakeUpAlley to nie może to być pomyłka- na pewno nie będzie gorszy niż Dior

Ech wiem, jestem w gorącej wodzie kąpana, ale już mam dosyć tego Artdeco.

Zapłaciłam 145zł, ma on 2,5ml czyli dużo więcej niż Dior, Kanebo bardziej się opłaca
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 21:17   #25
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

wrzucam link do wątku na temat dat ważności kosmetyków Kanebo, szczena mi opadła jak czytałam....

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87279
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 21:59   #26
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

o kurcze...nie wiedziałam ze takie numery sobie robią...bez sensu duzy,komercyjny,porzadny koncern kosmetyczny i takie cos????? jeden proces oszukanej a nie daj boze poszkodowanej klientki i maja bardzo zle zapowiadajaca sie przyszlosc....nie wiem po co im to juz mam o nich troszke inne zdanie...chociaz korektor swietny

Sis probowalas juz pisaczek ?
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:03   #27
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
Sis probowalas juz pisaczek ?
jutro próbuję
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:33   #28
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Póki co mogę powiedzieć, że jest na 1000% lepszy od ArtDeco w pędzelku

Tylko nie mogłam go do końca przetestować, bo głupia nałożyłam pod oczy krem Shiseido który właśnie kupiłam na noc. A ten krem jest za tłusty pod oczy na dzień (na lato bo na zime byłby ok).
Więc jutro testów ciąg dalszy ale już wiem, że był to udany zakup

A kolorek nr02 medium jest najładniejszym kolorkiem wśród pisakowych górnopółkowych korektorów Taki naturalny beżyk.
Wiem już też że nie wysusza tak skóry jak Dior Skinflash, lepiej się trzyma i mniej zbiera w załamaniach. Troszkę mocniej kryje ale myślę, że jest to zaleta bo można to krycie stopniować. A Dior nr 002 jest jak mleko, ale mimo wszystko uważam że też jest dobrym korektorem.

Co do roświetlenia to nie wiem bo nie miałam czasu sie przyjrzeć, jutro za to będę miała więc opiszę co i jak

Dobrze, że kupiłam Kanebo a nie znowu Diora, bo kolor 002 jest na teraz za jasny a 003 daje bardzo nieładny efekt zmęczonych oczu, jest bardzo ciemny i trochę ceglasty
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 20:45   #29
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Chciałam dodać moją opinię o Kanebo po kilku dniach używania- jednym słowem korektor jest swietny

Bardzo się cieszę, że go kupiłam Dla mnie jest lepszy niż Dior, ma dużo ładniejsze kolory (02- extra!) i można nim sobie albo tylko rozświetlić oczy albo też, dając więcej korektora, zatuszować zmęczone oczy po ciężkim tygodniu- u mnie sprawdził się i w tym i w tym.

Jednak nie wiem czy na bardzo duże cienie się on nadaje- wiadomo, że jak się przesadzi z iloscią to każdy się potem zbiera w załamaniach. Ja mam to szczęście, że cieni nie mam. Nadaje się też do krycia niespodzianek- ja właśnie taką mam po ukłuciu i rozdrapałam we śnie robiąc jeszcze gorzej- wygląda to strasznie a jak nałożę Kanebo, na to miejsce na makijaż, to znika!

Forma pisaka to jedyna jaka mi odpowiada w korektorach, tu naciska się u góry, jednak ten pstryczek jest dużo lepszy niż np. u Lancome Flasche Retousche (czy jakoś tak ) Lancome to przypadkiem można nacisnąc tyle razy, że hej, a u Kanebo pstryczek jest lepszy bo tak łatwo się nie naciska i nie traci cennego korektora

Podsumowując- jest naprawdę super!!!!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 21:21   #30
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Oh miód na moje młode serce i goraco łacze sie w zachwycie...
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.