revlon color stay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 16:02   #1
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570

revlon color stay


zastanawiam sie nad kupnem fluidu Revlon color stay mialam probke i bardzo mi podpasowal, tylko zastawiam sie czy on jest odpowiedni dla 20 latki??boje sie ze moze zbyt zatykac mi skore a potrzebuje jakiegos dobrego fluidu kryjacego bo ostatnio coraz wiecej pojawilo mi sie jakis beznadziejnych grudek i krostek nie wiem ode czego moze dlatego ze zaczelam strasznie chudnac...chyba ze stresu..mam egaminy..prosze o rade..
Pozdrawiam
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 16:49   #2
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: revlon color stay

Ja miałam ten podkład i mimo dobrych recenzji na KWC z własnych doświadczeń nie mogę go polecić Też mam 20 lat i potrzebowałam coś co dobrze zakryje krostki i grudki - ten podkład faktycznie kryje bardzo mocno, nie potrzebowałam korektora nawet jeśli gdzieś wyskoczył pryszcz gigant Matuje też bardzo mocno.

Niestety dwie wady które go zdyskwalifikowały - po pierwsze makabryczna tapeta na twarzy, czułam się jak otynkowana A bardzo nie lubię czuć podkład na twarzy, ale to kwestia indywidualna.

No i najgorsze - zatkał mi pory i po 3 dniach zmywając go wieczorem okazało się że spowodował kilkanaście podskórnych pryszczy, takich bolących Kilka dziewczyn na KWC również miało po nim ten problem mimo że przeważają pozytywne opinie. Może ten podkład nie nadaje się dla cer z tendencją do powstawania pryszczy.

W każdym razie to też pewnie indywidualna sprawa i chyba każdy musi się przekonać na sobie czy ten podkład zatka pory czy nie. Pozdrawiam
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:02   #3
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

uuuu to ja mam to samo wyskakuja mi takie boloce wlasnie giganty...no:/....no chyba odpada tez nie lubie miec tapety teraz uzywam Rimmel Recover no ale slabo kryje i czasami za bardzo sie swieceno ale dobry jest jak nie ma wypryskow jak mi cos wyskoczy tak jak terazto nie najlepszy...
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:23   #4
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: revlon color stay

hej troszeczke zdziwiła mnie opinia odwiedzajacej5...
mam ten fluid...jest rewelacyjny...i wcale nie tworzy tapety! wręcz przeciwnie... ludzi mi sie pytają czy mam podkład na buzi, bo jest taka gładziutka...a podkładu nie widać...

ja ten puderek nakładam na krem...i być moze dlatego tak dobrze sie rozprowadza i nie tworzy tapety...

Asia, polecam go Tobie ze szczerego serca...jes6 warty swojej ceny...mi akurat kumpela przywiozła go z angli...
rewelka...najlepszy fluid jaki kiedykolwiek miałam!

dodam ze mam cere mieszaną skłonną do wyprysków..i też mam podobnie jak ty 20 lateknio jeszcze nie skończone...
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 17:24   #5
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: revlon color stay

aa..jeśli będziesz miała jakies pytania to pisz chętnie pomoge
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:36   #6
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

aha...ok moze jednak sprobuje... dziekuje ci honey89, a jakiego odcienia uzywasz? a i i jeszcze tam podobno nie ma dozownika -czy on jest ekonomiczny/?
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:46   #7
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: revlon color stay

ja mam odcień natural tan...ale jeśli masz bardzo bladziutką twarz moze być dla Ciebie za ciemny...zgadza się nie ma dozownika, ale mi to nie przeszkadza naprawde fluid rewelacja! nie zauważyłam aby powodował wysyp pryszczy...nie zatyka porów, jest lekki... a co najważniejsze swietnie kryje...ja mam niestety wiele śladów po trądziku...tak z 2 lata temu walczyłam z pryszczami podskórnymi... a ten fluid swietnie wszystko zakrywa...przebarwienia i nierównosci skóry...

będziesz na pewno zadowolona,ale używaj go na kremik
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 20:50   #8
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

no ja tez walczylam z tymi moimi bablami!!!!straszne.!!! ale juz po- czasami cos wyskoczy np teraz na brodzie hehee, no ok ale czym go wyjmujesz...sor ki ze pytam ale nigdy wczesniej takiego nie mialam...jakims patyczkiem? ok chyba za twoja rada sie zdecyduje, skory nie mam bladej, moze to tak wyglada na avatarku...sprobuje ten natural tan..ok dzieki za informacjePozdrawiam cie!
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:00   #9
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: revlon color stay

ja poprostu wylewam troszke na czubek paluszkatylko nie mozesz gwałtownie przechylić buteleczki bo za duzo wyleci...hehe...i potem nakładam na buźkenic trudnego nie ma sprawy,służe pomocą
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:07   #10
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad kupnem fluidu Revlon color stay mialam probke i bardzo mi podpasowal, tylko zastawiam sie czy on jest odpowiedni dla 20 latki??boje sie ze moze zbyt zatykac mi skore a potrzebuje jakiegos dobrego fluidu kryjacego bo ostatnio coraz wiecej pojawilo mi sie jakis beznadziejnych grudek i krostek nie wiem ode czego moze dlatego ze zaczelam strasznie chudnac...chyba ze stresu..mam egaminy..prosze o rade..
Pozdrawiam

Ten podkład nie ma żadnych właściwości liftingujących, więc jeśli tylko masz skórę mieszaną/tłustą wymagającą matowienia i krycia, to możesz go używać jak najbardziej.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:31   #11
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez honey87 Pokaż wiadomość
ja poprostu wylewam troszke na czubek paluszkatylko nie mozesz gwałtownie przechylić buteleczki bo za duzo wyleci...hehe...i potem nakładam na buźkenic trudnego nie ma sprawy,służe pomocą


ok dam sobie radedzieki
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 21:32   #12
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Ten podkład nie ma żadnych właściwości liftingujących, więc jeśli tylko masz skórę mieszaną/tłustą wymagającą matowienia i krycia, to możesz go używać jak najbardziej.

Pozdrawiam!

wlasnie jutro ide kupic juz si zdecydowalamdzieki za pomoc
Pozdrawiam!
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 23:14   #13
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: revlon color stay

hey
Tego podkladu uzywam caly czas od roku.Nie zamienie na zaden inny.Mam cere mieszana do tego kazdy podklad widac u mnie maksymalnie.Nawet najtrwasze wedlug reklam splywaja ze mnie.Revlon jest rewelacja!!!Nie widac wogole.Fakt,ze troszke czasu minelo zanim nauczylam sie dokladnie nakladac.Nawet pewnego razu przed impreza kolezanki przylazy do lazienki aby zobaczyc jak ja nakladam bo nigdy u mnie ne widac Nie zastanawiaj sie jest swietny


Teraz jestem a Angli i nie wiem jaki wybrac kolor;/ bo tutaj odcienie sa inne numer ten sam ale jednak kolor inny.Pozdrawiam
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 01:37   #14
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: revlon color stay

No mówiłam, że na KWC jest wiele pozytywnych opinii, więc zapewne innym może ten podkład służyć
Jeśli chodzi o dozowanie to podkład jest w szklanej buteleczce z wielkim otworem i nic więcej - chyba nikt nie wymyślił jeszcze na świecie nic głupszego Trzeba go wylewać baaaaaardzo powoli na rękę lub palec, tyle że mi zawsze choć trochę pocieknie po szyjce tej buteleczki i się zmarnuje. Raz mama chciała użyć i nieświadoma tego patentu chlusnęła na rękę z ćwierć opakowania
Co do efektu tapety, to każdy to odczuwa inaczej - dla mnie nie wygląda on naturalnie.
No i w kwestii zatykania porów, Asiu221 - dopiero jak sama użyjesz parę razy tego podkładu to się przekonasz jak działa na Ciebie, tego chyba nikt Ci z góry nie powie Są dziewczyny których cera go toleruje, np te które się wpisały w tym wątku i są takie u których spowodował mega wysyp pryszczy jak ja i kilka innych które opisały to na KWC.

Napisz kiedyś jakie masz wrażenia w związku z tym podkładem jak już go trochę poużywasz

P.S. Aha, on strasznie śmierdzi, coś jakby wódka z czymś jeszcze
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 01:38   #15
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: revlon color stay

też bardzo lubię ten podkład. jest niewidoczny na skórze, nie zatyka(mam mieszaną cerę i problemy ze świeceniem), a od kiedy zaczęłam go używać zdarzyło mi się usłyszeć, że poprawiła mi się cera (chodzi o to, że stała się jednolita, z błyszczeniem nadal walczę- ale zaczęłam używać filtrów, więc jest ciężko). ja polecam ten podkład bardzo.

odwiedzająca5 mi on śmierdzi bardziej jakimś środkiem owadobójczym
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:34   #16
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

no moze jakos przezyje ten zapach.... az tak smierdzi?? dzisiaj albo jutro skocze go kupic.... a powiedzcie mi dziwczynki jakiego odcienia uzywacie-tez natural tan?? wolalabym w miare jasny...rimmel recover mam porcelan...boje sie ze wezme za ciemny a jeszcze potem zciemnieje -to juz calkiem
dzieki!pozdrowionka!
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:09   #17
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: revlon color stay

poważnie, zapach jest okropny. na początku myślałam, że jakiś przeterminowany kupiłam ale da się wytrzymać, jeśli się nie wącha buteleczki

nie pamiętam, jaki mam odcień, później sprawdzę
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:22   #18
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

hahah...ciekawe...ok tak z gory wielkie dzieki
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 15:13   #19
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: revlon color stay

revlon jest ok ale dla mnie jedynym minusem jest to,ze powoduje podskorne pryszcze na policzkach a czasami wysyp krostek np.na czole;/ wersja soft flex rozprowadza sie o niebo lepiej od starej
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 15:41   #20
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: revlon color stay

Jest cały wątek o podkładzie Revlon ColorStay ale tym nowym z Softflex- tam dziewczyny właśnie pisały o tym, że może uczulać- ja również nabawiłam się po nim uczulenia.

Nie wyobrażam sobie używać tego podkładu przez cały czas- strasznie działa na skórę. Jest ciężki- co dla niektórych jest delikatnym makijażem dla kogoś innego jest już tapetą. Moim zdaniem bardzo mocno krył- a przy takim kryciu nie ma mowy o niewidocznym makijażu.

Na szczęście już się z nim dawno rozstałam.....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 16:12   #21
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

uup uup no ale jak nie sprobuje- to sie nie dowiem jak na mnie dziala...
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 16:16   #22
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

to ten tak? http://www.revlon.com/ProductCatalog...x?ProductID=15

no ale jak patrze na palete to dla mnie chyba sand beige...bo ten natural tan to taki ciemnawy troche jak dla mnie...sama nie wiem..
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 16:54   #23
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: revlon color stay

Ja mam ColorStay i bardzo sobie chwalę. Cena trochę mnie odstraszała, ale mam bardzo jasną skórę i trudno mi dopasować podkład zaś CS ma ładne jasne odcienie. Mam numer 150 - Buff i jestem bardzo zadowolona. Podkład świetnie się trzyma i wystarczy naprawdę odrobinka, żeby buzia zrobiła się cudownie gładka matowa i bez niedoskonałości. Przed nałożeniem podkładu stosuję krem nawilżający.
Pozdrawiam i polecam wszystkim CS. Jak dotąd nie miałam lepszego fluidu.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 17:44   #24
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: revlon color stay

Wydaje mi się, że spokojnie może go używać 20 latka, gdyż nie jest liftingujący. Sama mam 20 lat i używam w/w podkładu od hmm...3 miesięcy.
Nie mam problemów z cerą, jedynie potrzebuję wyrównania kolorytu i czasami krycia, głównie przed okresem .
Podkład lubię, ponieważ nie wyszusza mi skóry, nie podkreśla skórek, co niestety miało miejsce przy używaniu Clinique, który testowałam przed Revlonem.
Ładnie stapia się ze skórą, absolutnie nie tworzy tapety. Równomiernie się rozprowadza.

Minusem jest buteleczka, która nie posiada dozownika. Podkład dosłownie trzeba wylewać, co jest mało ekonomiczne. Dziewczyny pisały o nieprzyjemnym zapachu, nie wyczuwam takowego.

Więcej grzechów nie pamiętam .

Ah dodam jeszcze, że na prawdę długo trzyma się na twarzy. Może nie 16 h, jak zapewnia producent, ale 10, 12 spokojnie.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 17:49   #25
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
uup uup no ale jak nie sprobuje- to sie nie dowiem jak na mnie dziala...
dokładnie

mam nadzieję, że będziesz zadowolona
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 18:09   #26
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: revlon color stay

Coś jest na rzeczy z tym zatykaniem porów - blueania i SiSleyS również jak widzę miały ten sam problem z wysypem krostek co ja

Asia221 - czekamy na relację
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 19:31   #27
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: revlon color stay

mam sand beige 180 i wcale nie jest ciemny przy sztucznym swietle jest wrecz trupio blady ale nie moge sobie pozwolic na ciemniejszy odcien poniewaz kolejny jest juz naprawde ciemny wrecz czekoladowy.Podklad ten jest w sumie najlepszy jak dla mnie tylko te krosty gdyby nie to byloby ok
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 19:50   #28
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez odwiedzająca5 Pokaż wiadomość
Coś jest na rzeczy z tym zatykaniem porów - blueania i SiSleyS również jak widzę miały ten sam problem z wysypem krostek co ja

Asia221 - czekamy na relację
napewno jutro juz ide kupic, dzis mialam isc ale zle sie czulamale relacje zdam na 100%
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 19:51   #29
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
mam sand beige 180 i wcale nie jest ciemny przy sztucznym swietle jest wrecz trupio blady ale nie moge sobie pozwolic na ciemniejszy odcien poniewaz kolejny jest juz naprawde ciemny wrecz czekoladowy.Podklad ten jest w sumie najlepszy jak dla mnie tylko te krosty gdyby nie to byloby ok

ja tez chyba sie na ten odcien zdecyduje, zawsze lepiej wygladam w jasniejszym niz w ciemniejszym....
pozdrawiam!!
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 23:09   #30
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: revlon color stay

Krosty.... może CS ma jakiś skłądnik, który działa na niektórych hmm... uczulająco?
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.