białe plamy na twarzy!!ratunku!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-23, 14:53   #1
Aghata
Raczkowanie
 
Avatar Aghata
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez ICQ do Aghata

białe plamy na twarzy!!ratunku!!!


mam ciemną karnację ale w czerwcu pojawiła mi się biała plamka na poliku myślałam, że to opalę ale mam już na dzisiejszy dzień 3 plamki na tym poliku!!!co robić???czy są jakieś maści na to??czy pójść do dermatologa??poradzcie mi!!
__________________
I'm looking for love. Real love. Ridiculous, inconvenient, consuming, can't-live-without-each-other love...
Aghata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 15:26   #2
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

Biegiem do dermatologa. To może być bielactwo, a może jakaś infekcja skóry? Na razie chroń skórę kremem z wysokim filtrem.
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 17:46   #3
Aghata
Raczkowanie
 
Avatar Aghata
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez ICQ do Aghata
Re: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

oh my god...moze cos konkretniejszego o tym bielactwie...
__________________
I'm looking for love. Real love. Ridiculous, inconvenient, consuming, can't-live-without-each-other love...
Aghata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 18:07   #4
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

Heh... Nie chciałam konkretniej, bo po co mam cię straszyć, skoro bez wizyty u dermatologa i tak nie dojdziesz, czy to to... Ale skoro chcesz, to zaraz coś znajdę.

To pewnie może być dużo innych rzeczy, nie jestem lekarzem, więc nie mam pojęcia.

O, znalazłam:

http://www.dermatolog.com.pl/bielactwo.htm
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 18:23   #5
Aghata
Raczkowanie
 
Avatar Aghata
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez ICQ do Aghata
Re: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

ufff....to chyba nie bielactwo, bo na tej stronce pisze, że "Plamy bielacze pod wpływem słońca stają się czerwone, nigdy brązowe. Przy nadmiernym opalaniu bez ochrony mogą ulec nawet oparzeniu" a ja opalam się sporo i te plamki nigdy nie ulgły poparzeniu i nie robiły się czerwone tylko ciągle białe.może to przejściowy stan tylko...w poniedziałek idę do dermatologa zobaczymy co powie.
__________________
I'm looking for love. Real love. Ridiculous, inconvenient, consuming, can't-live-without-each-other love...
Aghata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 18:34   #6
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

Pewnie, nie ma co gdybać i się stresować niepotrzebnie, lepiej pokać pysia lekarzowi.
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 15:23   #7
deks66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

Cytat:
Napisane przez Aghata
mam ciemną karnację ale w czerwcu pojawiła mi się biała plamka na poliku myślałam, że to opalę ale mam już na dzisiejszy dzień 3 plamki na tym poliku!!!co robić???czy są jakieś maści na to??czy pójść do dermatologa??poradzcie mi!!
Ja cierpie na bielactwo od 15 lat i nie jestem z tego powodu szczęśliwa ale pocieszam sie tym że dziekuje że nie jezdze na wózku i że jestem sprawna to dodaje mi otuchy a na te plamy jest najlepszy podkład korygujący firmy VICHY O NAZWIE-DERMABLEND, podkład korygujący można go zakupić na alegro w zdrowie i uroda na temacie twarz,jest bardzo dobry to nowość stosuje go od 3 tyg i nic nie widać na twarzy kupuje go w próbkach po 15 ml 20 saszetek to 30 ml kosztuje 19 zł a w aptece 68 zł 30ml to znaczna różnica, w cenie polecam bardzo i pozdrawiam pa;O
deks66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 16:56   #8
xmadax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Re: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

bielactwo !!! wszyscy sie tego boja, ja tez sie balam, mam od paru lat i wi4ecie co mam to juz w nosie.Mam fajnego chlopaka ktory to toleruje i nie brzydzi sie mnie, plamy mam rownomierne na łokciach, kolanach, biodrach, oczach, wokół ust, poprostu nie martwie sie tym narazie, jak bedzie mnie stac pojde na lampy.Moze pomoga. oto moj adres wrazie kontaktu ze mna xmadax@poczta.fm
xmadax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:17   #9
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

Aghato, kieś tez mialam co jakis czas taka plamkę obok ust i w koncu odkrylam od czego ona jest, używalam pasty wybielającej i jak chlapneło mi niechcy na twarz to tak plamka zostawla ale ,3 dni trochę słonca i znikała.

Oczywiście wybierz sie lekarza,ale muśle że to nic grożnego
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:47   #10
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

Cytat:
Napisane przez oaza
Aghato, kieś tez mialam co jakis czas taka plamkę obok ust i w koncu odkrylam od czego ona jest, używalam pasty wybielającej i jak chlapneło mi niechcy na twarz to tak plamka zostawla ale ,3 dni trochę słonca i znikała.

Oczywiście wybierz sie lekarza,ale muśle że to nic grożnego
wątek jest z 2003 roku)


Co do białych plamek, bardzo często mi się zdarzało, iż na mojej tawrzy pojawiały się białe plamki i nie było to wynikiem bielactwa, a jedynie wynikało to z nadmiaru opalania
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 18:13   #11
deks66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Re: białe plamy na twarzy!!ratunku!!!

bielactwo !!! wszyscy sie tego boja, ja tez sie balam, mam od paru lat i wi4ecie co mam to juz w nosie.Mam fajnego chlopaka ktory to toleruje i nie brzydzi sie mnie, plamy mam rownomierne na łokciach, kolanach, biodrach, oczach, wokół ust, poprostu nie martwie sie tym narazie, jak bedzie mnie stac pojde na lampy.Moze pomoga. oto moj adres wrazie kontaktu ze mna xmadax@poczta.fm[/QUOTE]
Witajcie jak wspomniała xmadax mam to równiesz w nosie już się nie przejmuje tymi plamami mam kochającego męża któremu to nie przeszkadza i nadal podobam sie facetom mimo mojego bielactwa jestem atrakcyjna ale można skorygować te niedoskonałości na twarzy podkładami na bielactwo i jest lek na alegro na bielactwo z lasów amazoni i tagże w australi leczą ludzi na to lek jest na alegro są to krople i krem jak go wyprubuje to dam wam znać jakie są jego rezultaty pozdrawiam serdecznie i głowy do góry życie jest tylko jedno paaaaaaaaaaaa........:cmo k:
deks66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.