Zmiany w składach Avenek na sezon 2007 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 19:18   #1
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229

Zmiany w składach Avenek na sezon 2007 :)


Więc nie widziałam jeszcze takiego tematu na Biochemii. Może któraś testowała? Ma zamair testować? Nie używałam nigdy Avenek, więc nawet nie wiem w jakim stopniu skład są zmienione. Martwi jedynie brak wartości PPD na opakowaniu.


Mleczko do ciała 50+

Avene Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Water, Cyclomethicone, Isodecyl Neopentanoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methyloxyphenyl Triazine, Glycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Stearyl Alcohol, PVP/Eicosene Copolymer, Butylparaben, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Parfum, Methylparaben, o-Cymen-5-OL, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sorbic Acid, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Triethoxycaprylylsilane, Trimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide.

Krem do skóry suchej 50+ (bezbarwny)

Avene Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Aqua, Butylene Glycol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetra-Methylbutylphenol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, PVP/Eicosene Copolymer, Butylparaben, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Glucoside, Dimethiconol, Disocium EDTA, Ethylparaben, Fragrance, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acrylodimethyl Taurate Copolymer, Isobutylparaben, Magnesium Aluminium Silicate, Methylparaben, o-Cymen-5-Ol, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Propylparaben, Squalane, Stearyl Alcohol, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin, Triethoxycaprylylsilane, Trimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide.


Emulsja 50+

Avene Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetra-Methylbutylphenol, Aqua, Butylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PTFE, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, C20-22 Alkyl Phosphate, Polymethyl Methacrylate, C20-22 Alcohols, Caprylic/Capric Triglyceride, Chlorophensin, Coco-Glucoside, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Fragrance, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acrylodimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Propylene Glycol, Sorbic Acid, Squalane, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Triethanolamine, Triethoxycaprylylsilane, Trimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide.



Z tego co się orientuję ceny nie uległy dużym zmianom
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 22:53   #2
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Mleczko SPF 40 "dzieciaczek"

Skład: Avene thermal spring water (avene aqua), ethylhexyl methoxycinnamate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, water (aqua), cyclomethicone, isodecylneopentanoate, bis-ethylhexylophenol metoxyphenyl triazine, glycerin, C-12-15 alkyl benzoate, potassium cetyl phosphate, stearyl alcohol, pvp/eicosene copolymer, butylparaben, caprylic/capric trigliceryde, decyl glucoside, disodium edta, methylparaben, o-cymen-5-ol, phenoxyethanol, propylene glycol, propylparaben, sorbic acid, titanium dioxide, tocopheryl glucoside, triethoxycaprylylsilane, trimethoxycaplylsilane, xanthan gum, zinc oxide

W ramach testu nałożyłam dziś. Od razu zastrzegam, że używam filtrów od niedawna, jakieś 2 miesiące, więc nie mam dobrego porównania. Bardzo odpowiadała mi stara wersja czterdziestki. Ta jest bardziej płynna - muszę stosować inną technikę nakładania. O ile poprzednio lepiej się sprawdzało nałożenie od razu docelowej ilości, a wszelkie dokładki mi się wałkowały, to teraz lepiej nakładać niewielkimi partiami, aż się całkiem wchłoną. Widocznie pobiela, bardziej wg mnie niż poprzednia wersja. Co ciekawe ta biel nawet ładnie się wtopiła w karnację skóry, efekt nie był zły. Połysk jak poprzednio, może nawet łatwij go zmatowić teraz, ale trudno mi ocenić po jednym użyciu, z poprzednią wersją miewałam lepsze i gorsze dni. Nie wyczuwam specyficznego zapachu starej wersji, który zresztą naprawdę polubiłam, choć nie od razu.

Z powodu bieli i techniki nakładania jak przy poprzednim mleczku w pierwszej chwili się załamałam i chciałam od razu wymieniać na targowisku. Zmyłam i nałożyłam drugi raz, i po całym dniu w nowej wersji stwierdzam że chyba jednak sobie zostawię. No ale jeszcze zobaczymy.
__________________

Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:06   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Martwi mnie ta wiadomosc i testowanie od nowa....a juz mialam zamiar zrobic zapas w ciemno;chyba ze znajda sie juz osoby,ktore maja porownanie?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:49   #4
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Zawsze zmienią coś na gorsze...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:54   #5
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Ja mam porownanie z mleczkiem 50+ i potwierdzam, jest bardziej leiste. Nie pobiela mnie, wchlania sie, nie uzywam jednak skrobii, moj mimo wszystko lekki make-up (tylko ziemia sloneczna) blyszczy sie dopiero pod koniec dnia Tylko, ze ja nie nakladam przepisowej ilosci... Ale buzia jest blada
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:57   #6
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Emulsja 50+

Avene Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetra-Methylbutylphenol, Aqua, Butylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PTFE, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, C20-22 Alkyl Phosphate, Polymethyl Methacrylate, C20-22 Alcohols, Caprylic/Capric Triglyceride, Chlorophensin, Coco-Glucoside, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Fragrance, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acrylodimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Propylene Glycol, Sorbic Acid, Squalane, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Triethanolamine, Triethoxycaprylylsilane, Trimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide.
Z emulsji wywalili gliceryne, wiec pewnie bedzie lzejsza , chociaz wpakowali trojglicerydy.

Podobami sie jej sklad, szkoda,że takiego skladu nie ma mleczko .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 00:36   #7
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Czy w mleczku 50+ zmieniło się coś na "gorsze"?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 09:06   #8
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Z emulsji wywalili gliceryne, wiec pewnie bedzie lzejsza , chociaz wpakowali trojglicerydy.

Podobami sie jej sklad, szkoda,że takiego skladu nie ma mleczko .

Wg mojego TŻ emulsja w nowej wersji lepiej się wchłania i nie świeci się. Ja jeszcze jej nie testowałam.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 19:25   #9
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wg mojego TŻ emulsja w nowej wersji lepiej się wchłania i nie świeci się. Ja jeszcze jej nie testowałam.
No to koniecznie trzeba wyprobowac, tylko pojemnosc nie taka jak trzeba.


Cytat:
Napisane przez Angi74
Czy w mleczku 50+ zmieniło się coś na "gorsze"?
Raczej na lepsze, gliceryne przerzucili dalej
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:04   #10
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Zdaje relacje po przetestowaniu nowej emulsji :
tak jak pisala Contax duuuzo lepiej i szybciej sie wchlania i nie swieci sie (o dziwo wchlonela sie u mnie prawie do matu) . Nie klei sie tak , jak stara wersja, nie maze sie, nie zostaly mi takie biale smugi na brwiach, co mnie doprowadzalo do szewskiej pasji w starej wersji, prawie wogole nie pobiela. Tak jak w starej skora jest ladnie nawilzona i miekka. Makijaz ladnie sie trzyma, a przypudrowana jedwabnikiem Hauschki dluzej trzymala mat, niz stara.
Ogolnie po kilka uzyciach jestem zachwycona I wedlug mnie ta zmiana wyszla emulsji na dobre, ba nawet na bardzo dobre. Chyba porzuce chec zmiany na LRP i zostane przy avenkach, bo to co mnie wkurzalo w starej wersji emulsji, tutaj zlikwidowano.

Mam tylko jedno pytanie do uzytkowniczek sprayu: jak wypada stary spray w porownaniu ze stara emulsja? Chodzi mi o swiecenie. stosunek ceny do pojemnosci przemawia za sprayem (200ml), tylko nad tym swieceniem sie zastanawiam
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:57   #11
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

W moim przypadku stary spray SPF 50+ najbardziej się świecił w porównaniu do mleczka i emulsji (w starych wersjach).
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 11:55   #12
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
W moim przypadku stary spray SPF 50+ najbardziej się świecił w porównaniu do mleczka i emulsji (w starych wersjach).
W moim podobnie,spray błyszczy się niemiłosiernie ,natomiast mleczko wchłania się rewelacyjnie,jest jedno "ale" Spray mogę nałozyć w większej (prawie przepisowej) ilośći a mleczko niestety nie. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 19:32   #13
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Angi myślę, że spray ma mniejszą gęstość niż mleczko, więc wychodziłoby na to, że nakładasz mniej więcej tyle samo wagowo. To takie moje spostrzerzenie, jeśli się myle poprawcie
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 00:01   #14
wiwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

super, że pojawił się ten wątek - w sprawie filtrów jestem totalną nowicjuszką, ale właśnie testuję Emulsję SPF 50+ i bardzo, bardzo mi się podoba - świetnie się wchłania, pełen komfort na twarzy, skóra wieczorem ładniej wygląda, bielactwa nie zaobserwowałam. Ciężko ją tylko zmyć, trzyma się jak klej

a co do PPD, bardzo mnie zastanowił brak informacji - a szukałam wszędzie na stronie Avene - jest tylko oznaczenie, że relacja ochrony UVB do UVA jest mniejsza/równa 3. No cóż.
Jeśli tydzień testów wypadnie pomyślnie, rozpieszczę się tą emulsją.

dzięki przy okazji tzw. filtromaniaczkom - gdyby nie Wy i Wizaż, do mej tępej łepetyny nie dotarłoby, że warto używać filtrów cały czas
wiwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 12:19   #15
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cieszą mnie opinie nt. nowej emulsji spf 50+, bo właśnie na nią oczekuję... Do tej pory używałam dzieciaczka (spf 40). Wyczytałam tu u nas jednak, że Avene kombinuje ze składami, oby wyszło to na dobre .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 13:10   #16
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Przybiegłam tu dzięki Hexxance zdać moją pierwszą relację o nowych Avenkach.

No więc kupiłam wczoraj mleczko SPF 40 i dziś nałożyłam. Nie wiem jak stara wesja, ale porównując to mleczko do Antka DP muszę stwierdzić, że o wiele szybciej się wchłania i mam nawet wrażenie, że za szybko, bo jeszcze nie zdążyłam dokładnie go rozsmarować a ono już wsiąkło w skórę i zostawiło tylko lekko świecący film
Bielenia nie zauważyłam, świecenie jest i wraz z upływem dnia się zwiększa, ale nie nakładałam skrobii ani żadnych podkładów i pudrów.

Generalnie jest ok, jeśli mnie nie zapcha, to myślę, że się polubimy na dłużej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 13:12   #17
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Sauvignon Pokaż wiadomość
Mleczko SPF 40 "dzieciaczek"

Skład: Avene thermal spring water (avene aqua), ethylhexyl methoxycinnamate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, water (aqua), cyclomethicone, isodecylneopentanoate, bis-ethylhexylophenol metoxyphenyl triazine, glycerin, C-12-15 alkyl benzoate, potassium cetyl phosphate, stearyl alcohol, pvp/eicosene copolymer, butylparaben, caprylic/capric trigliceryde, decyl glucoside, disodium edta, methylparaben, o-cymen-5-ol, phenoxyethanol, propylene glycol, propylparaben, sorbic acid, titanium dioxide, tocopheryl glucoside, triethoxycaprylylsilane, trimethoxycaplylsilane, xanthan gum, zinc oxide

W ramach testu nałożyłam dziś. Od razu zastrzegam, że używam filtrów od niedawna, jakieś 2 miesiące, więc nie mam dobrego porównania. Bardzo odpowiadała mi stara wersja czterdziestki. Ta jest bardziej płynna - muszę stosować inną technikę nakładania. O ile poprzednio lepiej się sprawdzało nałożenie od razu docelowej ilości, a wszelkie dokładki mi się wałkowały, to teraz lepiej nakładać niewielkimi partiami, aż się całkiem wchłoną. Widocznie pobiela, bardziej wg mnie niż poprzednia wersja. Co ciekawe ta biel nawet ładnie się wtopiła w karnację skóry, efekt nie był zły. Połysk jak poprzednio, może nawet łatwij go zmatowić teraz, ale trudno mi ocenić po jednym użyciu, z poprzednią wersją miewałam lepsze i gorsze dni. Nie wyczuwam specyficznego zapachu starej wersji, który zresztą naprawdę polubiłam, choć nie od razu.

Z powodu bieli i techniki nakładania jak przy poprzednim mleczku w pierwszej chwili się załamałam i chciałam od razu wymieniać na targowisku. Zmyłam i nałożyłam drugi raz, i po całym dniu w nowej wersji stwierdzam że chyba jednak sobie zostawię. No ale jeszcze zobaczymy.
mam takie pytanko do znawczyn tematu: czy dorzucili do ww. "dzieciaczka" cos zapychajacego w zwiazku ze zmianami??? bo mnie bardzo odpowiada stara wersja (zarowno cenowo, jak i jesli chodzi o zapychanie) ale konczy sie i pewnie bede zmuszona zakupic wersje nowa i teraz nie wiem czy emulsje (skoro taka boska) czy dzieciaczka (jako ze tanszy)
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 16:58   #18
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Ja jestem rowniez bardzo zadowolona z nowej emulsji.
Wchlania sie rewelacyjnie, nie bieli. Makijaz trzyma sie zadziwiajaco dlugo, a
sprawdzalam juz w temperaturach ok.30 st. i nic nie splywalo.
Niestety, tylko ta pojemnosc i cena
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 07:25   #19
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Faktycznie chyba lepsza jest ta nowa emulsja,pamietam ze stara mnie jakby dusila,mialam wrazenie ze skora sie poci pod nia,natomiast teraz tego nie odczuwam i przypudrowana wyglada dobrze do wieczora,powiedzialabym ze lepiej wyglada po paru godzinach niz zaraz po nalozeniu,a buzia cudnie nawilzona ,mozna sie obejsc bezkremu na noc.Mnie troche pobiela szczegolnie przy brwiach .
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 19:59   #20
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

No więc kupiłam wczoraj mleczko SPF 40 i dziś nałożyłam.
A moglabys podac nowy sklad?
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 07:30   #21
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
A moglabys podac nowy sklad?
Mogłabym, ale głupia jestem i wyrzuciłam opakowanie A na tubce składu nie ma Ale poza tym, chyba tam wyżej w 2 poście jest skład podany

A tak apropos tego mleczka, to skrobia trzyma się idealnie
Matuje o wiele dłużej i lepiej niż na Antku, gdzie po kilku h pojawiało się świecenie i skrobia robiła się na twarzy taka szorstka i nieprzyjemna w dotyku a tu nic Skóra gładka, miękka, i matowa prawie cały dzień(wytrzymała cały dzień w pracy, w stresujących warunkach, gdy twarz się mi poci z nerwów ).
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2007-05-03 o 09:54 Powód: literówki
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:28   #22
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mogłabym, ale głupia jestem i wyrzuciłam opakowanie A na tubce składu nie ma Ale poza tym, chyba tam wyżej w 2 poście jest skład podany

Myslalam,że to jest sklad starej wersji,ale jak nowej to ok.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:58   #23
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

http://www.allegro.pl/item191198452_...zik_50_ml.html

nowosc tegoroczna dla skory wrazliwej tlustej i tradzikowej SPF 40
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:19   #24
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Widzialam w aptece Sklad bardzo przyjazny, bez dimethicone i jakis taki krotszy w porownaniu z innymi Avenkami Kto ma i podzieli sie wrazeniami? Mam chrapke na niego, bo na opakowani jest zapewnienie, ze jest nietlusty i nie zatyka
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:47   #25
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item191198452_...zik_50_ml.html

nowosc tegoroczna dla skory wrazliwej tlustej i tradzikowej SPF 40
Mam próbeczki tej Avenki,dostałam w aptece w Grecji w te wakacje.Niestety nie zachwyciła mnie.Moim zdaniem cięzko się wchłania (porównuje do mleczka 50+ Avene,sprayu Avene 50+ i do LPR DP)
W zasadzie, bardzo mi przypomina starą wersję emulsji,z tym ,ze ten bardziej się błyszczy.
Reasumując: na pewno nie kupię pełnowymiarowego opakowania.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 23:03   #26
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Czyli mleczko 50+ lepiej sie wchlania niz Cleanance 40? Hm... To juz mi przechodzi ochota
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 23:11   #27
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Czyli mleczko 50+ lepiej sie wchlania niz Cleanance 40? Hm... To juz mi przechodzi ochota
Tak.Według mnie mleczko jest najlepsze z powyzszych wymienionych,ale wiadomo,"co skóra" to inne odczucia.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 23:25   #28
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Dziewczyny, tzn. że dzieciaczek też jest nowy? Ja mam składem taki sam jak podała Sauvignon i nie ma dzieciaczka po lewej tylko chłopczyka i dziewczynkę po prawej. Czyli chyba nowy?
Mogę napisać jak się sprawuje jak to kogoś interesuje
Aha i mam też próbki tego nowego + 50

Nie wiem czy dobrze patrzę, ale chyba ogólnie w każdym dali Tinosorb M wyżej do składu? Przynajmniej w dzieciaczku tak zauważyłam
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:38   #29
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tzn. że dzieciaczek też jest nowy? Ja mam składem taki sam jak podała Sauvignon i nie ma dzieciaczka po lewej tylko chłopczyka i dziewczynkę po prawej. Czyli chyba nowy?
Mogę napisać jak się sprawuje jak to kogoś interesuje
Aha i mam też próbki tego nowego + 50

Nie wiem czy dobrze patrzę, ale chyba ogólnie w każdym dali Tinosorb M wyżej do składu? Przynajmniej w dzieciaczku tak zauważyłam


przede wszystkim czy sie niemilosiernie swieci/klei?? i jak jest z zapychaniem??
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:51   #30
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Zmany w składach Avenek na sezon 2007 :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Mogę napisać jak się sprawuje jak to kogoś interesuje
Aha i mam też próbki tego nowego + 50
Napisz koniecznie! Mam stara wersję 'dzieciaczka spf 40', niedługo się skończy, zastanawiam się nad kupnem nowej wersji bądź zmiany na emulsję spf 50+. Głównie interesuje mnie pobielanie i wchłanialność

tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.