Jaki peeling enzymatyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-24, 18:09   #1
Iwa.f
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 3

Jaki peeling enzymatyczny


Mam prosbe. Czy moglby mi ktos polecic dobry peeling eznymatyczny, który dobrze oczyszcza i zluszcza. Mam cere wrazliwa, mieszana. W tych miejscach w ktorych sie przetluszcza jest rowniez sklonna do luszczenia(najbardziej czolo). Chodzi mi wiec o taki kosmetyk ktory nie wysusza skory, a jednoczesnie normalizuje prace gruczolow lojowych. Przegladalam katalog "kosmetyk wszechczasow" i najbardziej sklaniam sie ku peelingowi drozdzowemu BanDi. Z gory dziekuje za porady!
Iwa.f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 07:35   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: dobry peeling enzymatyczny

czesc iwa [img]icons/icon7.gif[/img]ja ci powiem, ze uzywałam troche p. enzymatycznego, a zatem nie mam wielkiego porównania, bo po prostu potzrebuje bardziej zedzrzec z siebie skóre , heheh [img]icons/icon10.gif[/img] czyli głownie uzywam p. z drobinkami ( moja cera tego pragnie [img]icons/icon7.gif[/img] ale oddałam mamie więcej niz pół tubki- a był to p.enzyamtyczny Kolastyny "Piekno natury" nie drogi, wydajny i skuteczny [img]icons/icon7.gif[/img] ja go milo wspominam , Starsza tez [img]icons/icon7.gif[/img]

poczytaj sobie w Kosmetyku Wszechczasów [img]icons/icon7.gif[/img] ma b. dobre opinie [img]icons/icon7.gif[/img] Wybór nalezy do Ciebie, choc jak znam zycie to babki Ci cos fajnego polecą [img]icons/icon7.gif[/img]

sciski [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 07:38   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: dobry peeling enzymatyczny

czesc Iwa [img]icons/icon7.gif[/img]
nie wiem czy pislam w KW a jezeli nie to dodam, ze ten peeling BanDi ma zapach drożdży - nie wiem czy to skórze alergicznej/wrażliwej przeszkadza bo mi- szczerze mmowiąc-nie. (pozniej o tym zapachu dopiszę [img]icons/icon7.gif[/img] bo lecę na zajęcia)
A z innych peelingow enzymatycznych to wiem że Lierac ma peeling typu gommage - ale jeszcze go nie probowalam, bo musze pokończyć to co mam - także nie wiem, który z tych dwóch jest lepszy [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
i miłego dnia dla wszystkich [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 14:39   #4
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: dobry peeling enzymatyczny

Ja mam taką samą cerę jak Ty. Strasznie dużo różności mnie uczula i dla mnie to było najważniejsze przy wyborze. Sama stosuję peeling Erisa do cery wrażliwej i na razie spoko, z tym że nie spodziewaj się takich efektów jak po peelingu z ziarenkami. Łuszczącej skóry się tą drogą nie pozbędziesz. Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 21:54   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: dobry peeling enzymatyczny

Ja mam cerę naczynkową i wrażliwą i mogę używać tylko peelingów enzymatycznych [img]icons/icon9.gif[/img] Uważam ,że najlepszy dla mnie jest YSL ,jego ocena jest w KW,niestety kosztuje,ale się opłaca [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 20:37   #6
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
peeling enzymatyczny

czy możecie mi polecić dobry peeling enzymatyczny? [img]icons/icon32.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 21:57   #7
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: peeling enzymatyczny

Polecam peeling do twarzy z Avonu,nadaje sie do skory wrazliwej,z serii Avon Solutions.Jest bardzo delikatny i slicznie pachnie)) pozdrawiam!!!!!
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-20, 22:16   #8
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: peeling enzymatyczny

wypróbuj erisa z serii pharmasis n. sama dopiero zamierzam go kupic, ale słyszałam o nim dobre opinie
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 22:47   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: peeling enzymatyczny

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img] Moim zdaniem całkiem dobry peeling enzymatyczny ma Eris z serii naczynkowej, ale o niebo lepszy (no i niestety droższy ) jest peeling enzymatyczny YSL [img]icons/icon7.gif[/img] O obu tych kosmetykach możesz przeczytać na KW [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 23:09   #10
AgnieszkaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 127
Re: peeling enzymatyczny

Ja polecam też peeling Guinot - bardzo podobny do YSL, ale o połowę tańszy (coś koło 80 zł). Naprawdę świetny.
AgnieszkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 12:07   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Jaki peeling enzymatyczny

Czy ktoś może mi polecić dobry peeling enzymatyczny do buzi ??
Interesują mnie tylko te enzymatyczne do buzi ponieważ innych nie mogę uzywać
Powoli nadchodzi jesień i chcę odmiany Odpadają wszystkie enzymatyczne Erisy, bo nie dość, że średniawe bardzo to mi się znudziły oraz YSL - lubię go ale jest stanowczo za drogi i tez mi się znudził
Potrzebuję peelingowej odmiany
Dziękuję wszystkim za pomoc

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-18, 12:21   #12
mimoza22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 33
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Ja tez bardzo chciałabym poznac jakis dobry i SKUTECZNY peeling enzymatyczny. Mam cere naczynkowa wiec tradycyjne peelingi odpadaja, a szkoda bo moim zdaniem sa najsuteczniejsz, szczegolnie przy mojej mieszanej buzi Buziaki
mimoza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 12:22   #13
mimoza22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 33
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Ja tez bardzo chciałabym poznac jakis dobry i SKUTECZNY peeling enzymatyczny. Mam cere naczynkowa wiec tradycyjne peelingi odpadaja, a szkoda bo moim zdaniem sa najsuteczniejsz, szczegolnie przy mojej mieszanej buzi Buziaki
mimoza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 12:28   #14
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

polecam peeling w proszku Kenzoki - koszt 125 zł ale jest baaardzo wydajny . Super - na rękę wysypujesz puder i rozprowadzasz go na mokrą twarz i tym masujesz skórę i robi się pianka która złuszcza . Byłam zaskoczona bo efekt wygładzenia jest taki sam jak przy mechanicznych . I nie podraznia skóry
Z tańszych pamiętam z firmy Yves Rocher był właśnie taki - nakładało się to na twarz i ścierało opuszkami palców ale takie peelingi enzymatyczne chyba troszkę rozciągają skórę
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 12:37   #15
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Hm, ze tak wtrace swoje 3 grosze, bo uzywalam i YSL i Kenzoki. Dla mnie YSL jest nieporownywalnie lepszy od Kenzoki. A cena sie niewiele roznica. Wydajac juz ponad 100 zl na pelling nigdy juz nie wydam ich na Kenzoki. A uwazam, ze YR tez nie jest zly, za o niebo nizsza cene.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 16:13   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Hej Iwcia
Napisałam cały wielgachny post o peelingach enzymatycznych ale wtedy się akurat wizaż spsuł i post diabli wzięli a ja weteranka peelingów enzymatycznych jestem, wiadomo - naczynka...
ale do rzeczy - YSL to mój faworyt, naprawde bardzo dobrze oczyszcza, a to mój największy problem z enzymatycznymi - zawsze mam wrażenie że nie oczyszczają dokładnie. Dziko wydajny a cena od jakiegoś czasu to 169 zł...
- Clarins ma enzymatyczny i Decleor (Phytopeel) miałam kiedyś były ok, zwłaszcza decleor, miałam wrażenie że jakaś płynniejszą glinka się smaruję... w sumie porzadne ale nie sądzę żeby do nich wróciła
- jeden z ulubionych - chyba była drogi dość ale glowy nie dam - darphin, nakłada się na twarz na parę minut, potem ściera, naprawdę świetnie oczyszczał moją mieszaną cerę
- w moim przypadku tansze peelingi raczej się nie sprawdzają a już na pewno nie Eris - nie czuję że w ogóle dokładnie oczyszczją
- niedawno używałam sporo kosmetyków Phytomera, moja kosmetyczka zaczęła ich używać w gabinecie no i postanowiłam spróbować. Niektóre całkiem fajne, nie należą do najdroższych. Mają wlaśnie głęboko oczyszczający peeling enzyamtyczny - gommage marin czy jakoś tak nie pamietam , a pudełka już nie mam bo zuzuylam - świetnie oczyszczał i odblokowywał pory bo byl z serii do tłustej/mieszanej buźki. Ale dla Ciebie Iwonko nie wiem czy byłby ok - on ma takie drobne grudki, nakłada się na twarz na pare minut a potem ściera co nie jest zbyt komfortowe dla bardzo wrazliwej skóry, pamiętam co pisałaś w wątku o meteortytach i nie wiem czy te grudki nie okazałyby się za ostre dla twojej buzi...
- wsród tańszych znalazłam dwa tygodnie temu coś bardzo godnego zaufania - upolowałam we wspaniale zaopatrzonym zielarskim sklepie (cudny sklep!) peeling drożdzowy firmy Bandi za całe 16 zł mam go bardzo krótko więc z oceną się wsztrzymam jeszcze, ale jak na razie moje wrażenia sa pozytwywne - delikatny bardzo, ma postac emulsji nakłada się na 15 minut i usuwa tonikiem. Naprawdę świetnie oczyszcza skórę, aż się sama zdziwiłam bo go nie podejrzewałam... ma kompleks drożdzowy więc będzie dobrze normalizował (tak sobie myślę ) mi się bardzo podoba jak na razie, cena mała więc warto spróbować.
- od jakiegoś czasu wybitnie kusi mnie Silk Peeling Powder Kanebo, podobno świetnie oczyszcza a bardzo łągodny. Ale na razie no way, bo primo - cena trochę zaporowa, a próbki się nie moglam doprosić, secundo - kto zużyje to wszystko co stoi w łazience do peelingu buzi?! Sam YSL starcza na rok przy bardzo częstym używaniu
Całuski
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 16:28   #17
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

smoczyco - jeżeli mogę się wtrącić - to z czystym sumieniem powiem że peeling Kanebo jest bardzo przereklamowany . Nota bene - efekt taki sam jak u Kenzoki tylko ze zamiast proszku wysypujesz na dłoń kulki . Za tę cenę mozna się naprawdę przykro rozczarować . Więc wypróbuj go koniecznie przed zakupem .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 17:06   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

dzięki Diorku
mówisz ze ten puder kanebo nie jest taki cudny jak o nim mówią? Ech... już od jakiegos czasu kuszą mnie ich kosmetyki, już raz kupowałam maseczkę ale w ostatniej chwili stchórzyłam i wróciłam po dobrze znanego Guerlaina - zawsze tak mam, boje się że mnie uczuli i pieniądze wyrzucone w błoto najbardziej kuszą mnie kremy Kanebo podobno sa rewelacyjne... miałabym ochote wypróbowac jakiś a zadnej próbki jeszcze nigdy nie dostałam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 18:42   #19
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

smoczyco - chętnie ci powiem dlaczego uważam Kanebo za przereklamowane ( stosowałam 5 produktów w tym kremy )ale wizaz dziś żle działa a ja nie mam czasu z nim walczyć ponieważ jestem dzisiaj w trakcie pakowania bo wyjeżdzam i z chęcią odezwę się jutro - oj będziesz miała co czytać obiecuję .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-18, 19:19   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Diorku kochany będę czekac z niecierpliwością na relację o Kanebo póki co trzymaj się cieplutko, i szerokiej drogi!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 23:23   #21
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Dziewczynki slicznie dziękuję za odzew Smoczyczko a za Twój wywód to osobisty dla Ciebie
Uzywałam wszystkich Erisów i są do kitu delikatnie mówiąc. YSL też miałam był bardzo dobry, ale chciałam odmiany. Myslałam, że może jakieś fajne peelingi enzymatyczne mają firmy apteczne typy La Roche - nie wiecie nic o tym ??
Co do przestrzegania przeze mnie reguł dotyczących pelęgnowania buzi naczynkowej to bez przesady od czasu do czasu zaszaleję też z maseczka typu peel off
A czy Biotherm albo Shiseido mają coś takiego w swojej ofercie ??? Bo te firmy co wymieniłyście to nie znam ich produktów a już raz się nacięłam na krem pod oczy Estee Lauder i potwierdziłam na sobie regułę, że jest świetny Niestety nie dla mnie i nie chce mi się znowu kasy wyrzucać w błoto
Jeszcze raz dziękuję za pomoc
I czekam na jeszcze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 23:38   #22
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Iwono, mi pasował ten od YR, bo na droższe brak kaski, więc nie wiem, LPR nie ma niestety pilingu enzymatycznego. Ten YR nie był taki super łagodny, ale ładnie oczyszczał, to był dokładnie gommage, ale ja tego nie ścierałam, bo się bałam, nakładałam jak maseczkę na 15 min, lekko przesychała i zmywałam ciepła wodą. Cera jasna, uspokojona, niepodrażniona. Chyba te apteczne firmy nie produkuja takich pilingów.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 23:47   #23
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

fajny był również taki piling, super delikatny, można robić go codziennie.
http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...c40e031b6d5c73
Często go sobie kupuję, nie wiem, czy tak dobrze oczyszcza. Ale to nie jest p. enzymatyczny.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 08:45   #24
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Wydaje mi się że firmy apteczne nie produkują takich peelingów. Vichy ma scierający ale beznadziejny,tak się zraziłam ze juz więcej żadnego peelingu nie kupuję w aptece. La Roche nie ma, Avene ma tez takie z kuleczkami do ścierania. Bioderma ma taki do tłustej cery z kuleczkami i kwasem.
Shiseido - nie uzywałam żanego peelingu więc nie wiem, ale wydaje mi się ze nie mają - maja takie pianki do mycia z granulkami w serii skincare i pureness. Biotherm produkuje moje ulubione peelingi, od zawsze uzywam tego z serii biopur gdyz doskonale oczyszcza i jest łagodny - ale on ma takie kuleczki do scierania. Jest tez peeling do suchej skóry - miałam kiedyś jakąs małą próbeczkę - ale on też jest z takimi malutkimi kuleczkami...
w sumie myślę co by tu jeszcze dorzucić... ale same ścierajace mi przychodzą do głowy, uzywałam sporo, Chanel, Guerlain ale wszystkie z kuleczkami
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 08:54   #25
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Shiseido nie ma na pewno peelingu enzymatycznego i biotherm też nie ma enzymatycznego . Właśnie produkuję się nad oceną Kanebo dla Smoczycy bo wyjeżdzam dopiero w sobotę ale zawsze pakuję się z tydzień
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 09:13   #26
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Smoczyca napisał(a):
>> - wsród tańszych znalazłam dwa tygodnie temu coś bardzo godnego zaufania - upolowałam we wspaniale zaopatrzonym zielarskim sklepie (cudny sklep!) peeling drożdzowy firmy Bandi za całe 16 zł mam go bardzo krótko więc z oceną się wsztrzymam jeszcze, ale jak na razie moje wrażenia sa pozytwywne - delikatny bardzo, ma postac emulsji nakłada się na 15 minut i usuwa tonikiem. Naprawdę świetnie oczyszcza skórę, aż się sama zdziwiłam bo go nie podejrzewałam... ma kompleks drożdzowy więc będzie dobrze normalizował (tak sobie myślę ) mi się bardzo podoba jak na razie, cena mała więc warto spróbować.


no właśnie. spotkałam sie z wieloma zachwytami na temat tego pilingu. myślę, ze warto spróbować, w końcu nie kosztuje dużo..
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 10:39   #27
wiewiorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

ja sie tym peelingiem rozczarowalam.sporo uzywalam kosmetykow Kanebo,gdyz moja kuzynka ma na ich punkcie bzika.nie widzialam u niej w domu innej firmy tylko wlasnie Kanebo.ona jest zachwycona i twierdzi,ze to najlepsze kosmetyki jakie moga byc.twierdzi tez ,ze jej skora je kocha.ale niestety patrzac na nia nie moge spostrzec tych cudownych efektow.ostatnio dostalam od niej emulsje do mycia twarzy,ktora sie na moment zostawia na twarzy i dopiero po chwili splukuje .dziala to jak mydlo plus maseczka oczyszczajaca.musze powiedziec ,ze to zwykly bajer.nic nadzwyczajnego i bez jakis efektow powalajacych.powiedziala mi moja kosmetyczka,ze ona juz dawno nie sugeruje sie markami kosmetykow ,bo to pulapka.najwazniejszy jest sklad.
wiewiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 10:56   #28
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Kurczę czyli z tych lepszych muszę kupić znowu YSL, a tak chciałam odmiany jakiejś... Nie wiem czy zapach peelingu drożdżowego mnie nie dobije

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 18:51   #29
netka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 1
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

Ja używałam peelingu Kolastyny z serii Piękno Natury do cery delikatnej,wrazliwej i suchej, można go też używać do cery naczynkowej bo jest naprawdę delikatny a sama mam z tym problemy.Ma bardzo ładny zapach i skóra po jego użyciu jest gładka i nawilżona.Ja jestem z niego zadowolona a kosztuje niewiele bo ok.10-11zł.Miałam przez jakiś czas Erisa ale nie byłam z niego zadowolona, niedokładnie złuszczał naskórek.Pozdrawiam.
Iwonalodz napisał(a):
> Kurczę czyli z tych lepszych muszę kupić znowu YSL, a tak chciałam odmiany jakiejś... Nie wiem czy zapach peelingu
drożdżowego mnie nie dobije
>
>
netka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 20:56   #30
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jaki peeling enzymatyczny???

ja tez uzywalam Kolastyny,ale chyba przerzuce sie teraz na cos z drobinakmi
Kolastynka ma duzo pochlebnych opinii i dlatego ja kupilam
Przejrzyj KW
Albo idz np do Sephory i spytaj jakiejs babki o peelingi enzymatyczne-one wiedz ktore firmy posiadaja takowe
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-22 13:07:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.